Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dobra ja znikam moze sie dzis cos wydarzy hehe:D jakies bzz a co moze wam jeszcze pozycje opisac hehe:) Nienawidze ludzi co sie wpieprzaja w nie swoje sprawy!!! Sorki dziewczyny ze tak balagan sie tu robi ale sami widzicie ze ktos sie wpieprza w Nasze sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna oki zmykam narazie jeszcze zajrze pozniej ciekawe czy sie ktos odezwie. Klaudia Beata odezwijcie sie a jak nie toz mieniamy topik.i wiecie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Nie no ale jaja Szpiegowi nerwy puściły i musiała to jednak wyrzucić z siebie na forum. Posłuchaj żadna z nas nie śmieje się z Wioli bo tak samo jak ona pisałam kiedyś o śluzach tempkach i bzzz z mężęm.Wiesz jeśli ktoś stara się o dziecko miesiąć,potem kolejny i kolejny i nic to szuka pomocy jakiejkolwiek z czego tu się śmiać? Przecież nic tu takiego nikt nie pisze o co w ogóle chodzi?zazdrościcie jej bo ma wspaniałego kochającego męża i dobrze im się wiedzie?niestety taka jest mentalność ludzka.Nie pisz że jesteś nie z jej rodziny tylko obcą osobą bo Wiolka dobrze wie kim jesteś i się nie ośmieszaj człowieku. Skoro cała rodzinka wie że tu pisze to chyba wiecie też że straciła swoje pierwsze dziecko...z tego też macie ubaw?Kto tu się powinien wstydzić? Chyba żadna z nas nie pisze tu ze szczegółami jak,kiedy i w jakiej pozycji żeby było dziecko trzeba wiedzieć kiedy się kochać.I czego ma się wstydzić?że sypia z własnym mężęm?no proszę Cię?nie wiedziałam że to coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki. Pozdrawiam z urlopu. Widzę że niezłe rzeczy się tu wyprawiają. Proponuje zmienic w ogóle topik na inny nowy i wysłac każdej co mamy jej meila informację o zmianie i będzie po sprawie. Będzie spokój i nie będzie tak nerwowo. Zadecydyjcie kobietki i do dziela!!! Pozdrawiam. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak będziecie zmieniały topik to pamiętajcie i mnie ponieważ mojego meila nie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dzieki wielkie za slowa wsparcia. Moze do tego kogos- pisze tak bo trudno to cos nazwac czlowiekiem- teraz dotrze co nieco. wstydze sie ze mam taka rodzinke naprawde, ciesza sie z czyjegos nieszczescia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika masz racje chyba bedzie najlepsze wyjscie i powiadomic o wszytskim kazda na emaila jak co i pod innymi nickami co wy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola nie łudż się że coś do takiego człowieka dotrze ja dobrze znam ludzi takiego pokroju.Nie ma sensu nawet jakieś tłumaczenie.Może faktycznie zmienimy nazwę topiku i niech nas szukają ;) na wszystkich forach.Joanna podaj swój e-mail w razie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Ja już nic nie rozumie bo wstyd to można mieć jak sie kradnie ale za to że sie sypia z własnym meżem i że sie chce mieć z nim dziecko to za co sie wstydzić i z czego sie tu śmiać ale cóż jak rodzinka jest w jakimś związku to co pewnie z tą osobą nie sypia i nie ma dzieci hmmmmm szkoda że sie nie każdemu w kapuście dzieci znajdują inni muszą troche popracować jak kapusty i pola nie mają to inaczej sie \"robi\" dzieci WIESZ SZPIEGU ???????????????????????? SZPIEGU jesteś dla mnie płytką osobą bez wartości a takiej osobie tylko można współczuć że wogóle sie urodził i że może też masz męża lub zone i biedna ta osoba skoro musi dzielić dom z kimś takim. A tu jak widzisz każda sie starała o dziecko i każda o tym pisze wiec dlaczego mamy sie śmiać z Loli???????? Raczej możemy jej współczuć że ma taką rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj przykre to wszystko nie wiem po co tu w ogóle szpieg coś napisał?Żal mi takich ludzi którzy krzywdzą innych i mają z tego radochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za zmianą topiku i wtedy sobie SZPIEG bedzie paznokcie obgryzać że nas nie może znaleźć hi hi a nick oczywiście inny zeby nas franca szpieg nie odnalazł nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz rodziny sie nie wybiera:) akze zmieniamy topik i tak jak ustlilam co i jak.oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Klaudiz masz racje żal tych ludzi bo co oni sobą prezętują??? NIC!!!!! LOLA OLEJ RODZINKE I MIEJ ICH W D...IE nie warci są nawet nerwów jakie masz przez nich po co sie denerwować i męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata no dokaldnie tyle nerwow co ja przez nich zjadlam ostatnio to szok,ale wali mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja jestem za zmianą topiku i nawet inny temat dajmy zeby sie nie domyśliła ale ustalmy to na mail lub poczta nk ok?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola🌼 i bardzo dobrze ze Cie wali ale trudno o tym nie myśleć i sie nie denerwować jak ktoś taki sie wtrąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata ja nie mam juz nk bo z tych nerwow to skasowalam bo niechce miec falszywych przyjaciol:) a ja ci emaila wysle bo uz ustalone wszystko.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze przez chwile szlag by to trafil jakas awarie mam wody bo ruda strasznie leci i az brzydzilam sie wykapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zapomnijcie o mnie bo komu ja bede o bzyyy pisac ha ha a o sluzie to juz nie wspomne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×