Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Juz jestem. To byl tylko szybki prysznic z nie za goraca woda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelkę-idę na usg 4. czerwca-zobaczymy, co tam z tym łożyskiem się dzieje, czy się podniosło i oczywiście, jak się ma nasz dzidziuś? ;) Płci nie chcemy znać, wolę niespodziankę, więc będziecie musiały na tą informację poczekać do rozwiązania :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj M_M Ja bym chciala,zeby moj gin porozmawial z eMem,bo on tak nie do konca rozumie co sie dzieje.Owszem nie dopuszcza mnie do kociej kuwety,ale wczoraj np zapomnial kupic chleba..i nie bylo ani kawalka na rano,a ja nie moge chodzic glodna..Na szczescie kupilam sobie ostatnio twarozek i zjadlam go z ryzem.. Jejku to musi byc super poczuc jak sie maluszek wierci.. Ja mam wizyte w sobote i juz nie moge sie tego doczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-M kochana wapdaj do nas czesciej.... co tam robisz pracujesz.... czy L - 4.... oj jak Ci zazdroszcze tych ruchów.... to juz 4 miesiac a nawet zaraz piaty oj jak ten czas leci.... to juz niebawem polowa... akurat zgadzam sie z tym aby nie znac płci tez bym nie chciała i czekała na niespodzianke.... I to zawsze co bedzie.... a pozniej przy drugim tez cos zmienimy,.... tez co Bóg da.... aby zdrowe jak to mowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj eMowi oswoić się z nową sytuacją, chociaż powiem Wam,że mój M do tej pory chodzi jak oczadziały :) Ale od kiedy widziała Maluszka wiercącego się na usg mówi,że stało się to dla niego bardziej realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Foliku, oby zdrowe było:) Zawsze mi się wydawało to oczywiste, ale dopiero odkąd sama czekam na dziecko, rozumiem to w pełni-wcześniej miałam swojego "faworyta" teraz to naprawdę ganz egal :) Jestem nadal na L4 do 4 czerwca, ale w poniedziałek mój gin powiedział,że raczej jeszcze mnie dla bezpieczeństwa do pracy nie puści... Boi się o to łożysko. Wolałabym,żeby nie było przodujące, bo to oznacza,że niedługo musiałabym zacząć leżeć, ale z drugiej strony nie chodząc do pracy mam czas dla siebie i mogę go w pełni wykorzystywać żeby bardziej dbać o siebie- ciąża to, owszem nie choroba, ale taki szczególny czas,że warto sobie poświęcić więcej uwagi i troski-chyba stałam się jeszcze większą egoistką-nie mam skrupułów wykorzystywać eMa, ale i on o mnie bardziej dba, więc w zasadzie nikt na tym nie cierpi :) Spokojnie, doczekasz się i Ty ruchów, nic nie bój, jeszcze Twój Maluch da Ci porządnie w kość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas pomyslec o pojsciu do pracy niestety.. Milego pooludnia Babolki.Zajrze do Was pozniej 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D M_M jak fajnie ze sie odezwalas mam pytanko ty jestes z Oswiecimia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Zwolniłam się dziś troszkę z pracy bo jest mój 11dc i ruszam zaraz rozpoczać kolejny monitoring cyklu (tzn. taki troche udawany bo wyjeżdżam na tydzien i nie wiem czy go dokończe). Foliku---umówiłaś się na ten swój? PATI---super wycieczki życzę!Ja z koleżankami jedziemy w niedziele do Kazimierza Dolnego:)na jeden dzien tylko,ale wiesz,ze ja kocham podróżowanie więc i tak się ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widze zewszystkie znikacie takze ja tez nie bede siedziala bo niemam z kim pisac odezwe sie wieczor:D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam - ja pojde ale jak beda staranka.... w tym cyklu nie ide.... jeszcze 14 dni i powinien byc @ dzis czuje ze jest ow. bo mnie pobolewa jajnikowato... ale to tylko moje takie obserwacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znowu jestem:D mfigielek to jak jest dzis owulkato do dziela:D a moze sie uda:D trzymam kciuki ja dopiero owulke mam w przyszlym tyg tzn dokladnie chyba bedzie 8 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.Byłam u fryzjera i potem u giny.Zbadała mnie i wszystko ok mówiła że fajnie się mnie bada bo wszystko czuć...Położyła moją rekę na dół brzucha i powiedziała że juz tu jest dzieciątko ;) Kwas foliowy kazała brać,zważyła mnie ,zmierzyła ciśnienie,termin porodu 02.02.2010 fajna a data nie?Mam zrobić morfologię i analizę moczu i cukier i 30 czerwca na badanie.A usg dopiero w 12 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przeskakuję na dól babole co ja tu bedę siedzieć...;) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09......... ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..13..25 i 28.05.......03.12.09.......22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........5.......30.06......02.02.2010.........2 6........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu jak to ślicznie wygląda ajajaj!Cudne uczucie wypełniać ostatnią tabelkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to super ze wszystko w porzadku,a w ktorym tyg jestes??ze juz czuje ze jest dzieciatko? uwazaj na siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór to nie jest zdecydowanie moja pora. Mam bóle głowy, senność i lekkie zawroty. Jak zasnę, to wstanę zła i zmęczona, więc się nie kładę. A jak Ci idzie Twoja dieta? Co jesz na kolację? Ja płatki śniadaniowe. Nie rozumiem jednego. Czy jest tak, że kobieta w ciąży nie może być głodna? Każdy czasem jest głodny i nie ma jak zjeść. To robi dziecku róznicę przez te kilka godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytaj mnie zapytaj bardziej doswiadczonych a ja nie jem kolacji bo jadlam o 17 obiad jak eM wrocim z pracy.ewentualnie jakies jablko albo kiwi.Ciekawe czy Czerwiec bedzie dla mnie szczesliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystajcie z okazji w przyszłym tygodniu. mówiłam już, że nadzieja wróciła mi, gdy zaszły w ciążę ostatnie 4 osoby. Stalo się to nagle i wtedy, gdy nie chciały robić sobie nadziei. Czyli da się. Tym bardziej wiem, że i Tobie się uda. Jak już wszystkie tu zajdą, to będzie na prawdę świetnie. Cześć, Annolia. Witaj w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku jasne ze bedziemy prubowc ale nie ze dany dzien i musi tylko jak bedzoe ochota ale mam taka ze szok moj eM tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze pamietam hehe juz mam zaznaczone jakbym zapomniala hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Ja jeszcze 4 godz i do domu.nawet jakos czas leci. Klaudia jak CI fajnie juz po badaniu jestes..ja sie nie moge doczekac...tak bym chciala juz uslyszec,ze wszystko jest ok..przeskocze na dol dopiero po badaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×