Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam.... hmmm widze ze szybko wstajecie.... Fermina---- Ja w trakcie działan.... juz niedlugo bede sie nakrecac... a moja data @ to 13... zobaczymy czy szczesliwa..... Kate79 musi nas zarazic tylko ona poza granicami Polski wiec zobaczymy jak szybko do nas trafią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizowałam troche tabelke.... alexxa82 i fermina --- skoro macie @ to wpiszcie prosze swoje daty.... pozwoliłam sobie Was przerzucic...... Angioletto.... wrzuciłam Cie na poczatek bo skoro @ jeszcze nie masz a jestes datą najszybciej do testowania..... jesli cos pochrzanilam to prosze poprawcie.... Kate 79 a Ty sie sama wyniesiesz do drugiej tabelki ktora sama stworzysz..... ja Cię nie ruszam..... :) :) rozumiem ze czkasz do 06.12. i zobaczymy tabele nr 2 NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?---------------3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- ?------------------- ? -----------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano zrobilam drugi test bo po wczorajszym az nie wierzylam, a stezenie hormonu ciazowego podobno z dnia na dzien jest coraz wieksze, no wiec wczorajszy test nie mylil. dzis wyszly juz dwie bardzo wyrazne rozowe krechy:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- ?------------------- ? -----------2 lata fermina30---------------30-----------27.12-----------28.12------------ 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje fluidy wysylam wam poczta priorytetowa, to szyblo doleca:) i spadna na wasze tesciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kate79... jak po wizycie kolezanki pewnie sie pochwalilas... a jak M nie dałas mu nic do zrozumienia......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate70 a cos z Ciebie dzisiaj ranny ptaszek.... pewnie spac niemogłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fermina:) tylko nie przesadz z tym wiesiolkiem, bo potem bedziesz miala bardzo dlugie i obfite@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolezance pokazalam nawet ten test, zeby potwierdzic, a ona no to nie bede juz wywozic malych ubranek do PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mezowi jeszcze nic nie mowie az do mikolaja, wczoraj kupilam malenkie buciczki, wcisnelam je gleboko w szafe, i dam mu je razem z tescikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry pomysł !!! normalnie jak marzenie taki prezent w Mikołaja.... ciekawa jestesm jego reakcji.... napisz nam koniecznie.... jaka byała reakcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz moge przewidziec jego reakcje, powie" M wiedzial co robi" a potem zacznie sie smiac:), no ale i tak wam napisze po mikolaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, co do wiesiołka to dziewczyny na forach pszą, ze biora go po kilka tabletek. Ja mam takiej firmy, ze nie pozwalaja przekraczac jednej tabletki dziennie i nie wiem, czy aby zadziałal " na śluz":P to mam go więcej brac czy przepisowo? Na razie ze strachu biorę, jak ulotka nakazuje. Kurde jeszcze raz Ci gratuluje, jak ja bym chciała móc się tak zastanawiac jak ogłosić dobra nowinę:) Ale najpierw ta nowinę trzeba począć:) Ok zmykam do pracy, bedę wieczorem,a le wtedy to raczej tylko czytam a nie udzielam się. Ale jetem tu, jestem Dziołchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina podobno od pierwszego dnia cyklu do 14, nie wiecej i stosuj wedlug ulotki, nie sugeruj sie bardzo opiniami innych, bo czasami tu dziewczyny na innych forach pisza np o witaminie a ,ktora jest calkowitym przeciwskazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!!!!!!!!:):):) ja nadal czekam na @,wolalabym zeby przyszla jak najszybciej:) i wtedy zaczynamz nasze starania!!!juz sie nie moge doczekac:) myslicie ze powinnam zaczac zaraz po @????mam dluuugie trzydziesto kilkudniowe cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto witaj no nie wiadomo jak tu mozna Ci podpowiedziec poniewaz jak na razie zaciazyła kate79... a jak pisała to przytulała sie codzinnie... ja w I miesiacu staran wcale nie patrzyałam na dni plodne, w II cyklu co drugi dzien a teraz zaraz po @ czyli 6dc i jeszcze działamy a dzis moj 20dc... ale na innym topicu starajaca zaciazyła w 22dc i cykl zaliczyla do straconych a tu taka niespodzianka.... ja mierzylam raz temp... i z tego wynikało ze tak ok 16dc mam owulacje.... ale mierzenie bardzo mnie nie \"pociagało\" trzeba byc na prawde cierpliwym.... i codziennie o tej samej porze mierzyc... mi sie nie zawsze to udawało ale temp. podzywższyła sie w polowie cyklu... wiec teortycznie byla chyba owulacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,ja nie bede mierzyla tempki,poprostu chyba zaczne po@ i przestane jak moj partner mi padnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic innego jak bzykanie codzinne - skoro masz wolne to tymbardziej "duś" męża i moze cos sie "Wydarzy" ja tez na tolicze bo meza dusiłam prawie codzinnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie,niestety urlop mam do konca tygodnia a tu jeszcze @ nie przyszla,wiec cale te starania przypadna na okres pracy,ale..... DAMY RADE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) to nasze pierwsze starania i mam wrazenie ze od razu nam sie uda,ale pewnie bedzie odwrotnie,bo jak juz ktos chce to mu nie wychodzi,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,w tabeli jest napisane ze to Twoj pierwszy czkl staran,czyli udalo Cie sie za pierwszym razem????przepraszam za to spoznione pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×