Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

kate tak staramy sie(moj M mowi ze nie,bo wie ze jak sie zakoduje ze sie chce to nie wychodzi,wiec NIBY sie nie staramy tak kombinuje :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczyny nic nie wiem:o wiem ze bedzie wstydzioch:) bo ostatnio pani nawet wziela i w 4d chciala podgladnac z gory..iiiiiiiico? reka mojego malenstwa powedrowala miedzy udka i tyle se matka poogladala ale dla mnie to juz nie istotne, bo teraz liczy sie ono-byle bylo-byle zdrowe-i grzeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imiona mam:) dziewczynka Laura -Anna chlopak: Przemyslaw-Piotr lub Julka i Szymon-ale to bylo zamierzone dla tamtego dziecka, wiec nie wiem...choc wtedy i tak plci nie znalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate.... to I niespodziankowe ..... wstydzioszek(ka) ale grzeczne a gdzei tam zdrowe ale troche podokuczac niech Ci podokucza... a co.... hehehehe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate to moje jest tydzien młodsze i mam nadzieje ze jutro uda mi sie podejrzec płeć bo ostatnio mi dupke pokazało:) a powiedz mi czy czujesz juz wyraźnie ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka - ciekawe podejście . Moja przyjaciółka też się stara o dziecko . JUż 3 lata. Przez pewien czas tak bardzo chciała byc w ciąży, że wszystko robili mechanicznie, byle wleciało do środka .. Między nimi zaczęło się bardzo psuć. Teraz moze troszeczkę już się pogodzili ztym, ze będą musieli jeszcze trochę poczekać, że nie będzie tak prosto. Może poniekąd przez zmianę myślenia moja przyjaciółka zaszła w ciążę. Na 2 tygodnie, bo okazało się, że ciąza się nie rozwija prawidłowo i nadaje się do usunięcia. Jakie to przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o propozycje imion ze strony mojego meza nie pytajcie !!!!! :o bo mozecie se ekrany zapluc ze smiechu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate jeszcze raz napisze bo przecinka nie dalam i wyszlo byle co.... zdrowe owszem, ale grzeczne niekoniecznie..... tak mialo byc.... ma byc zywe zdrowe kochane dzieciatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo-tak ruchy czuje ,ale wiesz to takie delikatne smyrania w srodku narazie, nie wiem to tak podobno sie odczuwa, ale wiesz dla mnie to bedzie dopiero mona nazwac ruchem jak mnie tak kopnie porzadnie:) choc raz mi sie wydalo ze to nie bylo to co zwykle tylko takie podwojne stuk puk, ale to raz tak mialam:) ale tak najbardziej sie pod wieczor rozkreca, wierci sie tam w dole jak niewiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze jakie zainteresowanie pomyslami mojego mezowskiego :):):) Nikulam a ty na kiedy masz dokladnie termin?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wam powiem co mój M wymyslił dla chłopaka -Poldek czyli Leopold!!!! Myslałam ze padne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo mialo byc...sorki, tyle was sie od niki...porobilo:) to kiedy masz termin??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 21 lutego.... zeby nie koncowka, bo jak sie trafi jaki rok przestepny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Foczki____ byłam w aptece, żeby nie było..... kupiłam test...własnie zrobiłam i ..... i....nadal jedna krecha....coś ten gin mnie oszukuje ....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie: waga-przytylam 3 kg cera-od poczatku ciazy paskudna czyt.troll- w ostatnim tygodniu ulegla znacznej poprawie ?????hmmm ciekawe jak dlugo apetyt- juz pisalam lepszy sampoczucie-ogolnie ok, dociekliwie-tesknica za polska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a panna-marianna, miala bete robic a nie testy !!!! a po drugie o ktorej to sie testy robi co????? ale wtluke po dupsku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja przytyłam wiecej po 5 kg ,apetyt róznie raz większy raz taki sam.Cera super dawno takiej nie miałam :) a o samopoczucie to sie mój M ciagla stara... teraz złamał nogę wiec czuję sie ...... ale nie bede narzekac !!! Koniec z tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×