Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej dziewczyny..witam serdecznie nowe staraczki :) @ brak wrrr nie chce tabletek na wywolanie..Sprzet przyszedl..tyle pieniedzy na kilka rzeczy szok!!! teraz jade na kolejne zakupy...samopoczucie do kitu jakas malo chetna do zycia jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze jedno-proszę nie myśleć, że Was zostawiłam-jestem z Wami ale rzadziej niestety, niż bym chciała... Kibicuję wszystkim oczekującym na swoją kolej i trzymam kciuki za to,żeby było coraz więcej dobrych nowin, nawet jeszcze w tym miesiącu- w końcu bociany nie na darmo przyleciały :) I oczywiście chętnie też posłucham, co u innych oczekujących już na swoją kruszynkę słychać, więc piszcie jak najwięcej, a ja postaram się w miarę możliwości jak najczęściej do Was zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_____ no pamięć masz na 5 :) tak, tak ... jestem z Rzeszowa NIKAMO____ tym bardziej miło Cie witam :) fajnie, że do nas dołączyłąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo nie martw sie ja mam dzis na 14:30 i bede siedziec w pracy do 23,podczas,gdy wszyscy beda wypoczywac w domku... U mnie pogoda znowu do kitu...pochmurno,szaro i pewnie bedzie padac.Nic mi sie nie chce,a kolo mnie lezy gora skarpetek do poskladania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA___________ Podmuchamy do Ciebie trochę słoneczka a co do siedzenia w pracy to... wiem coś an ten temat, bo w ubiegłym roku aż się pochorowałam z tego przemęczenia i stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ napisz ile się starcie , bo albo nie pisałaś albo nie doczytałam i.... czy też masz takiego świra hahaha jak ja temperaturki, monitory, testy i te sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest REA i FOLIK ???? NIKULAM____ biedulko Ty jeszcze w pracy :( ale wpadnę na chwilę popołudniu to może na Ciebie trafię. zaraz po 15 jedziemy tylko do ubezpieczeń i po ziemię, bo nakupiłam kwiatów, ze mi ziemi zabrakło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja- My zaczęlismy dopiero starania to drugi miesiąc,ale przedtem w sumie tez specjalnie nie uważalismy. Oj świraa to zaczynam miec siedze w necie czytam wszystkie objawy,potem je mam sama:))), ja raczej mam regularne cykle (operócz tego) i w trakcie owulacji bola mnie jajka jak nie wiem alwe zaczełam sie bawic w mierzenie temp,choc powiem szczerze że nie bardzo wiem o co tu chodzi.. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od soboty przez 2 miesiace bedzie ok,bo przyjezdza ekipa filmowa z niemiec,kreca w irlandii film-juz trzecia czesc.Zajma pol hotelu,a do tego przez caly dzien ich nie ma.To oznacza o polowe mniej rodzin z bachorami-tak tak,to nie sa dzieci tylko male mutanty.Lola pewnie tez moze cos powiedziec na temat wychowania irlandzkich dzieci...a raczej braku wychowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA_____ trzymaj mnie za słowo, że nie będę sobie nic wmawiać, tak jak postanowiłyśmy :) dziś 25 dc do cholernej @ jeszcze jakieś 9 dni a ja już zaczynam z kłuciami hahaha, dobrze , że jeszcze plamień implantacyjnych nie mam :) jak dwa cykle do tyłu A jutro idę na monitoring zobaczyć czy moje jajo się wykluło hihi tzn czy pęcherzyk pękł czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO_____ wiesz zaraz Ci podam fajny adres, poczytaj sobie o tempie, śluzie i badaniach szyjki , tylko niech poszukam a do kogo chodzisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO_____ wpisz sobie : Cykl menstruacyjny - bo nie mogę strony znaleźć albo wyślę Ci na maila jak nie znajdziesz :) to jest mój mail : patrycjaprzybylapp@poczta.fm jest taka strona : zioła dla staraczek i Metody Owulacji Billingsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO_____ a co ile masz tego wstręciucha @ ? bo mówisz, że 3 dni się spóźnia , tak? a robiłaś test? może nasz topik juz poczynił cuda hahahha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam @ raczej dokładnie co 28-29 dni ,testu jeszcze nie robiłam bo mysle że za wczesnie kurcze kręci mnie takm w dole brzucha dziwnie ale poewnie dostanę...Za duzo szczescia by było jak na pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKOMA_____ a na kiedy masz termin@? tak w ogóle wpisz się do tabelki Za dużo szczęścia? nie no kochana szczęście pociąga szczęście :) Życzę Ci , żeby tak było w Twoim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz się wpisałam do tabelki a @powinnam mieć 26 a mam tylko jakies maleńkie plamienie i to w dziwnym kolorze....Ja tez tego szcześcia życze Nam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelkę, a przy okazji przesunęłam ZIARENKO____, bo na pewno już po owulce jest :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Nikamo74.............26.04........28-29.....tak......34. ......5 patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........14.................10.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................13....04.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..9....30.04.......03.12.09...........22........... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzis nie dostane @ to zrobię testa napewno,ale dziwnie mnie brzuch jednak bolii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zbieram do pracy,,,wlasnie zaczelo padac..a co tam..w koncu ide tylko pol godziny..Milego popoludnia Babolki.Zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - beta beta beta i tak dalej:D Jedziemy z koksem. Masz fajny dystans do siebie, tych swoich plamień implantacyjnych:P Tak trzymać! Klaudia - lubię czytać jak piszesz o swojej córci, że jest niuńką itd. Jawisz mi się taką troskliwa mamusią i to przez wielkie M. Widzę taki słodki obrazek. Uwaga, zjadłam przed chwilą 11 kanapek z serem i ogórkiem kiszonym! Niby się najadłam, ale brakuje mi tego smaku, jeść dalej? Może to już zbytnie obżarstwo? To były takie smaczne kanapki, jeju, boskie, nie wiedziałam, że to tak smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M - spoko, pisz tyle ile możesz. Jak tam zachcianki? Ja mam nową jak już pisałam. A Twoje samopoczucie, jakieś objawy? Mnie mdli na niektóre zapachy i widok pewnych potrwa, czy produktów spożywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermisia, ja się pytam, gdzie Ty jezdeś? Przecie musisz wszystko powiedzieć ze szczegółami. Mnie te ogólnikowe wzmianki na odwal się nie zadowalają. Melduj się jak już zejdziesz z obłoczków:) Mamusiu... Rea, co się dzieje, jak w pracy? Mam nadzieję, że wszystko w porządku, kochana. Folik, złośnico, czekam na Ciebie, żeby się poprzekomarzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×