Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Miałam nadzieję , że na jakieś badania mi da skierowanie a ta się upiera, że oki wszystko... 1- 36,6 2- 36,6 3- 36,6 4- 36,6 bzz 5- 36,5 bzz 6- 36,4 bzz 7- 36,3 bzz 8- 36,6 bzz - tu owulacja, dobre żarty.... 9- 36,00 10- 36,65 - albo tu ( no jak tu to znowu nici ) 11- 36,74 bzz 12- 36,73 13- 36,70 bzz 14- 36,40 bzz 15- 36,64 16- 36,41 17- 36,43 18- 36,48 bzz 19- 36,58 bzz 20- 36,39 bzz 21- 36,59 bzz 22- 36,48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ona stula z ta owulacją laski.... przecież gdyby tak było to ja powinnam dostać za dwa dni okres... dobrze liczę? owulka w 10 dc najpóźniej... to @ 24 dc.. jakieś bradnie i to w szpitalu wojewódzkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff moi w pracy wyjechali jeszcze ogarne bałagan i jest ok... ufff jak to dobrze.... REA juz wyjasniam.... ja bede miec 7 cykl staran.... ale nie kaząłam Ci uciekac.... kiedys.... bo Ty sie chcialas wypisac..... jak chorowałas.... tzn... jak chorowałas i sie nie starałas nie chcialam abys sie z tabeli wyrzucała... ja tez nie zmienilam teraz nic bo 7 bedzie dopiero nastepny cykl.... ogolnie bedzie 9 cykl. ale 7 starankowy.... Fermina - nic sie nie martw... toxo... bedzie dobrze... moja kuzynka ma 3 dzieci i z kazdym na to chorowała.... lekarz nie wiedza dlaczego i ma 3 cudownych urwisów..... bedzie dobrze.... :) ide sprzatac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminka - gdybym nie wiedziała łykała antybiotyki i nieswiadomie zaszla w ciaze to bym moze inaczej myslała co i jak bedzie.... ale pytałam 2 ginów.... mowia zgodnie zeby jednak nie starac sie chocby 1 cykl... zwazywszy na to ze ja antybiotyk biore drugi kolejny..... nigdy bym sobie nie mogła wybaczyc gdyby cos tam sie porobilo gdybym zaciazyla..... dlatego nie nie odczekam jednak....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, zmien lekarza, wiem, ze trudno znalezc takiego, ktory nam pasuej. Co do badan nasienia, to bez skierowania sie je chyba robi. U mnie te podstawowe kosztowały 60 zl. Wynik na drugi dzien. Ja jak poszlam w 6 cyklu do lakarza, takiego od starajacych sie bardziej, to mi kazal nie martwic sie i wyjsc od badan meza. Bo mowil, ze u kobiety to zawsze sie cos znajdzie, jak sie dobrze poszuka, zawsze czegos tam bedzie nie w normie, wiec zaczac od faceta. I tak zrobilam. Pati, nie wiem, po czym ona widziala ta owulke tak wczesnie u Ciebie? Ty o niczym teraz ie msyl, tylo sobie czekaj. Ja u gina w 24 dc, a juz w ciazy bylam,choc on nic nie widzial, procz tego, ze @ jeszcze nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA BEATA KLAUDIA gratulacje! to naprawde cud.3 brzuchatki w 1 miesiacu.super! ja dostalam dzisiaj @.calkowita zalamka.oczy spuchniete ze ich otwrzyc nie moge, no ale trzeba soe pozbierac i probowc dalej.chociaz czasami nie wierze juz ze sie da.moj M podtrzymuje mnie na duchu, kochany jest, znosi moj humor.no to sie przenosze znowu na gore PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 nowa81................27.06......30-32.................28..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............16.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA---GRATULACJE!!!!!!Strasznie się ciesze,że Tobie też się majowy Groszek trafił:) PATI---8dc? hmm nijak mi to nie wychodzi, przynajmniej po tych temp. tego nie widać,ale jestem pod wrażeniem ilości tego bzzz gratulacje dla Ma, mój by padł:)Wiesz mi już 3 lekarzy mówiło by nie tak często,że w okolicy owulacji to co drugi dzień, ideałem byłoby tak jak zdaje się Ania miała tj. dzień przed owu i dzień po owu. wiesz nie bez przyczyny M przed badaniem nasienia musi mieć ok. 5 dni bez bzz...Rozmawiałas już ze swoim o tych badaniach? Ja z moim jeszcze nie, daje nam czas do końca wakacji i jak się nie uda to go wyśle. Orientowałam się cenowo to takie pełne badanie, razem z morfologią (podobno takie najlepiej zrobić bo daje pełny obraz a po co ewentualnie Ma dwa razy stresować:) w klinice niepłodność kosztuje 120-150zł. ps. miałas mi coś wczoraj wysłać ,ale miałam awarie serwera poczty i nic nie doszło wiec jesli cos pisałas to wyslij raz jeszcze prosze. REA---a to przepraszam, nie zauważyłam wywoływania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----wiem,ze to ciężko tak starania odstawić na bok,ale ja też bym dla pewności przynajmniej ten 1 cykl przeczekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo---przykro mi,że jednak się nie udało:( Wiesz ja też najbardziej przeżywałam 3 pierwsze cykle, teraz jakoś tak spokojniej chyba do tych niepowodzeń podchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko----ja też kota nie mam a moje wyniki wskazuja że ją przechodziłam, dziwna to choroba bo nawet o niej nie wiedziałam dopiero wyszło przy badaniach, zresztą podobnie też mam z cytomegalia(czy jak to się tam fachowo nazywa), przechodziłam wg badań,ale ja nie mam pojęcia kiedy. Dla świętego spokoju Twojego Ducha postaraj się dostać na tą wizyte do lekarza.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, Beatka i Klaudia WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale czad 3 naraz....................:):):) SUPER!!!!!!!!!!!!!!! folik nie duch jam twój a patron gluptasku!:) no Rei oczywiście też:) więc babki jeszcze tylko do listopada, bo potem moja siła zaciążenia zniknie;) Więc korzystać z tego czasu........ narazie spadam bo za pól godz mam iść do gina. przy okazji aktualizuje tabeleczkę: PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Rea ja uczę angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda daj znać jak po wizycie u gina, bo dzisiaj miałaś iść, nie? ja tez zdam sprawozdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek - a no jasne patron.... hehehehe ale ja zakrecona przez te 3 byłam ze sie nie dziw......... musi sie w koncu udac.... gadaj ze swoja dzidzia.... i pomgajacie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............15....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................15....25.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM____ witaj , zarz Ci wyśle :) a c do badań ... to mój eM sam się kazał zapisać... powiem Ci, ze byłam pod wrażeniem, bo goście ogólnie nie chcą iść na takie badania. wiesz Słonko... może ja niepotrzebnie na niego narzekam, ciągle mi coś nie pasuje, a co do wrażenia... hmmm może dobre , ze tak napisałaś, bo może coś dotrze do mojego , małego, kubusiowego móżdżka hahaha, bo mi też nie pasilo to, ze niby za mało, że może,... że może..., że coś i tak w kółko NOWA____ nie smutaj się, zaczynamy starania... pomyśl kochana, ze...za 15-16 dni znowu będzie owulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIA____ nie wyśle Ci jednak tego maila , bo ja go tez nie mam , a w zasadzie już nieaktualne o ile pamiętam...co w ogóle pisałam, bo... nie pamiętam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja wreszcie po pracy ledwo żyje bo pogoda paskudna i spać mi sie chce a już dziś dzień bez kawki;-( zaczyna mnie troche mdlić na różne zapachy w pracy mamy uszczelki i wiadomo z gumy są jak je dziś czułam to jeszcze troche i bym wymiotowała KLAUDIA WIELKIE GRATULACJE ALE JAJA 3 FASOLKI I WSZYSTKIE BĘDĄ MIAŁY TE SAME TERMINY PORODU HA HA BO @ TAK SAMO BYŁY ANIA KLAUDIA WIECIE CO JAK BY LISZYĆ OD OSTATNIEJ @ TO MY JUŻ KOŁO 5 TYGODNIA JESTEŚMY NIE??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej!tak Beatko a może nawet w szóstym?a tak naprawdę to trzeci chyba.Dla mnie to szok!i czuję się jakoś nie swojo bo nic mi nie jest!Brzuch czasem zaboli i krzyż no i cycki ale to wszystko tak jak przed @.W dzień w którym miała @ przyleżć myślałam że skonam z bólu chyba była wojna @ z fasolką i moje dzielne dzieciątko wygrało!Już jestem z niego dumna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do staranek to nie mam się czym chwalić bo było tylko 3 razy:11,13 i 15 dc Wydaje mi się że 13 był strzałem w 10!Pamiętacie jak Wam pisałam że w owu miałam śluz brązowy z krwią?Chyba była mega owu... Beatka,Anka kiedy idziecie na potwierdzenie do lekarza?Bo ja tak myślę może jutro?bo idę na 15-sta do fryzjera a niedaleko przyjmuje moja gina to może sie załapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, co tam? Poziom alkoholu w atmosferze spada, jedne zachodzą w ciążę, a drugie korzystają z okazji i piją na umór. Polska:D Anka. Beatka, Klaudia - jesteście na etapie, z którego dopiero co wyszłam i powiem Wam, że jestem niecierpliwą osobą, bo chciałabym już mieć brzuch i czuć ruchy dziecka, ale te pierwsze tygodnie są chyba jednak od czegoś. Trzeba się delektować stanem pośrednim, bo potem będzie już tylko ciężej w kilogramach:) Ameryki nie odkrywam, Klaudia, masz już dziecko, ale to takie moje przemyślenie. Jeszcze nie ma brzucha, jeszcze nacieszę się resztkami siebie, bo niedługo będę już kimś innym, skoro dziecko zmienia człowieka. Ania, Ty później będziesz usiała zwolnić tempa w pracy, bo pracujesz dużo i do późnych godzin. Beata, pracujesz w szkodliwych warunkach? Co to za zapachy? Klaudia, powiedziałaś najważniejszej osobie, że będzie miała rodzeństwo? Jak ją na to przygotujesz? Ach, co za rozkosz:) Nie spodziewałabym się. Pati, kochanie, jak z tymi ziółkami na potomstwo? Czarowniczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko taki brzuszek ciążowy jest cudowny ale na wszystko przyjdzie pora i z czasem sie go ma naprawdę dość jak już nie można sobie butów zapiąć,skarpetek założyć... A niunce nic nie mówie i nie powiem na razie musi upłynąć trochę czasu ona jeszcze wszystkiego nie jest w stanie zrozumieć i nie chce jej nie potrzebnie stresować a tak małe dziecko wszystko baaardzo przeżywa. Myślę że przyjmie to jako coś naturalnego tylko gorzej będzie po urodzeniu bo to straszny "mamin synek" ;) Ale mam jeszcze trochę czasu do tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ja rodziłam naturalnie i powiem tylko tyle że nie było lekko ale jest to ból do wytrzymania.Zacisnęłam zęby i jakoś poszło.M był ze mną cały czas.Było oczywiście nacięcie krocza a potem niestety miałam skrobankę bo łożysko całe nie wyszło.Jednak przeżycie warte wszystkiego.mam widok mojej słodkiej dziecinki do dziś przed oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz z nią z czasem rozmawiać, że będzie miała braciszka albo siostrzyczkę. Że będzie Ci wielką pomocą, poczuje się ważna. Co można powiedzieć dziecku? Może to, że noworodek potrzebuje dużo opieki, ale mamusia nadal bardzo kocha swoją córeczkę? Moi sąsiedzi mieli taką pieszczochę, ale jak urodził się brat, to udało jej się pokonać zazdrość. Rodzice musieli pewnie trochę perswadować:) Jak Twoja niuńka zobaczy, że jest potrzebna, to na pewno da radę. Chciałabyś teraz chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×