Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Tak jest Patrycja ja juz sie pakuje zaraz jak wróce z pracy kochanej do domu.... ale tesciowa sie zdziwi ze jade ale skoro trzeba dla REA wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK____ tak dla REI wszystko, zresztą dla każdej z naszego topiku, no nie? Ale teściowa Twoja to faktycznie zdziwi się , pewnie torta ze świeczkami już w łapkach trzyma , prezent piękny.... a tu.... FOLIK____ powie jej adios amigos małpios wrednos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie pakuje dziewczyny! Lodke juz wypycham,bo ja musze troszke powioslowac,deszcz pada,ale to nic,sztorm sobie ze mna nie poradzi...Rea juz plyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA_____ tylko się dobrze przywiąż, bo będziemy musiały Ciebie jeszcze łowić :)razem z folikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie-dam rade.Plywac umiem jakby co to doplyne wplaw,ale wezme rekawki na wypadek jakby sie zmeczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
Mam pytanie do was dziewczyny,mozecie mi powiedziec jaka jest temperatura nastepnego dnia po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalki tak od tematu odejde powiem Wam ze mam duzoooo bardzo sluzu rozciagliwego z nitkami krwi.... idzie pewnie @-szon jednak bedzie znowu 10 dni opoznienia ale idzie..... no i juz sie ciesze.... ide na monitoring w tym cyklu cos do przodu idzie.... w koncu cos do przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarannnnnnnnnn - roznie to bywa z temp. u kazdej kobiety inaczej.... ja np. mam w stopce cykle zerknij a zobaczysz.... bardzo roznie .... ale raczej nie za wysoko mysle ze wgranicach... 36,2 do 36,6 mysle ze wyzej rzadko kiedy ale to indywidualna sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
Bo dzisiaj rano miałam 37stopni a wczoraj wieczorem skonczyl mi sie niby okres bo plamienie to raczej nie okre ale 5 dni byl i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarannnnnnnnnn a robilas testa.... moze jestes w ciazy a plamienie było w okresie kiedy miała byc @.... bardzo czesto babki plamia... a knczy sie to II kreseczkami..... a mierzylas temp. wczesniej aby porównac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
Temp mierze od niedawna a test robiłam ale to bylo 3 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
takze nie mam nawet z czym porownac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku____ może i dobrze , że idzie, bo im szybciej przyjdzie tym szybciej będzie pierwszy dzień ciąży :) no.... i obejdzie się bez tabletek na wywołanie :) same plusy.... a pomyśl, że za 15- góra 20 dni będzie jajo do zapłodnienia gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta praca tak dobija, jak się rano budzę, to aż mnie mdli, że muszę tam iść. 30 kwietnia składam wypowiedzenie, najpóźniej 31 maja. to mnie męczy... tu jest jakiś obłęd, obniżają wynagrodzenia, wysyłają na urlopy bezpłatne i każą w tym czasie pracować, to jest chore. nie będę pracować z takimi ludźmi, o nie! nie pozbierają się z rozumem, a na drugi dzień po moim odejściu mają wizytę PIP'u. na drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chodźcie do mnie, chodźcie, mam dużo dobrego jedzenia. gołąbki mi się udały wyjątkowo, mazurki.... zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - nasza kochaniutka wraca juz do nas czyli wraca do zdrowia.... jupi !!!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea zostaw mi golabka na pozniej,ok? Teraz jem obiadek i juz wiecej nie zmieszcze.. Wyczekuje listonosza,bo dzis powinny dojsc moje testy owu i ciazowe...Tak jak zawsze byl ok 12 tak teraz ani widu ani slychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
a moze jest ktos kto mierzy tem i zna odp na moje pytnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze gały gar, z pysznym sosikiem pomidorowym,:) lece do tych debili, do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARANNNNN_____ w czasie 2 to normalne, że tempa sie czasem podwyższa ja tak miałam ostatnio.... 1dc - 36.5 2dc - 36.5 3dc - 36.7 ale to normalne, że niektóre kobiety maja nawet stan podgorączkowy, no chyba....że jesteś w ciąży... najlepiej zrób test, po co się masz stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARANNN____ MOJA KOLEŻANKA MIAŁA TEMPE PODCZAS @ DOCHODZĄCA DO 37.5, WIĘC NIE MASZ SIĘ CO PRZEJMOWAĆ, TO NIE JEST ANOMALIA :) POZDRAWIAM :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
Troche sie zmartwiłam bo jk mialam te plamienie to mialam 36,6 i wczoraj tez taka mialam a dzisiaj 37 i sie zmartwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyjechal listonosz i przywiozl te testy...i znowu negatyw...ehh czyli trzeba teraz @ wyczekiwac.. Lece do pracy Babolki.Milego dnia.Moze zajrze pozniej...papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA CHYBA TEŻ ZARAZ ZAKUPIĘ TESTY OWULACYJNE, POWIEDZCIE MI PROSZĘ CZY MOGĘ JE ZROBIĆ JESZCZE DZIŚ KOŁO 17.30? A tak w ogóle to podajcie mi - ładnie prose.... :) adres, gdzie można je kupic na necie - dobre, tanie hahaha i najlepiej dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati a dlaczego miałabyś nie móc?Pewnie że możesz.REA a u Ciebie w firmie z tego co ja widzę to wykorzystują \"kryzys\" i poniżają ludzi.A wyobrażcie sobie że niedaleko mnie jest taka ogromna fabryka w której pracują tysiące ludzi i teraz 3 tyg siedzą w domu i mają płątne 60% zarobków i nie wiadomo czy ruszy dalej czy upadnie a wcześniej zwolnili w styczniu 300 osób.Wg mnie to jest celowa polityka i więcej jest kryzys okrzyczany niż w rzeczywistości Czy naprawdę ktoś myśli że przez upadłość jednego banku w ameryce powstał kryzys światowy????i tak się kużwa zastanawiam jak to możliwe żeby największy bank na świecie w ogóle mógł upaść? A co do nas baranki to owszem zadziory z nas niezłe ale facetom potrafimy zmiękczyć kolana ach ta nasza wrodzona słodycz i czar....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×