Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Foliku___ Fajnie, że jesteś ale nie płacz, bo to i tak nic nie daje... niestety.... ja mam już to wszystko gdzieś , bo ostatnio zrozumiałam, że ludzie to mają dopiero tragedie... a nasze to tylko chwilowe, przejściowe kłopoty. Ja idę dziś na pogrzeb takiej młodej, pięknej kochanej kobiety... i myślę , że to jest problem....dla rodziny i dziecka, które zostawiła... nasza Foczka... Chciejka... to ma dopiero problem i horror.... owyłam się przez nią i z nią wczoraj... a dziś jestem ledwie żywa.... pisała jeszcze jak miała już welfrony podłączane i dali jej już jakieś tabletki... strasznie się bała... a teraz to pozostaje mi tylko cierpliwie czekać jak się obudzi...i mam szczerą nadzieję, że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----SUPER,ŻE JESTEŚ!!!dobrze,że zmieniasz lekarza, już dawno mówiłam,że ten Twój troche za lekko do tematu podchodzi:) Spacerku---widze,że dziś wizyta?powodzenia! Dla wszystkich miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, Ty cierpisz za każdego, ale daj sobie odpocząć. Przykre jest to, co się dzieje, ale Ty dołujesz się już za długo. Pozdrów Chciejkę, mocno ją tulimy:) Nikulam, jak mnie łaskawie zechcą przebadać, niby mają, to będę wiedziała chociaż, czy mam rozwarcie:P Wczoraj sprzątałam, żeby sobie trochę "pomóc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Jest nadzieja,ze Irlandia nie odplynie :)Slonko swieci,ale od nocy ma znow padac.. Teraz ide jesc nalesniczki i pic kawke. Milego dnia :) URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Patrycja75 Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Dorotka78............21.11......32-34...nie.......31.... ......??? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..39...20.11.........08.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....... .....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............???????????????? Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! a widać że 13 piątek dla 2 naszych babek jest najszczęsliwszym dniem na świecie :-) Chmurko super ze bedziesz miała dzis badanko ;-) wiesz po takim badanku wszystko jest mozliwe u mnie to badanko tak zrobiło ze wylądowałam jeszcze tego samego dnia w szpitalu :-D Jest mi troche smutno bo w 2 szpitalach położniczych u mnia w N>S są odwołane odwiedziny i nawet M nie bedzie mógł mnie odwiedzić Folik miło ze znów jesteś zmianiaj gina bo tamten juz miał swoje 5 minut i nic nie zdziałał Pati pozdrów chciejke i ucałuj odemnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, zrobili ktg i omówili wyniki badań. Mam dobre, ale w moczu dwukrotnie przekroczona ilość leukocytów, więc ponowili badanie. Nie zaglądali mi do... Klaudii:D A szkoda. Za tydzień w czwartek mam kontrolę. Pati, jak się masz, kochana? Nie dołuj się, będzie dobrze z Chciejką. Jesteś po pogrzebie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ coś mi znowu komp siada a raczej karta graficzna.... :( chyba... Chciejka dziękuje za pozdrowienia, jest już po operacji ale bardzo bidulkę boli...miała aż nad to przejść ale o tym ...,myślę, że opowie wam sama, w każdym razie dziś znowu ją zeszywali drugi raz i to na żywca :( Spacerku___ tak Kochana jesteśmy już po...ale jakoś nie mogę się otrząsnąć po tym wszystkim... taka śliczna , utalentowana w moim wieku dziewczyna,,,ale niestety życie toczy się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ weszłam coś poczytać ale strasznie tłoczno to nie będę się wpychać.... mam tylko wieści od Chciejki---- dziś wyszła ze szpitala i jutro zamierza poczytać co na topiku... hihi a to Foczka sie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pati:) To fajnie ze Chciejka jutro juz wychodzi:) No niestety malo sie babeczki odzywaja:( Pozdrow Chciejke odemnie!!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pati:) To fajnie ze Chciejka jutro juz wychodzi:) No niestety malo sie babeczki odzywaja:( Pozdrow Chciejke odemnie!!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pati:) To fajnie ze Chciejka jutro juz wychodzi:) No niestety malo sie babeczki odzywaja:( Pozdrow Chciejke odemnie!!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochony!!!! Heloł!:) Chcę wam tylko powiedzieć, że to ostatni cykl urlopowy. Kończę za 10 dni te moje zabiegi, a mój chłop mi zapowiedział, że będzie atakował.... Złe wieści są takie, że prawdopodobnie mam problemy z tarczycą, czekam na wyniki i polisę z ubezpieczenia - będę atakować lekarzy... nie wiem, co to będzie, ale muszę spradzić, co mi jest. Także w połowie grudnia możecie się mnie spodziewać. Póki co całuję was wszystkie, trzymajcie się. Chciejka, Foli, Niki, Ewika - piersi do przodu! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----to super,że już kończą się zabiegi!Teraz tylko jeszcze te przeprawy z badaniami krwi i do boju:)Fajnie,że M zwarty i gotowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej korzystam z chwili, póki Dawidek śpi. Szybciutko odp na pytania o cc. więc, ja mialam cc przy znieczuleniu ogólnym, bo w naszym przypadku liczyly się sekundy, więc nie bylo czasu na znieczulenie miejscowe. Po cc chwile nie mogłam złapać oddechu i obserwowali mnie na oiomie. Ogólnie rana bardzo nie boli. Najgorsze, kiedy trzebabylo napiąc brzuch przy wstawaniu lub wejściu na łóżko,przy kaszlu no i wogóle. Po paru dniach już czułam takie ciągnięcie i małe swędzenie. tzn że rana sie goi. Ranę miałam szytą na środku rozpuszczalnymi szwami a na końcach zwykłymi, które na 7 dzień musieli mi wyciągnać. Codziennie ranę przemywam ją wodą utlenioną, ale jutro idę do swojego gina po zaświadczenie do becikowego i poproszę żeby mi przpisała Bivacyn, bo lekarz, który mi sciągał te szwy, to zalecił żeby nim też dezynfekować rane. A jeśli chodzi o dzieciątko to już dużo lepiej, bo i pokarm mi się unormował i spanie ma jak w zegarku (budzi się co 3 godz) na jedzenie. Jeśli mogę doradzić to nie dokarmiajcie dzieciątek zbyt długo, bo się przyzwyczają do sztucznego mleka i nie będą potem chciały jesć z piersi. Mówię szczególnie tym dziewczynom które będą mieć cc, bo w tym przypadku pokarm przychodzi trochę później, Cierpliwości! mi dopiero właściwy pokarm wytworzył się w 4 dobie i wtedy musiałm go odciągać,bo piersi miałam jak balony, że aż dziecko nie ich zlapać. Okładałam je liśicami z kapusty (naprawdę pomaga!!).A przy kąpieli je masowałam. Uważajcie na to, bo nadmiar pokarmu powoduje zastój w piersiach, a to czasem doprowadza do zapalenia piersi!! Po kilku dniach wszystko sie normuje, pod warunkiem że dziecko karmimy tylko piersią! Wpadnę jeszcze innym razem. Narazie idę gary umyć, bo w kuchni bajzer na całego (zesztą jak cały dom:)!). Teraz wszystko sie kręci wokól dziecka, wiec inne problemy stają się nie istotne tak jak wcześniej... URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Patrycja75 Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Dorotka78............21.11......32-34...nie.......31.... ......??? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..39...20.11.........08.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....... .....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :):):):) Jestem i ja po kilkudniowej nieobecności........... Animoda ----- GRATULACJE!!!!! Cieszę się, że wszystko zakończyło się dobrze, mam nadzieję, że synek Ci zdrowo rośnie!!!??? Foliku witaj po przerwie....I jak byłaś u nowego gina, powiedział Ci coś konkretnego? Chciejka mam nadzieje, że wszystko w porządku po zabiegu.....Jak się czujesz? A co u pozostałych kobitek, jak samopoczucie brzuchatek:):):) Zabieracie się pomalutku za przedświąteczne przygotowania, porządki? U mnie stara bieda, w pracy masakra, aż szkoda gadać no i oczywiście nie będę miała niespodzianki dla swojego M na Gwiazdkę. Nieproszona w piątek przyszła @:(:(:(:(:(:( Mam nadzieje, że skończy się jak najszybciej i jeszcze w tym roku zadziałamy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję swoją sytuację :) URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Patrycja75 Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78............20.11......33............tak......31.....???? _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..39...20.11.........08.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....... .....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. :) wczoraj wrocilam do domku...strasznie tam bylo,a zaczelo sie tak.. poszlam do gina bo @ nie bylo dluuugo a w ciazy nie bylam..okazalo sie ze mam 2 torbiele,1 na lewym 2 na prawym.Dal tabletki i zaraz po @ kazal sie zjawic. Wiec poszlam , ten wiekszy sie wchlonal a ten mniejszy urosl do rozmiarow ponad 6cm i byl dziwnej budowy,moj ordynator stwierdzil ze to torbiel nowotworowa i odrazu dal skierowanie do szpitala na operacje. poszlam w czwartek,zrobili tylko bada krwi i badanie u gina i potwierdzil ze ide na stol.Wieczorem byla lewatywa(jakie okropne doswiadczenie,mamuski pewnie wiedza o czym mowie). Piatek-dzien operacji----przed 6 kolejna lewatywa,zakladanie wenflonu i cewnika,tabletka(glupi jas :P ) kroplowka i po 9 rano jechalam na stol.Tam znieczulenie w kregoslup,czyli widzialam chirurgow (2 mnie operowalo) anestezjolog i pare pielegniarek..bylam znieczulona od pach po palce u nog,calkowity bezwlad,nie czulam bolu ale czulam jak mi tam grzbia blee,ciagna itp.Zabieg trwal ok 40-45 min.. Po operacji byla masakra bol niesamowity ,ketonal pomagal na godz,ogolnie w ten dzien dostalam 6 kropowek,zkaz podnoszenia glowy ,1 zwymiotowalam horror...malo spalam bo bol nie pozwalal..usnelam ok 22 ,obudzilam sie ok 1:15 z uczuciem,ze mam mokro miedzy nogami,myslalam ze mi cewnik wyszedl i sie posiusialam :) a to byla krew!!! zalana nia bylam,posciel brzuch...zadzwonilam po pielegniarke,ona w szoku,poszla po lekarza(nie tego co mnie operowal) jak sie okazalo to cos tam puscilo,przy szwach i przez opatrunek tak lecialo..wiec postanowili ze mnie jeszcze doszyja...na zywca bo znieczulebie trwaloby za dlugo i bylo by bolaca..babki koszmar to byl...skonczyli przed 2 o 6 juz bylam budzona na mierzenie cisnienia,antybiotyk itp..juz dzien po op stanelam na nogi,ale ciezko bylo po 25 godz lezenia,prawie zemdlalam jak mnie postawili....blizne mam na 13 cm!!!.Bo jak sie okazalo bral probke czegos tam z prawego jajnika tez do badania .Wynik za 2-3 tyg.Wczoraj wyszlam...zdjecie szwow na 7-8 dobe.Szybko sie mecze ,ciagnie ta rana..Mam az miesiac zwolnienia,dietka,0 dzwigania itp...bzz dopiero za 5-6 tyg :( ale podobno po tym mam zajsc szybko ,tak powiedzial ordynator :) to chyba tyle...ale sie rozpisalam Gratulacje wszystkie mamuski :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka to jest po prostu straszne przez co musiałaś przejść...Podziwiam:):):) Trzymaj się Kochana dzielnie, mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie:):):):) i wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko dziekuje ci bardzo ;) kochane czy ktoras zna troszke łacine-medyczna? bo mam kilka rzeczy na wypisie ktorych nie kumam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... hmmm sie opisaly dziołchy.... to i ja napisze pare słow.... moze z urlopu jak co niektore wroce.... ale.... Nie bylam u gina nowego bo myslalam ze dostane @.... dzis jest 41 dc a ja od soboty mam jedynie brunatny slusz... zadnej @ cycki troche bola.... i odwolana wizyta wczorajsza wrrrr wkurzyam sie bo nie mam @.... a co do moich jeszcze innych doleglowosci otoz mam cos zaczerwienione wejscie do ..... i mnie swedzi wiec pewnie cosik sie przyplatalo...... i moze dlatego @ nie ma normalnej ale to chyba znaczenia nie mialoby takiego... jakas infekcja sie chyba do mnie przyczepila..... jak nie urok to.... sraczka.... i tyle z mich opowiesci które nie sa ciekawe........ a powiedzcie mi dziolchy czy gin mnei zbada jesli cos mi tam troche brudzi.... gdybym poszla po cos na infekcje.... czy nie mam szans ale cos musze wziac.... kurna no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku....myślę, że nie powinno to stanowić dla niego żadnego problemu, przecież jest lekarzem i dla niego taki stan to nic dziwnego. Uszy do góry! a czemu odwołałaś wczorajszą wizytę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... odwołałam wizyte bo myslałam ze sie @ rozkreci.... czyli normalny zwykły potop.... buuuuuuuuu Chciejka bardzi Ci wspolczuje ale niebawem moze łatwo po tym zaciazysz i ten ból który opisujesz bedzie pikus.... Pan Pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku!!!!!! i na co Ty czekasz????????????Co?????Kobieto!!!!!Przecież im wcześniej pójdziesz do lekarza tym szybciej się coś wyjaśni, podejmie leczenie!!!! Zapisz sie na kolejna wizytę:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chodzisz prywatnie do gina czy na ubezpieczalnię? Zapisz się na jutro, pojutrze. Dziewczyno sama się dołujesz, wpędzasz w taki nastrój.Weź się w garść. Proszę Cię :):):))::) Wiem jak to jest czekać na te 2 upragnione kreski, jak Ci jeden lekarz mówi co innego, drugi co innego, jeden daje jeden lek na jedno, a drugi ten sam na co inne go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×