Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

NIKI przeciez juz ja pije..... i wiem ze dobra.... wlasnie mialam pytac czy z Kuby zalatuje mi wlasnie tym krajem.... hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku---hihihi, dobre:)ciesze się,ze Ci smakuje:)Kalinka i Zuzia też były już przerabiane, Kalinka odpada bo wszystkie kwiatowo-roślinne typu Kalinka, Jagoda, Róża odpadaja, zuzia---kojarzy mu się z "lalka nieduża":) i z taka roztrzepana dziewczyna wiec też odpada...matko ciężko mam z tym moim M:)Pewnie mimo takiej popularności jednak skończy sie na Julce lub Mai i potem jak bede ja wołac w piaskownicy to 10 przyleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ja smaruje tym samym a do tego mam cos do srodka :) na noc. Bzzz nam sie chce niesamowicie..to prawda ze zakazany owoc smakuje lepiej :P a my az do swiat mamy czekac.Mama juz sie smiala ze nas w swieta nie zobacza hehehe Ja jakbym miala wybierac imiona to tez bylby problem..Julia bardzo mi sie podoba,klaudia np. A jezeli chodzi o M to sprawdzil sie w tym trudnym czasie w 100%.Chociaz nie powiem ostatnio bylo male spiecie,ale przemyslal i przeprosil.. :) A wy ciezarne babki bedziecie mialy porody rodzinne,czy same myslicie sie meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie JULKA tez podobało ale juz nie..... tych z piaskownicy przyleci z 50 a MAJA.... wiesz moja znajoma ma MAje.... a na naziwsko BĄK.... tu dopiero ciekawie.... ale MAJEczka... moze byc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja zmykam na powage... bo jedna widze tylko kawy robi..... i sie "byczy" a druga tylko spija ta kawe.... zbija bąki i mysli o seksie dzikim a tu STOP a ja w robocie....i co i nic nie ruszylam oprocz kawy waniliowej z KUBY...... pa - do pozniej.... pisac pisac bo chce poczytac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Folik,a Ty co dzisiaj tak grzecznie kawka tylko?? Czy moze tam cos dodalas do tej kawki,cooo???Przyznaj sie przyznaj. I tak zaczniesz niedlugo mamrotac w pijanym widzie,wiec lepiej od razu powiedz co tam masz do tej kawki ;) Ja koncze obiadek robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78............20.11......33............tak......3 1.....???? _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..41...10.12.........10.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............24......14.12........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Na Ferminę trzeba nakrzyczeć, bo na pewno już nie jest w 25. tygodniu i bagatelizuje swoje obowiązki matki założycielki! Halo! Fajnie, że tak sobie szczebioczecie od rana:) A z tym moim ślubem, to nie wiadomo co wyjdzie. My chcemy go wziąć, ale termin gra mniejszą rolę. Najbardziej teraz ciśnienie mają rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer... rodzice zawsze maja cisnienie..... normalka.... Anka.... ja kawke tylko bo ja przy diecie nie pije... po nowym roku zaczne... jak REA wroci... przeciez wszystkie jestescie brzuchate.... sama w lusterku mam pic.... Patrycja - chalpnelaoby sie co.... gdzie jestes... macasz tam swoje szyjki pewnie ..... daj se spokoj... ja tylko przez to macanie I raz w zyciu grzyba zlapałam.... bleeee juz tam nie tykam..... Fermina.... wlasnie ty to tylko czytasz.... dzilchy mowia ze juz dalej niz 25 tydzien... nie aktualizujesz.... nieladnie .... fuj.... tylko podczytywac..... a fuj.... dobra ide po obiad jadam teraz co 3 godziny jak cukrzycy.... a co.... jak sie pilnowac to sie pilnowac.... dzis rybka gotowana , 2 ziemnioki, (od tygodnia 1-wsze) mniam i sałata w sosie wingrette.... no.... to ide.... a Wy zyczcie mi SMACZNEGO.... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim))))))) Albo raczej dobry wieczór, tak już ciemno za oknem...... Wpadłam tylko na chwilkę i normalnie szok, tyle naskrobałyście przez dzisiejszy dzionek......Uhaha Widzę, że zanosi na dłuższą lekturkę...ale to później bo właśnie wybieram się do gina na monitoring......jeśli w ogóle jest co monitorować.... To wpadnę potem, narazie:):):):) Aha i może trzymajcie kciuki:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voo
witam mam pytanie jestem po operacji tarczycy we wrzesniu i biore letrox50 czy mogą wsytapić jakies problemy z zajściem w ciąże jezeli sie jest po takiej operacji ni bierze letrox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voo
Jeżeli ktoś cos wie na ten temat prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezanki GRATULUJE MAMUSIOM - DUZO ZDROWKA DLA WAS KOCHANE I DZIECIACZKOW Chciejko tobie tez duzo zdrowka , rowniez gratulacje z okazji przyszlego zamazpojscia ... Nikulam ,TY KOCHANA TEZ SIE TRZYMAJ DZIELNIE . Dziewczyny u mnie wszystko bez zmian , dalej jestem dzielna i sama .Powiem szczerze ze jest inaczej w pojedynke ale nie powiem ze gorzej . Podnosze sie powolutku ale wierze ze tym razem na dluzej, ze teraz juz bedzie tylko lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio fajnie,ze napisalas... :) niedziela i tradycyjnie cisza...zreszta teraz to juz zadna nowosc tu codziennie jest tak samo :( piszcie dziewczyny co u was!!! My wczoraj wyruszylismy na poszukiwanie obraczek,zeby rozeznac sie cenowo i powiem wam,ze warto pochodzic bo te same wzory ta sama waga a cena bardzo sie rozni... ja jutro do pracy ide,chociaz do konca miesiaca powinnam w domu siedziec,ale kasa potrzebna.Otworze lokal na kilka godz zeby jakis grosz wpadl,a zebym sie nie przepracowala.Wczoraj wzielam sie za sprzatanie mieszkania tak bardziej generalnie no i wieczorem nie bylam do zycia,chyba przesadzilam,nie da sie oszukac organizmu i lekarzy.Mowili oszczedny tryb zycia,a ze dobrze sie czulam to mysle sobie posprzatam...no i mialam czysto ale juz nic innego nie bylam w stanie zrobic..jeszcze dzis czuje zmeczenie...Ale daje rade.musze sily zbierac na 2-3 tyg bzzz :) i ostro do dziela M nie moze sie doczekac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Kochane dziewczyny:) Wiec tak wczoraj wrocilismy z PL fajnie bylo ale szybko sie skonczylo:( Blam u gina wszystko w porzadku,Usg a cytologia wyjdzie w czwartek i zobaczymy co jest grane.@ dostalam wczoraj bez wywolywania co prawda troche dlugo szla bo 77 dni ale wazne ze sama doszla i zaczelam brac ta Diane przez 3 msc bo tak mi jednak zalecil Ordynator.Takze sie ciesze ze wszystko oki jest jajniki pobadal wsio mowi ze lada dzien ma byc @ i mial racje hehe bo bylam u niego w czwartek a w sobote dostalam.I mowil ze jak skoncze te 3 op Diany to ze mam badania zrobic i potem zobaczymy jak bedzie wsio oki z hormonami to mozna sie starac.Mam nadzieje ze tak bedzie:) Kurde a jeszcze musialam isc do dentysty tak sie cholernie balam a wyszlam usmiechnieta hehe super dentysta. Zycze wszystkim MIELJ NIEDZIELI MIKOLAJKOWEJ:) papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-D No dziewczynki koniec tego urlopowania ile można topik umiera śmiercią tragiczna Orcio miło że sie odezwałaś Zobaczysz wszystko sie poukłada i bedziesz znów szczęśliwą kobieta :-) Chciejka jak zdrówko ????????/ Dorotka pewnie juz w pracy siedzi i zapierdziela Folik Rea Pati i cała reszta wracamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lola ciesze sie ze byłaś u normalnego gina :-) bierz tabletki i porób badania a zobaczysz bedziesz miała wnet 2 kreski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Witaj:) no tez sie ciesze ze trafilam do normalnego gina i mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku.A czwartek cytologia zobaczymy co wyjdzie. Orcio---Beatka dobrze mowi ze sie wszystko ulozy i bedziesz szczesliwa:) Chciejka--odzywaj sie czesciej:) Rea Pati i cala reszta wracac!!!!!! Ja dzis na 11 do pracy po tyg urlopu ale slyszalam ze i tak malo pracy jest i ze nudy w pracy:) Takze odezwe sie wieczorkiem.papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem, jestem, tak krzyczycie, że sie skupić nie mogę...:) Chciejko, Lola i Nikusia - trzymam kciuki za wasze zdrowie - meldujcie co i jak... Chmurko - Klaudii chybo nie śpieszno, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... no nie bylo wysilku weeknedowego z Waszej strony na pisnie ale mam nadzieje ze sie poprawicie.... w tygodniu.... Witaj REA.... babonie co tam? zapracowana jak zawsze .... wez poszykaj jakiejs pracy na etat wtedy mozna bedzie gg... a tak sama sobie szefem jestes i tak to wyglada.... U nas w Warszawie dzis sa mega korki----- bo deszcz pada.... jak zwykle deszcz pada korki murowane.... Orcio.... sama.... hmmm zycie w pojedynke to tez plusy... :) Witaj i pisz czesciej.... Chciejka a ty to chyba w dupsko winnas dostac za to co wyczyniasz.... lez babo i odpoczywaj.... pieniadze bedziesz zarabiac jak bedziesz juz zdrowiutka..... No a u mnie zeby nie net nie wiedzialabym ktory dzien cyklu ale musze wiedziec bo ide do gina.... a gin na pewno o to zapyta zaraz drukuje wszystkie wykresy niech na nie popatrzy... a czy jest temu przeciwny czyli moim rysunkom dowiem sie jutro... u mnie weekend minal na sprzataniu i łażeniu po sklepach.... bleeee mam juz dosc przedswiatecznych zakupów.... dobra ide na kawe bo pewnikiem nikt nic nie napisze,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło że sie babony wstretne odzywaja :-) Rea to kiedy zaczynacie z M ostro bzzz???????????????? Folik mam nadzieje ze nie odmówisz brzuchatej koleżance kawki ????????? No to dobrze to prosze rozpuszczalną z 1 łyżeczki mleko i 2 łyzeczki cukru :-D Chmurka sie cos nie odzywa hmmmm moze juz na porodówce jest. zaraz do niej napisze sms :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wochdze patrze a tu ktos jednak bywa czasami.... no sie rozumie.... Beata - kawe pijasz w ciazy.... nieee!!!!! to narkotyk..... inke zaparze.....dobra....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, a żebyś wiedziała, że chyba muszę na etat. to jednak jest nerwówka takim samodzielnym żaglem być...:( powiem wam, że nawet mocno to rozważam, ale chciałabym na dwa fronty, więc może jakaś umowa zlecenie, o dzieło, jakoś tak, żebym była wolnym strzelcem.mam nawet pomysła, ale brak czasu na wprowadzenie go w życie! Beatko - ja nie wiem, czy zaczynamy.... tak planowaliśmy, ale teraz mam jakieś parcie na szkło. jeszzce pracy, drugi etat, mało, mało, podyplomówka, wszystko naraz, nie wiem... i finansowo kiepsko bardzo - klienci nie płacą jesteśmy darmowym bankiem.... nie śpię ostatnio.... plan jest taki, że się nie zabezpieczamy, a co z tego wyniknie, zobaczymy. Orcio - a jednak sama. są i tego zalety kochana - będziesz rozpieszczać tylko siebie, mniej prać, prawie nie gotować - to też dobry stan, ale nie na długo. Nie martwię się jednak o ciebie, łebska i fajna z ciebie baba, pobądź jeszzce chwilkę sama i wszystko się ułoży. Czytałam gdzieś mądre słowa, żeby po zakończonym związku jednak przejśc żałobę po jego śmierci. to jest jakby nie patrzeć związek ciał i dusz i jakby się nie skończył, pozostaje sentyment, który rodzi się niekiedy w bólach (po złości, po złych wydarzeniach), ale dajmy sobie czas, żeby wszystkie rany się zabliźniły, wtedy się możemy spokojnie otworzyć na coś nowego, bez szkodliwych reminiscencji. Byłam z przerwami (!) sama i jednak jest w tym coś komfortowego. Ma się tyle czasu dla siebie, na czytanie książek, włóczenie się po sklepach, dla przyjaciół. Potem, w związku ciągle go brakuje.... trzymam kciuki za ciebie:) Chmurko, a co to za małomówność? jakieś znaki na niebie? coś się dzieje? czas się dłuży, a mała sobie spokojnie w brzuszku siedzi. Jakiś plan?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, babo jedna - jakie sprzątanie, ludzie, dopiero teraz przeczytałam. na dupsko, eMa do garów, a ty pilota do ręki. masz się wyleczyć, a nie dobijać, ludzie, co za babsztyl!!!!! Nikusia - imiona piękne, ja najbardziej lubię te staropolskie, tradycyjne, ale starorosyjskie też mi się podobają.... mam już ot ubezpieczenie, wiesz? już się porejestrowałam, zamierzam z niego skorzystać, zobaczymy, czy było warto... do jutra, pa:) chmurko - dawaj znać, ciągle o tobie myślę, czyś już rozdwojona, czy nie.... cha cha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki :-D Widze ze dziś plotkujecie na całego :-( Folik jak u gina co powiedział??????????????????????????????? Rea koniec pracy wyłaź z nory reszte dziewczyn piszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... ja tak na szybciutko.... e tam juz nie piszmy ze nikt nie pisze.... bo nikt znaczy my... kto ma chec niech pisze.... widac forum jest dziwne bylo fajne ale jest dziwne..... Ale ja odpowiadam Beatce..... do gina ide dzisiaj dziecko drogie.... jeszcze nie bylam dzis na 18.30..... i mam troche stracha..... ale zarazem nadzieje..... ze cos posunie sie w kwestii moich monitorów.... w kwestiii moich hormonów..... wiec dzis moj sadny dzien..... zobaczymy.... a teraz jestem po kawie lece na II sniadanie..... bo niedlugo obiad... juz nie mam na nic czasu nawet na jedzienie.. ale musze jeszcze systematycznie tych 5 posilków ktore sa dla mnie wskazane.... by nie obzerac sie na noc... dobrze mi idzie...:) jestem z diety zadowolona... Pozdrawiam lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×