Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Babolki. Podczytuję as teochę, ale ja tylko na chwilę. M_M ładnie nam się ułozyły te pierwsze wizyty. Ja mam 23, M_M 24 a mfigielek25 marca. Po kolei będziemy zdawać relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity :) REA---u mnie szkoda gadac,ale co tak trzeba zyc,sama sie nasmialam przy kawalach to przestalam myslec,ale wczoraj byl dolek...Dzis bedzie rozmowa z eMem co dalej,bo swoje powiedzialam,ze mam dosc i niech sie zastanawia,bo to co jest teraz wogole mi sie nie podoba...A decydujacy ma byc w/end w krakowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23:) ale ja nie to co wy.....! brzuchatki jedne się poprawiły nam. piszą, relacjonują, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, fajnie się złożyło:D To Ty, Ogniku pierwsza meldujesz co z fasolką i czy coś widać czy się nie nastawiać na pierwszy portret:D Rea, ja nie wiem, ile będzie mieć, obstawiam,że jak owulka była ok. 20 lutego, to teraz leci 3.tydzień, ale lekarze to chyba liczą od dnia @. Może mnie któraś oświeci? Termin prawie napewno na listopad, ale dokładnie obliczyć, to mnie przerasta:D Wczoraj łazilismy z M po centrum handlowym i byłam w księgarni, popatrzeć za jakimś fajnym poradnikiem o cąży i dowiedziałam się że ok.18-20 dnia po zapłodnieniu zaczyna się kształtować serduszko, więc mm nadzieję,że na usg już będzie bić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejko - jedziecie razem na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko kochanie, poczucie humoru może pomóc nawet w najgorszych momentach życie, więc i Ty go teraz nie trać-głowa do góry, a ten Twój M niech się określa, bo szkoda czasu, my Ci tu zaraz jakiegoś fajnego eM znajdziemy, co nie REA, FOLIK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M - a jak ty się czujesz psychicznie? pełne zaskoczenie, czy jednak mała czutka była? uwierzyłaś już, czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno, że znajdziemy! ja już szukam może ja Chciejce jakiegoś Siergieja przywiozę? tak na razie dla rozrywki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ tak,jego chrzesniak ma urodzinki i oboje dostalismy zaproszenieod jego znajomych..M chce zebym jechala,jeszcze dzis pytalam bo nie wiedzialam jak tydz sobie ustawic...Powiedzial,ze zobaczymy jak bedzie po w/endzie ....powiedzial tez ze zaczyna go to meczyc...zreszta stara spiewka nie bede zanudzala.. Dlatego tez mysle sobie,ze nie bede pisala teraz ,bo wiecie u mnie staranka wstrzymane,ale kibicowac bede :) REA-wracaj szybko,uwazaj tam na siebie...i udanego pobytu w Gorach kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheheh ser jestescie,szkoda,ze tak daleko od siebie mieszkamy,bo kto wiem moze zeczywiscie ta moja 2 polowa gdzies tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychicznie powiem tak-czuję się dziwnie-jakoś nie mogę w to wszystko jeszcze uwierzyć! W noc z piatku na sobotę śniły mi się takie głupoty-że dostałam @,że wyszła jedna krecha... Kiepsko spałam, a kiedy przebudziłam się nad ranem byłam pewna,że @ tak jak we śnie przyjdzie do mnie, bo zwykle miałam taki sen na @. Wstałam i poszłam po omacku do łazienki, bo sobie pomyslałam,że chociaż jak wyjdzie ta jedna kreska, to pośpię spokojnie i nie będę schizować... Najpierw wyszła jedna...Myslę sobie "no jasne, to było do przewidzenia..." Ale jak spojrzałam drugi raz, zobaczyłam drugą! No i było po spaniu... :D Więc, kochana nie spodziewałam się zupełnie, ale jak pisałam wcześniej w tamtym tygodniu miałam gdzieś w głębi duszy nadzieję...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam odległość-jak REA znajdzie jakiegoś Siergieja, to Ci go DHLem pośle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe az taka desteratka nie jestem :) Zreszta jednemu takiemu...wlaczyl sie ostatnio flirt w moim kierunku..Ale ja jestem grzeczna jeszcze mam M i chcialabym zeby tak pozostalo,ale nic na sile..chce to wreszcie wyjasnic...Ale szukajcie szukajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M - no kochana, zaskoczyłaś mnie zupełnie. wcześniej były wiesz objawy, gorączki, a ty cichutko, bach i po sprawie, no i dobrze, tak trzymać! ja to już się z siebie śmieję, że miałam już wszystkie objawy świata, co tam ja, już mój gin ręce zacierał ostatnio. Co miesiąc inny zestaw objawów i przyszła kolej na mdłości i sraczkę ciążową, no cóż, myślę, że jak mnie naprawdę trafi, to też będzie bezobjawowo!:) Chciejko - ja to chyba nie pojechałabym z nim. jakoś tak czuję, że on się nie stara tego podtrzymać.. może nie jedź? wiem, że bardzo chcesz, ale może mu pokazać, że jesteś niezależna od niego, co? chcesz bardzo jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, albo mam zwidy jakieś, albo normalnie chce mi się wymiotować. mój mózg jest bardzo sprytny..... ale też czuję, że idzie @, zaczynają mnie jajniki boleć. no nic chyba z waszych prognoz babole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ty chyba czytasz w moich myslach :) szczerze to,nie nie chce mi sie...jade tylko zeby spedzic troche czasu razem,nastepna okazja nie wiem kiedy sie powtorzy :) a z pociagu mi nie ucieknie,przydusze go i nie bedzie wyjscia musimy rozmawiac przez tyle godz...Nie lubie nie wyjasnionych spraw chce to dokonczyc,albo albo i idziemy w swoja strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - no to jedź, porozmawiaj z nim konkretnie, jak się będzie wykręcał, to poprostu odpuść i jedź z nim jako przyjaciółka, po męsku musisz to chyba załatwić, jak on nie potrafi.... ach sama nie wiem, o co gościowi chodzi, wydaje mi się, że chce się powoli wycofać, jeżeli tak to jest tchórzem, bo takie rzeczy mówi się wprost... obym się myliła, życzę tobie tego, jedź i bądź dzielna dziewczynka, w razie co, ten Siergiej na razie, co? wiesz, zeby się czyms zająć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobra REA :) tymczasowo moze byc :) wczoraj tez mu to powiedzialam,ze rozmawiamy jak znajomi 0 uczucia,emocji,milych slow,ze jak nie kocha to niech powie,zapytal jak ja mysle,odp ze mysle ze nie kocha..powiedzial ze sie myle...w kotka i myszke sie bawi..tak po mesku to zalatwie... Teraz uciekam,bo mam kilka rzeczy do zrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, ale w wielkiej tajemnicy, że w tej moskwie to mnie taki ruski właśnie podrywa. nic z ruskiego nie ma, nawet jest fajny. zawsze jak przyjeżdżam to mnie tak świdruje. taki dziwny jest. nic nie mówi, tylko świdruje. zawsze siada naprzeciw mnie na kolacji i zawsze odwozi. taki mało rozmowny, ale fajny gość. Może ja tobie jego przywiozę Chciejko? On całkiem jak nie ruski! bo wiesz, ja to wierna jestem i za eMem moim bardzo, ale co ma sie chłop marnować. jakąś firmę ma, salon w moskwie..... to jak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak Siergieja wolisz, to ja go tej mojej fajnej koleżance dam. może ją prześwidruje. przyda jej się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze REA swata tu kogos i to z obcokarjowcami.... hmmm... Chciejo to bedziesz musiała wyjechac skoro ma ten gosc firme... i mało mowi moze konkretny gosc... REA a co ty siedziesz jeszcze ja myała ze Ty juz nad Warszawa lecisz.... tylko i srrrraki nie pusc nade mna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie fermina czyzby sie czyms otruła... moze to miski..... jej zaszkodziły.... chociaz mi nic nie jest to jednak nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze dwie godzinki w biurze.... bleee i już nie mam sraczki ciążowej, mam dobrą przemianę materii, także bez obaw Foliku, chyba, że cię oślinię:)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA to mów kiedy startujesz... i napisz kiedy wracasz bede siedziała w biurze... bo jak mnie oslinisz glupio wygladac bede.... a tak powaga to kiedy wracasz bedzie do neta podpieta...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik-nie zaczynaj z tymi miśkami, bo sie obrażę i nic już nie przyniosę! Rano częstowałam szarlotką, ale też pogardziłyście :) To nie ja jestem winna sraczki ciążowej : D naprawdę! Zresztą jka też mam ostatnio wyjątkowo dobra przemianę materii...;) Szkoda byłoby naszej Chciejki,żeby ja do Maskwy wysyłać, ale to nie wiadomo, co i gdzie komu pisane :D Rea-ja faktycznie tak cichutko sobie siedziałam i nagle bum! aż sama się zdziwiłam mocno;) bo w zeszłym cyklu to mogłabym sobie dać głowę uciąć, że @ nie będzie i co? Dziwne to wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie reszta kobitek? Zaginęły po akcji "Dzień kobiet"??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-M przepraszam :( ty rób suwaczka trzeciego .... lepiej !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×