Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość szpieg...
Oj Beatko Beatko.... zastanawiałaś się chociaż przez chwilę jakie urodzi się Twoje dziecko?? W ogóle nie rozumie jak możecie wydawać osądy o kimś kogo nie znacie??... A niedorozwinięta umysłowo i emocjonalnie to jest właśnie ta co Was niesłusznie buntuje-Lola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je piernicze , czy po polsku nie dociera ze nas nie obchodzi twoje zdanie na temat LOLI I NIE CHCEMY ZEBY KTOS TAKI JAK TY WCHODZIL A TYMBARDZIEJ UDZIELAL SIE NA TOPIKU TAK TRUDNO POJAC??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja jestem bo dostallam niekompletny namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M, dzięki za informacje, bo ja już niepotrzebnie histeryzowałam naczytałam się w necie i oto efekt. A jakiego rodzaju ruchy czujesz? Motylki, bąbelki, czy pukanie? U mnie coś dzisiaj zatrzepotało:) Szybko rozkręcało się Twoje dziecko, z tygodnia na tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ Boże co za wyzwiska wpadłam na chwilę... co się tutaj dzieje? czemu jakieś zmiany? Boże co za wyzwiska...sorry ale chyba topik pomyliłam...jakieś dziwne porachunki to raczej nie na tej stronie i...wyzwiska też :( szkoda, że z takiego fajnego topiku, którego wszyscy nam zazdrościli i czytali zrobiło się błoto. Ja raczej przemilczę...całą tą głupią i dziwną sytuację... Jaki szpieg????? i czemu się tak nazywasz? to jakieś chore...nie chcę się wypowiadać, bo mnie tu długo nie było i nie wiem o co chodzi - jeszcze nie czytałam- ale.... DO TEJ DZIEWCZYNY CO Podpisuje SIĘ \"SZPIEG\"... jest mi strasznie niesmacznie i bardzo ale to bardzo przykro, że źle życzysz osobom w ciąży i to na dodatek tak mi bliskim. Powiedz za co ich tak nienawidzisz? Wiesz powiem Ci jedno, że bałabym się nawet tak pomyśleć a nie pisać i mówić na forum , gdzie czyta nas tyle kobiet. Bez względu jak bardzo się kogoś nie toleruje nie można tak życzyć tyle zła i mściwości. Mam aż łzy w oczach...pomyśl kochana czy chciałabyś aby ktoś obcy Ci pisał , że urodzisz nie takie dziecko? Czy masz w sobie odrobinę jakiejś empatii??? Czy pomyślałaś o tych dziewczynach, co one czują jak czytają coś takiego? Mam tylko nadzieję, że przeprosisz je za to... bo pamiętaj, że każde najmniejsze zło i przykrość wracają do dawcy po 1000- krotnie , więc nie uderzaj w najczulszy punkt dziewczyn, bo to musi bardzo boleć. Pamiętaj o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg...
Cześć "Staraczki" ,będę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ do złudzenia mam wrażenie, że to pisze któraś z być może byłych Foczek... ten sam charakter konstruowania zdań... Spacerku___ wejdź na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg...
do Patrycja75 Moja Droga Patrycjo: tymi słowami chciałam dać Wam do zrozumienia żebyście to Wy źle nie życzyły nikomu.... i nie mam za co przepraszać ,bo napisałam tak jak jest . . . Nie rozumie Was... aaa... i nie jestem małolatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pati:) Ja wogóle bym zignorowała te osobe ktokolwiek by Nia był ,nie tzreba było wogóle wchodzic z nia w jakiekolwiek dyskusje i sama by zrezygnowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pati co u Ciebie wszystko tak jak pisałaś???????????????? Szpieg to ktoś z rodziny Loli i naśmiewa sie z całej rodziny aleniech sie śmieje skoro dla niej jest wszystko takie łatwe. \\Orcio ja znalazłam strone ale jak mam dalej wejść to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZPIEG___ teraz to Ty mnie obrażasz... nie znasz mnie przecież, więc nie włączaj mnie w jakieś głupie gierki, bo ja nigdy w życiu nie życzyłam nikomu niczego złego, więc ... proszę nie oceniaj mnie w ten sposób. Nie wiem co dziewczyny Ci życzyły , bo nie czytałam i jakoś nie mam ochoty czytać utarczek słowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chba jednak nie znjde tej strony nie umie i tyle mam za mało informacji zeby tam wejsć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko jak sie czujesz???????????????? Szpieg nie przejmuje sie Tobą aani tym co mi życzysz chorego dziecka wiesz nawet największemu wrogowi sie tego nie życzy tym bardziej że to by była krzywda dla dziecka co niczemu nie jest winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, czytałam, że masz problemy żołądkowe? Ja czuję się świetnie:) Tym bardziej, że mój brzdąc dzisiaj rano zaczął szaleć. To jest wspaniałe:) Sama wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ kochane jestem po @ dostałam w niedzielę :( ale teraz mnie coś martwi... więc do kogo jak nie do Was... po radę hihi @ dostałam w 32dc z tempa 37.0 i szyjką bardzo wysoko i miałam do poniedziałku... dziś już ani słychu ani widu...ale szyjka nadal jest wysoko tylko jest taka miękka... w dotyku prawie jak ścianki... tak sobie myślę, że może to był bezowulacyjny cykl i dlatego tak mi się porobiło??? nie chce mi się już mierzyć, badać itd... bo odzwyczaiłam się w tym cyklu od latania z kajetem... nic mi teraz nie dolega oprócz sikania na okrągło, chyba pójdę z tym do lekarza , bo mnie już denerwuje takie latanie do ubikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co mamy widze nadal ten sam topic. Ja zadnego e-maila nie otrzymałam od Was lalki... wiec co bedziemy tutaj nadal czy cos przeoczyłam... Oj tam z tym szpiegiem to faktycznie olac go jakby go nie było... i koniec... Lola sraj na... \"Gówno\" co wypisuje bzdety... Patrycja - ja tez juz nic nie mierze itp tylko bzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to strasznie dziwne z ym okresem ja bym jednak testowała bo ja też miałam szyjke wysoko i miękką i tak dziwnie tak było a temp mi spadła w dniu spodziewanej do 36.7 a jednak sie udało. A może to tylko było takie plamienie jak kobiety czasem mają w ciiąży wiesz o czym pisze. Chmutko super ze maleństwo nów szaleje czyli jest wszystko ok ciesze sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ nie , nie ... co prawda skąpe ale jednak @ Beatka a jak z tą szyjką właściwie ma być? Jak Ty miałaś? miękką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola jest nowy topik ale co z tego ze tam wejść to mistrzostwo świata chyba by było. Więc myśle że pewnie tu zostaniemy bo jak wejść tam gdzie sie nie da??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Skarbie ja miałam szyjke miękką i wysoko tak było tam w środku miekutko tak inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK___ wiesz mnie już to znudziło ciągle latanie z termometrem a i tak nic to nie daje, co ma być to będzie , przynajmniej spokojniejsza jestem no i nie patrzymy czy dzis trzeba czy nie hihi. A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ja myśle że tu zostaniemy chyba ze nam Lola wytłumaczy dokładnie jak tam wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ witaj kochana, jak fasolka? ale mam zaległości... choć niewiele pisałyście...bo licze tylko to, co mnie interesuje... a gdzie Klaudia??? halo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdzie nie idę, co teraz FERMINĘ zostawimy? tyle fajnych chwil? taki szczęśliwy topik chcecie teraz zmieniać? Ferminka miała taką dobra rękę... prawie wszystkie w ciąży...a wy co??? zmienimy jak wszystkie zajdą w ciążę a Spacerek ma rację...brak odzewu jest najlepszą bronią na małe co nie co hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myśle że jednak tu bedzie najlepiej a Lola musi zignorować Szpiega i tyle A my do Szpiega nie odpisujmy i tyle. Ja kombinuje ale tamto nowe miejsce cały czas ma jakieś błędy i strona sie wiesza a nie mówiąc o tym zebym mogła znaleźć tą strone o którą chodzi konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to, ze... tak zapytam ... gdzie LOLA ??? przecież mówiła, ze ma urlop...i co opuściła nas :( oj Lolka wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×