Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Aniu nie dziwię Ci, że się denerwujesz bo ja ne muszę być w ciąży, żeby mój M mnie wkurzał - chociaż Kocham go najbardziej na świecie :) To miłe, że jesteśmy w podobnym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to mozliwe,ze jestesmy tym samym gatunkiem... Dzis go poprosze,zeby rano jak bede wpracy sprzatnal odkurzaczem-zobaczymy czy to zrobi.Mam nadzieje,ze tak. Musi jeszcze chba duzo czasu uplynac zanim przyzwyczaje sie,ze oni mysla inaczej. Dla mnie jest fascynujace to co sie dzieje w moim organizmie,ale jak widac dla niego nie bardzo.Ale ok niech mu bedzie. A Ty jakies tabletki bralas?Antykoncepcje mam na mysli. Bo ja przez 5 lat bralam Harmonet.Odstawilam pod koniec stycznia.Zawsze slyszalam,ze tak trudno zajsc po pigulkach,a tu prosze :) Teraz tylko oby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki odstawiłam 2 lata temu - brałam cilest. Kochana tabletki antykoncepcyjne podobno stosuje się teraz w leczeniu niepłodności podobno udowniono, że po anty kobieta jest bardziej płodna. Nie stosuje się tej metody u wszystkich par leczonych z powodu niepłodności ale u niektórych podobno działa juz po 1 cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie slyszalam,ze po tabletkach jajniki jakby chca nadrobic stracony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co?tylko ludzie mnie troche denerwuja.Jak mowie,ze to dopiero 5 tydzien to slysze-to chyba troche wczesnie,zeby komus mowic,niby dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mi sie strasznie milo zrobilo..bo menager restauracji jak uslyszal,ze jestem w ciazy to mnie wysciska i wycalowal.Strasznie mile to bylo,bo bardzo go lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek juz prawie zrobiony :) Ulubiona zupa eMa.Zaraz ide pod prysznic,a potem zjem troche zupki i na 14:30 do pracy :/ Humor troszke mi sie poprawil,aczkolwiek nadal jest nienajlepszy.W pracy przejdzie.Mam nadzieje,ze nie bedzie upierdliwych gosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!Właśnie sobie odpoczywam leże i chyba zaraz pójdę spać póki niunka śpi.Nie będę miała laptopa póżniej bo eMowi potrzebny.Jutro mamy wesele więc raczej nie będę miała czasu pisać.Pozdrawiam! Nowe staraczki zapiszcie się do tabelki ;) Ania___wyluzuj bo M ucieknie i więcej dzieci nie będzie chciał mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acia musisz sie cofnac o pare strone i na ktorejs ja znajdziesz ;) Skopiuj,wklej dopisujac siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie najadlam.Pyszna zupka mi wyszla,duzo warzyw i wolowinka.Podziwiam sama siebie,bo zjadlam wszystkie warzywa :D a dodam,ze nie cierpie warzyw ,wiec jestem z siebie dumna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........5.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie przeczytałam wstrząsającą i wzruszającą historię Ani i jej dzieci...Apeluję do wszystkich brzuchatek uważajmy na siebie... Staraczki___czasem lepiej jest zaczekać niż przeżyć coś takiego. http://www.poronienie.pl/pamietnik_ani.html Ten pamiętnik daje jednak wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 acia123..............06.06.........30.......?.............24.........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........5.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia to naprawde straszne..teraz martwie sie jeszcze bardziej. Wiem ze II kreski to dopiero poczatek,ale zrobie wszystko co moge,zeby wszystko bylo ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz lece do pracy.Bede dzis pewnie miec ruch wiec nie wiem czy dam rade zajrzec.W kazdym razie zycze wszystki milego weekendu.Brzuchatki wypoczywajcie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziś jestem wcześniej, urwałam się trochę bo ma przyjść ktoś ze spółdzielni pooglądać ten mój walący się sufit, wrrrr W kwestiach starń to wczoraj był mój 11dc i byłam na monitoringu, mam w lewym jajniku pęcherzyk 11mm i ładne endometrium, owu prawdopodobnie w poniedziałek-mam nadzieje,że mój M wróci już z ryb :) Pozdrawiam wszystkie i witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nikulam - tak zerknełam na moje cykle to ja w 10 dc. miałam 15-17 mm pecherzyk i mowil ze za 4 dni powinna byc owulka.... to ciekawe jak to jest z tym wzrostem..... o jeden dzien i taka roznica..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos chyba na dobe 2 mm przyrasta ..... czyli moje jak pekłoby miałaoby 24 mm a Twoje jak Ci powiedzial to 17-18 mm ale nie znam sie na tym..... nasz organizm to zagadka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---mi powiedziała,że pęcherzyk rośnie średnio 2 mm na dzień więc wczoraj miałam 11dc-11mm, 12dc-13mm,13dc-15mm,14dc-17mm,15dc-19mm,16dc-21mm....więc jej zdaniem owu powinnma mieć własnie w 16dc....wiesz to są tylko takie obliczenia, może być przecież różnie, choć wg ostatniego cyklu tak własnie było i jej obliczenia się u mnie sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam a pytałas przy jakich wumiarach peka... wlasnie zerknełam na cykl z 28dni to owul. miała dziołcha przy 31 mm.... ale to pokickane... rzucmy to wszystko w diabły..... czaszka mała zeby to ogarnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to różnie bywa, można sobie obliczać:)Teoretycznie pękają takie od 17 mm w górę a przecietnie własnie jak maja 20-21mm choć oczywiście większe również! Ona podaje mi tylko takie uśrednione wyniki i w poprzednim cyklu pękł mi własnie pęcherzyk który miał ok. 21mm, wtedy osiągnełam go w 17dc , (a cykl cały miał 30 dni co jak na mnie to krótki) a w tym, cyklu niby powinien urosnąc taki w 16dc....no ale co tam obliczenia obliczeniami a życie życiem :) W ten weekend mój M jedzie z kolegami na ryby a ja z kolezankami do Kazimierza dolnego wiec starć będziemy się dopiero w poniedziałek i wtorek czyli 15dc i 16 dc, a 17dc ide na USG więc mi powie czy była ta owu zgodnie z obliczeniami czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam oby byla oby była......... trzymam kciuki....... oby była..... oby była ale co tam oby była aoby była trafiona zatopiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 mm? wow! nieżle! wiesz ja sie na tym zupełnie nie znam, słucham poprostu wiec mojego lekarza, nie mam pojecia jakie musza byc warunki by pekł....Tak czy siak mi pękł zgodnie z wyliczeniami w poprzednim cyklu, potwierdziły to tez testy owu no i ten progesteron robiony na 7 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam tak patrze ile sie starasz.... a monitoring był poprzedni I-wszy czy juz kolejny..... ja w nastepnym ide...... teraz nie mam po co bo sie boje tych leków co brała odczekam ten cykl.... ciezko.... ale odczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×