Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

hej dziewczynki.dziekuje za cieple powitanie.obiecuje, ze juz nie uciekne.na poczatek o starankach.jestem przed owulka wiec staranka byly.najgorsze jest to, ze wczoraj zaczelismy bzzz i nawet nie dokonczylismy bo zaczelam krwawic, a przeciez do @ jeszcze kawal czasu.wiecie moze od czego to moze byc?dzisiaj jest juz ok, ale wczoraj troche tej krwi bylo. poza tym mam dzisiaj urodzinki.znowu o rok starsza:( i stawiam wszystkim kawke i ciasto.dla starajacych sie mam jeszcze cos mocniejszego w barku, a dla naszych brzuchatek soczek:) pozdrawiam was cieplutko.widzialam, ze wymieniacie sie fotkami.jak chcecie wysylajcie swoje do mnie, a przesle wam moje.super pomysl z tymi zdjeciami.fajnie wiedziec z kims sie pisze.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek buziaczki:D:D:D a i podaj emaila i wymieniamy sie fotkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to owulacja? W sobote i niedziele tem skoczyła mi na 37 a dzis juz mam tak jak wcześniej 36,6 ? Cholerka nie dojde chyba z tym moim organizmem i tymi owulacjami do ładu i składu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity...sorki ze tak malo pisze,ale mam kupe zalatwiania... z ex chyba dzis sie zobacze,chce odebrac rzeczy... nowy tez ma przyjechac i bedzie zalatwial ze mna kilka spraw :) siostro Patrycjo kochana moja sciskam Cie mocno...pisz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, wpadłam poprawić tabelkę, bo miałam opóźnienie w tygodniach. POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.........6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to sa moje ostatnie badania: Prolaktyna:6,85 norma:4,79-23,30 Testosteron:0,81 norma:0,06-0,82 TSH 3: 1,91 norma:0,27-4,20 DHEA SO4: 455,4 norma:98,8-340 Texoplazma IgG:0,1 Texoplazma IgM:0,269 Cytorgalia IgG:39,4 Cytomegalia IgM:0,205 Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ a co to za plamienia.... miałaś już takie cudo kiedyś? wskakuj do nas na maile, wiesz jaką mamy frajdę :) fiu fiu :) NOWA____ super że jesteś ale maila Ci nie odpuścimy, no nie Foczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIMODKA____ jak fajnie Cię "pisać " jak się czujesz kochana i jak czuje się fasolka? wpadaj częściej, bo więzy topikowe się zacieśniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja sie zbieram do pracy bede dopiero wieczor tak kolo 19.papa milego dnia zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI-_ nie maiałam i wogóle nie wiem co mi sie porobiło a z ta temperatura to juz nic nie wiem .Chyba mi wiosna odbiła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za zyczonka i juz podaje swoj e-mail.czekam na wasze foteczki.bedzie was fajnie zobaczyc.sciskam i ide piec ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ tempa jest oki ja - tak przynajmniej mam i lekarz mówił, że oki. Ja mam skok z 36.5 do 36.7 a potem na dwa dni wraca do 36.6 czy 36.5 a później sukcesywnie wzrasta, żeby na koniec znowu spaść :( REA____ śliczna do kolekcji Foczek :) LOLA____ miłego dni i wracaj szybko :) 'ANIA_____ dajesz rade dziś w pracy Słonko? pewnie zmęczona jesteś :( energii trochę Ci wysyłam na pokrzepienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie ...maj stacony zamiast robic fasolke to wykłóciłam sie z moim cały weekend:( W takim razie przenosze zapisy na czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ wcale nie stracony, bo w piątek będzie cudownie :) zobaczysz :) a bzdurami się nie przejmuj ... bzdurami piszę... bo zazwyczaj o bzdury idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za słowa pocieszenia bo dołka mam strasznego.... Zamiast cieszyc się wiosna to marnuje czas na pierdoły... PATI-a z ta tempą to musisz mnie podszkolic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ ja tam doświadczenia dużo nie mam ale to, co mi gin powiedział to Ci przekaże :) napisałam ci maila a o tempie napisze później NOWA____ poczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity.. Ja udaje,ze pracuje,bo cisza straaaaszna..a szefowa przyszla,wiec cos tam niby trzeba porobic do tej 15..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa__ 100 lat! i pieknej i zdrowej fasolki. Pati__dzieki za energie-potrzebna mi strasznie ,bo w nocy za nic usnac nie moglam,a teraz powieki waza chyba z tone.." kawy za mna i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___________ ja też dołączam się do życzeń, aby nadchodzący rok urodzinowy był spełnieniem Twoich marzeń i oczekiwań od życia i świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powieki mi same opadaja...ratujcie...bo usne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka ,kawka ,Ja tez śpie od rana a w pracy ruch .buuuu ale mi sie nie chce pracowac po weekendzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jeszcze raz dziekuje wam za zyczonka. PATRYCJA 75 poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA____ to, co dołączasz do ślicznych moich Foczek hihi rozumiem ? i już nie uciekaj, śliczne zdjęcie a te... oczy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, nici z twoich przepowieści, bo tych aktrakcjach alkoholowych dostałam wcześniej @ i niestety idę do góry zamiast w dół. a gdzie ty się podziewasz? podczytujesz, czy przedłużyłaś sobie weekend? Napis mi jak tam ta twoja majowa przepowiednia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee to ja tez chce te oczy zobaczyc!A co! Nowa wysylaj fotki szybciutko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×