Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati, zabiorę telefon i jak się zacznie, to napiszę do Ciebie i Beatki, bo mam Wasze numery. Jak się dziś czujesz? Jak ten chłopiec się teraz ma? Czy rozumie sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje niesamowicie od chyba 3 dni,robi male przerwy w dzien,ale raczej sporadycznie.Leje calymi nocami,az ciezko spac.. Dobrze,ze my mieszkamy na gorce..Jednak nie zawsze ona taka zla.. Bratanica dzwonila do mnie,ze nie da sie wjechac do miasta,wszystko zalane,wody po kolana..szok cosie tu dzieje.. M mowil,ze jeden z farmerow,od ktorych zbiera mleko mowil,ze jak zyje 61 lat to czegos takiego nie widzial. eMowi sie jakies kontrolki w ciezarowce pozapalaly i boi sie zgasic silnik,bo jeszcze nie odpali...Mowil,ze w niektorych miejscach ma wode powyzej kol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie nie moge doczekac tego stycznia..Boje sie,pewnie,ale bardziej tego,ze nie wiem co i jak niz samego bolu..m sie na mnie wkurza,bo sie zaparlam,ze nie bedzie znieczulenia-w koncu tyle kobiet rodzi normalnie to i ja dam rade,a znajac moj upor to naprawde nie wezme znieczulenia..bede sie darla,ze chce a jak przyjdzie co do czego to powiem ze nie chce... Boje sie,bo nigdy niewiadomo jak moj organizm zareaguje na nie,a po co ryzykowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku, co do czopu to ja miałam takiego właśnie "gluta"-najpierw małego, a potem konkretny wyszedł(sorry za dosłowność) i tak jak mówię, od soboty, reszta w niedzielę, a we wt urodziłam :) Pomału piszę, bo Mały przy cycu siedzi i mam tylko jedną rękę wolną :))) Rodzina zakochana też i zaraz po powrocie ze szpitala zaczęły się pielgrzymki. Jest to miłe ale niestyety, trochę męczące, nawet pomimo mojej dobrej formy-wolelibyśmy po prostu wolny czas spędzać tylko we troje ;) ale pocieszam się,że ten szał niedługo minie i zapanuje u nas spokój:) I mimo że obie babcie pomagają, nie wyobrażam sobie mieszkania z nimi tym bardziej teraz-te wszystkie dobre rady z serca... Idą sobie a ja robię po swojemu. I wy też nie dajcie sobie nikomu wejść na głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję moją sytuację i znikam! Do zobaczenia znowu! Buziaczki dla wszystkich :* URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Patrycja75 Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Dorotka78............21.11......32-34...nie.......31.... ......??? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Mfigielek...........40....... - ..........08.11.09.. .. . ....25...chlopiec Animonda...........40...... - .........10.11.09... .... ..25...chłopiec Spacer w chmurach..38...29.11.........08.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............29.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........29......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611.........29......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....... .....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusia - to ja nie znam sprawy, czytam chyba wybiórczo:( leżyż cały czas???? Chmurko - ty lepiej torbę pakuj koleżanko!:) godzina ZERO tuż tuż:) Lola - a co tobie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, no ja już w niedzielę miałam falstart. Pociekło mi po nogach na podłogę, wzięliśmy torbę i do szpitala! Wody to jednak nie były, mocz nie, ale najprawdopodobniej czop w płynnej wersji. Wiem, że zawsze pisze się o glutach i jajkach kurzych, ale czytałam o przypadkach wodnistego śluzu z szyjki, który można pomylić z wodami płodowymi. Teraz już tylko siedzę w domu i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO widzę, że dzisiaj ruch jak na Marszałkowskiej...... Ja tak szybko przygotowałam obiadek, żeby M miał co zjeśc jak wróci z pracy no i chociaż trochę udaje mi się odciążyć moja Mamę, bez której to chyba marną byłabym gospodynią, ojoj marną :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, wg usg mam termin teoretycznie na 8.12, czyli koniec 41. tygodnia. Z kolei na karcie szpitalnej zapisali mi termin 4.12 na podstawie obliczeń OM. Nie wiem już co i jak, ale pociesza mnie to, że jutro zaczynam 39. tydzień i dzieciątko mam donoszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to najważniejsze:):):):) A masz już imię dla Maleństwa? Powiększa nam się grono Mamusiek, powiększa :):):) Ja tak pomalutku będę uciekała, obiecałam chrześnicy, że pojadę z Nią na basen.....Będę niestety tylko kibicować.Jak mi się uda zajrzeć w międzyczasie to sie odezwę a jeśli nie to postaram się wpaść wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Patrycja75 Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Dorotka78............21.11......32-34...nie.......31.... ......??? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Mfigielek...........40....... - ..........08.11.09.. .. . ....25...chlopiec Animonda...........40...... - .........10.11.09... .... ..25...chłopiec Spacer w chmurach..38...29.11.........08.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............29.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....... .....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---leże 2 tydzień i być może już do końca ciąży a mówiąc szczerze już mi mam troche dość, mam nadzieje,że coś się zmieni.Grunt to jednak,ze leże w domu a nie w szpitalu wiec staram sie rzeczywiście jak najwiecej leżeć by tam nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Piątek 13 okazal się dla mnie najszczęśliwszym dniem w życiu :) O 14. 50 przyszedł na świat przez cc Kacperek :) Waga 3590 i 55 cm długości, 10 punktów Apgar. Musiałam mieć cc bo okazało się, że dziecko jest niedotlenione, zanikają przepływy pępowinowe i dziecko owinięte pępowiną. A tętno na KTG-PRAWIDŁOWE 140! Po porodzie lekarz powiedział, że doszlo do zatrucia ciązowego, wody plodowe były zielone a godzinę później ....byłoby już za późno. Dziewczyny wysypiajcie się na zapas, bo potem to ciężo. Ale dla takiego Okruszka wszystko zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka :) URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Patrycja75 Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Dorotka78............21.11......32-34...nie.......31.... ......??? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Mfigielek...........40....... - ..........08.11.09.. .. . ....25...chlopiec Animonda...........40...... - .........10.11.09... .... ..25...chłopiec Spacer w chmurach..38...29.11.........08.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............29.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....... .....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............???????????????? Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda, nareszcie! Gratuluję, kochana! Mamy komplet mamusiek z listopada:) W którym tyg. ciąży urodziłaś? Będę upierdliwa i zapytam też o Twój czop śluzowy, jak to z nim było:P Teraz moja kolej na rozdwojenie, więc przeżywam jak mrówka okres. Jak wykryli, że synek ma pępowinę wokół szyi? Czy ciekły Ci też zielone wody płodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIMODA GRATULACJĘ!!!!!BARDZO SIĘ CIESZE! URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Patrycja75 Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Dorotka78............21.11......32-34...nie.......31.... ......??? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..38...29.11.........08.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............29.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....... .....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............???????????????? Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moja relacja: W piątek 13.11 miałam KTG - jak zwykle wszystko w porządku. Potem poszłam na oddzial do mojej położnej, bo miała mi załatwić USG z przeplywami. Szukałam jej na oddziale, ale jej nie było. Już miałam iść do domu i przyjść w poniedziałek. Nawet do wyjścia doszłam, ale postanowiłam że do niej zadzwonię. Okazało się że wyszła na chwilkę do banku i kazala mi poczekać. Usiadłam grzecznie na krzesełkach i czekałam. Podeszła do mnie jakaś babka w fartuchu i zapyatała, czy czekam na Iwonę (położną). Poprosiła, żebym poczekała, ona już rozmawiała z Iwoną i panem doktorem, zebym poczekała bo on jest teraz przy operacji. No to czekam. Przyszedł pan doktor, poszliśmy do gabinetu. Dałam mu wszystkie dotychczasowe USG. Podczas USG powiedział, że wg niego to dziecko ma mniejszą główkę niż ostatnio i reszta jakos mocno się nie zmieniła. Pomyślalam DEBIL! Główka mu się zmniejszyła!? No dobra, robił to badanie strasznie długo, nic do mnie nie mówiąc oprócz tego że wg niego wód jest mało. Kazał się ubrac. Po czym znowu kazał mi się położyć do USG. I znowu pomiary, słuchanie tętna itd. Ok, koniec. "Proszę iść szybko do Iwony i niech do mnie natychmiast zadzwoni" - tyle usłyszałam. Poszłam jeszcze do łazienki wytrzeć się po tym żelu do USG bo mnie wymazał okropnie i potem dopiero na górę. A Iwona do mnie:"gdzie Ty byłaś? Lekarz do mnie dzwonił, czekaj na mnie i lecimy na izbę wypełnić dokumenty do przyjęcia". O kurka.... Nikt mi nic nie chciał powiedzieć. Wszyscy tylko milczeli. Zadzwoniłam do męża i do rodziców, zeby szybko mi rzeczy przywieźli. Dopiero w gabinecie lekarka zapytała o której jadłam. O 7 rano (była 13), no i pytam o co chodzi??? A ona do mnie: "przepływy pepowinowe poniżej normy, prawie minimalne! Za chwilę będzie pani miała cesarskie cięcie". I z gabinetu biegiem na salę porodową, podłazcyli mnie pod KTG i stale monitorowali. Usłyszałam polecenie lekarza do położnej: tętno nie może spaść poniżej 100, proszę włączyć alarm jak by spadało". KTG zaczęło pokazywać skurcze porodowe, których ja wcale nie czułam! Zanim moja mama dojechała, ja już byłam podłączona pod trzy kroplówki i w koszuli szpitalnej czekałam na wyniki morfologi. Mój mąż jeszcze był w drodze. Przyjechali rodzice z torbą. Mama do mnie weszła. Chwilę porozmawiałyśmy i przyszedł anastazjolog. Powiedział, że mamy za mało czasu na znieczulenie ZO, musi być narkoza. Czy się zgadzam? PEWNIE! Trzy minuty później leżałam na stole operacyjnym i wdychałam tlen przez maseczkę. Ostatnie słowa i sen.... Jak się przebudziłam usłyszałam tylko:"Ma pani syna!" Na korytarzu stali juz moi rodzice z mężem i Kacperkiem. Rodzice widzieli go pierwszego, M nie zdążył dojechać przed narodzinami. Ja dostałam go na piersi dopiero na normalnej sali. Ale po tej narkozie to ledwo widziałam. Z minutę na minutę lepiej kojarzyłam... ale wstać nie wolno aż do soboty do 6 rano! Kazałam sobie zrobić zdjęcie telefonem, żebym mogła go cały czas widzieć A płakałam jak dziecko...wszyscy płakali.... Lekarz po operacji powiedział do mężą i rodziców, że dziecko było niedotlenione, wody płodowe zielone, obkręcone pepowiną dwa razy na szyji i godzinę później... nie miałby co ratować. Kacperek dostał 10 pkt Apgar, ważył 3590 i 55 cm - ale to już wiecie. Wczoraj jeszcze dowiedziałam się o początkowej wewnątrzmacicznej martwicy płodu! Ale okazało się, że to M wcześniej nie chciał mi tego powiedzieć, żeby mnie w szpitalu bardziej nie martwić. Ciesze się, że jesteśmy juz razem...zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda, brak mi słów. Naprawdę te dzieciaczki to takie delikatne stworzonka, nigdy nie wiadomo, co się u nich dzieje. Cieszę się, że tak się udało. Czyli piątek 13 szczęśliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie bardzo przeżywałaś to, że po porodzie mogłaś patrzeć tylko na jego zdjęcie... Ja właśnie często myślę o tym, że chciałabym dostać od razu dziecko na ręce i je dłuuugo trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo matko Animonda...czytalam to co napisalas z zapartym tchem...Wazne,ze wszystko dobrze.. Ale zapomnialam o najwazniejszym! GRATULUJE synka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No to rozumie Topik wsrod zywych:) hehe Pati.Rea dziewczyna Bonda prawie wszystkie co wcielo sie odezwaly bo brakuje jeszcze FOLIKA Folik wylaz z norki i pisz co u Ciebie:) :D Chciejka-badz twarda i zobaczysz wszystko bedzie dobrze:) M_M --Dzieki za wiadomosc,a ja juz sie zapisalam do Bargiela zobacze co mi powie:) Animonda-- dzieki Bogu jest wszystko dobrze ale mialas przezycie:) Jednak 13-szczesliwy:) Trzymaj sie cieplo i dbajcie o siebie:) Spacerku Beatko Aniu fajnie ze sie odzywacie:) Dorotka trzymam kciuki zeby to ciaza byla:) Ja sie wszystkiego dowiem za 2tyg to zdam Wam relacje:) dzis u mnie 61dc okresu niema ciazy tez niema,jutro jeszcze ide po wyniki progesteronu zobaczymy co on pokaze:) To tyle jak co to sie odezwe jutro.papatki:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!:) Ja dosłownie na chwilkę, widzę, że się działo oj działo..... Odezwę się jutro po pracy.... Pewnie i tak już śpicie..... Dobrej nocki, papa :_) :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Ja też dołączę się do gratulacji dla Animondy.! Ale miałaś szczęście. Dobrze że wszystko się tak skończyło. 🌼 Dziewczyna bonda gratulacje synka. Dbaj o siebie i pisz częściej. :D Chmurko no jak tam samopoczucie? Mam nadzieję że juz długo nie będziesz czekała na swoją dzidzię. :D Rea babo wróciłaś! Super.:D Pati wyrazy współczucia. :( Nikulam współczuję leżenia ale wiesz że to dla dobra dziecka. Wypocznij i pośpij sobie teraz bo potem to naprawdę nie będzie czasu. Uwierz mi. Wiem coś o tym :P Chciejka trzymam kciuki. Bądź silna. Beata i Ania wy jeszcze troszkę i tez będzie szczęśliwy koniec brzuszków ;) LOLA! Jak w pracy? ok? Napisz co po badaniach. Dorotka trzymam kciuki! :) A co słychać u nasze Feminy i Folika. Napisałybyście coś babeczki. Chociaż jeden wpis! Plis!!! :( A u mnie nic ciekawego także nie będę się rozpisywać. Czytam was ciągle ale jakoś nie mam o czym pisać. Pozdrawiam was i do następnego pisania. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babsztyle... skoro juz sa dzidziusie po tej stronie brzuszka to i ja sie odezwe gdyz wypada pogratulowac... Mamuśki GRATULUJE...... WSPANIAŁYCH DZIECIAKÓW... Niech rosna teraz zdrowo !!!!!! Dosc czesto juz nie wchodze na forum - kafeterie.... mierze tempke i nadal sie staram i nadal wszystko do tzw. przyslowiowej dupy.... w stopce jest moj wykres i wdac jak opoznia sie @, kreska (-) i brak sił na walke... wczoraj mialam załamke taka ze wylam mamie przez tel sam nie wiem dlaczego??? dopadła mnie taka bezsilnosc... Ale dzis dzien nowy i juz inne myslenie.... podjelam decyzje ze zmieniam gina bo poprzedni jedynie kazal sie bzyczyc i nie widzial nawet czy i pecherzyki pekaja.... mam juz dosc zarówno lekarzy jak i bzyczenia... ale do innego pojde gdzy mam juz wyniki hormonów i widac jak na dloni ze nie wszystkie sa OK... dlatego jesli @ nie przyczlapie ide do gina w poniedzialek - nowego - chce wiedziec czy mi cos tam peka bo sa jednak watpliwosci... to tyle w skrócie itp... Pozdrawiam Ps widac wszystkie czytaj tylko nie pisza.... hehehehe - tak to juz jest - forum jak narkotyk... ja tez rzadko bo rzadko ale tez czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Patrycja75 Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Dorotka78............21.11......32-34...nie.......31.... ......??? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Spacer w chmurach..39...20.11.........08.12.09.........22...dziewczynka Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............29.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........30......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........30......25.11.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........25.......26.11........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............22......11.12........27.03.10....... .....31....dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............???????????????? Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Dzień dobry Folik, świetnie, że jesteś. U nas nareszcie się pomnożyło. Jesteś dzielna, że nie poddajesz się. Kolejna osoba zmienia lekarza, bo nie ma zlecanych badań i starania nie posuwają się do przodu. Trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ewika-napisze po badaniach jak odbiore:) Folik-wkoncu wyszla z norki to mi sie podoba:) Folik ja tez zmieniam gina bo tamte to do dupy nic mi nie pomagaja,takze odezwe sie co i jak w najblizszym czasie.Ciesze sie ze sie odezwalas:) pozdrawiam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×