Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest kolejny szkrabek!!!!!Mam nadzieję, że jest wszystko oki!!!!! Beatko -----WIELKIE GRATULACJE :0:)::):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów wspaniałe wiadomosci!!! Beata ogromne gratulacje !!!!! i duzo zdrówka i siły dla Ciebie i maluszka:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka Gratulacje..... !!!!! A ja weszlam a na jakis topic chyba pokickany gorzej niż nasz a tam piszą że zaby zajsc "dziewczyny kupowały jakiś alkohol w butelce w kształcie plemnika i że to im pomogło hehehehehehehehe. No wicie, każda się chwyta czego może" heheh dobre.... ide dzis na monopol poszukac tego alkoholu... fakt faktem wtedy bezstrsowo mozna sie bzzz i moze pomaga faktycznie.... hmmmm AAle gdzie Wy...??? ja zaraz mykam do domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem i ja:):) Folik jak znajdziesz ten alkohol - to weź jedna flaszkę dla mnie. Kaskę prześlę przez PKP, na pewno dojdzie na czas....:):):):Może nie wszystko stracone:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może wkońcu się człowiekowi uda, nie. Mówią, że nieważny sposób ale efekt końcowy....A co..:):) A czemu tu dzisiaj taka cisza, cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł baby:) ja miałam dzisiaj dzień urzędowy - okropieństwo. gratulacje dla beci:)))) zdrowego malucha życzymy - jakie będzie nosił imię? Folik - wymioty - akurat:) tere fere! Becia - apropos twojej cesarki - ostatnio byłam u okulisty, który stwierdził, że na 95 % będę mogła rodzić naturalne jakby co. moja wada jest na tyle mało skomplikowana, choć duża, że mogę wybierać. ale sama powiedziała - gdybym miałe teraz wybierać - wolałabym cesarkę:) niektórym te złe wspomnienia zostają na długo:) jestem głodna!:) Chmurko - ucałuj klaudusie od ciotek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole, moje hormony szaleją - tydzień po owu, a ja mam śluzu, jak w śluzowarni..... i Folik poszłam twoim śladem, bo syfy mi wychodzą. Ostatnie kilka cykli tak mam - nigdy w życiu wcześniej ich nie miałam dojrzewanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja czytam Was Bbay, czytam z doskoaku,a le jakoś czasu nie mam na napisanie. Chciałama tylko Beatce pogratulowac! I Wam wszystkim podziekowac za gratulacje z okajzi narodzin Jaska. Jak się jakoś ogarne to moze znjade czas na napisanie, napicie się z Wami ..inki:) Buziaki i jeszcze raz gratuluje Beatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............39.......21.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........39......-----.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10....................................Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko jeszcze raz ogromne gratulacje!!! Bardzo sie ciesze ze juz masz to za soba,a trzeba bylo sie tyle denerwowac? Buziaczki dla Was:D papatki ja zaraz znikam bo znajomi przychodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak to moj pierwszy cykl staran mam 20 lat wiem wiem powiecie ze jeszcze malo ale ja juz od dawna czuje ze jestem gotowa na bycie mamusia, jestem z chlopakiem juz 4 lata i planujemy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało - niemało - najważniejsze, że Ty czujesz, że jesteś gotowa na macierzyństwo.....Ta to nie ma idealnego przepisu..... A skąd jesteś, jeśli można zapytać...?????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem - Pomorze....:):):):) Dziewczyny, gdzie Wy jesteeeeeeeeeście????????????????????????? Niemożliwe chyba, żebyście poszły już spać??? O tej porze???? Ja mam zaliczony króciutki spacerek przed snem. M mnie wyciągnął, nie nie nie jest aż taki romantyczny. Zabrakło mu papierosków i szedł do sklepu. A ja poszłam razem z nim coby sie dotlenić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio tak czy tak to morze -------hmmm kiedy ja widziałam tak dużo wody.....:):):) Napisz coś więcej o sobie ----jeśli chcesz---co porabiasz--uczysz sie--pracujesz.... Ja mam 32l, pracuje w Wawie, w handlu - i nie powiem, żebym lubiła swoja pracę....:(:(:(:(ale cóż, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Drogie Panie, do jasnej chorery co jest? Nudzi mi sie trochę na tym urlopie:(:(:(:( Niech ta @ sie kończy tak na dobre to przynajmniej będę miała jakieś zajęcie wieczorami:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 20l, pracuje i studiuje zaocznie, na prace nie narzekam bo mam dosc luzna robote (firma rodzinna) meza jeszcze nie mam ale juz o tym z miskiem rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyntia2326
Witam jestem nowa i także chciałabym dołączyć się do "staraniowiczek". To może na początku coś o sobie :) Tak samo jak oOomadalenaoOo jestem ze szczecina i też mam 20 lat :) Też nie mam męża ale bardzo byśmy chcieli już mieć swoje maleństwo ( czasami mogę powiedzieć że on bardziej chce ode mnie :D ) Boję się jedynie czy aby na pewno mamy odpowiednie warunki. Mieszkamy razem z Jego rodzicami (co czasami bywa męczące, no ale cóż poradzić...), on pracuje i uczy się zaocznie, ja jestem studentką ( dzienną na 1 roku!) i też pracuję. Najgorsza sprawa, zresztą tak jak chyba większości młodych par to sprawa kasy :( Ślub już dawno byśmy mieli gdyby tylko były pieniądze ( kościelny, i taki jaki sobie wymarzyłam w najskrytszych snach :)) Pewnie zaraz mnie zlinczujecie za taką nieodpowiedzialność :P Ale myślę, że mimo wszystko damy sobie radę. Ja z moim skarbem staramy się rok i nadal nic. Robiłam już chyba z 10 testów :/ Miesiączki mam nieregularne. Raz spóźniała mi się 2 miesiące, do lekarza poszłam pewna, że jestem w ciąży ale nic niestety :( Zmieniłam lekarza i teraz myślę, że jestem pod właściwą opieką.Ginekolog przepisała mi duphaston oraz zrobienie w 3-5 dniu cyklu TSH ( dla Niego też ) oraz PRL. Duphaston skończyłam brać kilka dni temu i czekam na okres ( coś tam mój organizm przebąkuje że się zbliża ) no i robić TSH i PRL. i jestem na 20 lutego zarejestrowana na usg. zobaczymy co z tego będzie :) Jesteśmy dobrej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w naszym gronie Cyntia :):):):):) Jakby to powiedziała Folik zaczernij się i wskakujcie z oOomadalenaoOo do naszej tabeleczki:):):):) Ja już ucieka, nie śpię od 4.30:(:(:( Dobranoc Wszystkim:):):):): Folik ciekawe jak Ci sie będzie jutro tzn w środę dojeżdżać do pracy, hmmmm w końcu zima znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyntia, my tu nikogo nie oceniamy!!!! Jesteśmy po to, żeby się wspierać nawzajem!!!!!!!!!!!!!!Mam rację Kobity????????????? 3mam kciuki:):) ciekawe jak tam nasza Beatka i Jej Maleństwo..... PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×