Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

tempki nie mierze ,a sluz jest ale nie az tak duzo ..jest gesty mleczno-zolty cos takiego :) nie licze ze jestem,ale mam tyle latania ze chce wiedziec zeby w razie czego nie miec pretensji sama do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko a co do jedzenia to nie możesz sobie teraz żałować jeśli masz apetyt to jedz widocznie tego organizm Twój lub dziecka tego potrzebuje.Najwyżej po porodzie się będziesz odchudzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, z tym masażem, to jest tez tak, że ja mu wmawiam, ze mi to tak świetnie pomaga, ale jest tez trochę tak, że chcę by mnie pomacał i zwróciła na mnie uwagę jak jest zajęty:D Chwila szczerości... Co do jedzenia, to popełniłam błąd. Jadłam nawet mniej wartościowe rzeczy tylko dlatego, że jestem w ciąży i mi wolno. Już dość. Mam łamliwe paznokcie, brzuch mi tyje, źle się z tym czuję. Nie chciało mi się dbać o to, żeby codziennie był owoc lub warzywo. Niby to jabłko, ale co to jest jedno jabłko? Jogurty, kefiry tez były, niby ok, ale i tak przegięłam. Pilnujcie mnie od teraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja w ciąży codziennie pożerałam kilogramy owoców a i tak w 5-6 miesiącu hmg mi spadła na 10.4.Ale trzeba się odzywiać zdrowo no i się nie przejadać.Wiem jak ciężko jest się opanować ale nie ma wyjścia jak się chce być sexi mamuśką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, sexi mauśka:D Dobre. Kurde, tak bym chciała jeść z głową, panować nad tym. Prawda jest taka, że było ostatnio trochę pośpiechu i jadłam to co był i jak był czas. Teraz mam. Jak wydmę brzuch, to wyglądam na 5. miesiąc, co z resztą miałam i bez ciąży:P Klaudia, a tatusiek korzystał z sexi stanu mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak?Pewnie że korzystał ;) i ja przy okazji też...chi chi!Bzzz było normalnie bo nie było przeciwskazań tylko ppotem troszeczkę jednak brzuszek przeszkadzał ale na wszystko są sposoby...:) Ach jak to sobie fajnie powspominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja spadam na seriale za godzinkę tu zajrzę ;)Chmurko korzystajcie z wolności bo jak bobasek przyjdzie na świat to nie będzie tak od razu różowo z bzzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZI ____ Wróciłam i.... jak prosiłam ... tak zrobiłyście :) Mamuśka założycielka :) FERMINKO_____ nawet nie wiesz jak się cieszę, gratuluję i nie zapominaj o św, Dominiku Mfigielek_____ Słoneczko :( tak mi przykro :( szczere żale współczucia. Teraz będziesz miała swoja własną orędowniczkę i wstawienniczkę za Tobą i dzidziusiem i pamiętnej taj Kochana, że jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, kobietki. Wszystkie Was mocno ściskam i życzę Wam owocnych starań o maleństwa, kolejna noc przed Wami:) Dobranoc. Klaudia, sexi mamuśka bierze się za siebie, żeby zasłużyć sobie na takie określenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem dopiero teraz, bo zanim wrocilam z pracy pocwiczylam wypilam kawke to zeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ;) No właśnie Chmurko musisz być piękna i zadbana a ciąża to najpiękniejszy okres w życiu!!!!Ach te słodkie brzuszki ;)Ja Cię tu przypilnuję ze słodyczami i przekąskami nu nu!!!!A co do Twojego pytania to pewnie że lepiej w ciąży bzzzz jakoś tak wszystko dokładniej czuć tylko oczywiście musi być komfort psychiczny że z dzidzią wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej FOCZKA!No jak tam było u teściów?opowiadaj.Mój M właśnie mi napisał sms-a że gardło go zaczyna boleć i pewnie znowu nas pozaraża.Nie daje się wygonić z sypialni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem tylko net mi strasznie muli nie wiem co jest,bo u siostry obok w pokoju jest super... @ jescze nie ma..juz mnie korcilo zeby zrobic test,ale powstrzymalam sie,jak rano nie bedzie to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko To jutro zrob testa jak nie bedziesz miec miesiaczki,ja wlasnie zazywam ostatnia Luteine i za niedlugo powinnam okres dostac zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola bedzie dobrze kochana :) moje zycie ostatnio przewraca sie do gory nogami...sama nie wiem co sie dzieje.nie moge mysli poskladac w calosc..dobrze,ze bede miala ten interes to zajme sie czyms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka Lola ma rację zaczekaj do rana to będzie wiarygodny wynik.Lola myślę że dostaniesz @ po te luteinie.Pa dziewczynki kochane ja zmykam bo mężuś wrócił :) Chciejka tylko napisz rano co wyszło.Słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to milego wieczorku i spokojnej nocki. Chciejka tak rano czekamy na testa co i jak,ja sie nie napalam narazie nanic bo wzielam sie porzadnie za odchudzanie rowerek cwiczenia 2 razy dziennie po 30min na rowerku stacjonarnym rano i wieczor i do tego po 20 brzuszkow i 20 przysiadow i juz czuje ze mi cycki zmalaly troche.Juupii niewiecie jak sie ciesze jeszcze jak pomysle ze moge sie pokazac w lecie na plazy taka szczupla to tm bardziej mi sie chce odchudzac,a podobno ze jak sie chce starac o dziecko to lepiej nie byc za grubym.Pozdrawiam was.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm to masz sie fajnie ja jak bylam panna to wzylam 49kg 3 lata temu a jak wyszlam za maz to zaczelo sie i teraz waze 67 ale moge sie pochwalic ze schudlam juz 7,5kg i na chrzcinach jak teraz bylismy to duzo osob mi mowilo ze schudlam a dopiero jak bede warzyla 55kg to dopiero sie zdziwia.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka NO STRES!Mnie tak samo w tym cyklu załatwił i miałam 2 dni opóżnienia i oczywiście tempka ponad 37 a dopiero na chwile przed@ spadła ;p Teraz pije kawke i jem sniadanko.Wczoraj w tv słyszałam że palenie i picie alkoholu uszkadza plemniki wiec babole zrobimy chłopom zakaz a co! Mfigielku mam nadzieję że się jakoś trzymasz potrafię sobie wyobrazić co przeżywasz.Niestety taka jest kolej rzeczy ktoś musi umrzeć żeby inny mógł się narodzić.........Każdego z nas czeka to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to pewnie nie za ciekawie się czujesz jak byłaś taka szczuplutka i waga poszła w góre?Nie można się ubrać w to co się chce i we wszystkim wygląda się żle też to przerabiałam po porodzie zostało mi 5 kg ale w końcu wzięłąm się za siebie i teraz waże 57 kg przy wzroście 168 cm i teraz jestem sexi mamuśka :) nie Chmurko? :D A Ty chyba nie jesteś za wysoka Lola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Mfigielku..ogromnie mi przykro..wyrazy współczucia.. sily, zeby się trzyać jakoś ..choc nie umiem sobie wyobrazic tego bolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Witaj.Wlasne jestem po sniadanku i pije kawke bo za niedlugo do pracy na 8.Ja mam wzrost 156cm takze wiem ze to za duza waga jak na moj wzrtost ale moze uda mi sie powalczyc i zrzucic te zbedne 13kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak ja się ciesze i jednoczesnie boje, nie wiem, czy to trugie nie bardziej..tysiac mysli na minute.. Lola, ja wlasnie przez ten sen i test zrobiony tuz po przebudzeniue nie wierzylam w ta kreske. we snie sie cieszylam, ana zywo taka zaspana jakoś nie dowierzlam. Po poludniu kupilma ukradkiem drugi test, zrobilam i to samo.. . Poszlismy z mezem na spacer i powidzialm mu, ze mam prezent z okazji rocznicy slubu, a potem to sie poplakalam znowu:) Objawowo zadnych, ból brzucha jak na @, zaopatrzylams ie w tampony i czekalam. W czwartek, czyli w 23 dc bylam u gina, mowil, ze na razie (dzis lub jutro) okresu tam nie widac, a ja ze bedzie bo brzuch boli. BYlam u niego z wynikami prolaktyny, po 5 ćwiartkach tabletki spadla nawet ładnie, ale kazla brac ja w tych dawkcah jeszcze przez cztery miesiace, starac sie w tych miesiacach , jak nie zajde to przyjsc do niego i bedzie myslal dalej:) Pytalam, czy jak zajde mam brac ten dostinex, owiedzial, ze tak, ze odstawimy po konsultacji, ale ja wczoraj nie wzialam:) Jako sna ulotce jak byk pisze nie nie wolno w ciazy, nie wiem, mam dylemat, powiem mu ze zapomnialam z nerwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina30 Chcialabym miec taki sen jak ty super!!! Ale czas pokaze nie ma sie co napalac,teraz musze zjechac kiedy do Polski zrobic z zebami przed ciaza bo tak zwlekalam zwlekalam a ostatnio po 3 latach zaczol mnie bolec na gorze z tylu,i bede musiala kiedy kupic bilet i poleciec do Pl jeszcze przed ciaza i zrobic te zeby,bo przy dziecku pozniej sie nieda jak bym byla w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec ja te miesieca zamowilam, widzialm krazace bociany, jakos sw. Dominika odkrylam, czarowlaam na swoje amulety, na jemiole, ktora jest podobnosymolem plodnosci:) JA ja zawsze niee wiedzca czemu, od dawna, jak znajduje lisc jemioly to go wkladam do kieszeni i tak mam wszedzie takie wyschniete, czasami pokruszone liscie jemioly:) To, ze to symbol plodnosci dowiedzialm sie niedawno, aja tak robie z tym zbieraniem od dawna i NIE WIEM CZEMU! jakos tak sobie ubzduralam, ze to szczescie przynosi:) Zadnych objawowo, brzuch dokladnie tak jak przed okresem, teraz to kłuje, ciagnie, rozciaga sie. Dzis ide na bete i boje sie ze czar prysnie, taki lek jest na kazdym kroku.. Strasznie sie ciesze Kochane, dziekuje z gratulacje i za zyczenia na urodziny, w ktorych wlasnie tego zyczylysci emi najardziej. Moze to tez Wasza zasluga, ja wierze ze to wszystko razem, ze to nieewyjasnialny tylko spotkaniem plemnika z komórka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kiedy powinnam isc od lekarza, czy nie za szybko jak w przyszlym tygodniu, w gole to nic nie wiem, i to jest fajne:) Kochane Fluidy wysylam i wiare, ze sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×