Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

MFIGIELEK____ witaj :) jak się czujesz? opowiadaj co u Ciebie? Może i Cie ciągnął ale na pewno te głupie testy wychodziły Ci pozytywnie ... , nie mam już sił...nie mam w ogóle apetytu.... nie mam co jeść buuuu, bo nic mi nie smakuje...może ja coś w żołądku mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzały ci się już tak długie cykle? może cie poprostu choróbsko jakieś bierze, co? ja na początku tez sie kiepsko czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuź..a Pati rzeczywiscie cos z Toba jest nie tak(juz nie żartuje) ale Kochanie jak sie okaze ze to nie jest ciąza to musisz zrobic kompleksowe badania bo to cos nie halo z twoim organizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek____ nigdy nie miałam dłuższego cyklu niż 42 albo 43 jakoś tak.... ale wtedy miałam mega stres i w ogóle... takie tam... co do choróbska... brał mnie katar ...ale już mi przechodzi tempę w buzi mam prawie normalną przez dzień 36.8 więc już przeziębienie zażegnałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ to nie jest ciąża... mówię ci ale czuje się tak jakbym miała za chwilę umrzeć...czekam na ema jak na zbawienie... ja sugerowałam gin, że może to opóźnienie, że nie mam żadnych objawów...ale ten sie uparł... Nikamo...ja na prawdę myślałam, ze mi do Luteinę na wywołanie...mam w domu ale... trochę się boję ją sama tak brać, żeby jeszcze większej biedy nie narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, mi test wyszedł pozytywny już w dniu okresu, choć ta druga kreska była bladziusieńka. dopiero 2 tyg poźniej zrobiłam 2 test i ten wyszedl już wyraźny-2 grube kreest. chy. ale 1 test jeszcze o niczym nie świadczy. ja bym na twoim już dawno zrobiła inny, bo nawet jak będziesz chciała pójść do lekarza, to pierwsze co ci każe zrobić to właśnie drugi test. także wio do apteki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek___ no przeciez ma dobry sprzęt to chyba powinien zobaczyć , ze nic nie ma ...ja yego nie rozumiem....wiesz...dlatego jak się zapytał czy się nie cieszę...to tak chyba GŁUPAWO NA NIEGO POPATRZYŁAM...JA NIE LUBIE czego s takiego...może ...może... być może...prawdopodobnie...[powiedziałm ,że się cieszę ale jakos nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ja jak poszłam pierwszy raz do gina, to też powiedziała, że parwdopodobnie jestem w ciąży, bo nie macica jest rozpulchniona, ale na potwierdzenie, to dopiero miałam po 2 tyg przyjśc i wtedy mi powiedział że jest dzieciątko. takze nie ma tak od razu pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---nic na wywołanie nie bedzie potrzebne :) co najwyżej na podtrzymanie jeśli miałas niski progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję wszystkim za wyrazy współczucia mojego pieska!Chmurko---chyba narazie nie damy rady psychicznie mieć innego czworonoga, może za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---napisze Ci jak bede wiedziała cos więcej, narazie naprawde nie mam sily ani chęci nad tym debatować, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio----dziękuję za miłe slowa!Trzymaj się Kochana!Myśle,że czas troche ukoi Twój ból,ale musi go troche upłynąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wylazły Babochonki:) Nikulam - czekam na dobre wieści:) a na pocieszenie wyślę tobie coś fajnego:)))))) Pati - wykończysz się tym stresem. idź na betę. Przeziębienie przeziębieniem - jak eM przyjedzie, niech zapakuje ciebie do auta i jedźcie na tę betę. bez sensu to czekanie, naprawdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie, jak mi ginekolog powiedział, że widzi rozwarstwienie w endometrium i na 90% będzie to ciąża? cała się trzęsłam, jak galareta, na drugi dzień zrobiłam poranny test i wiadomo co wyszło... na moją skromną wiedzę - nie wiem, czy gin jest w stanie w tak wczesnym stadium stwierdzić ciążę..... Patunia - życzę tobie, żeby miał rację i jak ma - jest szamanem:)))) ale stres, jeżeli jesteś w ciąży narobi najwięcej szkód.... beta jest najbardziej wiarygodna... nie ma co czekać - w razie co trzymam w lodówce szampana. Mam jeszcze kilka butelek....dla Folika, Ewiki, Chciejki, Loli, Orci i dla siebie.....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Ja sie nie chce juz wypowiadac bo niema sensu.odpuszczam wszystko :( Orcio---trzymam kciuki za wyniki:( ze to tylko przypadek:) Kochana niemasz za co mi dziekowac:) Buziaczki!!! Starajcie sie starajcie powodzenia wszystkim zycze:) Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny..wiem o tej becie ale nie będę latała co chwila na badanie, bo gin prosił o zrobienie w poniedziałek przed wtorkową wizytą... to tyle ... REA___ kochana... mnie to nie stresuje ...mnie denerwuje, że źle się czuję... a czy ja betę Kochana zrobię teraz czy później... to nic to nie pomoże w kwestii samopoczucia :( dobrze, że się pozbyłam kataru :) warto jednak było robić mikstury w lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola - co to znowu za kryzysik, co? chyba nie chodzi o te pomarańcze, które ostatnio Ferminka przyniosła, co?:) zaszkodziły tobie? ja je mogę zmielić do ciasta..... Pati - a może do ogólnego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Jestem. Dotarłam. Rea z chłopem jak na razie ok. Ale rozmowy muszą być częste. Co by nie zapomniał :P Patrycja kurcze może faktycznie idź do lekarza ogólnego - do 13-go jeszcze trochę czasu. Ale, ale czy to nie Ty pisałaś o swojej koleżance której do któregoś tam m-ca ciąży testy nie wychodziły co? Nikamo opiekuj się mężusiem. Pozdrowienia i życzę szybkiego powrotu do zdrówka :) Nikulam trzymaj się kobietko!!! Kate chyba nie napisałaś propozycje imienne swojego M co? Dawaj je ty zaraz :p A ja......... Jeszcze jutro do pracy potem weekend!!! Idziemy z M na urodzinki do koleżanki ale będzie popijawa :P. U mnie 27 dc. Czekam na @ spoko loko. Jeszcze kilka dni. No to tymczasem. Pozdrówka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lale hmm bylam u gina... i jest dupnie... no wiadomo u niego zazwyczaj jest dupnie dosłownie... ale wczoraj byl 21dc wiec zmierzylam temp rano byla 36,6 i co i prawy jajnik sa pecherzyki ale nie ma nic dominujacego, a w lewym mialam 15 mm i jest po nim cos i albo to jest po owulacji ale temp dzis nie wzrosła albo sie po prostu zapadł... Lekarzowi pasuje i jedno i drugie... ale gdyby temp poszla w góre to byloby ok... ale z dwojga złego nawet gdyby owul. nie bylo to przynajmniej cos bedzie ze mna robil i po @ mam przyjsc do niego na wizytye zeby omowic co dalej i mam robic w danym dniu badania hormonalne i zobaczymy co nastepnie ale pewnie da mi cos na 3 miesiace gdyby w tym badanym cyklu pecherzyki jednak nie rosły i nie pekały... Mowi ze moze akurat trafilam na cykl bez owu. który kobieta ma w całym roku nawet 2 a ja juz raz nie miałam w lutym marcu..... hmmmmm i co..... ? chociaz wiem ze nie musze testów ciazowych kupowac... oj zycie zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzińdybry! A co tu taka cisza Ewika jeszcze jak nocny ptak sie pojawiła i tyle... gdzie Wy wszystkie jesteści???? Wiem bo ja pogoda jest taka jak u mnie za oknem to traci sie ochote do wszystkiego! Ja tylko powiem że mam dziś wizytke u gina i sie troche denerwuje czy bedzie wszysstko dobrze no i czy ma fiutka czy nie:) Pati a jak Twoje zdrówko ,@ dalej nie ma? Foliku a TY co tak umilkłeś? Ewika ,udanej imprezki mmmm popijawa mówisz .... ale bym sobie popiła ale musze czekać do przyszłego roku :) Wychodzcie Babeczki ! Kawka czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chetnie na kwake się pisze, poprosze jakieś capuccino :) Folik, fajnie że Ci zbada hormony :) Patrycja, trzymam kciuki, moim zdaniem gin powinien dać Ci luteinę, bo jeśli ciąży nie ma to szybciej wywoła @ a jeśli jest to utrzyma ciążę wiec tak czy siak mógł wypisac moim zdaniem A mi brzuch rośnie, ale jak, odważyłam się i kupiłam pierwsze spodnie ciążowe, bo w nic a nic się nie mieszczę, chyba sobie kupię jakiś pas, bo szkoda mi wiekszości ubrań, przecież nie wymienię całej garderoby :P Ciesze się że widać, a z drugiej strony to takie frustrujące że nie mogę się w nic zmieścić, ba ostatnio nawet kurtki nie mogłam zapiąc na brzcuchu, że musiałam wszystko dopasowane miec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ kochana czuje się dobrze, jest mi tylko niedobrze...nic się nie zmieniło, prócz tego, że katar przeszedł prawie :) ...48dc tempa 37.1 i @ ...absolutnie, żadnych oznak ...nadchodzenia... Foliku___ hmmm to może faktycznie trafiłaś na ten cykl bezowulacyjny.... ale wiesz o tym, że teraz jak dostaniesz @ to możesz mieć szybciej owulkę ? po takim bezowulacyjnym ? a z drugiej strony.... wiesz tym na pewno, że jest małe grono kobiet , którym tempa nie wzrasta w czasie owulki...taki wybryk natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×