Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

choc spiewac nie potrafię, ale sie dołaczam do chetnych:) Patrycja juz nas dwie to tego 100 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka323 --- dziekuje... dziekuje...... a te 37 stopini u Ciebie to teraz czy po przebudzeniu ???? bo ja o 6 rano mierze ale wczoraj wieczorem było tez 37 wiec wiarydona jest ta z ranca.... a poza tym os odczuwasz cycychy itp... i masz regularne cykle ??? bo jesli tak to zacieramy rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja75 Fermina wow.... dzieki słychac Was słychac..... to co winko........ ........ podstawiac kielichy bo polewam........haloooo polslodkie.... białe czy wyjac cos głebszego....... a i jeszcze mam takie cudo kokosowe..... mniam mniam pyszota....... leje lalki..... heheh barany..... dobre......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam chacho tzw. TOFIII bomba ale co tam po swietach odchudzanko....... ale dzieki babolinki moje kochane..... ps.... ja sie troche uzaleznilam od Was.... !!!! smieje sie do komputera jak wyobraze sobie Wasze łapki z kilichami i jak sie wydzieracie sto lat..... ale fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. fermina troche gestawe jest procentowe a jakze..... % i jak dobre mi smakuje pyszota..... cremik taki mniam mniam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU---- JA MAM TO SAMO , ŚMIECH DO KOMPA :) MÓJ M od razu wie, jaki adres wpisałam :) ja poproszę tego cuda też :) hmmmm .... pewnie dostaniesz przesyłkę od sióstr na urodziny dziś>:) o ile już nie dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku mój Kochany, Zyczę tobie: 1. uśmiechu 2. trafionego żartu 3. unieszkodliwienia teściówki 4. zdrowego, płodnego chłopa 5. zdrówka 6. cierpliwości 7. wielkiego, sterczącego brzuszyska, nie spodowowanego przejedzeniem:)))) STO LAT!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja biore to kokosowe.. A i dolaczam sie do tych spiewow-ja to sie musze wydzierac,zeby mnie bylo slychac,dobrze,ze woda dzwieki przenosi..;) Wczoraj rano bylo 36.4 dzis jest 37-mierzylam jak wstalam i zeszlam na dol.Jedyne co odczuwam to lekkie pobolewanie w dole brzucha,wczoraj tez tak bylo.Jak znam zycie to sie @ przedziera...:/ Cykle zawsze mialam bardzo regularne,aczkolwiek w zeszlym miesiacu @ przyszla po 43 dniach..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, A ty w tym miesiącu musisz mieć fasolę! zamówiłaś sobie i tyle. czekamy na objawiska, wielkie bóle cycków, tempki i wszystkie takie inne rzeczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATRYCJA - a prosze bardzo..... pyszota pij.... wlasnie nie dostałam jeszcze przesyłki i mam nadzieje ze dzis dostane..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea madzre mowisz! zamowiłam:)Bardzo bym chciala, czuje ze to przełomowy miesiąc, to znaczy jak juz pisałam, ze bedzioecie mnie musiały potem jakims dźwigiem wyciagac z dołu. A tera znie mysle,c ie myśleć! ale to w moim wydaniu w ogóle sie nie sprawdza! ja mysle niemal ciagle!w wiekszym lub mniejszym stopniu ale te mysli zawsze jakoś nawiazuja do fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafionego żartu.... REA co to znaczy lalka a co obrazilam Cię czyms..... lalka..... nono..... ale ok.... dzieki za zyczenia.......:) kurczaki Wy to macie chociaz @ o czasie. Anka a wiesz ze ja tez miałam @ ogolnie regularne do momemntu jak sie zaczelam teraz starac.... to mac 42 dni.... dzis mija 41dc i ciekawe czy @ sie pojawi juz powinien..... ma czasu do jutra rano.... ale co ja i tak nic nie zrobie chocby sie opoznil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie babolki jest źle, powiem tylko, że w pracy jest fatalnie, bardziej ja się źle czuję z nimi, niż odwrotnie, jestem zniesmaczona i nie chce mi się już tam przychodzić, mam kryzys. poza tym zwalniają ludzi i obniżają wynagrodzenia. dalej czuję się niespecjalnie. mam ciągle podwyższoną tempę, co wskazuje na to, ze dalej mam jakiś stan zapalny. mam nadzieję, że nie płuca znowu. z chłopem też mnie ostatnio napadły jakieś wątpliwości, pierwszy raz mnie to spotyka, ja zaczęłam jakoś inaczej na niego patrzeć. jest zajęty sobą, pracą, niby jest kochający i to widzę, ale ja potrzebuję prawdziwego wsparcia, a tego nie ma. zajmuje się tylko sobą i firmą, a ja jestem gdzieś z boku... przecież sobie poradzę, bo silna babka jestem - tak pewnie myśli. otóż się myli, szykuje mi się chyba poważny kryzys... mamy też problemy finansowe, nie wiem, czy nie przeliczył się z wydatkami na firmę, czy nie było zbyt dużego rozmachu w tym. jest źle.czuję się źle. i psychicznie i fizycznie. jest mi źle, nie pomaga nawet piękna pogoda. wszystko dla mnie szare i bure. rzadko mi się takie momenty przytrafiają i tym bardziej mnie to zastanawia. mam ochotę złożyć wypowiedzenie, ale się boję, czy poradzimy sobie finansowo.czuję się jakbym była zamknięta w klatce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce zaczynajaca...
witam:) wszystkie z podobnymi zamiarami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea a rozmawialas z M-em o tym? To chlop sam sie nie domysli..Przerabialam to z moim..Chcial w jak najkrotszym czasie zarobic jak najwiecej kasy,zeby zainwestowac w Polsce zanim ceny pojda w gore..Jak zarobil na ziemie,to chcial jeszcze mieszkanie,potem nowy samochod i tak szlo.Pracowal od 8 rano do 1-2 w nocy..Nie pomagaly placze i prosby,ze jak juz tak nie chce,ze pieniadze to nie wszystko.Dotarlo dopiero jak powiedzialam,ze to koniec..Rok sie staral,zebysmy znowu byli razem.Od pazdziernika zeszlego roku sie zeszlismy i teraz jest tak jak powinno byc..:)Glowa do gory Rea-moze dziala u Twojego pierwotny instynkt..;) Pogadaj z nim i na pewno bedzie ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki moje kochane :) Folik duzo duzo zdrowia,usmiechu na Twojej pieknej twarzy,pogody ducha i spelnienia najwiekszego marzenia fasolinki :) REA kazdy przechodzi takie kryzysy,sama widzialas co bylo u mnie U mnie swieta udane,M byl juz w piatek i pojechal wczoraj...Faldki u mnie tez sie pokazaly.... Pisze szybko,bo zajeta jestem..chcialam sie przywitac,ale mam kupe roboty...zakupy do lokalu,zdzwonienie po firmach,zamawianie wszystkiego,jutro malowanie od 7 rano ...dzis jeszcze jade po drzwi itp..wiecej napisze wieczorkiem kochane..milego dnia ...aha tabelke tez musze aktualizowac ...ale to wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Folik_______WSZYSTKIEGO NAAAAJ!!!!!!Tak tak ja też z baranów ;) a uparta jestem raczej jak osioł....REA po każdym deszczu wychodzi słońce więc zakup sobie deprim czy coś w tym stylu i jakoś to wszystko przeczekaj a eMowi powiedz prosto w oczy co Ci nie pasuje i niech się stara biedaczysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dziekuje wszystkim \"barankom\"i nie tylko za zyczenia buziaki:) REA - kochaniutka moja bedzie dobrze.... rozluznij sie z nami... napisz cos co zwykle na weolo do nas pisałas.... to Ty nas rozmieszasz nie smuitaj sie rybko nasza z Wrocławia..... podnosimy sie z dołeczka...... nie kopiemy..... bo my drabiny nie mamy..... wstawaj poki dołek mały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ ja myślę, że on po prostu martwi się firmą i może tylko tak odczuwasz, że jest gdzieś poza Tobą. Zrobisz Skarbie jak uważasz ale... wiesz dobrze, że trudno jest szukać pracy jak się pracuje na okrągło, myślę ze na pewno poradzicie sobie jak troszkę od[poczniesz i poszukasz czegoś co Cie nie dołuje. Rea jak słucham Ciebie.... to miałam takie same problemy i objawy.... niestety... uciekaj stamtąd, bo się wykończysz . Ja w ubiegłym roku też miałam taką pracę.... dziewuchy chyba z kosmosu a na dodatek moja urażona ambicja, że ja po studiach muszę tyrać w butiku i mało tego.... moja kierowniczką była dziewucha po podstawce- jak ją widziałam, te jej rozkazy i udawanie inteligentnej to mało mnie coś nie wzięło. Jesteś mądra, wykształcona nie pozwalaj sobie, żeby ktoś inny właził Ci na głowę, znajdziesz coś lepszego, zobaczysz - tego Ci życzę :) :) Reusia____ :) :) lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ tak, tak.... Folik____ ma rację .... :( przecież nie mamy drabiny, jest co prawda jedna.... ale co trzeci szczebel hahah i jak Ty kruszynko się wykaraskasz hmmm? No chyba, że.... wezmę mojego M... on żołnierzyna da radę :)pomożemy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - lalaka..... tu kozy tu kozy i barany..... tu kozy i barany..... nadajmy Warszawa i inne miasta - odbioór wrocław odbiór.... praca blee praca bleee nasze prace tez bleee nie mamy okresu nie wiemy dlaczego i sie nie dolujemy..... M-y marudza i sie nie dolujemy.... Rea Rea odbiór wrocław odbiór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_____ bo my to raczej powinnyśmy spod znaku osła być hahaha ale za to dobre serduszka mamy :) :) no nie? coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom... Patrycja niommmm tak jest mamy dobre serca choc Zmijki z nas czasami..... Rea dołek widze coraz wiekszy sie robi..... rea ...... dawaj w góre.... patrycja łap ja za łapki...... dawaj tego M-a swego bo Rea nam tonie.....w tym dole..... REAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA aaaa REA aaaa halooo hallo tu rzeszów plus Warszawa Patrycja trace z nią kontakt nie mam sygnału ty z Rzeszowa blizej słyszysz ja jeszcze jak sie nie opgarni to ja po prostu stracimy masz sygnał PATi masz sygnał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ już dzwonie do jednostki, niech zbierze posiłki i jedziemy, FOLIKU___ Ty tez zbieraj posiłki, gdzie popadnie zaraz ja wydrzemy z tego doła :) REA_____ za łapki Cie ciągnę - trzymaj się mocno :) oj.....żmijki zaraz.... Foliku____ żmijusie takie malutkie hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁĄpie , łapię... słabo ale słyszę.... raczej widzę... podczytuje i ociera łezki... mam nadzieję, że z radości :) i naszej głupoty hahahh. Ale ja tam nwcale nie bliżej... chyba.... do Wrocławia pociąg jedzie od nas 8 h a z W-wy chyba krócej , no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK_____ nie ma na co czekac, REA____ w opałach, OGŁASZAM ALARM BOJOWY!!!!!!!! DZIŚ O 20 WYRUSZAMY NA WROCŁAW CELEM RATOWANIA NASZEJ KRUSZYNKI :) KTO SIĘ DOŁĄCZA ,do mnie i do FOLIKA___? głupie pytanie.... Rea___ Ty lepiej sie odezwij, bo.... jak nie ... to , żebyś się nie zdziwiła jutro rano.... jak cały topik z rodzinami zawita, no a niektóre to ... wiesz.... będą sie musiały poświecić ... i.... z ....zagramanicy zjechać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×