Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku, no już nogami pocieram, zaraz biorę walizki i lecę. jak będzie takie lepki deszcze, to znaczy, że jestem nad tobą:)))) będę w necie w niedzielę, albo w poniedziałek - macie za mn a tęsknić! M_M - dobrą przemianę materii mówisz?....hmmm no tak, super mam jeszcze zgagę, więc razem z gulą komplet!!!! pewniak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, jakiego Ty babolu zaś suwaczka masz na myśli? Bo nie czaję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, obstawiam,że pewniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA wracaj do nas szybciutko!I grzecznie tam w taj Rosji ;) Chciejko a może twój M ma jakiś problem o którym nie wiesz?Skoro by Cię nie kochał to na pewno nie ciągnąłby tego dalej?Ja na Twoim miejscu porozmawiałabym z nim na spokojnie i bez emocji.Jak coś jest nie tak to niech Ci powie co???A skoro twierdzi że jest ok to zachowuj się normalnie.Uwierz mi w każdym związku nawet najlepszym są kryzysy i musicie się dotrzeć.A może nie chce zozstać pantoflarzem i chce Ci zademonstrować swoją niwzależność?Albo chce żebyś trochę się postarała o jego względy?Naprawdę powodów może być tysiąc.Ja wczoraj rozpoczęłąm staranka bzzz i jutro też planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się dzieje ze stroną chyba... moje drogie Panie - nie znacie się widocznie na wirusach!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, wracam wracam szybko z Sergiejem, bo Chciejka samotna! wy tu też grzecznie, wszystko meldować, nie upijcie się za mocno w piątek, bo jest epidemia fasoli, więc nie wiadomo, czy można pić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ wracaj szybko.... Klaudia-------dziekuje kochana za wsparcie :) wczoraj bylam gotowa to zakonczyc,nawet mu powiedzialam,ze sie mocno nad tym zastanawiam,ale byl zbyt zmeczony na rozmowe...wiem,ze sie przejmuje interesem,kasa,bo ostatnio bardzo cienko jest..sama nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! Po pierwsze to wielkie gratulacje MM!! ogromniaste! kurde nie zdązyłam Rei pomachac, poleciała:( czy jeszcze widzi, jak macahm, juz tęksnie:) ale ja nadal obstawiam , ze kolejna to będzie Rea..ta gula , dziwna starczka, a co tam, najwyzej załozy topik pod nazwą : \"dziwne objawy ciązy\":) I na tego Sergieja uważaj, tak go ładnie opisałaś, że tak świdruje oczkami..aż mnie ciarki przeszły, oj uwazaj:) Dziekuje Folki, że się zastanawiasz gdzie jestem, miski Mm ne zaszkodziły, ja nawet wierze ze skoro ona zafaslkowała, to moze i mi pomoga:) A u mnie.. dziś @ przylazła, postanowialm, ze jutro ide zrobic badania, co mi je lekarz pozaznaczał. I będe namawiac meza takze na wizyte w tym tygodniu moze, ale bedzie trudno:( Chcialabym z wynikami isc do gina jeszcze w tym miesiacu. Robilam test w srode, jedna krecha, wiec czekalam tylko na małpiszona,ale mimo wszystko, jak przylzła, to znowu.. tzreba się mocno zebrac w sobie.Z miesiaca na miesiac więcej wysiłku to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea uwazaj tam na siebie, ten wódki prawdziwej przywiez na piatek. NIe bedziemy się bawic w likierki żadne:) Lola pytałas o te temperatury, ja się nie znam tak bardzo . Wiem, ze po owulacja wzrasta , u mnie jest wtedy 37, nie spada nawet czasami w dniu @. Ale tego skoku jeszcze nie umiem:) nie wiem, kiedy jest owulacja, po tym skoku, przed. U Ciebie ta roznica jest tak minimalna w tym peirwszym mierzonym przez Ciebie cyklu, ze to trudne plegac na temp.tylko. Ale Folki się zna::) A propos Folika, to nawet nie mysl o dezercji! Juz wiesz jakie kontakty ma Rea, kto ja tam wie, po co Ona tam jezdzi i z jakimi typami się zadaje. Jak uciekniesz to Cie Iwan z Saszą znajdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK..... .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.ja w tym cyklu bzzz...ykuje co drugi dzien.normalnie w sobote powinnam miec owulacje, ale temperatura nic nie wzrosla.caly czas 36.7.pewnie wszystko mi sie poprzestawialo od tych czopkow.no i pewnie przez nie bede mogla zapomniec o fasoleczce w tym miesiacu.szyjka macicy od kilku dni otwarta i sluzu coraz wiecej.no nic trzeba czekac.pozdrawiam was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia84
Hej!!! Chciałabym do Was dolączyć. Ja staram się z mężem o dzidzie od października i narazie nic nam z tego nie wychodzi. Chociaż mam nadzieję że kiedyś w końcu się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozy, ja już 3 raz piszę, że lecę już, i ciągle mi udupia posta, coś dzisiaj szwankuje macie o siebie dbać, chuchać, pisać, żebym miała co czytać, ja zabieram swoje sraczki, gule i mdłości dlaeko na wschód, tam mi może pomogą, bo tu tylko jedna diagnoza!!!! jak któraś nie będzie tęsknić, to mam kilku takich ruskich zakapiorów!! daswidania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia84
Hej!!! Ja też staram się o dzidzie już od października i wydaje mi sie że to cała wieczność. Mam nadzieje że będe mogła tu u Was dowiedzieć się czegoś nowego na ten temat.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, ja tam wiesz, lekarstwo n a każde zło znajdę. głównie na dezercję! a ten co świdruje to Anton - kupi nam wódę, tylko, żeby mnie przez bramkę puścili:)))) trzymajcie sie babochonki!!!! fruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30.............03.04........26............TAK.... . .30 .....9 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................18.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego swojego chlopa rozszyfrowac nie moge...rozmowa tel...po kilku min rozm pytam czy chce mi cos jeszcze powiedziec,bo musze uciekac..a on ,ze teskni!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kate co rozmowa to inna gadka....powiedzialam ze bzzz juz mi sie chce,powiedzial poczekaj do piatku to nogi beda ci lataly heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeee no kobito....... jak ty sie mozesz z nim bzzzzzz skoro to wszystko takie palcem po wodzie pisane Chciejka.....pomysl zanim cos zrobisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no i oczywiscie wielkie gratulacje dla nowej brzuchatki!!!!!!:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D skleroza juz mnie dopada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, wyłapujesz u niego słowa, które chcesz usłyszeć, ze kocha, teskni. On cos mruknie, owinie w bawełne, nie powie w prost , a Tobie to wystarcza. łapisz sie wyrywkowych słow, gestów. Znaj swoją wartosc, niech biega pół roku, kwili, teksni, prosi, przeprasza, dzwoni, to moze dasz mu szansę..o ile wcześniej nie znajdziesz tego, który Ciebie wart. Rzuc tego chłopa , bo normalnie ruskich od Rei na Ciebie naślę:) Normalnie rece opadaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ojnie :) my juz ostatnio z zabezpieczeniem :) wszystkiego odmawiac sobie nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKLADNIE mysle tak samo jak Fermina nie on jeden na swiecie a juz troche nam tu gagatka opisalas, no na material na meza i ojca to bym sie zastanowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka ja tez popiermaco Fermina mówi.... daj na przetrzymanie tego M... Twojego - moze to jedynie o to jemu chodzi.... wyczujesz czy bez bzzz bedzie tesknil itp.... fajnie jest jak facet wyje i prosi i zobaczysz czy przyjezdza do Ciebie po bzzzz bo o ile fajniej jest usłyszec ze teskni i chce sie jedynie przytulic a nie ze az sie nogi beda trzesły takie bedzie bzzzz.... wrrrr dziwne.... ja juz nie wiem czy bym go na bzzz przyjeła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kate, witaj nowa staraczko Katia84 wpisuj sie i gadaj a bedziemy pomagac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze macie racje,ale nie chce skreslac go tak odrazu..zreszta ja znam go z innej strony,nigdy nie pisalam wam o pozytywach moze dlatego tak go odbieracie(nie tlumacze go )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym bzzz to ja powiedzialam,a on dokonczyl :( nie wierze,ze wasi sa idealni i nie macie kryzysow,niektorzy wola mieszkac z mama niz isc z zona na mieszkanie inni rozm tylko o problemach w pracy,czy o tym ze jeszcze czas na dziecko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo Chcielka my tylko piszemy to co odbieramy jak piszesz o swoim M - a ty teraz z wyrzutami ze my na M-a Twojego cos nie tak piszemy.... ja juz sie nie wypowiadam.... na Twój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a ja sie nie zgadzam z dziewczynami.Może akurat ma gorsze dni jak pisałaś że ma problemy z kaą no to ja mu się nie dziwię że może jest myślami gdzie indziej?Nie każdy facet jest wylewny i uczuciowy a w większości to oni niewiele mówią o uczuciach.Zresztą jakby nie chciał z tobą być to by już dawno odszedł ale chyba jednak coś czuje do Ciebie skoro nadal z Tobą jest.Ja mu daje szansę i myśle że wszystko się Wam ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×