Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

nooo urlopik od 14 lipca-18 dni,w tym 14 w tunezji :D co prawda nie bede sie tak smazyc na slonku jak planowalam,ale i tak fajnie bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylo, żeby: - po pierwsze: pogratulować nowych brzuszków :) dbajcie o siebie dziewczynki i uważajcie na swoje dzieciaczki, czas szybko zleci i już niedługo będziecie miały śliczne brzuszki :) - po drugie: staraczki, trzymam za Was kciuki! Wytwałości i cierpliwości! :) - po trzecie: przeprosić, że tak mało piszę, ale nie bardzo mam o czym :( - po czwarte: pochwalić się, że będę miała synka :) Jestem bardzo szczęsliwa i czuje się jak w amoku :) Oczywiście zaprowadzam stosowne zmiany w tabelce :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, jeszcze raz wklejam tabelkę :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda, gratuluję chłopczyka. Wcześnie znasz płeć:) A jak brzuch, rośnie mocno? Opisz swoje zmiany w talii, bo chcę porównać ze swoimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch powoli się zaokrągla :) talie jeszcze chyba mam ;) tak przynajmniej mój maż twierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam leciutko nabrzmiały, ale minimalnie, ale o tak nie wchodzę w swoje spodnie normalne, tylko noszę jeansy w większym rozmiarze i materiałowe. A Tobie już brzuch odstaje? Już chyba zacznie, co? A poza tym masz co pisać, wszystko o sobie. Nawet, że pijesz szklankę wody. My tu tak robimy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annolia
Witam! Mam pytanie (do wszystkich szczęściar, które już doczekały się brzuszków... ja nadal czekam) kiedy miałyście pierwsze objawy ciąży i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski ja idespac odezwe sie jutro rano jak ktos bedzie to pogadamy dzis jestem juz padnieta. Dobranoc.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie sa wszyscy?Poszly sobie.. A ja jeszcze 1.5 godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Klaudii, Anki i Beaty. Ja wczoraj miałam bardzo ciężki dzień. Jak zasnęłam wczoraj o 18 wieczorem to wstałam dziś o 5 przy pomocy budzika. Zycie mi w tym tygodniu dokopało nieźle ale to jest temat rzeka. Nie mam siły. Jakieś fatum wisi nad nami chyba. Same problemy. A co do..... to dziś mam 28dc, brzuch pobolewa i krzyż. Więc @ nadchodzi powoli. Pozdrawiam i szykuję się do pracy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Annolia_____pierwsze objawy ciąży_w dzień @ i identyczne jak na @ więc to trudne do rozpoznania.Test rozwieje wątpliwości.Ja żałuję że czekałam 2 dni żeby go zrobić. Ewika____co się stało?jakie problemy?I spójrz wyżej objawy na @ wcale nie muszą oznaczać że @ nadchodzi.Warto sobie badać szyjkę macicy bo można dzięki temu wiele rozpoznać. Dziewczyny nie róbcie szczegółowych obserwacji swojego organizmu wystarczy śluz obserwować i bzzz co drugi dzień za którymś razem się uda.A \"po\" nogi w góre i tyłek wyżej niż reszta ciała oto moje rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po porannej kawce,piękna pogoda u mnie.Mam wesele w tą sobotę 2-dniowe i za tydzień też ale chyba już nie poszaleję...Mój M cały czas mi teraz gada uważaj nie biegaj,nie zapomninaj się kochanie i tak w kółko.A czy moge pić kawę a czy dobrze się czuję...ale to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry..wielkie gratulacje moje kochane..3 kobity w ciazy no,no,no... bede mowilam jak wasze eMy :) dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Przepraszam, że się tak \"dosiadłam\" bez pytania. Wy tu się już wszystkie znacie, a ja jestem zupełnie nowa. Może się przedstawię. Mam 27 lat i właśnie z mężem rozpoczęliśmy starania. Jestem po piewszych staraniach w dniach płodnych i jakiś tydzień przed @, choć mam nadzieję że @ się nie zjawi :). Narazie czekam z niecierpliwością i dowiaduje się na lewo i prawo jakich oznak i kiedy się mam spodziewać, że się udało. Narazie od wczoraj mam jedynie bolesne piersi, ale to podobno żadna oznaka, choć przed @ nigdy takich objawów nie miałam. Przyjmniecie do siebie jeszcze jedną usilną kandydatkę na mamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Annolia ;) Oczywiście że Cię przyjmiemy to szczęśliwy topik w jeden dzień nawet trzem się udaje zafasolkować ;) Znamy sie owszem ale to nam nie przeszkadza zapoznać kogoś nowego ;) Pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..... oj brzychatki nam sie rozpisały na całego.... fajnie o Was sie czyta.... do mnie to nawet nie dociera ze moge sie dzielic czyms takim z Wami.... starania staraniami ale co do efektu to nie wiem czy nadejdzie.... nie wiem dlaczego tak niedowierzam ze kiedys zostane mama.... ale w sumie tez czekałyscie.... i sie doczekałyscie.... to mało nas zostało jako kandydatki ..... trzeba przeliczyc sztuki/..... o widze ze nowa staraczka do nas zawitała.... witamy..... witamy....... mnie mały dołeczek dopada ale na razie trzymam sie na samej górze.... taki malutki.... ale sie gdzies mierzy Waszymi wpisami pojawia... A wlasnie gdzie dziewczyna bonda.... co ona porabia... ? pewnie znowu zaskoczy nas II kreskami.... REA - wyłaz z nory bo teraz Ty sie gdzies zakopałas.... co teraz u Ciebie jakies szkolenie i roboty sporo..... REA hop hop... Patrycja a Ty gdzie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia to ile było m-cy staran.... ??? i jak piszesz co drugi dzien czyli tak jak moj lekarz radzi.... co II dzien przez cały miesiac.... tak mi to okreslil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia - pierwsze starania sa najbardziej dziwne bo nie wiesz co sie dzieje w organizmie i doszukujesz sie wszystkiego.... zycze oczywiscie bolacych cycochów z wiadomych powodów.... i oby 1 cykl był udany..... II kreskowy...... trzymamy kciuki..... rozumiem ze to I dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) Klausdia, ja Cie poprwe w stych słowach i pochwałach salfazinu i macy:) Ja cały czas sie smieje, ze to pomoglo nam. Maz tez jakos przez miesiac, moze półtorej jadl te tabletki:) Polecam mace:) Nie zaszdodzi, a jak M przeczytała jakies opisy czy opnie w necie, ze działa jak wiagra, hihihi to sam sie pilnował z braniem:) Pati, ja tam kawe piję, jak powiedziała lekarzowie ze mialam ostatnio cisnienie 85/50, to po powoedzial, ze lepsze mniejsze ,jak za wysokie . Spytal o kawe, ja mu na to, ze pije jedna dziennie, on na to, ze i dwie moge:) Animonda fajnie, że już nasz płec. Aż się zdziwiłam, bo jakoś mysłam, ze to wiadomo dopiero pózniej, jakoś po 20tc. Co do bóli brzucha ja mam cały czas, tak srednio 2, 3 razy dziennie po około 10 minut takiego innego bólu niz dotychczas znałam przy @. Ale to podobno normalne, nawet MM tak mowiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słowa! To bedzie nasza pierwsza dzidzia (dlatego jestem taka zielona). Klaudia pytałaś gdzie pracuję - jestem handlowcem. Mam nadzieję, że dla mnie ten topik też będzie szczęślwy. No w końcu 3 kobiteki w jednym dniu to ekstra wynik! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola pewnie jeszcze spi? Annolia, widamy w naszym gronie, postaraj sie poczytac nas wstecz, troche sie dowiesz o nas i znajdziesz odpowiedzi na swje pytania, np. na objawy ciazy. O tym bylo setki razy. Po pierwsze, co ni e jest odkryciem , ale prawda, nie myslec za bardzo! Choc wiemy, ze to trudne, a czasami niewykonalne.. Foliczku, ja na dołeczek nie pozwalam, ale rozumiem, naprawde, ale mysl o dzidzi, o tym, ze teraz robisz to dla niej, nawet te odłozone starania sa dla niej, zeby byla silna potem, silna i zdrowa:) Jak Ty lykasz antybiotyk to i Mema mozesz pokarmic na wzmocnienie witaminami, to witaminy na wszystko dzialajace, wiec nie n bedzie zly. Same plusy, bedzie sie lepiej czul, on i plemniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z rana.:D Wlasnie wstalm pospalam sobie dluzej bo moj eM poszedl na 7 do pracy jeszcze dzis a ja juz mam wolne do wtorku:D i teraz pije sobie kawke i czekam na Was gdzie wy sie podzialyscie wszystkie? Witamy Nowa staraczke:D milo Nam ze do Nas dolaczylas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina widze ze pomyslalaso mnie jak ja juz pisalam dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferminko... moj M zajada salfazin... niby sam ale musze mu jednak przypominac.... a on aaaa zapomniałem i łyka.... a co to jjest maca... mam poprosic o mace w aptece czy o cos konkretnego..... zeby sie nie wygłupic.... u mnie caly czas pod górke..... najpierw M-a kregosłup.... teraz ja.... musi wyjsc dla nas slonce..... moj doleczek to taki jakby okreslic.... boje sie ze sama tu zostane i zmykac bede na inny topic bo Wy sie rozdwoicie a ja nadal bez 2 w 1..... kurna.... no..... ja tez chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA pewnie sie teraz bzyka bo ma plodne dni.... to moze jej jednak nie przekszadzac.... ja wczoraj miałam taka ochocte na bzzzz i było takie z literka P.... bo jednak przed obdzwonilam jednego gina jeszcze i juz 3 mi potwierdzilo ze jednak przy tym antybiotyku nie mozna sie bzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik przestan panikowac ja tez mialam dola jakis czas temu ale na Nas tezprzyjdzie kolej zobaczysz:D glowa do gory i bedzie dobrze wyleczycie sie oboje i bedzie git u do dziela:D My od przyszlego tygodnia zaczynamy staranka jak mi sie @ skonczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola... ja wiem ze sie doczekam tylko kiedy...... długo juz..... a ta maca to wraz z salfazinem.... czy albo to albo to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×