Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a wlasnie wlasnie a w ktorym szpitalu on lezy? na Parkitce??? skad wy pochodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate____ no dobra :) może ciut za późno...ale kochanie ...to już 47dc !!!! ja nie rozumiem, dlaczego gin kazał mi zrobić test dopiero przed samą wizytą.... aj FOLIK miał rację ...popaprana jestem cała... bete, bete...ten tez powinien wyjść no nie Kate ???? ale to nic , dobrze, że jakiś guzów nie mam itp... a reszta noc cóż...do poprawki pewnie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien nie powinien, beta podobno jest bardziej czula Pati a kiedy masz ta wizyte, tylko nie pchaj tam lap czasami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate___ wkurza mnie to na maksa... mówię Ci... owszem tempa cały czas wysoka jak dla mnie bo okolice 37.0, no i wczoraj jak kochaliśmy się to eM stwierdził, że strasznie się tam ciasno zrobiło aj do d***y z tym wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate___ oczywiście, ze dam znać...a tymczasem kończę te smuty ...jestem ...nie...jestem :) jest tyle fajnych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, nie bedziemy gdybac, juz niedlugo sie przekonamy:) a poki co moze zaprzestaj sexu jak nic nie wiesz na 100%, nie wiem... zapytaj gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate___ no co Ty a czemu mam zaprzestać ?? jakaś może nieświadoma jestem hihi, więc proszę mnie tutaj szybciutko oświecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo Pati jak jestes w pierwszych tyg ciazy, to sex i do konca do srodka stwarza zagrozenie w tak wczesnym etapie zarodka, sperma ma na poczatku wlasciwosci poronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate____ w ciąży to ja ...po testach sama widzisz...nie jestem ...ale ...dla świętego spokoju ...masz rację...troszkę wyluzujemy... wiesz co tak mnie w piersiach piecze , ze dobrze , ze nikogo w domu nie ma , bo bym chyba pogryzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo ja tu widzę?!!!!! No Panienko Wyspiarko, ładnie to tak dezerterować??? :)))))))))) hej:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie - to ja tu ciebie nawołuję ponad miesiąc chyba.... jakie problemy z ciążą, co się działo? wy ciężarówki nic nie chcecie gadać, Niki też choruje.... co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, co tam się u ciebie dzieje, co? 47 dc, to test powinien wyjść grubaśny.... ja dostałam @ w 45... ale, że cycki bolą to jest dobry znak możeś ty kosmitką jakąś??? może ty chemicznie inna od nas, że testy nie wykrywają, co?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, ty może złe testy kupujesz. Powinny mieć napis: TEST CIĄŻOWY nie inny, tylko to drugie słowo! przeczytaj na opakowaniu, co tam jest napisane i na tych dwóch poprzednich teź. daje sobie głowę uciąć, że to są testy innego pochodzenia.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak człowiek ma robotę, to plotkują, piszą, a jak ma chwilę wolnego to lezą gdzieś, nie wiadomo po co.... może do schowka z jedzeniem.......... pusto tam, same okruchy.... Nikamo zostawiła rogaliki, ani jednego nie ma dla mnie, ani sztuki.... no tak Folik zna ten schowek.... gdzie wy, skoro nie przy korycie???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna REA dlaczego zawsze ja ta nienazarta .... nie jem juz tych waszych wspaniałych wypieków.... zminiam sie na dobre.... nie bede tłusta dupa..... ja nie mialam nic slodkiego w ustach ooooooo nie wiem ile czasu... jak mozesz mnie tak oczerniac,..... Ty ty Ty rozczochrancu wrocławski..... wrrrrr p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ no...dobre kupuję.... mój gin widocznie się nie zna.... a tempa...wysoka...tempa może być od wielu rzeczy wysoka.... Wiesz Rea...rzygać mi się chce na słowo ciąża...i tak na prawdę nie wiem czy chcę kiedykolwiek przez to przechodzić...mój organizm mnie na maksa zniechęca do działania ...poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja mam ochotę na gorąca kąpiel i rozpalony kominek i niech ta piep.... wreszcie przyjdzie, bo tak się źle czuję, że zaraz umrę...ciągnie mnie cały brzuch a tej wielebnej nie ma @... mówię Wam dziewczyny...mam dość wydawania kasy ...wyrzucania w błoto i słyszenia jakiegoś"prawdopodobnie" czy "najprawdopodobniej" wrrrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zła... i nawet nie trzeba mnie pocieszać , bo ani jedna łza mi nie spłynęła... koniec...oooo..teraz już nie będę płakać jak @ przyjdzie tylko niech przyjdzie , bo się źle czuje....czemu tak musi być....ja chcę @...Foliku>>>proszę oddaj mi swoją....już nic nie chce...tylko się dobrze czuć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja przestan a ten twój gin to jaki.... stary mlody itp... Mi kiedys jak poszlam w 27dc niby na monitorng to powiedzial ze wszystko ladnie tam jest ze moze i jestem w ciazy.... i ble ble.... a ja dostalam w 42 dc @ a Ty jej nie masz REA tez kiedys pamietasz tez podejrzewal ze wszystko wyglada ladnie i tak jak na ciaze te tam enda i wyściółki srółki i tez dostala @ ale Ty mozesz byc inna..... Poki @ nie ma sa nadzieje.... dlatego te moje GRA.... sa niedokonczone..... no zyc trza spkojnie i czekac na @ alebo na bete isc ona wykaze..... Patrycja..... wykonczysz sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie gdybania..... ja bym na bete poszla bo test zawiodł.... ja poszlabym na bete zeby spokojnie zyc bo jesli 0 to przejdziesz do normalnego funcjonowania a tak zameczyc sie idzie ja bym nie mogla spac spokojnie.... chyba zes tak twarda ze to pikus..... Pan pikus - ta niepewnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ jeden z najlepszych gin w mieście ...koło 40-45 lat, bardzo konkretny , ułożony...no ale...to jakiś nieudacznik jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas czas i jeszcze raz czas..... cierpliwosc cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc.... ja sie jej ucze i powoli mi sie udaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki! coś jakoś tak smutnawo u was. Pati trzymam kciuki za ciebie. pocieszam cie że mnie cycyki też mega bolały, a brzuch ciągnął do końca 2 miesiąca ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ wiesz mnie nie chodzi o ciążę... czy jestem czy nie jestem... tylko o to, że ja się tak potwornie źle czuję ...całe bebechy mi ciągną do dołu i na prawdę uwierz mi Kochana ...wolałabym 1000-krotnie dostać @ niż czekać i mieć nadzieję, bo nadzieję to ja już dawno zakopałam i to głęboko... mam dość tej zas...j zgagi buuuuu jeszcze mnie łeb zaczął boleć...dobrze, że chociaż katar przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×