Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Kobitki. Ja jeszcze w pracy..zapieprz jak cholera... Jeszcze przez godzine probowalysmy doliczyc sie kasy,bo sie nie zgadzala,a okazalo sie,ze to oczywiscie szefowa namieszala,bo wziela dwa depozyty tylko zapomniala o tym wspomniec... Lola___A gdzie w Irl jestes? Bo ja tez na wyspie siedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!pierwsza i budzę wszystkie śpioszki!!!!!!Wstawać i pisać Chciejka,Anka co u Was?bo widzę że wy już po terminie @?????Kiedy testy?Rea i Folik to już powinny wskoczyć do tabelki wyżej a ja spokojnie czekam na 23-ego i wszystko będzie jasne ;) Zapowiada mi się cięzki dzień dzisiaj mam robotników i muszę robić im obiadek dla 6 facetów więc podwijam rękawki i do roboty.....Do wieczora moje Słonka pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzien dobry. Ja juz w pracy,bo deszcz leje i M mnie podwiozl..Mam jeszcze pol godziny. Po terminie,ale test zrobiony i niestety negatywny..:( Czuje juz jak sie wredny @ zbliza..No,ale jak juz ma przyjsc to niech przyjdzie szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Patrycja dziekuje za interperatcje wynikow:) ale im dalas w tym realu, bedą o Tobie tam dlugo wspominac. Chciejka to cos taka tajemnicza jaka) miala wczoraj aktualizowac tabelke ale jakos mi tajemnica zawiało:) Lola dobrze ze wyniki ok, odezwij sie jak tam gdzies dolecisz:) Anka gdzie ten deszcz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki.Jak dolece to sie odezwe. Beata jestem w Co Mayo niedaleko Sligo albo Castlebar.A Ty?Pozdrawiam i do piatku.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia!!! hej babsztyle, ja znowu przy tym biurku, fuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO_____ poszperałam tu i tam, bo mnie zmartwiła ta Twoja menopauza hahaha, a przy okazji.... dowiedziałam się , że dobrze taki hormon sobie zrobić. To ja dziękuję Ci , że mogłam się czegoś dowiedzieć :) gdyby nie Ty :) do końca życia nie wiedziałabym,że ma w sobie coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to witam w tak piękny dzień :) U mnie 12dc , dziś tempa spadła całkiem ... do 36,3 I od razu mam pytanie do tych , które robią testy.... czy dziś też mam zrobić ten test owulacyjny? Czy poczekać do jutra, jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, mi zalecil to lekarz aczkolwiek nie wiem czemu:) Robilam to AMH, prolaktyne, TSH, jakies Pciala anty-TPO, FSH, LH, Estradiol, SHBG, Testosteron. Ta prolaktyne za tydzien powtorze, jakos licze ze tym razem bedzie mniejsza, musze sie skupic, zeby sie nie denerwowac przy pobieraniach krwi:) bo stres moze ja podwyzszyc. Kurde tyle tych dziwnych skrotow, czlowiek zyje i nie wie ze mozna go pod roznymi katami zbadac, zmierzyć, ocenic, do normy przyłozyc i porównać:) Teraz zaczynam wkrecac sobie jakas niedroznosc jajowodów:) hihihi ale człowiek głupi! niby myslacy a czasami to bym polemizowała, czy na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Twojego pytanie, to test zrob i meza wykorzystaj wieczorem koniecznie:) czy test zrobisz, czy nie:) choc zwolennicy przetrzymywania zolniezykow powiedza, zeby poczeakc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, skoro jestem przy głosie :) dodam jeszcze trzy grosze o sluzie:) Mianowice ze go w tym cyklu prawie wcale nie mialam, taki az wyjatkowy cykl. Ja wczoraj mialam klucie w podbrzuszu, pewnie takie jak co miesiac ale oczami wyobrazni widzialam zagniezdzajace sie jajeczko:) Rea Ty sie trzymaj tam, nie zwariuj, bo jeszcze kropla czarę przeleje i zbesztasz tam kogo waznego, ołowek w oko komus wbijesz albo cos innego strasznego. Potem w TV beda komoentowac, ze z przepracowania, ze stresu, z braku drzemki w czasie pracy:) Oderwij sie myslami od pracy na tyle, na ile ie da, burko przesun pod okno, przemeblowanie na nim moze zrób, albo tylem sie posadz do innych a przodem do okna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - w końcu jesteś, no powoli się zbieramy do kupy... A ja mam spotkanie w sprawie pracy w piątek. nic nie wiem, bo załatwił mi je kumpel, nawet nie wiem w jakim charakterze, ale podobno dla mnie i twórczo - zobaczymy... ale najchętniej to walnęłabym tutaj 9cio miesięcznym zwolnionkiem - ciach prach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ no wreszcie :) REA____ i bardzo dobrze, trzymamy za Ciebie kciuki, żeby się udało FERMINA____ widać , że gin się przyłożył, a z tym stresem to niestety tak jest -szczególnie z prolaktyna - potrafi się kilkanaście razy podnieść ze stresu, więc... pełny relaks Ja tez muszę porobić sobie jeszcze raz hormony, tylko zapisałam się do babki, do której chodziłam, bo jest na ubezpieczenie ; ale to dopiero pod koniec maja. Chociaż pewnie najlepiej byłoby iść do endokrynologa, bo z tymi hormonami t nie takie proste, każdy kiedy indziej robiony. Ja ostatnie miałam robione chyba w 6dc, bo tak mi kazała , a na necie zupełnie co innego piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc LALKI... ja jeszcze plamie niesty ale w sumie stety ciesze sie ze @ idzie juz prawie jest... czyli cykle mam 42 -dniowe.... no jesli takie maja byc niech sobie beda byleby załapac fasolke... a ze dluzsze cykle to mi wszystko jedno Ferminka ma krótkie ja mam dluzsze byleby zafasolkowac.... byleby miec tego groszka... A dziekuje koleznakom za zyczenia...... mysle ze sie spełnia... i w tym roku moze nie urodze ale moze zagosci mały goszek.... W tym cyklu juz na 101% ide do lekarza i poprosze o minitoring... wiecie co babki ja mysle ze owulki albo u mnie nie bylo albo moze byla w 29dc bo wtedy miałam jakis plodny sluz i cos mnie pobolewało.... ale dobra co tam czy byla czy nie byla po co wracac..... prawda... wazne aby sie pojawila teraz w tym cyklu.... wiecie co moj M mi od stycznia mowi jak pytam kiedy bede w ciazy to mowi ze w maju.... a ja trzymam go za slowo.... zobaczymy czy wypowiada maj w pełni swiadomy co sie wydarzy..... patrycja... ja nie raz mam szopki z sklepie.... nie raz juz jadem siknełam... jak to REA mówi) ..... kiedys ekzpedientka mi tez zle wydała i tez grzecznie jej zwrocilam uwage ze chyba sie Pani pomyslila a ta oburzona .... i musiała po cos isc zeby mi podmienic i focha strzelila..... i mamrotac zaczela pod nosem itp..... - a mnie az ponosiło...... i mowie do tej francy - jest Pani od tego jak dupa od srania....... ej no lalki ja robie to co robie.... a one w sklepie chyba to robia i za to im placa..... ja mam czasami wrazenie ze w sklepie maja pretensje do czlowieka ze cos kupic chce..... ej zycie..... Moj M na mnie troche krzyczy i boi sie troche ze mna cokowiek kupowac..... hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja ja tez ide po kwaosza.... dzis normalna z mlekiem bo 3 w 1 zabrakło..... i znowu wszczycy cos ode mnie chca.... cos jest .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ Pracowałam w sklepie więc wiem jak to jest, tylko w pierwszym przypadku ja byłam kierownikiem sklepów i to panny i panie z PRL-u miały chodzić jak w zegarku - a takie były na początku zdziwione, jakby z buszu powypadały. drugi raz miałam właścicieli wymagających i nie do pomyślenia było, żeby któraś nie tak popatrzyła a nie daj Boże źle się odezwała. Rozumiem, że ktoś się może pomylić, rozumiem dziewczyny w sklepach ,że mogą być zmęczone, źle się czuć , natomiast nie rozumiem chamstwa i braku kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, Staram się trzymać, ale każdy dzień dłużej powoduje, że ledwo trzymam język na wodzy. wysyłają ludzi na bezpłatne urlopy, dla mnie będzie to 10% mniej wynagrodzenia, bardzo duzo, skur....syny. Ale mam plan. dobiorę się im do tyłka, zobaczycie. Foliku nie pij tej kawuchy żłopaczu i dawaj z tą @, bo czekam na ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski____ wiecie co... jeśli wierzyć testom to wynika z tego, że owulka u mnie, jak i u tysięcy kobiet - według mojego gina - może być za każdym razem w innym terminie. I bądź tu mądra :) we wtorek idę na monitoring... i pewnie się okaże, ze już jestem po- tak wynika ze śluzu, tempa spada, na teście już dwie kreki... hmmmm... Im bardziej wgłębiam się w mój organizm, tym mniej wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - @-szon juz bedzie lada chwila.... juz mnie w kregosłupie łupie jak to w @ bywa..... plamie na \"dzewczyny lubią brąz\" ..... wiec bedziemy sie scigac w tym cyklu.... ja obsatawaim ze bedzie krótszy.... bo moze co drugi jest krótszy tez tak moze byc.... a i bedzie zaciazony..... to w marcu koty w kwietniu psy w maju MY>...... ?????? Czy Wy macie w czasie okresu takie bóle jakby nerkowo krzyzowe...... ja mam tak zawsze takie korzonkowo - nerkowo - krzyzowe....juz zaczynam odczuwac..... Ale przez cały cykl mnie cycyochy nie bilały to jest dziwne..... moze przez brak owulki..... Patrycja bzykaj sie skoro jest plus na tescie..... i srodek cyklu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ja mam mega krzyżowe bóle. chodzę po domu z termoforem i mefacitem w żołądku. Im jestem starsza baba, tym bardziej boli i więcej leci. Myślałam, że będzie inaczej, im starsza tym mniej!!!!! bleeeee, jestem zła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA- jakos do Ciebie nie pasuje to ze nie masz humorku jakos inaczej musisz na swiat zerkac.... bo albo sie starzejesz .... albo po porade do lekarza trzeba sie wybrac.... nie mozesz byc zła... jak wtedy załapiesz... na mnie czekasz ja juz @ zawoałałam zaczne najpozniej jutro nowy cykl... ja cykle i temp. mierzyTy masz testy robic i jedziemy.... na tym samym wózku.... chłopa naganiaj w plodne dni a tak niech pieniadze zarabia bo i wózek trzeba bedzie niebawem kupic jakis funkcjonalny.... wiec tani nie bedzie nie jakis tam z allegro.... wez sie dziołcha w garsc..... wczoraj było marudzenie dzis nowy dzien srodek tygodnia.... i nowe szanse skoro @ jest .... JAJA znowsisz mega wiec czas pomyslec o tym ze sie uda na pewno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dziś urwanie głowy.... w domku... jak ja wymyśliłam sobie kwiatki w ogródku to mój M wymyślił komis w Tarnowie , oki zrobimy sobie wycieczkę :) REA____ wsiadaj z nami :0 to Ci przejdzie, pooglądamy autka :) no... tak ... tak... ja wiem... Ty wózek funkcjonalny.... to tez zobaczymy :) REA____ uśmiechnij się :) FOLIKU____ mówią, że taki kryzys a nikt nie chce samochodów sprzedawać :( jeździmy już z miesiąc za cordobą, to wszyscy proponują Leona :( jak my mamy tylko na cordobę :( a jak już jest to na Mazurach albo... w Szczecinie czy gdzieś tam :( ja se tak n ie bawię :( no przecież to się zaraz całkiem rozleci :( i nawet na ptaki nie pojadę hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASECZKI____ WIOSENNE____ Zapomniałam Wam powiedzieć , że simie lniane to faktycznie cuda robi... :) NIKULUŚ______ niczym dostaniesz to cudeńko za 7 dych to spróbuj siemienia lnianego, wreszcie mam śluz bez gniecenie , ściskania i takiego tam, no i tanie, kupiłam pół kilograma za 5 zł, pewnie mi starczy na trochę :) zważywszy, że 1 łyżeczka rano i jedna wieczorem hoho to mogę Was wszystkie obdzielić :) Do wszystkiego się można przyzwyczaić - wstaję rano - tepma, śniadanko dla eMa, młynek - siemię, folik, śniadanko i... osiołek - wiesiołek :) hahah ze mnie to jest dopiero osiołek ale co sie nie robi dla fasolki, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Patrycja teraz samochody poszły w dol bo znowu VAT mozna odliczyc i ludzie nie chca sprzedawac po nizszych cenach.... bo jak mozna kupic nowy za cene 2,3 letniego a starsze poszły w dol.... a nikt za grosze nie sprzeda.... ja tez to odczułam... bo u M-a chcieli kupic do firmy i tez zauwazli ze tak jest.... REA - to co dzis jemy napisz troche ...... no juz na pewno nie uwierze ze nie czytasz i nie wiez ze Cię tu wzywamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×