Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

progesteron - a to kiedy sie bada i po co bo zielona jestem jak zaba w tej kwestiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----DZIĘKUJĘ BARDZO za dobre życzenia:)Ja Ci życzę jak najszybszego odstawienia antybiotyków i zabrania się za staranka:)wiesz mimo tego co mówił ten Twój gin to chyba jednak warto zrobić ten monitoring tak dla samej siebie by być pewnym,że dochodzi do tej owulacji.Mi osobiście jest to potrzebne dla spokojności ducha:)lekarka kazała mi go robic przynajmniej przez 3 kolejne cykle. No nic co lekarz to filozofia pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----kiedyś robiłam już monitoring ale to z innych powodów, a teraz w kwestii Groszka to w poprzednim cyklu miałam pierwszy wiec ten jest drugi. Progesteron bada się najlepiej 7 dni po owulacji . Stężenie progesteronu zazwyczaj zaczyna wzrastać w momencie uwolnienia komórki jajowej z jajnika, następnie rośnie przez kilka dni, i we wczesnej ciąży nadal wzrasta.... lub też obniża się, by zapoczątkować miesiączkę. Gdy sie go bada 7 dni po owulacji powinien być wynik powyżej 10 (to taki książkowy przykład, ja miałam 9,34 i gin mówi,że w porządku)i to pokazuje wyrażnie czy była to owulacja czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze Foliku napisze tylko,ze poziom progesteronu jest abrdzo wazny dla utrzymania ciąży, gdy jest niski to następuje poronienie, dlatego też czesto zaleca się przy niskim progesteronie brać go w postaci sztucznej np. duphaston zaraz po owulacji (nie przed bo może ją wstrzymać!) brać do terminu spodziewanej @ , zrobić test i jak wyjdzie negatywny to odstawić , a jak pozytywny to dalej brać bo on pomaga podtrzymac ciąże (przy niskim stężeniu progesteronu oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----przepraszam za to rozpisywanie się,ale akurat jestem z tym na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wszystkie i nowe staraczki też witam;-) A ja rano test zrobiłam jeszcze raz i co ;-) 2 piękne już bardzo mocne krechy więc nie bede czekać tylko robie hop na dół do tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a. wiec juz jakby czaje baze o co chodzi.... ale mi gin nic takiego jeszcze nie mowil ale go zaczepie przy nastepnej wizycie... dzieki nikulam.... i bierz sie za te jaja swoje i Ma zeby ich polaczyc... po niedzieli tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata2611 - jeszcze masz watpliwosci..... babo jedna..... normalne ze spadaj stad na dol.... sio pokryj klaudie bo jej zimno i wolaj jeszcze jednego nicponia.... anke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3....... ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........5.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????..........26..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć folik no ja już jestem a Anka czeka bo jutro do gina idzie i chce być pewna Dziewczyny ja jestem przerażona bo wiecie ja jak udało sie zafasolkować wyłam zaraz chora i tone lekarstw zjadłam boje sie o moją małą istotke w moim brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik---tak po niedzieli działamy:)Miłego weekendu dla Ciebie i Ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka---dobrze,że zjechalas na dół, jak samopoczucie tam na dole?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Samopoczucie w dolnej tabeli jest super tak na to czekałam hi hi a co u Ciebie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś sie żle czuje spać mi sie chce i ledwo na oczy patrze ale na szczęście już weekend bo do pracy sie nie idzie ale ja długo nie bede pracować niewiem możliwe jest nawet ze jak pójde na wizyte 18 czerwca to mi da zwolnienie gin bo musze w pracy dźwigać a to nie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ja to bym już chciała żebyś Ty i wszystkie staraczki do nas na dół zeszły do tabeli i żeby były wszystkie zadowolone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrętne babole poszły sobie a ja tu biedna sama jestem i pisze do siebie SPACEREK GDZIE TY JESTEŚ????????????????????? WRACAJ NA TOPIK BO JA TU SAMA NIE DAM RADY. CHYBA MAM TO CO TY ZE SPANIEM A MÓJ M SIE CIESZY ŻE TO JEGO GENY BĘDĄ I DZIDZIA WOŁA O SPANIE HI HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mam takie pytanie staram sie z moim partnerem o dziecko no ale jakos widocznie nie chce namm to wyjśc...mam cykle bardzo nieregularne i nie moge wyliczyc sobie tego wlasnie dnia..ostatni okres mialam 28kwietnia a stosunki z moim partnerem byly 14dnia 21 dnia cyklu...jak myslicie czy jest szansa ze w tym dniu byly wlasnie te dni??? prosze dopowiedzcie mi z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATALKACALAJA A JAKI MIAŁAŚ W TYCH DNIACH ŚLUZ i czy czułaś oznaki owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wrocilismy z zakupow zjadlam troszke i teraz pije kawke i czytam co tu napisalyscie. Witam nowe staraczki:D A mi sie juz prawie @ konczy jeszcze jutro i potem 8ponad tydzien i do dziela:D ale nie mowie ze wczesniej nie bo tez:D Co tam u Was u nas pogoda o dziwo sie poprawila i jest 23 stopnie i sloneczko podobno ma tak byc przez kilka dni moze pojde sie poopaalac:D hmm ale moze jutro dzis mnie glowa rozbolala cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...czy któraś z was mi pomoże? bo całymi dniami siedze przed tym kompem i czytam rózńe fora ale to wydaje mi się najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wrocilismy z zakupow zjadlam troszke i teraz pije kawke i czytam co tu napisalyscie. Witam nowe staraczki:D A mi sie juz prawie @ konczy jeszcze jutro i potem 8ponad tydzien i do dziela:D ale nie mowie ze wczesniej nie bo tez:D Co tam u Was u nas pogoda o dziwo sie poprawila i jest 23 stopnie i sloneczko podobno ma tak byc przez kilka dni moze pojde sie poopaalac:D hmm ale moze jutro dzis mnie glowa rozbolala cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wrocilismy z zakupow zjadlam troszke i teraz pije kawke i czytam co tu napisalyscie. Witam nowe staraczki:D A mi sie juz prawie @ konczy jeszcze jutro i potem 8ponad tydzien i do dziela:D ale nie mowie ze wczesniej nie bo tez:D Co tam u Was u nas pogoda o dziwo sie poprawila i jest 23 stopnie i sloneczko podobno ma tak byc przez kilka dni moze pojde sie poopaalac:D hmm ale moze jutro dzis mnie glowa rozbolala cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Beatko, śpij ile wlezie, ja też to lubię:) Nie mam już wyrzutów sumienia! Cześć, nowa koleżanko. A ja wypiłam kawę i jak dobrze mi się od razu zrobiło. Jednak się za nią stęskniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wrocilismy z zakupow zjadlam troszke i teraz pije kawke i czytam co tu napisalyscie. Witam nowe staraczki:D A mi sie juz prawie @ konczy jeszcze jutro i potem 8ponad tydzien i do dziela:D ale nie mowie ze wczesniej nie bo tez:D Co tam u Was u nas pogoda o dziwo sie poprawila i jest 23 stopnie i sloneczko podobno ma tak byc przez kilka dni moze pojde sie poopaalac:D hmm ale moze jutro dzis mnie glowa rozbolala cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. A ja w pracy gnije..:/ Ludzie cos wolno sie melduja a to niedobrze,bo znaczy ze sie zjada wszyscy na raz.. A ja dzis tak sobie zrobilam jeszcze jeden test,ale kreska nie byla jakas taka super mocna.Myslalam,ze bedzie mocniejsza.Blada tez nie byla taka ni w kij ni w drewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×