Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Planujemy na wakacjach ,chcemy poczekać jescze trochę az Michaś zrobi się bardziej samodzielny. Teraz mieszkamy na 3 pietrze i musze go jeszcze dzwigac po schodach czego boję się w ciązy bo klocek juz ponad 12 kg waży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - GRATULACJE!!! jesteś chyba okazem zdrowia, matko, u ciebie to jak strzelenie palcami!!! no to teraz worek się znowu rozwiąże - będziecie atakować grupami? :P a ja jestem chora.. mam angine i leżę w łóżku :(( ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Gratulacje spacerku.... to jaka roznica bedzie miedzy dziecmi???? a co do rozrodu- ja tez chce ale majty sciagam i dupa, hehehehe doslownie ale ja nie mam na co liczyc bo karmie jeszcze intensywnie to raz a dwa czekam jak mloda stanie na nogi ale juz byma chciala. moja mloda spi wiec moge poczytac ale duzo nie ma co czytac od ostatniego wpisu... mala mi juz siedzi ale jak ja posadze oczywiscie sama jeszcze nie potrafi ale juz jest sztywna i jak posadze to sie sama bawi .... ale spokojniutkie dziecie.,.,., jak nakarmie wieczorkiem cycem ok. 22 to spi mi do 6.00 (jeszcze ja budzic musze) bo len spi. MA dwa ząbki i przebąkuje BABA... (tesciowa niby)... ale niech jej bedzie byleby mama powiedziala bo chce miec 2 corki i basta.... terazm marzy mi sie ELIZA... to koniec pochwał juz bo ok 14 je zupe (ze sloiczka ma sie rozumiec) wiec ide zagrzac... a! dlawi sie troszke kaszkami i tym sie wkurzam wiec nie daje jej na razie jedynie deserki i zupki i cyc i chyba wystarczy prawda! bo kaszki lubi ale jakos wydaja sie byc dla niej za geste... moze tak mialyscie (takie ryzowo- mleczne)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audiolla dołączam :)
ja od kwietnia - pierwszy cykl w trakcie z luteinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik babochonie! to masz tyle wolnego i się nie odzywasz???? wstydź się... a jak u ciebie? wracasz do pracy? kiedy????? jak MEN w roli tatusia, a przede wszystkim jak ukochana Ż?? :P normalnie oszalałyście z tym rozrodem, naprawdę :D witamy nową staraczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, kurde, szacun. Ja dopiero rok po porodzie zaczęłam dopuszczać do siebie myśl o drugim. Czemu to musi tak boleć?:O Rea, zdrówka życzę! Jestem zdrowa jak ryba, jak widać:) Jestem wdzięczna Bogu za takie szczęście. Martwię się okropnie o to dziecko. Mam głupie myśli, złe przeczucia. Wszystko przez ślęczenie w internecie, kiedy się staraliśmy. Naczytałam się o poronieniach, pustych jajach płodowych, i teraz się boję. Glupia jestem, przecież wszystko może być dobrze! Otrzeźwij mnie, Rea, daj kopa, bo muszę się opamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie to juz zapomniala...ja tez chce fluidy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze chce! A co! Bede gromadzic na zapas i wykorzystam w pierwszym miesiacu,im wiecej tym lepiej :D Kupilam sobie dzis nowy telefon! Jak na mnie to zaplacilam za niego majatek,ale ciesze sie jak male dziecko hihi Zawsze kupowalam najtansze aby byl,a teraz mam taki co mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, ty mi nic nie wysyłaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, Sylwusia, co miałaś na myśli, pisząc o "górującym złu"?:D I brzydko jest robić sobie reklamę na krytyce konkurencji. Rea, za późno, od kilku dni beta krąży nad Wrocławiem, szukając ciebie. Kryj się!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):) Zapraszam tak z samego rana na kawę i torta....:-D Chmurko - a czy na pewno do mnie też wysyłałaś tą betę....? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO NIEEEE :) Dorcia, ja ją tobie odeślę, a kysz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momen, moment - przeoczyłam torta!!! POPROSZĘ DWIE PORCJE ZA CHMURKE... ona ma teraz inne zachciewajki ..... albo za FOLIKA... to może 3???? a jaki ten tort? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was bierze wspomagającą luteinę? ja dzisiaj 20dc i 5 dni na luteince. sutki mnie bolą i dół brzucha.. non stop coś czuję.. miałyście/macie podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja wpraszam się na kawkę ,a torta oddaje Rei ,znaj moje dobre serce ha ha !! Spacerku ślij ślij do tego Wrocka jak najwiecej ,w koncu ile mozna studiowac ,teraz trza sie jako matka Rea wykazać!!! :) :) :) A propos tego torta to Dorotko masz jakieś święto????? Kate, matko wyłaź na ploty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea - tort jest śmietankowy :) pyszota bierz ile chcesz :) Czemu Ty nie chcesz tej bety, Kobito!!! Bierz jak dają, bo później będziesz marudzić, ze się nie udaje!!! Wiem co mówię!!!!! Nikamo - tak mamy święto dzisiaj....Mamy trzecią rocznicę ślubu :):) A mój mąż chyba zapomniał albo udaje, ze zapomniał.....Romantyzm Audiolaa - ja brałam teraz luteinę od 16 - 26dc....Cykl miałam 36 dniowy, a tak od 33-34 dc miałam straszne bóle podbrzusza :(:( Wczoraj dostałam @, normalnie mnie zalewa :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka.. no to pięknie. ja dzisiaj 21 dc jeszcze 4 dni na luteinie. mam nadzieję, że cykle nie będą po 30 pare dni tylko po 28... po kilku m-cach chociaż raz mogłabym mieć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - najlepsze życzenia rocznicowe - bardzo dziękuję za torta, Nikamo - tobie też :))))) Wysyłacie betę... a ja mam chyba kłopot. Byłam dziisaj u gina, który stwierdził powiększenie macicy - nie wiadomo dlaczego... poszłam do niego z tymi plamieniami po miesiączce, które trwają nawet do 7-8 dni.... makabra, a on najpierw wysłał mnie na usg macicy i powiedział, że jeżeli usg wyjdzie ok to będzie się upierał, żeby mi zrobić uwaga: łyżeczkowanie próbne macicy ????????? matko, co to takiego i po co? chociaż pierwszy gin, który powiedział, że to źle, że plamię i tak nie powinno być. do tej pory słyszałam, że to wiek, że to zmiany hormonalne, że to normalne, że czasami tak jest i tym podobne bzdury. trochę się martwię..... cholera, żadnego łyżeczkowania nie zamierzam robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audiolaa - też tak miałam - reakcje taki właśnie są.. a co z naszą LOLĄ? patrzcie, jak przepadła! pewnie nie ma czasu na kawusie i zakupki juz :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Rea Masz racje przepadlam wysle ci na meila fotki jak zaczelismy remont a gdzie ta do konca jeszcze ale naprawde niemam czasu na kompa bo tu jezdzenie za zakupkami za gipsami tynkami tu zamawianie drzwi wybieranie mebli lamp zamawianie kuchni pod wymiar sprzetu agd szok ale mam nadzieje ze gdzies 2-3tyg juz bedzie koniec. Pozdrawiam Was i moze sie czesciej bede odzywala.Papatki:D Buzka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby:) ja ostatnio wcale nie czasowa jestem,powiem wam ze teraz mam czas jedynie wieczorem,a i tez mi sie juz nie chce po calym dniu,moj maluch lazi wszedzie i wali guzy i musze go nadzorowac...eh gdzie te czasy gdzie sobie spokojnie siedzial w lezaczku i merdal nozkami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea- co do plamien,to powiem ci ze kuzwa od pewnego czasu zauwazylam cos takiego u siebie,cholera, tak pare dni po skonczeniu okresu takie male brazowe plamienia i jakby w dole brzucha mnie pobolewalo...ty tez tak masz??? jak bede w polsce to pojde do mojego gina bo az sie martwie co to jest??? moze menopauza? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko,,,,gratuluje ciazy:) bylas juz u gina? czy to jeszcze za wczesnie? widze ze druga tura sie rozpoczela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×