Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dobra Kobitki, ja uciekam....Zmęczenie daje mi się we znaki....ale może znajdę trochę siły na ewentualne staranka....:):):):)Zobaczymy..... Wam też życzę owocnych staranek i dobrej nocki Papapa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka dobranoc:) a gdzie reszta babeczek??? ja tez zaraz sie zbieram do spanka:) papatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) A ja dzisiaj 7 dzionek i dalej mam te plamienia ..... I jakby wiecej było tego sluzu z krwia... Wiec albo to @ tak jak przyjeląm albo dopiero mnie zaleje!!!! Temperatura rano 36,0. I w lutym musze sobie isc zrobic podstawowe badania krwii. Bo trzeba sie przepadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj lalki dzis to juz przegiecie z tym zimnem.... az mnie bola palce u nóg... a niby wcale nie stalam na mrozie bo pociag mialam od razu ale autobusy sa makabrycznie zimne.... brrrrr A dodatkowo dzis moj M przegiał pałe... nie wrocil na noc..... szok przezyłam jak o 05.50 macam poduche i szukam M- a jego jeszcze nie ma... Robili wczoraj w centrum (biuro) w jakiejs galerii wiec dopiero o 20- zaczeli i mial wrocic ok. 00.00 ale do 6 rano tego sie nie spodziedziewała.... i 6 wchodzi moj M z oczami na zapłaki... jeszcze musial mnie na autobus podrzucic.... matko ale bida... ale tyle pracowac... szok... ale kaska wpadnie... w koncu na kurtke moja ciepla musi zapracowac.... A ja dzis 31 dc... nic szczegolnego @ sie jutro pewnie rozkreci bo przelwaja mi sie jakos kiszki.... jesli tak uwazam ze gin jest fachowcem a jesli sie opozni dluzej niz gin przewiduje to bede go obserwowac... zobaczymy... cycki bola jak co miesiac... Ryby niestety nie mam na obiad bo wczoraj tez zmarzłam i juz nie chcialo mi sie nic pichcic... ogolnie jest mróz i dlatego jest do BANI wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAJ:) Lolcia - no mówię, że na wymarciu staraczki, bo jest nas kilka z całej sfory:))))) jeszcze Ewika, Pati... ale i tak jestesmy w mniejszości. Foli - no ładnie z tym chłopem - już z domu ucieka - chyba mu się nie dziwię:P żart! a mnie bolą cycki. coś mi się chyba z tym progesteronem polepsza, bo od pół roku znou mnie zaczynają boleć. Wczesniej miałam jakieś zaburzenia, bo nie bolały mnie ani jajniki, ani cycki. jeszcze tych moich wyników nie skonsultowałam, które zrobiłam na początku miesiąca, mam jakiegoś znikającego lekarza. Niby prywatnie w superklinice, a ciągle nie ma do niego miejsc i chyba pójdę do kogoś innego... nie wiem, to w sumie on zlecił badania, ale jak i tak mam gratis to chyba się przebadam, co???:) co tam? ja właśnie zjadłam muesli i nie wiem co dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA pewno idz przebadaj sie sloneczko, tym bardziej ze gratiski masz ;p ja jadlam kielbaske smazona nie moglam sie powstrzymac ;/ a miala byc na kolacje hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo.... kiełbaskę na śniadanie. zazdroszczę tym, które nie muszą ciągle dawać sobie po łapach przy otwartej lodowce:) jak tam starania? działania podjęte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, to emocje jakieś w końcu beędą:) rób, rób, u nas dwie kreski zwykle parami chodzą, Chciejka nie ma pary jak do tej pory:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby, ja mam całe te cycki sine, całe w żyłach:( bleee, wyglądam okropnie, jak krowa:)))))))))))))) fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - cycki jak krowa w żyłkach - brzmi obiecująco.... jakby co to do Chciejki sie usmiechaj moze Cię przygarnie... do pary... mi to chyba pary zabraknie na tym naszym topiku a gdzie nasz patrycja.... zaszyla sie gdzies i nic zero echa.... moze byc cos skrobnela chociazby dwa zdania typu: jestem, zyję...a tu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. No Rea obiecujaco to brzmi z tymi zylkami na cyckach ;) Ja wczoraj chcialam od eMa troszke prostaglandyny(czy jakos tak) i wiecie co? Nie chcial sie podzielic..egoista jeden..powiedzial,ze nie bedzie synka po glowie pukal..jak bedzie po terminie to pogadamy..no nie moge,zeby dziada na bzz nie dalo sie namowic?! ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10...................................Artur Mam nadzieje,ze to dobra tabelka,bo innej nie moglam znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj cZEKAJACA25............02.............????????..........25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10........................... ........Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee Foliku tak się ciekawie zapowiadało, M nie wrócił na noc, już czekałam na jakąś opowieść w stylu popił z kolegami a tu tylko.....praca:)Dobry chłop z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam. Ty Ty... moj chlop jest z tych "wróg alkoholu" jak musi - moze sie zmusic ale nie szczegolnie .... nie przepada za tym i sie dziwi czasami po co to wymyslili skoro to tyle zla robi... wiesz tylko aby mi tu z rana kwatków nie przynosil a kase i bedzie git... bo kwiaty po nie byciu na noc to niedobrze ponoc wroza.... A swoja droga dzownie do niego i zamiast spac... to on juz w robocie... do 17 ma byc bez spania.... supek ale co nie poradze to nie dziecko... pozniej mi sie rozlozy pewnie o 19 .... ale jak mowi ze tak lepiej niech tak bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----a piersi brzmią obiecująco, też takie miałam:) może nowy gin. podziałał terapeutycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuu a ja REA nie zostawiaj mnie samej bez pary błagam.... rea poczekaj obiecałas na mnie czekac z kreskami mialysmy miec 4kreski styczen luty z nowym rokiem.... rea nie zostawiaj mnie.........!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!!:):):) Melduję sie i ja. Niedawno wstałam ale najchętniej poszłabym spać spowrotem ----coś mnie głowa pobolewa :(:(:( Widzę frekwencja sie poprawia:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, głupolu, poczekam, poczekam. może ja tam mam zwykle a nie zauważyłam. na dekolcie czasami też mi się pokazują, przestańcie, nie wierzę w to. ostatnio mnie tak bolą co miesiąc. mamy jakiś LUNCH?:) nic jeszcze nie jadłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA podaj łape... skoro poczekasz..... dzieki jestes boska zawsze mozna na Ciebie liczyc..... a juz mnie te zyłki nakreciły na płacz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, my to się jeszcze troszkę musimy pomęczyć. nie ma lekko:) dawaj coś lepiej jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bierzecie moje drogie kwas foliowy czy jakis inny substytut? Ja biore folik jak kazała ignekolog ale tez brałam juz elevit bo tez mi poleciła. Wziełam 20 sztuk narazie, dokoncze do konca opakowania i dalej bede folik wcinała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----to są tacy faceci?:)jestem w lekkim szoku i tak ani piwka ani nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik już nie rycz, nie nakręcaj sie Dziewczyno droga....bo potem Rea będzie musiała biegać z Tobą do psychologa --- jak powiedziała, że zaczeka to zaczeka ---a Ty na Nią...???? Tak swoją drogą to ci faceci mają zdrowie - mój M też czasami potrafi po 24h dyżuru jechać na jakieś 10-12h i sobie dorobić - masakra (:(:(:(:( Widzę, że muszę znowu utknąć w kuchni:(:( No właśnie macie coś do jedzenia, bo ja tez czuję jak mi kiszki marsza grają-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca.... ja np. wcinam, folik az mnie juz mdli od pazdziern. 2008 (zartuje nie mdli ale tak sie mowi) ... REA jesc i jesc... przestan ... Lalki ogladalyscie zapewne Brzydule... a ogladacie Majke... bo jakos ja wciagnac sie chyba nie moge.... a Brzydule to tylko ze zwględu na wiololetke ogladałam.... bo glowna bochaterka to jakos mi nie podchodzila i nie podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki .... moj M czasami łyknie sobie piwo... ale jak jest mecz... ale koniecznie z sokiem.... nie lubie takie mega goryczki... ale ja tam z tego jestem zadowolona ze nie lubi tego gówna.... czyli alko... jak trzeba to wypije odchoruje ale to jest 2 razy do roku no moze 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×