Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

he dzieki wielkie ale jeszcze mam pytanko.Chce wydrukowac ten wykes a tam mi pokazuje ze mam zaznaczyc dzien pomiary z prawej strony i godzine.to ktora date mam wpisac?odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj chyba juz nikogo na topiku niema bo nikt mi nie doradzi jaki ten wykres mam wydrukowac i co w ramce dzien nr: mam napisac date 1 dnia miesiaczki czy 1 dnia mierzenia temp po miesiaczce.milego wieczorku i jak sie ktos odezwie to bede wdzieczna.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam o poranku jade w sprawie pracy hmm gdyby sie nie udalo wiec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 nornica................9.02.........28.................. .....30.......9 Fermina30.............8.03........26............TAK........30 .....8 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej noi zaktualizowałam tabelkę:( szkoda, przyszła małpa w nocy, a juz wczoraj wieczorem zaczęlam się zakręcaść samoistnie, ze może..nawet temp. zmierzyłam i byla wysoka, ale to chyba siła woli o te dwie kreski podciagnełam... szkoda że innyc przedmiotów tak przesuwać wzrokiem nie potrafię:) kolejny cykl, chyba juz nie zdąże z dzidzia w 2009... No nic, uszy do góry, w nastepnym się uda.. ale szkoda, nawet nie jak zawsze, bo z każdym kolejnym cyklem badziej.. ide po kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko 2010 to tez fajna data !!! :) Ja nie mam juz czasu - zegar biologiczny bije, bez pracy, ojjj koniec rozczulania tez pije kawe i wychodze CV w łapkę i smigam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kózki, Ewika - nie stresuj eMa. przed tym ślubem to będzie się wam trudno wyluzować, ale potem jak to wszystko puści.....:)))) Ferminko - ty kurdę musisz jakoś te cykle swoje wydłużyć! takie krótkie cykle to nie jest dobrze. zbałamuć lekarza, masz dwa cykle podczas mojego jednego prawie. Jak coś się ma tam zagnieździć, jak czasu nie ma, wszystko w pędzie... Meg - jaka to robota? znowu kancelaria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg75 - powodzenia... łap prace co by mozna było jutro troche pochlac... bo jutro piatek... U mnie dzis I-wszy poomiar temp. bo cykl moj ten to jedynie obserwacja... i trzymanie kciuków za Was babolki... Patrycja mocno zaciskam kciuki powoli u rąk wiec oby sie udało... oby sie udało... Witam nowe staraczki.... i abyscie szybko skakały do tabeli na dol... choc w poczekalni trzeba swoje odsiedziec... Wic cóż - pędem na kawe... do pozniej... i wstajemy wstajemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg, ty się nie pchaj znowu, do jakichś czubków. zwróć uwagę na atmosferę w firmie. zobacz czy ludzie żartują, czy są uśmiechnięci - to bardzo ważne. Znajdź jakąś spokojną robotę w miarę z miłymi ludźmi i rób szybko fasolę! i śmigaj na zwolnienie a jak będą pytać o jakieś prywatne sprawy to na drzewo z nimi, nie mają prawa. a jak będą pytać dlaczego chcesz zmienić pracę, to że chcesz się rozwijać, bo o tamtej firmie wiesz już wszystko i zaczęłaś pracować mechanicznie, co ciebie demotywuje. trzymam kciuki, bardzo dobrze, że przypuściłaś atak, ale jeszcze może tym swoim pokażesz usg:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ja pierwsze co, to zapytałam lekarza czy to aby dobrze, ze te moje cykle takie krótkie. Powiedział, ze dobrze, więc na razie mu wierzę.Z e jak regularne to w porzadku, ze przy długich sa cykle bezowulacyjne a z tego, co go zrozumiałam, przy krótkich nie. I tego się chwytam na razie, mam nadzieję, że go więcej nie odwiedzę z tymi samimi pytaniami, ech.. Ja dzis wyjezdzam i kurde do niedzieli nie będę miała dostepu do Was:)Ale będe miala czytania, mam nadzieję, ze z dobrymi wieściami któraś tu wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Dzisiaj zle spałam, wczoraj wieczorem znowu zrobiłam test owulacyjny i znowu wielkie NIC. Mam PYTANIE czy któraś z was wie w którym dniu cyklu należy wykonać badania na hormony???? Proszę o POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak pusto, nikt niczym nie częstuje:( o do badań hormonalnych,to ja nie wiem, kiedy. Mi lekarz wypisał co mam zrobic, ale ja na razie tego nie czytam, bo powiedziąla sam, ze jeszcze mam poczekac kilka cykli. Nie wiem co tam mam robic, bo sie jeszcze na tym nie znam, jakies oznaczenia dziwne, zanaczyl ze mam zrobic w drugim dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pisze bez ładu i składu! kto mnie z podstawówki wypuścił?!.. z czerwonym paskiem:) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Femina30. Poczekam...17.02 idę do Gina zobaczymy co powie ;) A teraz czas na kawkę i może jakąś małą delicję na ząbek ;)Femina30 ovzywiście jedno coasteczko dla Ciebie na smaczkę .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki wracam do słowa nałóg bo rozebralam odzienie wierzchnie:) i odrazu wlaczylam PC, złożyłam dokumenty - tym razem do Sądu Rea kancelarie omijam szerokim łukiem To co kawa ?? mamy jakies ciacho ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg składasz pozew do sądu pracy?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, no widzisz każdy mówi co innego. mój gin twierdzi, że krótkie nie powinny być, a twój, że powinny. Mam nadzieję, że obydwaj mają rację, bo ja mam długie:)))))) Najważniejsze, żebyś miała owu i się odpowiednio wstrzeliła!!!!! wstrzeliłybyśmy, lepiej tak:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea chce mi sie byc urzędasem juz nie chce tych dziwnych klimatów jakie zaserwowaly mi kobitki przez ostatnie pół roku, cholera dobrze ze są dobre farby do wlosów wiec atakuje urzad miasta urzad marszalkowski i sad wkoncu cholera przez tyle lat cos sie nauczylam :) no dobra ble ble dzis powinnam konczyc owu a tu pojawil sie sluz w duzej ilosci koloru bialego - lepki ale nie ciągnący ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tez rozmawialam z ginem o dlugosci cykli a on na to ze jak zdrowa babka to cykl moze trwac 35 albo 20 a owulacja i tak jest tylko ciezko ją wyczaic - trzeba sie badac!! tempk, testy itd i zapiski jak w dzienniczku ucznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co cykl to mam zmianę o 180 stopni. Raz jestem pełna zapału co do tych zapisków, temperatur, testów, a raz jestem pewna, ze tego właśnie nie chcę, tych wyliczeń, czekania... i masz tu babo placek.. Poza tym jak sobie mówie, ze nie licze ..to w myslach i tak licze te dni płodne i tak obserwuję, nawet jak tego nie chcę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mówiłam z naszymi przypadkami to tylko nas oberwacje ratują na początku to jest meczące, ale potem to juz się można przyzwyczaić jak do codziennego mycia zębów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Przepraszam ze dopiero teraz ale tak fajnie mi sie spalo ze niechcialo mi sie wstawac a mam dzis wolne w pracy takze obudzilam sie rano zmierzylam temperature o 7:00 i pokazalo 36.5 w pochwie a wczoraj wieczor mierzylam pod pacha jak szlam spac to 33.4.takze sie zdziwilam ze taka roznica temperatur,ale to dobrze.I powiem jeszcze ze wczoraj bylo przytulanko i dzis tez bedzie trzeba prubowac,a jestem strasznie mokra takze mozliwe ze to sa te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi33
witam ponownie!wczoraj mieliśmy małą awarię internetu,więc melduję sie dopiero dziś...trochę sobię poczytałam i teraz wiem,że nie jestem sama z "takim"problemem.Chyba faktycznie zmienie lekarza,choć na razie nie da rady-przebywam w UK.ale w maju będę w naszym pięknym kraju,to coś wymyśle.Pozdrawiam wszystkie kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×