Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Joanna Prcio juz do was wysylam:) no jasne musicie mi pisac co i jak bo ja taka niedoswiadczona:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kobietki to nasze ostatnie chwile na tym forum.Dziewczyny te które wejdziecie a tu cisza odezwijcie się na e-maila to Wam napiszemy co i jak.Ferminko,Chmurko,M_M,Meg,Kate,Folik,Rea,Pati,Nikulam i Nikamo,Annolia,Animonda,mam nadzieję że nikogo nie pominęłam z nieobecnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czasem tu zagladne i bede brać mail od tych co nie mamy do nich i informować gdzie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata napisalam Ci emaila:) Oki wyslemy do tych co mamy a co niemamy to bedziemy zbierac jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny ja uciekam spać ledwo żyje i padam a w nocy spać nie moge bo śpie na brzuchu a teraz już nie daje rady bo brzuszek mi przeszkadza i gniecie mnie a nie znalazłam jeszcze pozycji jak by mi sie dobrze spało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia oki dzieki i do jutra.papa Szpieg Tak Ci w piety poszlo ze niemasz co napisac hehe:D Dobranoc laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobranoc klaudia pa pa Lola poczta ok ide spać a jeszcze dziecku bede plecki masować pa pa pa miłej nocki i duzo bzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalki.... U mnie dzis parówka oj bedzie zar chyba z nieba mi dokuczał... kiedy ten urlop... bo ja juz nie moge.... wszystko mnie wokoło wkurza.... a tak chetnie bym poleniuchowała... LOLA to sa jakies zmiany czy nie jakis nowy topic itp... bo ja z Waszego kogla mogla juz nic nie rozumiem.... jestescie - nie jestecie... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babole! Uauaaa... Wchodzę i własnym oczom nie wierzę, ale się porobiło?! No cóż, jeżeli zmieniamy topik, to ja poproszę namiary na maila, bo co tu sama będę siedzieć? :) Co prawda, ja jestem ostatnio tylko raz na ruski rok i przelotem, ale miło mi będzie od czasu do czasu do Was zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, jesteś, czy Ty też sobie gdzieś poszłaś? Ja przyznam się, dopiero teraz czytam, co tu się u Was działo i zaczynam rozumieć, ale na początku nie wiedziałam o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)jak jeszcze ktos tu jest ... Boze co sie tu dzieje ,ludzie naprawde nie maja swoich spraw tylko zyja problemami innych???? Tragedia!! Dajcie znac co i jak z topikiem czy juz macie cos nowego?? A Ty Lola się nie przejmuj debilstwem i nie masz się czego wstydzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku, moja też na początku nie ruszała się cały czas-zwłaszcza jak cały dzień byłam na nogach... Dopiero wieczorami, kiedy spokojnie sobie siedziałam po kolacji, czułam jakieś pojedyncze "puknięcia" w brzuszku. Też się trochę martwiłam ale czytałam że to na początku normalne. Teraz mały rozrabiaka nieźle daje o sobie znać, zwłaszcza jak zjem coś słodkiego :) I w nocy jak wstaję do łazienki, to potem też kopie, że nieraz usnąć nie mogę ;) Uspokaja się tylko podczas spaceru... Ale niech sobie rozrabia na zdrowie! :) Więc, Spacerku, cierpliwie-doczekasz się mocniejszych ruchów niedługo! Mnie znowu martwi co innego-czeka nas jutro usg-mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku, bo nadal mam mały brzuszek i ciągle jeszcze chodzę w swoich dżinsach!!! A to już początek 6 miesiąca! Wyglądam tylko, jakbym się przejadła :) No i jeszcze może wyniki badań, bo miałam dziś pobieraną krew na morfologię i krzywą cukrową i też mam nadzieję,że cukier będzie w porządku, a ta moja marna hemoglobina 10,4 nie spadła jeszcze bardziej... Lola, ja też współczuję Ci, tak na marginesie mówiąc takiej rodzinki, ale tego się nie wybiera-szkoda nerwów, nie ma co się przejmować, bo wtedy i m to sprawia jeszcze większą frajdę! Podejdź do tego z dystansem, choć sytuacja jest faktycznie nie do pozazdroszczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki A ja dostałam mail-2 od Loli i staram sie tam wejść na tą strone ale mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg...
Zobaczycie,że wszystko co tu wygadujecie,te wszystkie oszczerstwa,groźby obrócą się przeciwko Wam. A mówiąc,że ktoś jest ułomny,niedorozwinięty,półgłupek czy że mu oczy wypali zastanówcie się jakie urodzą się Wasze dzieci... Lola a Ty myślałam,że jesteś poważniejsza i chyba Bóg wie co robi nie dając Ci tego dziecka...dorośnij.... I zastanówcie się wszystkie nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście tu jeszcze????????????????? Jak dalej mi tak bedzie szło wejście na tamtą strone to nigdy mi sie nie uda nie mogę znaleźć tego nowego tematu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpieg spadaj z tąd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \ A mto nie my sie wtrącamy w kogoś życie tylko Ty wiec to Ty zobaczysz jak Cie Bóg skara za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×