Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A ja chyba z testów ow. zrezygnuje juz mnie finansowo wykanczaja.... obsranciuchy.... ale powiem wam ze jak na monitoring pojde to Wam powiem kiedy owulka potwierdzona przez usg bedzie i wtedy jasniej bedziemy wiedziec ja i wy bo Wy to moja podpora.... poleciało troszke krwinek i cisza a wlasciwie sluz plodny poleciaał z czerwono - krwistymi zyłkami wrrrr trzymajcie kciuki za @-szona mojego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_______Nowa prosiła żeby Ci przekazać pozdrowienia więc to robię ;) Nowa---skarbie pamiętaj-korzystaj z wolnego czasu i odpoczywaj,baw się i relaksuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia i inne lalki wykres mam w stopce mierze ciaglemierze a jak nie mierze to moj M mi przypomni nie da sie zapomniec z moim M-em kochanym.... jeszcze jakby to on mi mierzyl a ja zebym sobie pospała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jadę teraz do lekarza z moim M, zobaczymy jak jego ciśnienie, a w drodze powrotnej kupie testy.... Foliku_____ masz rację, że z tymi testami to trochę finansowo nie halo, bo drogie... jak tak zliczyć.... lekarz , monitoring, wiesiołek , srołek , matołek .... to taniej byłoby kopić pieluchy dla dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia temp. mierze i w sumie jej wierze ze owulki nie było bo szybkowania nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no żartuję Folik pewnie miałaś cykl bez owu bo masz tempke na niskim poziomie cały czas @ się zbliża do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - dzięki za pozrowienia, mam nadzieję, że się trzyma ten babol jeden mocno:))) dość już o pracy Foliku, małpiszon idzie, skrada się.....dawaj czekam na ciebie, jak dzisiaj dostaniesz, to znowu razem będziemy miały owu:) Pati, Folik - testy na Vital market kosztują 10 szt. 20 zł, mam nadzieję, że zamawiacie na raz po dwie paczki, doliczamy 9,50 i mamy 50zł. Nie kupujecie chyba w aptece???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpeczki, witajcie:) Foiku, spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe, zdrówka, pomyślności i dużo bobasów:) Reo - Twoje wypowiedzi mną wstrząsnęły, kobito, zwolnij się stamtąd, bo wpędzisz się w końcu w jakąś depresję. Znam taki przykład z autopsji. Ja jestem ciągle śpiąca, rozleniwiona i bolą mnie piersi, na usg czekam jeszcze ze 2 tyg., brzuch boli mnie rzadko. Tak w skrócie. Co u Mrs Bond?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacer w chmurach - dziekuje jakie spoznione.... jest OK..... . hmmm poczestowąłabym czyms głebszym ale przecie Ty 2 w 1 ..... wiec moze jakis soczek..... ok.... no bo wiesz trzeba dmuchac na zimne..... i dbac o fasolka........ :) REA a ja testy kupowałam w aptece.... ale chyba temp. mi zostaje do wiadomosci plodnosci.... bo testy jakos za duzo pozutywne mi wychodza.... albo ja durna jakas na te testy reaguje dziwnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane po Świętach!:)Mam nadzieje,że wszystkie całe i zdrowe FOLIKU______WSZYSTKIEGO NAJ!DUŻO ZDROWIA, SŁOŃCA NA NIEBIE I W SERCU I OCZYWIŚCIE UPRAGNIONEGO GROSZKA!....przepraszam,że tak krzycze,ale to szczere życzenia więc pozwoliłam sobie wykrzyczeć:)Dziś biore kolejną 1/2 dostinexu i pić raczej nie powinnam ,ale z takiej okazji to poprosze cosik mocniejszego:) Z testami owu ja też nie kumam, potrafią mi i 7 dni wychodzić 2 mocne jednakowe kreski:(Może jakieś złe testy kupuje, sama nie wiem, tyle kasy na to idzie a tylko w zagubioenie wpędzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA-przykro,że nie najlepiej u Ciebie:(Może to przesilenie wiosenne?Trzyma kciuki by jak najszybciej wyszło na prostą i chętnie się dołącze do wyprawy do Ciebie ...tym razem bez roweru ale żółte tulipanki zabiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----dziękuję za życzonka Świąteczne:)Daj znać jak z Twoim M i jakie testy kupiłaś bom ciekawa, może zmienie te swoje na Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko-----śpij, wypoczywaj, spaceruj i rób wszystko na co masz ochotę!Przecież to Twój czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po wielkim obżarstwie:) foliczku widze, że twoja tempka pomału spada, więc może w końcu ten wstretny @ się zbliża.. no i dożyczeń się dołączam, bo mnie dawno tu nie było - oby ten rok był dla Ciebie \"owocny:)\". a ja pojutrze idę w końcu zobaczyć moją małą fasolkę:) ma już 11 tygodni to już trochę będzie widać no i chyba serducho już usłyszę.. nie mogę się doczekać..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki FOLIKU szystkiego naj naj życze szybkiej @ a zaraz po tym fasolki:-) KLAUDIA oddaje Ci boćka bo już złapałam sobie własnego wczoraj na wycieczce. REA uciekaj z tej pracy bo zwariujesz. ja miałam taką prace ze sie z tymi ludźmi źle czułam i co zrobiłam uciekłam z tamtąd dałam wupowiedzenie i poszłam na opieke nad dzieckiem do końca umowy:-) BEDZIE DOBRZE I GŁOWA DO GÓRY U mnie temp od 2 dni 37.2 zobaczymy co to bedzie teraz uciekam po telefon bo wczoraj tak zepsółam ze lepiej nowy kupić niż tamten naprawiać;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupilam 50 testow za 8e,czyli ok 32 zl..Na ebay.ie>Mozecie tam sprobowac,bo oni wysylaja je z anglii i to niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jkabyscie sie ywboreały Ree ratowac to i ja dojade, ale z Trojmiasta to potrwa troche, zwłaszcza ze ja komunikacja panstwową:) Słuchajcie, dziś odebrałam zalegle wyniki, co to mi je gin. zlecil. To wynik uwaga: Anty-Mullerian hormon (AMH). Baradzo mało o nim znalazłam w necie, moze ktoś coś wie??? Ja nawet nie wumiem wyczytac czy mam wynik w normie czy nie:( Mój wynik tego czegoś to 2, 6 a norma a to albo więcej albo mniej niż 1, 4. Tu zawile napisane w necie tez mało o tym. Ja nie wiem, czemu on mi kazał to robic, jak gdzies w necie obok tego było słowo menopauza to zrobiło mi się gorąco!!! :) Ja tam testy owu tez w aptece kupuję ale starcza mi opakowanie na 2 cykle:)bo to jako dodatek stosuje:)Dodatek do bólu brzucha:) Rea ja poprosze o przepisy:) Ty kucharka jestes, a ja poczatkujaca bardzo:) jak ktos ma coś ciekawego, prostego i smacznego to poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_____ wróciłam z eMem od lekarza, nie jest źle :) na szczęście :) A co do testów.... kupiliśmy LH TEST - paskowy , 5szt. za 24 zł. Dla mnie trochę duzo... no ale chciałam dziś sprawdzić czemu ta tempa mi spadła. Zrobiłam test i wyszły dwie kreski, z tym że... ta druga o jakieś dwa, trzy tony jaśniejsza, więc..... co??? teraz???? Bzzzzz.... dziś czy poczekać do jutra na tempe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA______ :) :) :) a teraz.... zgodnie z solidarnością jajników i naszą topikową :) wyżyłam się za Ciebie hahaha w Realu :) a co oni sobie myślą, ze klientów to można oszukiwać ale klienci już takiego prawa nie mają??? Słuchaj, kupiłam dla kota surową rybkę - taki kawałeczek za 0,85 gr a ta ciota wbiła mi 1,15 więc .... podminowana Tobą.... hahha grzecznie jej zwróciłam uwagę, że źle wbiła cenę.... a ta do mnie z pyskiem..... oooooo..... mówię Wam..... jakem baran :) jak sobie pozwoliłam.... to ta mi mówi, ze to tylko marne grosze... no i ... tu czarka się przelała. Jeszcze bezczelnie mówi mi, ze i tak nie da się z tym nic zrobić, bo mój M wpisał już pin do karty. To jej mówię - a mnie co to obchodzi, .... słuchajcie śmiać mi się chciało ale.... cały czas miałam w głowie Beatę :) no i .... jestem dobrą aktorką :) kazała mi iść do informacji .... a tu druga mądra.... wzięła mi rybkę dla kota i daje kasę. To jej tłumaczę ,że ja chce zapłacić tyle ile jest napisane zgodnie z prawem konsumenta. Ja do niej mówię grzecznie i spokojnie, a ta coś grzebie i nawet mnie nie słucha. No.... to ...ze stoickim spokojem ...kręconego baranka :) zwróciłam jej uwagę, ze jak ktoś mówi to kultura tego wymaga, żeby nie odwracać się plecami. suma sumarum...oddała mi różnicę, oczywiście bez... przepraszam...I..Dała mi jakiś papier, żebym podpisała, że dała mi kasę ale na papierze była suma 1,15 hahaha ...ale ją zamotałam ;) oczywiście nic nie podpisałam. Beatka___ ucz się :) :) od baranka:) i nie pozwól, żeby ktokolwiek Cię kiedykolwiek pomiatał!!!! Aż mnie trzęsie jak sobie przypomnę Twoja historie .. a tak nawiasem mówiąc , żadnej kultury, żadnego przepraszam... a wystarczyło poinformować, ze jakiś towar ma inna cenę , no ale po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi.... a jeszcze mowie jej , ze mnie nie chodzi o kase tylko o zasadę, a ta pyta zdziwiona jaką zasadę , no ... ręce i rennnce hahahah opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coś fajnego, z moim M zalewaliśmy się przez pół godziny- oczywiście dogadując.... Czytałam o testach owulacyjnych na jakiejś stronie : „Wliczając jeszcze żywotność jajeczka to optymalny czas na KRYCIE powinien być wg mojego mniemania...." Krycie jest dobre, pokryjmy się kochane na wiosnę, może wreszcie fasolki będą a my tylko bzzzz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINA_____ Hormony korelujące z rezerwą jajnikową Czas badania: 2 – 3 d.c. 1) FSH, E2 (estradiol) 2) AMH (anty Mullerian hormon) Optymalna ilość dojrzewających w jajniku pęcherzyków wrażliwych na FSH , produkuje duże ilości AMH. Mniejsza ilość dojrzałych pęcherzyków i wrażliwych na FSH, daje obraz spadku AMH. I FAKTYCZNIE MAŁO PISZĄ NA TEN TEMAT, SPRAWDZE JESZCZEW SWOJEJ KSIĄŻCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina_____ CZYTAJ ŻABKO CZASEM DOBRZE A NIE OD RAZU SIĘ ZAMARTWIAJ :) AMH (anty Mullerian hormon) norma >1,4 ng/ml powyżej!!!!! A NIE PONIŻEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcei po dluzszej przerwie.jestem w Polsce wlasnie dzis odebralam wszystkie badania i na szczescie jest wszystko w porzadku czyli teraz na spokojnie mozna sie starac.Bardzo sie ciesze nawet lampke wina wypilam po miesiacu przerwy.A do Irl we czwartek wracamy takze odezwe sie jak bede juz na miejscu.Pozdrawiam wszystkie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI - Ale dajesz jaja ale masz racje bo w tych sklepach to myślą ze nami można pomiatać a oni to cały świat a tak nie jest. Dziękuje za odwet dla REALA ;-) ale mi poprawiłaś humorek ale sie uśmiałam. Ide spać rano znów do pracy o 5 musze wstac niestety, a jeszcze piwko wypiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka______ tak w ogóle to te pindy sobie pewnie pomyślały, ze laska ładnie chytra hahaha o 15 gr czy tam ile się kłóci :) ale ... jestem ciekawa czy każdemu klientowi by darowały 15gr- raczej wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×