Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

:(:( Dziewczyny co Wy, zapadłyście dzisiaj w sen zimowy!!!! Gdzie Wy się podziewacie? Samej ze sobą to mi się nie chce pisać!!!!!!!!:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję Spacerku, Ostatnio naprałam jakiegoś optymizmu, że będzie wszystko dobrze. Najważniejsze to myśleć pozytywnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOO i dalej pusto tu i cicho......... To ja uciekam, dobrej nocki Wam życzę papatki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) FOLIK a moze Ty jesteś juz zaciazona co????? Robiłaś jakiś teścik?????? pamietaj ze ja tak miałam ze takie brudy zemnie wychodziły i co @ nie przyszła :-D ale wnet znów do mnie zawita hi hi tyle ze teraz juz jej pozwole :-D Przecież Ty kochana zawsze miałas regularnie @ jak w zegarku :-) Chciejka wracaj do zdrowia szybciutko i do dzieła teraz sie uda dzidzia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Chciejka wracaj do formy ,dobrze że juz wszystko co złe za Tobą teraz tylko bedzie lepiej!!! Trzymaj sie Kochana! Foliku a co Ty znów wykombinowałas? Leć do gina a może to wreszcie upragniona fasolka??? Zycze Ci tego z całego serca:) Fajnie że wróciłaś:) U mnie jutro wizyta u gina i się denerwuje bo bede miec wyniki glukozy a mnie tak do słodkiego ciagnie.... Nie wiecie czy cukrzyca ciazaowa daje jakieś objawy??? Bo mam pietra.... Całuski dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki...cisza tu niesamowita.. ja dzis spalam super,bo wczoraj w ciagu dnia nic,to padnieta bylam..cala energia wyssana ze mnie zostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78............20.11......33............tak......3 1.....???? _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..39...20.11.........08.12.09.........22...dziewczyn ka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............31.......26.11............29.01.10....24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10.......27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja, mnie oczy mylą, czy Ciebie nie ma w tabelce? Mam Cię pociągnąć za loczki?! Co się dzieje? Rozumiem, że słabo widzę, bo już późno i nie chce mi się już iść po okulary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka, mnie nie było Boży dzień, bo starałam się czymś zająć. Za bardzo niecierpliwię się przed porodem. Muszę jakoś zabić czas. Bardzo lubię czytać posty naszych mamusiek. Fajnie, że czasem mogą napisać. Pati, jakieś badania, wizyty? Wybacz, że nie jestem teraz na bieżąco, ale moja fobia porodowa przesłoniła mi świat. Ja już wirtualnie lulam swoje dziecko na rękach. Folik, co tam? Rea, ileż można pracować? Chodź, pomasuję Ci plecki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):) Ja niedawno wróciłam z pracy i tak sobie luknęłam.... No waśnie Patrycja, gdzieś Ty uciekła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) Znalazłam chwilkę żeby do Was napisać. Życie po narodzinach dziecka, zmienia się o 180 stopni! Kiedyś 4 rano - dla mnie to był środek nocy ;) a teraz.... wczesny ranek :) I jeszcze raz Wam radzę wysypiajcie się ile się da! My jesteśmy na butelce, bo nie mam pokarmu, więc mamy dłuższe przerwy między karmieniami ale to i tak jest kosmos. W domu trzeba zrobić wszystko, nawet więcej bo doszły nowe ubranka do prania i prasowania, zająć się dzieckiem i jescze chwilę odpocząć. Mówie Wam kosmos :) A chodzi się jak w amoku! No, czekam teraz na Wasze dwie kreseczki i porody ciężarówek ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) Wpadłam się tylko z wami przywitać i zaraz znowu uciekam do pracy.... Folik, mam nadzieję, że jesteś po wizycie u gina???? I przepraszam jeśli ostatnio byłam dla Ciebie zbyt natarczywa. Mam nadziej, że się nie gniewasz......?:) Chciejka jak samopoczucie? Patrycja....? Ja czekam jak skończy sie(nieproszona) @ i do dzieła Animoda to faktycznie przewrót do góry nogami, ale pewnie jesteś szczęśliwa jak nie wiem co!!!!!:):) Pozdrawiam Was Wszystkie baaaaaardzo seeeerdecznie!!!!!!!!!!!!!! PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku a Ty sie tak nie forsuj zbytnio, i pamiętaj spokój, spokój i tylko spokój.... Beatko a Ty jak tam żyjesz? I co u naszych Mamusiek???/ Dobra uciekam, papa Będę jutro (chyba?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, jaki spokój? Ja nie znam takiego słowa!:D Jestem niecierpliwa jak diabli. Trzymam się w ryzach, żeby jakoś wytrzymać, ale na spokój zabrakło już środków. Animonda, powiedzmy, że się wysypiam. Ale na zapas się nie da, co za różnica, ja chcę już dzidziusia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Co u mnie.... Nic szczegolnego po 5 dniach plamien przyplatało mi sie cos swedzacego bleee.... i bylam u gina na tzw szybkiej wizycie po tabletki - jakies grzybak chyba od oczekiwania na @ to raz.... i spradzania czy sie pojawi, dwa- od mierzenia temp. tez mozliwe ze zainfekowąłam sie.... i juz nie mierze nic.... i za chwile sie zapisuje na wizyte do nowego gina na I wizyte w kwestii usg, staranek z wynikami badan hormonalnych.... no.... to tyle od wczoraj płyne... @ sie pojawila w koncu po 41 dc i zapewne tej owulki mojej nie bylo.... teraz zapewne troche to potrwa.... ale ide od razu do gina... bo byc moze monitor w koncu cos wykaze w kwestii moich pekajacych czy nie pekajacych pecherzyków.... pozyjemy zobaczmy,,,, Na nikogo sie nie gniewam tu (Dorotka78) za co... ? \ Oj dzis taka jakas nie wyspana jestem makabra tylko ziemwam i mam w kaciku ust prypla (zimno mi wyszlo) i ciagle przy ziewaniu rozrazam to gówno.... no..... kawa wypita.... i ciagle spac mi sie chce.... aaaaaa....... Dobra czas cos popracowac.... pozdrawiam./....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa31
DZIEWCZYNY! dzis mija rok od założenia topiku:)Gratulacje Mamusiom! tak sie ciesze i tak to szybko zleciało. NIe pisze jakos, ale czytam, zagladam, kibicuje i ja kts napisał, forum uzalenia:) Przygotowuje sie do przyjścia na swiat Maleństwa:) Serdecznie WSZYSTKIE pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku:) Nio jestem czytam Was i czasami cos skrobne u mnie nic ciekawego @ dalej niema ale to normalka u mnie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku:) Nio jestem czytam Was i czasami cos skrobne u mnie nic ciekawego @ dalej niema ale to normalka u mnie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina, diable, gdzie Ty się szwendasz??!! Nie ma "podczytywania", masz pisać o sobie, kobito. My tu zaraz rodzimy, żyjemy nowymi dzidziusiami. Uczestnicz w tym, Matko Założycielko! Upominam Cię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku W pracy dosc duzo roboty takze sie nie nudze tylko kregoslup nawala i jajniki bola hehe pewnie sie cos tam zrobilo:( A dietka no jest nadal i efekty widac:D to mnie bardzo cieszy a na wesele w sierpniu idziemy to musze spasc do mojej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Wszystkim :):):):):):):) Ojojojojojojoj jak tu dzisiaj cichutko..... Możliwe, że jeszcze śpicie? Albo już śpicie.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorotko hmmmm baby gdzieś wywiało a ja nic nie pisałam bo co bede pisać jak nikogo itak niema :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pytałyscie jak po wizycie u gina wiec: U synka wszystko dobrze rośnie wielkie chłopisko :-D a ja mam zakaz jazdy autem bo moze dojśc do przedwczesnego porodu i powiedział że mam jaknajbardziej odciążyc brzuch od siedzenia żeby go nie gnieśc hmmmm troche mi sie to nie podoba bo jeszcze musze troche pojeździć i pokupić reszte rzeczy ale obiecuje ze jak juz wszystko bede miała to nie bede jeździć juz autem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie to też zaglądam od rana co jakiś tam czas ale patrzę cisza i cisza to i ja sie nie odzywam..... To z jednej strony niedobrze, ale fakt trochę ta Twoja jazda była ryzykowna. Musisz teraz uważać jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×