Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a ja nie ma slow do neta dzis i juz tyle razy pisałam i mam wszystko w d.... bo nic nie moze sie wysłac tylko sie zawiesza.... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykopałam skalpel z łazienki, bo moja mama jest pielęgniarka i kiedyś przyniosła, ale można na pewno gdzieś kupić. Ta tabletka pośrodku ma podłużne wgłębienie, więc skorzystałam z niego, a potem te połówki ostrożnie kroiłam, to co się wykruszyło - wiadomo, zlizujemy z deski, po co ma się marnować:P Jedna tabletka obniżyła mi prolaktynę i od dwóch cykli mam owulację, jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa:) Dasz radę, albo jak mówisz, daj mężowi, żeby się pobawił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik a ja tak wlasnie myslalam dlaczego sie nie odzywasz....z tym mieszkaniem to chyba mialas racje,ciezko bedzie.gowniara jeszcze nie wie,ze bedzie musiala sie wyprowadzic,boje sie ze M bedzie przesuwal termin ze wzgledu na nia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Cheicjko bedziesz musiała sie dzielic M-em... trza uciekac stamtad.... wiem wiem ja siedze... bo u mnie wszystko ma sie rozegrac ale na razie Ż sie dobrze sprawuje.... - nie wiem co jej sie stało... ale obserwuje bo takie wybuchy bywały niespodziewane.... Fermina - ja obserwuje sie i juz bzzz było ale tylko dla przyjemnosci... a leki były silne ale gin powiedziala ze sie szybko oczyszczaja z organizmu czyli juz za 12 godzin mozna sie starac.... A gdzie ruska ? REA hallo hallo..... Ruska odezwij sie - chyba w szpitalu nie wyladowałas.... ???? zaraz zaraz co ona ostatnio pisała sraczke juz chyba zakonczyła.... co jej sie stało... M_M a Ty co ttez zaniemogła... mam nadzieje ze wsjo gra z maluszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko----ja dostinex dzielę bardzo ostrym nożem , a raczej mój mąż dzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby piszta no bo dzis mi net chodził byle jak i teraz mam czasu kupa a nie ma prawie nikogo Chciejka widze na bieżąco zdaje relacje ona ma teraz opis sutuacji w domu... siedze z babcia, wchodzi gówniwara - Chciejka wychodzi.... heheh dobre.... pisz pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruska pewnie nas podczutuje sie sie zastanawia czy my ja wywołujemy - hallo REA - zdastwujtie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) dopiero siadłam po pracy. jestem padnięta! ogniku 3mam kciuki za ciebie i dawaj znać ci u ciebie! u mnie tak sobie. brzuch mnie często boli, szczególnie wieczorem, w nocy. budzi mnie ten ból w nocy, do wc latam coraz częściej. jestem cały czas zmęczona i senna. Poza tym mam zgagę, niestrawność i zaczynają mi się zaparcia:( także jest ciężko. już nie daję rady przeprowadzić 8 lekcji pod rząd, bo wysiadam, a i dzieci dają czasem popalić że nerwy wysiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik gdzie ta twoja owulka?? coś ci nie moze konkretnie skoczyć ta tempka... czekam na nią razem z tobą. a testujesz owulkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik oj ciezko bedzie...a zlosci mnie to ze to dom eMa a cala reszta babcia sie \"opiekuje\" darmozjady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Wróciłam już :)))) Widziałam swoją fasolinkę kochaną :) Jestem w 9 tc, maleństwo mierzy 2,2 cm i ślicznie bije mu seduszko. Jestem tak szczęśliwa :))))) Teraz muszę zrobić badania krwi, moczu i za 2 tygodnie mam się zjawić z wynikami. Wtedy też lekarz założy mi kartę ciąży. Dostałam od pielęgniarki kremik nawilżający i kilka gazetek do poczytania, wszystko w reklamówce z napisem BĘDĘ MAMĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzis to bez kija nie podchodz do mnie,jakie mam nerwy.wrrr cholera juz ktos sie czlapie na gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana tesciowa,ale nie przyszla do mnie tylko do eMa do biura,na obiad zapraszala.....siedze twardo i czekam,niech M przemysli kilka spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello babolki moje:))) Kozy!! Miałam dzisiaj lekarzowy dzień, oto wieści: - ginekolog - po antybiotykach grzybica aż miło - dostałam dopochwowe!następna wieść - zmniejsza mi się ten guzek na piersi, o 3 mm, to jest dużo, na drugiej wprawdzie pojawił się drugi, ale taki miękki z płynem, więc niegroźny, węzły wolne - super. Najlepsza wieść to taka, że mam 25 mm pęcherzyk na prawym jajniku i owulacja będzie za 2 max.3 dni. pomijam fakt, że się teraz nie staramy i że mój chłop wyjeżdża wtedy w delegację, ważne, że jajo jest, jest mega duże i czeka, więc będzie za miesiąc lub dwa także - wewnętrzny - złe wieści - początek zapalenia lewego płuca - jak póltora roku temu - dwa tygodnie zwolnienia dodatkowo, mam zakaz wychodzenia z domu - laryngolog - mam w te pędy iść na rtg zatok, bo jest źle, głowa mi odpada reasumując - trzecia już siatka leków, nie daję rady! pytanie za 100 punktów - czy jeżeli skończyłam antybiotyki w sobotę, a dzisiaj mam zacząć drugie, to jeżeli mam 3 tabletki clotrimazolum, mam je brać co 2 dni, to czy po nich, a jeszcze w trakcie brania kolejnego antybiotyku nie zacznie się znowu ta grzybica? ostrzeżenie dla was - macie krzyczeć na internistów - przy KAŻDYM WYPISANIU ANTYBIOTYKU KOBIECIE, MA ZAPISAĆ PRZEDE WSZYSTKIM OSŁONOWE DOPOCHWOWE, POTEM OSŁONOWE NA ŻOŁĄDEK KRZYCZEĆ, WYMAGAĆ, bo skończycie jak ja!!!! mnie nie boli, mam lekki upławy, ale learz mówi, że nie wygląda to ładnie nieuki!!!! ci lekarze niektórzy, nieuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - powiem tak zrobilam testa ow. i jest ciemna kreska jak na razie najciemnejsza..... dlatego znacze jako plus... ale moze to dobrze ze owulka czeka... ciekawe czy jest w ogole bo M dopiero leki przestał brac.... ale juz mi w tym cyklu wszystko jedno..... ale raczej juz po ptokach.... szis dopiero sluz plodny zauwazyłam..... cos tam sie na pewno dzieje.... ja juz zmykam... Ognik gratuluje cm-trów.... Twoja dzidzia to wielkollud co???? aj jak Ci fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotkę dostałam, nawet 2 i teraz cały czas je oglądamy, M szczęśliwy, myślę, że dopiero teraz tak naprwdę do niego dotarło, faceci to jednak wzrokowcy. :) Aktualizuję tabelę, lekarz ustalił termin porodu na 26.10, czyli 4 dni wcześniej niż sobie wyliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 ........5 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ..........8 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.09...35....nie wiem co to ..22......1 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22.. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28.. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009..........25... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........24.. ... ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruska ????? ja tobie dam, ty pindo jedna warszawska!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj REA bidulko to się najesz teraz tych leków:(Trzymam kciuki by jak najszybciej wszystko co złe opuściło Twój organizm! ps. jajo masz rzeczywiście śliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik!ale fajnie!zbieraj zdjęcia dla gorszka niech sobie tez kiedyś pogląda jaki był od samego poczatku ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka może jakaś lampka wina na uspokojenie nerwów?Mam czerwone półwytrawne i różowe półsłodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogniku, gratulację, to będzie topmodelka napewno, rozmiar nogi, 43 :)) ale to musi być uczucie to serducho zobaczyć, a usłyszeć, ho ho, każdemu miękną nogi:)))) a ja przed chwilą zrobiłam test owu - negatywny, nawet drugiej krechy nie ma, ani tyci tyci. jajo potwierdzone zaraz się będzie odczepiać od fabryki, ale jeszcze rośnie. MEGA JAJO (Folik słyszysz, takiego olbrzyma gdzieś podziać? coś ty z takim wielkim jajem zrobiłaś, zgubić się nie da!!!!!!). czyli moja teoria jest zła, albo lekarz nie wie, że u mnie jeszcze do owu 4-5 dni, ja tak liczę, będzie albo w sobotę, albo w niedzielę. więc jutro powinna się słaba pojawić, pojutrze mocniejsza, w czwartek gruba krecha, w piątek też gruba ale ciensza, a w sobotę FAJERWERKI:))))) tak to sobie wymyśliłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA actimela pij codziennie i acidolac nie zaszkodzi ogólnie jogurty bardzo pomagają a na grzybicę mi kiedyś gin powiedział że można sobie kefirem pochwę smarować tzn w środku bo zmienia odczyn zasadowy na kwaśny.Możesz spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI Kochana!Mam nadzieje,że wczorajszego maila czytałaś (coś mi się z pocztą dziwnego działo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animoda----dzięki za pocieszenie!U mnie po teście 19 razy większa prolaktyna więc Twój przypadek baaaardzo mnie podtrzymał na duchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ ostro Cię dopadło to chorubsko. Mam nadzieję, że sobie żołądka nie wysadzisz tymi antybiotykami, zdrowiej szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×