Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dzieki Ferminko....:) Ferminka a co chciałabys miec.... dziewuszke czy chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, odpowiem jak wiekszosc, obojetnie:)ale jakos chyba bardziej dziewuszke:) bo dla chlopca nie mam imienia:) to znaczy mam, ale Mmowi sie nie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie \"z innej beczki\". Miała któraś z Was zapalenie pęcherza moczowego? Ja nigdy nie miałam, a teraz mam pieczenie średnio co drugi dzień na parę godzin z rana, a potem jest w pożądku.Czy tak może objawiać się zapalenie? Nigdy nie miałam ale wydaje mi się, że jak zapalenie już się zacznie, to nie odpuszcza... Czy moga to być jakieś objawy upragnionej ciąży...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia objawy ciąży to raczej takie same bóle jak na @ a pieczenie?nie wiem nigdy nie miałam.Ale wydaje mi się że jak zapalenie to cały dzień byś czuła. Folik mi się udało w 5-tym cyklu.Daj eMowi mace i salfazin jeszcze może do tego brać wit.E i kwas foliowy ale mi się wydaje że maca i salfazin wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Ja dzis zauwazylam ze musialam szybko cos zjesc,bo razem z glodem mnie zemdlilo..nie za wczesnie troszke?? Witaj Annolina! Dopisz sie ladnie do tabelki. Beatko mnie tez caly czas brzuch i krzyz boli jak na @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Brrr jak dziś spiąco.. i widze ze i na topiku cisza.... Annolia witaj:) Jeśli chodzi o to pieczenie to moga być początki zapalenia pecherza ja to przechodziłam swego czasu i wiecie co mi lekarz powiedział,Ze to wina częstego wspólzycia tzw choroba miesiąca miodowego.... Ale zapisał mi furagin i przeszło. Najlepiej Annolia jakbys poszła z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Foczki____ wpadłam się tylko pożegnać, bo wyjeżdżamy z eMem na jutro rano na cały weekend ale ... pakuję się , sprzątam i takie tamm... nie mam dziś czasu i pewnie już nie zaglądnę... więc.. korzystam z tego , że komp włączony :) a zresztą po tej wczorajsze wizycie u gin jakieś doły mnie wzięły, więc nie chcę smęcić. Całuję wszystkie _ Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNOLIA____ witaj nowa staraczko i... od razu życzę powodzenia... pewnie tez prezent dostaniesz na dzień dziecka :) czego Ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was ale pogoda dzis jakas dupna i chyba takie puchy... na forum i w ogole.... dzis kupie to mace M-wi ale musze wytłumaczyc M-wi ze musi juz brac... bo ostatnio powiedzial mi ze jak sie nie staramy to po co.... Patrycja - udanej wycieczki..... :) Klaudia.... sorki ze tak Ci bede smecic teraz ale skoro masz te II kreski.... rozumiem juz kiedy bylo bzzzz.... ale czy nie bylo dnia zebys nie myslała o fasolce.... chyba nie.... ??? a jednak jest ona..... nie ma reguły chyba ze nie myslec przy staraniach to bedzie..... a czy poprzednie 4 cykle były inne we wespolzyciu..... sorki za takie szczeglowe pytania.... bo ja juz i codziennie.... i co drugi i kiedy ochota.... choc gin twierdzil ze @ tylko ma przeszkadzac a tak co drugi dzien od @ do @.... i wtedy cosik bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a wiesz,ze tez o tym slyszalam.Ja tez mialam kiedys zapalenie pecherza-katastrofa.Gin mi powiedzial,ze przed wspolzyciem powinno isc sie wysiusiac,bo inaczej uciska sie na pecherz i stad moze sie wziac zapalenie.Tylko wiesz..jakos tak to nie wychodzi..bo co powiesz eMowi-momencik slonce musze najpierw siusiu zrobic? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - widze inny opis na dole....hmmmmmm fajnie Ci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pogoda do d..Spiaca strasznie,pochmurno szaro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - a u Ciebie jaka czestotliwosc.... w bzzzz i sie udało.... wiem wiem nie ma reguły.... ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania masz racje ...to głupie,ale potem straszliwue boli . dziewwczyna a ta Mac jest tylkodla facetów czy mozemy ja wspólnie z eMem zazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku wiesz mi sie wydaje ze My za bardzo chcemy i sie staramy.Wczoraj rozmawiałam z przyjaciólka i ona tez mi nagadałaa że mam jakas obsesję na punkcie dziecka i nie umiem myśleć i mówic o niczym innym. Wiem że ja zmarnowałam dużo czasu i dopiero zaczęłam sie starac o fasolke i teraz się boje ze juz wiek nie ten i może byc bardzo trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo74 - ale ja mysle ze kazda z nas chce jak sie decyduje to kazda chce i oczekuje tych II kresek.... ja tez mysle ze pozno ale tak wyszło ale nie znaczy ze zaciazymy Dziewczyna bonda załapała szybko, i tez I-wsze, fermina ma 30 i tez.... kate 79 za I razem.... wiec nie ma reguły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tak nie bylo dnia,godziny ani minuty,zebym nie myslala o tym jak bardzo chce fasolki.. Hmm bzz bylo zaraz jak zaczely sie dni plodne.Myslalam,ze nic z tego nie bedzie,bo nie bylo czesto.W pierwszy plodny dzien,potem bylo dzien przed owu i dzien po.W dzien owu za bardzo mnie brzuch bolal.Poza tym pracowalam do 23,a nie chcialam bzz na sile,bo tak nie umiem.Musze miec ochote i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc ze nie znaczy ze nie zaciazymy.... kiedys musi sie udac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a wiesz kiedy ow. była bo byl monitoring czy tak na oko swoje... przewidujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego nie mam watpliwosci tylko moze trzeba wiećej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owu byla w 17dc,a wg kalkulatora ciazowego w necie do zaplodnienia doszlo 13maja,czyli dzien po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam testu owulacyjne i stad wiedzialam kiedy owu,poza tym mam silne bole owulacyjne wiec dokladnie wiem kiedy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Babolki,skoro sobie poszlyscie to ja ide sie kapac i troszke ogarnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniu za podpowiedzi i odpowiedzi i iuwazaj na gorącą wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wpadłam Was trochę podczytać, bo ostatnio długo mnie nie było i co widzę? nowe brzuchatki!!! GRATULACJE ANKA KLAUDIA I BEATA :) Cieszę się razem z Wami! Dbajcie o siebie i fasolki i myślcie pozytywnie-teraz Wy jesteście najważniejsze :) Jak to mój gin na początku powiedział: \"To teraz mąż ma Panią rozpieszczać a nie Pani jego\" ;) Za resztę tradycyjnie trzymam kciuki BARDZO BARDZO mocno! Foliku, zobaczysz, fasolka spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba-jak u mnie, wtedy kiedy najmniej się tego spodziewałam :) Więc uszy do góry! A gdzie REA? U mnie brzuszek leciuteńko zaczyna wychodzić, ale nadal mieszczę się w swoje normalne ciuchy i znajomi którzy dopiero co się dowiadują że jestem w ciąży, (pytają oczywiście, który miesiąc) na odpowiedź,że to już koniec 4mca robią wielkie oczy więc na razie jeszcze nie widać dla niewtajemniczonych :) Przynajmniej obcy ludzie mnie jeszcze nie głaszczą po brzuchu, jak słyszałam,że kobietom w ciąży się zdarza :) I mam też inną nowinę-od prawie tygodnia czuję ruchy dzieciątka!!! To było za pierwszym razem niesamowite-tak jak zdaje się Klaudia, siedziałam przed telewizorem i coś mnie \"połaskotało\" od środka! Na początku nie skojarzyłam co to, dopiero jak poczułam drugi raz to aż się zaczęłam śmiać do siebie:) Wiem,że to wcześnie, ale mój gin potwierdził,że to możliwe, zresztą, teraz powtarza się to już regularnie-zwłaszcza jak zjem coś słodkiego to maluszek fika ;) Mój M nic tylko siedzi z ręką albo uchem przy brzuszku i się niecierpliwi, kiedy i on będzie mógł coś poczuć, ale niestety, musi się jeszcze uzbroić w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×