Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ojejku! ktos tu jest:):) A no do 23... Ale w przyszlym tyg tylko dwa razy na popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku jak dzidzia dokuczaczy nie jak sie czujesz Nowa cześć miło Cie widzieć znów Pati jak weekend KLAUDIA wyłaż już z pod kołderki koniec bzzz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki.Wlasnie weszlam na kompter i widze ze jestewcie:D to fajnie mozemypopisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy wieczor trudno nazwac praca..ja tu tylko siedzie i biurka pilnuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to dobrze ze w następnym tyg 2 razy tylko bo te popołudniowe zmiany są straszne wiem coś o tym tylko Ty masz lepiej bo masz jeszcze komp a ja nic nie mam poza blachami i telefonem\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola. No wolalabym,zeby sie cos dzialo,zamiast martwej ciszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, bidulko, musisz sobie odpocząć, ja padam o tej porze:) Beata, no to ładnie, że spożytkowaliście warunki, które daje Wam natura:P Ja jestem ciągle zmęczona, głodna, albo odrzuca mnie jedzenie. Zapachy mnie drażnią, jestem nerwowa często, czasem w ogóle nie do życia. Teraz mam jakiś dziwny białawy wyciek z sutków i nie wiem, czy to nie za wcześnie? Lola, dietka i ćwiczenia, dobrze Ci idzie. Ja rok temu miała takiego speeda, że super wyglądałam, teraz sobie popasam:) Patiś, co porabiasz? Brakowało mi Twoje świergotu i zabawnych tekstów:) Ja jestem zmęczona i marudna, nie ma co ukrywać:) Czaję się tu jak rzucić się do łóżka i już się nie uczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurko mam nadzieje ze wnet te objawy miną a z tą wydzieliną to nie wiem ja już nie pamietam jak to było w ciąży jak byłam. Chmurko napisz mail i jakieś zdięcia dawaj ja też wyśle tylko nie mam do Ciebie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu No ja cie rozumie ja tez nie lubialam w pracy siedziec bo to sie ciagnie starsznie. Wlasnie zaraz bede dodawala zdjecia z wycieczki na Nasza klase jak chcecie to poogladajcie:D A teraz wcianam kolacje z owocow mmm pycha Kiwi ananas truskawka i winogron normalnie niebo w gebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ ja cała w płomieniach , kupiłam wczoraj ten balsam wyszczuplający... z EWELINE CZY JAKOŚ TAK...toż to po nim umrzeć idzie tak pali ale ... dobrze niech pali... WYPALI MI TEN OKROPNY CELLULIT i tłuszcz,bo jeszcze takiego to się nie dorobiłam w mojej karierze :( Spacerku___ u mnie oki byliśmy trochę w plenerze , w lesie ,nad zalewem... i jak wróciłam to byłam na pewno bardziej marudna niż Ty kochana :) no bo to sadło mnie dobija.... więc zaraz po kościele zabraliśmy się z moim eMem za brzuszki. Słońce ... śmiech na sali... zrobiłam... 10 - ot moja kondycja. Ale to nic.. jutro zrobię 15 a za miesiąc30 , no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLEŃKO____ pomału idę w Twoje ślady, chociaż moje brak kondycji trochę mnie zniechęca ale jak tylko zaczęłam odrobinę ćwiczyć od razu poczułam się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patieńko, walcz, na początku jest ciężko, ale potem szybko robi się postępy. Jeśli potrzebujecie rady osoby, która to samo przechodziła co roku i ma trochę doświadczenia w sporcie, bo kiedyś trenowała, to pytajcie. Mam jeszcze trochę ciekawych linków i spostrzeżeń odnośnie ćwiczeń na brzuch, uda i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA____ to super , że śluz oki i było bzzz :) teraz tylko trzymaj jajo i plemniki, niech się połączą hihi i fasolinek gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko__daj cos skutecznego na faldki na brzuszku..bo mi sie troszq zrobily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU___ no jasne kochana, pomóż mi proszę, bo ja tak bardzo chciałabym wrócić do wyglądu z ubiegłego roku a wiesz ... nie chcę się katować i głodować, bo już raz tak zrobiłam i gorzko później żałowałam,a poza tym jak staramy się o fasolkę to głodowanie nie wskazane, pomijając już to, że ja muszę jeść , bo zaraz mnie boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, wiesz co, Twój uśmiech jest wszędzie, naprawdę, jesteś tak radosną osobą, super wyglądasz, do tego szczupłą i masz fajnego dzieciaczka. Te kózki też mi się podobały:) Oprócz Ciebie Pati też ma powalający uśmiech. Ale jesteście ładne, ja taka kulka powoli:P Z resztą, w ogóle dziewczyny z tego topiku okazują się bardzo atrakcyjne, brakuje mi jeszcze kilku wredniaczek, co poszły sobie na łikend i nie chcą się pokazać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU___ właśnie tego potrzebuje ...uda, pośladki i brzuch Dobrze, że mój eM ma za niedługo egzaminy sprawnościowe to sie razem dopingujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko nie nie na poczte by mi sie nie chciało klamki pocałować Pati zobaczymy co to bedzie może sie uda jajo bedzie pilnowane przez armie plemników hi hi ale jeden z nich niech sie tak bardziej nim zaopiekuje AAAA i dodam że owu chyba jest bo pobolewa podbrzusze hi hi i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Tobie też niczego na zdięciach nie brakuje i laska jesteś a te kozy to nad jeziorem dorwaliśmy fajne były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACERKU___ ale za to jaka śliczna kulka będziesz :) a zresztą mnie się wydaje, że Ty będziesz miała tylko brzuszek a tu nie przytyjesz a powiedz mi słońce co trenowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale mnie wcielo bo podjadam sobie kolacyjke z owocow kiwi ananasa truskawki i winogrona az slinka cieknie wam chce ktoras troche bo mam:D Pati to super ze ci pomalu idzie dasz rade zobaczysz.Ja dzis rano juz od poniedzialku w pon wazylam 68 a dzis rano 65,5 zobaczymy jak rano bedzie zwaze sie i dam znac a moze juz 65:-) albo mniej bo malo dzis jadlam a za niedlugo ide na 1h na rowerek bo rano niemialam czasu cwiczyc.takze jeszcze posiedze na chwile ale tak o 22 pojde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw podaję linki: http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html - SUPER ĆWICZENIA, ALE KATUJĄ, TRZEBA SIĘ MOCNO ZAWZIĄĆ, EFEKTY SUPER. http://www.sfd.pl/forum.asp?search=brzuch&forum_id=8&strona=1 - DUŻO CENNYCH RAD. http://www.wizaz.pl/forum/showpost.php?p=2724978&postcount=2880 - POLECAM GORĄCO TAMILEE WEBB, BO ĆWICZYŁAM TO CO 2 DNI I SĄ TO REWELACYJNE ĆWICZENIA, LEPIEJ MI SZŁY NIŻ A6W, TAKIE DLA KOBIET. TO POLECAM Z CZYSTYM SERCEM, ALE POCZĄTKI MOGĄ BYĆ TRUDNE. http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=48&dz=11&page=1 - TEGO NIE ĆWICZYŁAM. http://bartekm0.za.pl/trening_brzuch3.php - TEGO NIE ROBIŁAM. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77131 - KOMPENDIUM WIEDZY W LINKACH. http://www.sfd.pl/***_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_PRZECZYTAJ_!_***-t160598.html - JW. http://wdziek.info/cwiczenia_na_talie_osy.html - NIE ĆWICZYŁAM. Oprócz tego ćwiczyłam dużo aerobów, bo to one spalają tłuszcz, a nie ćwiczenia siłowe. Trzeba to zrównoważyć, trening mięśni robić co 2-3 dni, by mogły się zregenerować i to jest bardzo ważne. Może o tym już wiecie, ale mówię to co wiem. Warto dużo się rozciągać po rowerku, czy bieganiu, by uda za mocno nie przyrastały. Pić wodę, znienawidzić słodycze i walczyć systematycznie. Standard, same wiecie:) Aha, kobitki, to tez będzie truizm, ale rozgrzewka to podstawa, przejechałam się, więc przypominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ja już sie nie mogę doczekać jak bede kuleczką chce już tyć w pierwszej ciąży przytyło mi sie 18 kg i udało sie mi zbić to. Dziewczynki śliczne ja musze kończyć ide spać bo rano ide do pracy o 5 pobudka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trenowałam 6 lat kung-fu, ale mam chore stawy, więc już tak nie trenuję. Będę pływać od czerwca. Rok temu miałam parcie na szpagat. Lola, super kolacja, zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×