Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

czesc babolki. szefowej juz powiedzialam,pogratulowala i kazala na siebie uwazac.. ciaze sie liczy od osatniej miesiaczki,tak? to by wychodzilo ze zaczal sie 5 tydz. Klaudia a wiesz ze umnie strzal w 10 tez byl chyba 13go?? Do gina jestem umowiona w sobote.bede pracowac tylko do 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku zapomnialam Cie zapytac jak dlugo bolal Cie brzuch?? zanim sie dowiedzialam o ciazy to sie tym nie przejmowalam,a teraz niepokoi mnie kazde uklocie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobolewał mnie w 5. i 6. tygodniu lekko codziennie, a potem coraz rzadziej i teraz naprawdę sporadycznie czasem poczuję ćmienie w macicy. Ale jaka radość przy każdym takim uczuciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia i Ania mnie cały czas krzyże i brzuch bolą jak na @ ha ha a ja cały czas test podziwiamhi hi i nie mogę uwierzyć a zaczyna mnie mdlić SPACERKU ACÓŻ MÓJ PORÓD TRWAŁ 25 MINUT TYLE MIAŁAM SKURCZE KTÓRE CZUŁAM a wcześniej samo sie rozwarcie robiło ale bolało jak niewiem co a później była tragedia bo nie wyszło mi całe łożysko i zostawili i miałam zakażenie tam w środku i pod narkozą mnie czyścili i powiedzieli że niewiadomo czy bede mogła mieć jeszcze dzieci DZIEWCZYNY ja bede miała cesarskie cięcie niestety ze względu na wade wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA I KLAUDIA jak powiedziałyście swoim eMm ja sie szykuje na niedziele bo teraz to w aucie sie widzimy ale niewiem czy wytrzymam do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Was wszystkie wywiało??????????????????? wracać tu i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki właśnie wróciłam od sowjego gina. Znowu przytyłam, tym razem 2,5 kilo, w sumie to juz prawie 6 kg. Ogólnie wszystko ok. tylko jakieś lekkie zapalenie mi się zrobiło i dala mi jakieś globulki na przeleczenie. dostałam też skierowanie na usg, które mam zrobic za 3 tyg, czyli jak bedę w 20 tc. posłuchałam sobie też bicie serduszka - ale waliło jak oszalałe:) aż milo... i to bulgotanie - najwspanialsze dżwięki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos mi ak razniej jak wy jestescie..bo ja sie tak denerwuje ze to taka wczesna ciaza..a tak wy tez jestescie w tej samej sytuacji to jakos mi tak lepiej.. A eMowi powiedzialam normalnie/...kupilam napierw spioszki i mu pokazalam..oczka mu sie zaczerwienily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania tymi bólami to się nie przejmuj, bo to normalne. mnie do końca prawie 2 m-ca tak brzuch bolał, że czasem nie mogłam spac w nocy, ale gin mówił ze tak czasem jest i tyle. to zależy jak kto reaguje na ból. a ja jestem wyjątkowo wrażliwa, więc tak miałam. A rygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia ciązy i tygodnie liczy się księzycowo, tzn, każdy miesiąc ma po 28 dni, czyli równe 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tym celu - 49kg to już musisz zapomnieć hehe, bo to teraz już w druga stronę pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio słuchałam serduszka i waliło jak dzwon:) Dzieciaczek przewracał się niemiłosiernie. Co to będzie jak zacznie kopać... Anka, ciesz się, przestań się zastanawiać. Ja też tak miałam i po co? Test powiedział, co trzeba, kiedy masz gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gina mam w sobote.. No wlasnie musze stopke zmienic.. A jak mi sie spac chce..szok...i glowa mnie boli,ale to pewnie dlatego,ze kawy dzis nie pilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czasem mam właśnie ochotę na kawę, bo uwielbiam jej zapach, choć nigdy nie piłam jej regularnie. Anka, ja tez jestem senna. Utniemy komara?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok..walne glowa w klawiature..a co tam..goscie sami niech sie melduja..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty, cwaniaro:D To se walnij, ale ja będę tu z Tobą cały czas, bo pracuję w wordzie i mogę Ci potowarzyszyć w pracy. Jem płatki śniadaniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadlam zupke warzywna i kanapke z tunczykiem..wiesz jaki tunczyk z majonezem jest dobry...mmmm pychota...i pije herbatke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem z powrotem miałam gości był brat z rodzinką bo mam dziś imieniny.Brzuch mnie pobolewa tak samo jak w pierwszej ciąży czyli chyba jest ok.A eMa obudziłam o 5 rano polożyłam mu jego rękę na moje serce i mówię czujesz jak mi wali?a ten się zaraz zerwał co się dzieje?no to mu pokazałam teściora a ten:udało się?no i happy do tej pory.Ale nie lubię tak trzymać w tajemnicy czegoś przed wszystkimi ale boję się na razie mówić muszę wiedzieć czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zbliżam się do tuńczyka, wczoraj dopiero od iluś tygodni zjadłam mięso, bo mnie obrzydzało. Ale niesamowite jest, jak w ciąży potrafią smakować niektóre rzeczy, na które nagle najdzie ochota. Smak jest taki spotęgowany chyba dlatego, że tak upragniony. Potem nagle przechodzi ochota i bierze na coś innego. Zmienność to moje drugie imię odkąd jestem w ciąży:) Dużo masz klientów? Ciężki dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kawy to piłam,piję i pić będe bo z moim cisnieniem bez kofeiny ani rusz...Myśle że kawka dziennie nie zaszkodzi.Piłam nawet jak karmiłam piersią a dziecko spało bardzo dobrze. Ale to jest dziwne @ sie zatrzymała i już!Nie wierzę... A apetytu za bardzo nie mam też wmusiłam w siebie płatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale napisalyscie duzo hoho:D Ja myslalm zniknac od Was na jakis czas bo za duzo tu brzuchatek juz jest ale doszlam do wniosku ze po co z Wami moge pogadac podowiadywac sie co i jak.takze zostaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a Ty piwo piłaś na przyspieszenie @ a Anka brała gorące kąpiele nieżle.Ja non stop myślałam o tym czy się udało i żyłam w strasznym stresie i stwierdzam że to guzik ma do tego!Trzeba się uzbroić w cierpliwość.Mój M brał przez 3 m-ce salfazin i ostatni miesiąc macę myślę że warto wspomóc żołnieżyki Babole. Ewika co u Ciebie?I reszta lasek piszcie co porabiacie przecież nie będziemy non stop o fasolinkach gadać ;) Lola a Ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i Lola.No daj spokój a co Ci brzuchatki przeszkadzają?chociaż wiadomo że czekanie sie opłaca...Zostaj i nigdzie się nie ruszaj.Żle Ci z nami? Idę się wykąpać będę za godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam mowie wszystkim.. Denerwuje sie co prawda przed ta sobota,no ale niby dlaczego mialoby cos byc nie tak???sie pytam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam duzego ruchu..ale tak strasznie chce mi sie spac.. Musze jeszcze do eMa zadzwonic i mu powiedziec ze jutro mam na popoludnie.W sobote pracuje tylko 4 godz od 7 do 11,wiec ktos musial mnie zastapic na reszte dnia.Od 11 przyjdzie dziewczyna ktora tez jest w ciazy,miala miec sobote wolna,wiec bedzie miala jutro..to ja musze zrobic zmiane za nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no dobra zostaje nie ruszam sie od Was a moze Was tez zaskocze albo zaskoczymy w czerwcu:D kto wie czas pokaze. Ania bedzie wszystko dobrze trzeba miec taka nadzieje:D musi byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×