Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Spacerku dziekuje.Ale pyszna i wiem ze mi nawet na noc a nie zaszkodzi:-) ale gdzie tam do spania jeszcze cwiczenia i kapiel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ dzięki Ci bardzo, ja o ćwiczeniach to niewiele wiem, dlatego że nigdy tego nie lubiłam a poza tym , jak chciałam schudnąć to wystarczył dłuuuugi marsz codziennie i efekty łącznie z kostkami u nóg hihih były. Al jak wiesz... efekty... to tylko wizualnie, bo skóra wisiała, no bo jak miała nie wisieć :( KLAUDIA___ wracaj z tej komunii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do łóżeczka, kobietki, bo humor się psuje, Wy tam chudniecie i w ogóle, a ja siedę i oczy mi się kleją. Rea nie chce gadać, Fermina nie chwali się bobasem, Folika nie ma, Nikulam, Chciejka, juz nie mówiąc o tych z brzucholami, ja bym się pochwaliła jakbym miała. Ciężarówki, dawać foty brzuchów, bo jestem ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze babka z restauracji zajela mojego kompa i teraz siedze na innym.. Lola__bede na gg jak ten babsztyl zostawi mojego kompa w spokoju. Chmurko__dzieki za linki.Jak w tym cyklu nie bedzie fasolki to sie biore do roboty.Tak sobie postanowilam. Ale mam nadzieje,ze fasolka bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja juz sie zabezpieczylam kupilam kremy na poprawe sylwetki i na cellulit i rekawiczki do masazu ud takze mysle ze zniknie mi ten cellulit i bede szczupla i nie bedzie skorana mnie wisiala:D Klaudia Wlasnie wracaj co jes grane? ale pewnie sie fajnie bawisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamilee Webb jest na uda, brzuch i pośladki, rewelacja. Dobrze jest ćwiczyć chociaż 3 razy w tyg. min. 30 min., potem stopniowo dokłada się czasu lub częstotliwości. Robimy aeroby, potem mięśnie i rozciągamy się. Rozgrzewka to rzecz święta. To moje spostrzeżenia, choć nie odkryłam Ameryki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie bilae jakby ci to powiedziec niewiem ale sa fajne szorstkie i duzo pomagaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku dobranoc, ja tez znikam ide pocwiczyc 1h i potem kapiel i spanko.Bede jutro rano tak kolo 9 bo chyba dopiero na 11 do pracy idziemy jutro rano sie okaze:-) Takze milego wieczoru i do jutra.pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie o tym odchudzaniu a ja też bym musiałam cosik zrzucić ale uwielbiam jeść a nie mam silnej woli do ograniczeń w jedzeniu i systematyczności w ćwiczeniach. Fałdy mi się zrobiły na brzuchu wielkie a w zasadzie to są już wały pomału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ oki wiem o czym mówisz ale ja nie mogę takich używać , bo mam strasznie suchą skórę i nie mogę ja dodatkowo ścierać,mam natomiast masażer na cellulit i od jutra idzie w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA____ fałdy ... chcesz zobaczyć prawdziwe hihi to przyjedź do Rzeszowa hihi prawdziwe okazy i wcale nie przesadzam ale... ja się za nie zabiorę :) ja też lubię jeść, nie cierpię się wyrzekać i tak jak Ty mam słabą wolę ale... lubię tak jak Ty :) ładnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no rozumie a ja niemam suchej skory takze zedre wzystkie badziewia co tam sa pod skora hehe i bede miala gladka i ladna:D Dobra spadam bo u mnie sie juz zciemnia a gdzie tam 1h jazdy zaczne ksiazke czytac to szybciej zleci:-) dobranoc.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI_____ wstajemy !!!! kawa czeka :) KLAUDIA____ ja wiem, wiem , ze ciężko po upojnej nocy no ale... :) wiecie co... albo mam alergię albo mnie jakieś przeziębienie dopadło Spacerek____ jak humorek? ba... tam humorek :) jak fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi się śniło, ze wchodzę na topik i... któraś z moich foczek w ciąży, przyznawać się szybciutko, która? FOLIKU___ coś na ten temat Ci wiadomo? REA____ ???? nic o tym nie wiesz? NIKULAM___- no? co Ty na to kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO___ jak po lekarzu? nic się nie odzywasz ale na pewno super było, czuję to w kościach :) Chciejka____ no, no zaraz Ci pogrożę paluszkiem i tupnę nóżką jak się nie zjawisz szybciutko NOWA____ super, ze jesteś i teraz już nie uciekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki moje :) Ja juz od godz w pracy..A ciezko bylo wstac,przyzwyczailam sie do wstawania ok 9,a tu dzis 5:45.Jeszcze w nocy spac nie moglam.O 1 patrzylam na zegarek.Moj M chrapal w najlepsze..Dlugo sie krecilam zanim usnelam. Pati__widze,ze humorek dopisuje :)To dobrze. A reszta gdzie ??Wstawac spiochy!! Aaaaale glodna jestem..A sniadanie dopiero za godzine. Milego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja sie melduje ze jestem,wlasnie wcinam sniadanko:D Wczoraj wieczor bylo bzz ale nie skonczylo sie tak jak powinno bo mowie do eM ze wiesz ze traz narzie nie moge zajsc w ciaze i musze wyregulowac hormony a on no wiem wiem:( smutno mu sie zrobilo no ale coz.Jak kocha to poczeka hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!Jestem wróciliśmy wczoraj do domu po 21-ej i zanim ululałam niunkę i eMa to już nie miałam siły tu zajrzeć... Nowa super że w końcu jesteś ;) Opowiadaj jak tam staranka bo Ty pewnie tuż przed owu? Dzisiaj jadę do optyka bo mamy zamówione nowe okularki dla małej. Ewika,Pati____Wy to już nie przesadzajcie z tymi fałdami....jakie fałdy?ja nic nie zauważyłam na zdjęciach. Chmurko a Ty się ciesz że się zaokrąglasz czemu nie masz humorku?A jak w ogóle Twój eM reaguje na brzuszek? Lola Ty nam znikasz powoli 65 kg no no pogratulować ;) i tak trzymaj. Nikulam a Ty czemu się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dzieki,ale wiesz jak sie ciesze ze juz z wagi ubywa super.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babsztylki:) wysłałam wam swoje zdjęcie zbiorczo też, więc jak kogoś pominęłam, dajcie proszę znać. nie mogę wyjść z podziwu, jakie jesteście laski. jakoś się chyba umówiłyśmy nieświadomie, cha cha:)))) NOwa witamy, witamy:) BOndowo - my cały czas na ciebie czekamy. Jeżeli odczuwasz, że mniej piszemy, powiem ze swojej strony: nie wiem jak pytać o twoje zdrowie, żeby nie zrobiło się tobie przykro. Nie wiedziałam, jak zapytać czy zabieg już wykonany. To są trudne tematy i nie chcemy ciebie skrzywdzić. Jak się czujesz po zabiegu? Foliku, jak tam twoja fasolka? MOja się upiła - w sobotę tak zaszalałam, że urwał mi się film. Dogorywałam wczoraj cały dzień w łóżeczku. Czuję się źle do dzisiaj:( Zaraz mam spotkanie, więc wpadnę do was później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea jak narazie ja nie dostalam zadnego emaila:( czemu? zapomnialas o mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Loluś wysłałam do ciebie także. Poczekaj chwilkę, jak nie dojdzie wyślę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×