Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja uciekam sobie już :):) Nastawiam zegarek na 3.30 i idę spać.... Do jutra, mam nadzieję, że pojawicie się chociaż na chwilkę..... Grudzień to chyba nieodpowiedni czas na urlopy, coooooo?????:(:(:(:(:( Ania, 3maj się :) Dobranocka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie.Przemow tym Babonom do rozsadku! Ja jeszcze spac nie ide,ale pogapie sie w tv.. Dorotko nie wiem o co chodzi z ta Twoja tempka..Bo jakbys okresu nie miala to ja rozumiem..ale skoro mialas...chociaz sa kobitki,ktore i przez pare miesiecy maja,wiec...hmm..no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :):):):):):):):):) Dzisiaj, o tej porze to na pewno będę pierwsza z tego towarzystwa!!! Ja niestety pomału już szykuje się do pracy :( Mam nadzieję, że dzisiaj się aż tak baaaardzo nie rozpiszecie i wyrobię się z czytaniem dzisiejszych zaległości ...... Hmmmm, dzisiejsza tempka też 37,00 - a dziś mam 14dc Co ja myśleć, bo już mi chodzi po głowie wizyta w aptece..... No dobra, uciekam bo się nie wyrobię.... Miłego dnia Wam życzę, pozdrawiam :):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko..nie lec jeszcze do apteki,za wczesnie-szkoda kasy..Jak mi sie to dobrze mowi,a sama co chwile w aptece bylam hihi Ale wiesz co,jak kupilam w necie zestaw 25 testow ciazowych z Anglii(duzo taniej wychodzi niz kupowanie co chwile pojedynczo) to od razu w ciaze zaszlam hehe i mam jeszcze chyba z 10 w szufladzie... Trzymam je,bo moze ktorejs z dziewczyn sie przydadza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lachoniki.... oj widze ze piszecie... a piszecie.... baaaardzo "czesto" i bardzo "dużo"... Cos REA musimy poprawic się i powórcić na picie i zarcie.... ja juz nie pamietam kto sie tu stara a kto na urlopie (ja tak) a kto nowy itp... no ale... juz niedlugo powrócimy do glupotek naszych.... ale przed swietami czuje ze nie bedzie to takie łatwe proste itp... U mnie nie wiem czy tam ktos mnie pamieta.... jest cisza... zapadła cisza na dzidzie.... tzn temp. nie mierze.... @ byla długasna i z jakims zapalaniem w srodku... teraz niby jest ok ale bzzz bardzo rzadko.... i jedynie dla przyjemnosci bez zaprzatania glowy ze jest czy nie jest owulacja... nawet tego nie zapisuje.... nic a nic mi to nie dało te testy ow, te termometry te badanie sluzu... fakt dały .... jedynie jakies stany grzybiczne.... jak to okreslil gin.... We wtorek ide do gina "nowego" i zobaczymy co wymysli.... a bedzie to gdzies w polowie cyklu wiec cos rzeknie, osoadzi i popatzy na moje wyniki hormonalne.... a wiec ja wisze i zyje sobie bez nacisku na bzzzz i na cokolwiek z tym zwiazane.... nawet wizyte mialam odpuscic sobie w tym miesiacu ale skoro sa wyniki hormonalne to szkoda tez tego - a pozniej moga byc dla lekarza nieaktualne.... i co tu jeszcze co tu jeszcze.... rozumiem baby co porodzily maja nas głeboko..... a gdzie to wiadomo.... brzuchate uciekły na inny topik i niech sobie tam beda.... ale ja jak sie zabiore za bzzz z pelna para ruszam.... mysle nowy rok nowy krok tak??? REA wyzdrowieje, Patrycja sie pojawi bo teraz tylko czyta i nic sie nie odzywa.... i co i tyle.... A dzis ide po prezenty.... i jak zwykle mam problema co komu kupic by trafic w gusta.... oj.... te swieta i te mikolaje...... bleeee To ja juz sie opisałam a teraz poczytałabym co u Was.... ???? Jutro piatek pochlałoby sie jak za dawnych czasów ale z kim... ? pytam sie z kim ? A zapomnialabym jestem na diecie tak powaznej diecie.... i na fitness chodzic zaczne w poniedzialek..... o sie nachwalilam.... Pozdrawiam serdecznie wszystkie babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nereszcie odezwaly sie baby :) Rea--oczywiscie ze sie nie daje,czuje sie duzo lepiej..ale wczoraj bylam u gina bo mialam straszne swedzenia i sluz straszny bleee.I podobnie jak FOLIK mam grzybka,ale moj ordynator powiedzial,ze to po silnych antybiotykach ktore dostalam w szpitalu po operacji.Mam go scignac na oddziale jak juz dostane wynik histopatologiczny i da mi jakies tabletki ktore pomoga zajsc w ciaze...powiedzial,ze koniecznie musze zajsc zeby torbiele nie wrocily :) i ze teraz powinno byc latwo. Bzzz zabrobione az do swiat!!!! :( No i kolejna wiadomosc---wychodze za maz ;) tak postanowilismy ze jak ma byc dzidzia to najpierw slub.Wiec date mamy na 4 kwietnia :) juz sale wybralismy...ale robimy bardzo skromnie na 40 osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!!!!! Spacerku, a gdybym to ja wiedziała co mnie się porobiło.....Sama się zastanawiam co się ze mną dzieje.....:):):) Niestety jak mam 1zmianę to wstaję tak raniutko, muszę dojechać 70 km do Warszawy...... Dzisiaj jakby tego wszystkiego było mało dostałam jakiś plamień....dziwne to wszystko. CO JA MAM ZROBIĆ?????:(:( Aniu, nie mogłam się oprzeć - oczywiście wylądowałam w aptece i zakupiłam, coooo? Test. Porażka, ja mam jakieś schizy już A co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku, pamiętamy, pamiętamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze, że zdecydowałaś się na wizytę. Trzymam kciuki za Ciebie Udało Ci się coś wyszukać w sklepach na prezenty.... Chciejka, Kochana moje WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 To chyba wypada na Wielkanoc....Super wiadomość:) A pozostałe szanowne Panie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje,dziekuje :) planowalismy na czerwca,ale mozna zapomniec o salach w tych terminach i tak wypada na swieta :) suknie juz mam( 2 lata temu mialam wyjsc za maz,ale sie rozmyslilam) suknia wisiala dzis przymierzylam i pasuje,no moze z 2 kg powinnam schudnac,ale z tym nie powinno byc problemu :) .Moj M garnitur ma nowy wiec znowu kasa zaoszczedzona... Ja teraz siedze na necie i szukam dodatkowych dekoracji na stoly z kwiatow itp... piszcie dziewczyny co robicie ,bo dzis mam czas na pisanie.. Folik jak prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka a opłaca Wam się na 40 osób wynajmować salę, nie myśleliście może o jakiejś knajpie??? No ja też przed swoim weselem siedziałam w necie i buszowałam a to suknie, a to wystrój sali; balony, kwiaty materiały mój M to już dostawał białej gorączki jak mu to wszystko kazałam oglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko moze masz racje,ale u nas kiepsko z takimi knajpkami jak ty to mowisz..te fajne mniejsze restauracje juz nie maja wolnych terminow..a jak maja to ceny kosmiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to i racja, a tak to parę grosza zaoszczędzicie...i przynajmniej będziesz wiedziała co masz na stołach no i pewnie jeszcze zapasów Ci zostanie na jaaakiś czas. Bo rozumiem, że kuchareczkę będziesz miała, która Ci to wszystko przygotuje, zaproponuje menu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerku a co to za znak zapytania? dorotko tam juz kucharki sa,kelnerzy itp.menu juz dostalam mamy sobie wybrac z tej listy.. i poprawiny beda...jeszcze jutro pojedziemy w 1 miejsce,ale chyba zaklepiemy ta sale.. Moja mama i siostra juz wiedza...a reszta na swieta sie dowie.Obraczki juz wiemy jakie chcemy..jeszcze go grajkow zadzwonimy,zaproszenia trzeba kupic,do ksiedza isc itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny,wstajemy !!!! ja nie wiem czy do niedz bede na necie bo u mamy nie bede...ale wy piszcie koniecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----oj pamiętam te ansze popijawy raz u nas raz u...wiadomo kogo:)REA....wracaj szybko:)Chętnie bym wróciła do tych naszych piątków,ale ze względu na atmosfere bo powiem Ci,ze w tej ciąży nic a nic mnie nie ciągnie do alkoholu.Może na poczatku w tej Grecji wieczorkiem przytrafiało mi sie wypić lampke winka,ale teraz mnie odrzuca na samą myśl. Dobrze,że do nowego gina idziesz i że bzzz bez nacisku. Chciejko---GRATULUJE DECYZJI!:) ps.:popijam herbatke bo do akwki tez mnie nie ciągnie,ale mam dobrą taka waniliową więc jak ktoś chce to moge szybciutko zaparzyć!oczywiscie mam też ciasto z mandarynkami, jakoś tak mimo cukrzycy pozwalam sobie czasem na kawałek by się dzidzia poruszała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj.... rusza tronke nasz topiczek... po nowym roku bedzie znowu gwarno i ciekawie jak bedziemy sie spotykac z mamusiami ktore beda mialy dzidzie na kolanach... i pewnie sie z znami bede spotykac wirtualnie..... Nikulam - wytrzymaj dziecko drogie... od tego alkoholu wiem ze lubisz to ale ... jeszcze troszke... hihihi.... ale to brzmi... no ale to przeciez nasze dawne spotkania takie jednak byłu.... a na powaznie.... to jak tam NIKI wszystko OK.... oprócz cukrzycy.... nie martw sie urodzisz sloneczko i choroba odejdzie... moja kol... ktora urodzila jest zdrowa jak rybka i dzidzi tez.... wiec i u Was bedzie OKI.... Dorotka.... zakupy.... hmmm kupilam M- bluzke ale dzis jade niestety oddac.... bo mu w rekawach ciasno.... a taka ladna bluzeczka... no ale.... mam jeszcze mame i brata do zalatwoenia ale wiem juz co a to najwazniesze.... tylko zrobie zakup - zapakuje i wsjo.... Z tesciowa mam problem (jak zawsze z Nią) ale juz mam pomysla i chyba go zrealizuje.... i nie arszenik - jak pewnie polecilaby mi REA - bo ostatnio nam sie nie wchrzania w zycie wiec niech sobie obok wegetuje.... jest "kochana",,,, hehehehe.... Chciejka... widze ze dojrzałas... GRATULACJE...miałam podobne przyjecie... na 60 osób i było git.... Grzybka zgladzic musisz i do dziela... Spacer.... jakies watpliwosci... ej ! dzidzia w drodze... co tam kwekasz ???? Oj babolki babolki .... dobrze sie pisze.... ale czas popracowac.... co??? NIKI rób te kawe.... tyle ze bez ciacha.... ja na diecie.... juz mam mniej ale nie powiem ile bo sie wstydze ile mialam jak schudne tyle ile chce to Wam kiedys opowiem.... :) dobra mykam i czekam na kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----niestety nie ok:(cukrzyca cukrzycą,do insuliny juz sie przyzwyczaiłam,ale teraz jeszcze brzuch mi twardnieje, biore leki rozkurczowe, biegam na usg czy szyjka sie nie skraca i generalnie mam nakaz leżenia:(nuuuuuudzi mi sie w tym domu maksymalnie, no ale co zrobić trzeba wytrzymać,a tu jeszcze tak mało piszecie i nie mam co poczytać:)poprawić mi się i to zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kawka oczywiscie już gotowa!oby Ci się lepiej z nią pracowało bo dziś w tej naszej stolicy jakaś taka nieciekawa pogodam,raczej barowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78............20.11......33............tak......3 1.....???? _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..40...10.12.........10.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31. ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko---dla mnie niestety te temp. to czarna magia, mierzyłam, zapisywałam i nigdy to sie jakoś nie pokrywało z monitoringiem cyklu na który chodziłam:(Może jak REA sie pojawi to Ci pomoże bo pamiętam,że jest świetna w tych interpretacjach tempy.pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz piersi bola,czyli znak ze chyba @ idzie i super,bo po tej operacji myslalam ze znowu sie opozni. Dzwonilam do szpitala pani po nazwisku juz mnie rozpoznala i wiedziala ze chodzi o wynik torbiela....ale niestety wyniku jeszcze nie ma...2 tyg czekam jak na szpilkach i jeszcze tydz musze sie uzbroic w cierpliwosc...bo tylko 1 w tyg dostaja wyniki .... boje sie strasznie dziewczyny ,bo juz w anglii podejzewali u mnie raka,ale juz nie robilam badan bo wracalam do polski...Tu robilam cytologie,ale wynik byl ok... powiedzie,ze bedzie dobrze,bo co mozna powiedziec...ale mam strasznego pietra ...moj M chyba jeszcze bardziej sie boi... Ja alko nie moge i nawet ochoty nie mam,kawka ewentualnie raz dziennie,a wiec ja tez poprosze waniliowa herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI dzieki za kawe.... wrrr napisalam duzo i mi wcielo..... wrrrrrr (teraz widzicie jak piescia wale w stol) ze zlosci.... NIKI - bedzie git tylko lez, wytrzymasz.... cierpliwość...i nie czytaj mi glupot czasami o cukrzycy i twardym brzuszki czy szujkach krótkich.... kazdy jest jednak inny wiec u Ciebie mysle ze bedzie OK... NO!!! Ale Ty chyba twarda babka jestes.... Napisz jakie imiona juz wymyslasz dla córy.... moja córka jessli bedzie to bedzie.... (kiedys za-nascie lat) to bedzie LENKA, OLA, MAJA, ale pewnie imiona w czasach kiedy ja urodze beda inne w modzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka... ten co do tyłu chodzi to nie dla Ciebie przeznaczony.... babo.... Ty masz dzieci zdrowe rodzic.... a czym Ty grzyba niszczysz.... ja niby juz ok.... ale smaruje jeszcze ta tradycyjna mascia.... clotra.....czy jak tam jej ..... ??? Ale zaraz zaraz to herba wanilia czy kawa..... ja chce... kawe.... NIKI..... waniliowa..... buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----dzięki:)musi być dobrze, innej wersji nie biore pod uwagę.Co do imion to niestety ciężki temat....Jedyne dwa imiona które podobaja nam się wspólnie z M to :Julia i Maja,ale...no własnie, ale te dwa imiona są od przynajmniej 3 lat na 2 pierwszych miejscach najczęściej nadawanych imion!Niby to nie przeszkoda,ale potem co 2-ga w klsaie bedzie tak miała na imie, pamietam,ze sama w klasie miałam 6 Agnieszek i starsznie im współczułam:)Mi się też od zawsz epodobaja rosyjskie imiona:Lena, Nadia,Nina,Olga....które absolutnie skreśla mój M...PERTRAKTACJE TRWAJA:) Chciejko----przykro mi,ze jeszcze w tej niepewności musisz trwać:(trzymam kciuki by wszystko dobrze się skończyło i dobrze,że masz przy sobie swojego M!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----herbatke pije ja- z dzikiej róży a dla Ciebie jest waniliowa kawka,pyszna, kolezanka przywiozła z Kuby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i ja zapomnialam napisac.... mi teraz w glowe weszla KALINA.... i ZUZIA..... a to mi dlaczego umknęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×