Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ferminko, wino? Sama? nieładnie :) REA_ jak lwica broniła Twego kawałeczka ciacha a Ty jej nawet kieliszeczka nie wlejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka26, czekamy na poranne pomyślne wiaomości. :) Przynieś nam te dwie kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciejka,..nastpenym razem..zrobiłas test.. a teraz nie mysl o tym, co za Tobą, tylko o tym, co z przodu.. Uszy do góry! To dopiero 3 cykl, ja jak na razie uwierzyłam lekarzowi i temu, że natura madra , wi co robi. Jeszcze to nie był najsilniejszy żołnierzyk i najładniejsza Twoja komóreczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jestes,dziekuje za pocieszenie.Jeszcze sie nie zalamuje,bo nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.Musze interes rozkrecic no i przeprowadzka do mojego M,wojny z tesciowa itp a to napewno nie bylo by dobre dla dziecka :) dzis mnie nie bedzie kobiety,bo mam kilka spraw do zalatwienia,a tak sie do du....y czuje,bo tradycujnie po zrobieniu testu @ przyszla !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z placu boju czyli pracy troszke się tu tajniacze z pisaniem ale ... co tam stesknilam sie za wami Dziewczynki mialam tylko 3 dni @ zwykle bylo 5 albo i więcej no ale fajnie zaczynam staranka - nowy miesiąc nadziei pozdrawiam drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, winem się podzielę..zresztą to chciałabym, zebysmy wszystkie tu nie mogły pic wina:) z przyczyn oczywistych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam..... Chciejka26.... a dostałas w koncu @ ? normalną? czy nie? bo wczoraj cos sie wykluwało.... i co wylało sie.... hmmm dziwne ale tak jak Ferminica pisze - dopiero 3 cykl.... Fereminica30- tak Cie nazwałam za te Krowę!... A moze poczytasz dokładniej ze to ja zaproponowałm aby Rea_ ciacho dla Ciebie zostawiła ale dziewczyny tak prosiły to dała im ale ponoc dla Ciebie zatrzymała..... mimo wszystko podzieliła.... hmmmm no nieladnie mnie nazwałas... hmmmm (mam na Ciebie FOCHA...) !!!!! A u mnie nadal nic, jest posucha.... nawet widocznego sluzu nie widze... wiec chyba mi sie pochrzaniło wszystko.... czekam nadal bo dopiero testuje 01.02. a i chyba objawia mi sie juz @ bo mnie wysyfia takimi malutkimi podskornymi syfolkami.... i cycole juz bola... ale całe a nie sutki wiec pewnie mi sie po 32 lata jednak cykl wydłuzył na dobre... ale nogi zaciskam.... tylko co z JAJEM M nadal cierpi.... (jak nie łyka przeciwbólowego) i sie martwie... co to bedzie.... co wykaze rezonans..... tesiowa chora troche (ale nad ty akurat nie ubolewam) jej nic nie wezmie na dobre.... i co i ide na kawe... jak co dzien.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kozy!!!! kurczę, został nam jeden strzał tylko - Foliku nie zawiedź nas!!! chciejka, każda @ to szansa na OWU, pamiętaj i nie przejmuj się. no kilka porażek musimy ponieść dziewuszki, bez tego się nie obędzie, ale potem będzie większe zwycięstwo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta powyżej tylko daty testów przekłada. nie mam juz siły do ciebie babo! oszczędzasz, czy jak? zrób test, to szybciej @ dostaniesz i będzie szybciej JAJO nowe!! uffff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile nie grasuje tam jakiś CHŁOPACZOREK!!!!:)))) to wino wtedy otworzymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ jak dobre JAJO dałas to musi sie udac... ale czy dobre ? A co masz dzis na zakaske.... mi nic nie dawaj tylko tej Ferminicy ... bo znowu mnie zacznie od krów wyzywac... daj jej za mnie i to duzo niech sie cieszy... ja dzis dziekuje... wziełam sobie z domu cos do kawy i z nikim sie nie podziele... i nawet nie powiem co - mniam mniam pyszota..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno Foszyco jedna, ty masz jakby humory! dziewczynki, widzicie? może jeszcze nie wszystko stracone jak nastroje gwałtowne się objawiają...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, bidulko - masz ten torcik, trochę przyklapł, ale broniłam go dzielnie. masz dziecinko, na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jojoj... Ferminko bidulko.... ojojoj..... ale mi bidulka bo kawałka ciacha nie dostała...... oj jaka pokrzywdzona..... ojojoj.... rzeczywiscie.... przyklapniete.... a jedz Ty zołzo.... niech Ci tyłek rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja sie smieje jak glupi osiol jak czytam co piszemy.... 30 lat a normalnie wyobraznia.... ? ale ja tam mam od zawsze i widze Rea_ tez i tak trzymac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kreatywny znaczy płodny" wyobraźnia świadczy o dużej inteligencji.... dobrze się tu wszystkie dobrałyśmy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie obolałe sa... a brzuch teraz jak boli ze siedziec nie moge.... wlasnie chyba @ dostane juz za moment... mam takie wrazenie.... normalnie tak mnie nachrzania ze sie ruszyc nie moge.... nie no nigdy tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest szansa, jak się dzieje coś nietypowego, mocno trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chętnie chętnie, a najchetniej zafasolkowac i fru na zwolnnienie :P tak ... widze to... glaszcze sie po brzuchu....wybieram ubranka.... przegladam wózki...o kopnęło....spokojnie moja niecierpliwa dziewczynko....spewam piosenke la la li li le la la ... wizualizacja przede wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem już wiem już wiem przeskoczę do tabelki w koncu Angioletto pomogło :) POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu...........08.02......29-35......nie........25......6 reha....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ....... Dziewczyna Bonda...4........X..................33....... .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate z olka
hej Kobietki!!! jestem tu nowa. również staram się o dzieciaczka. okres spóźnia mi się 2 dni, mam wysoka temperaturę (37 st. C.) może się udało...??? teścik robię w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate z olka witamy i czekamy na II kreski wraz z Toba... bo w tym miesiacu ma byc chocby jedna farolka.... a tu ani widu... wiec moze jak dolaczylas to moze zafasolkujesz.... napis cos o sobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto............. halooooo a gdzie Ty sie podziałas....... haloooooo................... ja wiem ze za granica gdzies tam ale chyba slyszysz wolanie haloooo halooo.... kate usłyszała to i Ty pewnie uslyszysz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, nie ma żadnej fasoli. chyba muszę wam poprostu narobić wstydu i złapać strączka za nogi!!! robię dzisiaj testa owu i spadam do was na dół! ja was tam popedzę. rozleniwienie, winko, srinko, fasoli brak! Folik, zrób tego testa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×