Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość cyntia2326
oOomadalenaoOo no to mi smaku na ten makaron z twarożkiem zrobiłaś :) Mmmm ja chyba też sobie dzisiaj taki zrobię ;) A osobiście polecam dodać jeszcze do twarożku żółtka ... mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowanadzieja
no, ja z mężem współżyjemy bez zabezpieczenia od 3 lat a tak na poważnie staramy się dopiero od listopada. Dodam, że wiem kiedy mam owulkę bo mierzę temperaturę ale narazie nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanadzieja100
zapomniałam 100 dopisać przy nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam Beata miala cc w srode..20.01,nie we wtorek. Ja slyszalam,ze po cc trzymaja 5 dob,no ale moze lekarze uwazaja,ze jak nie ma powodu to po co trzymac kobitke w szpitalu,w domu moze szybciej dochodzi sie do siebie. Czekajaca milego weekendu :) Cyntia musisz wejsc na "zarezerwuj swoj nick" wymyslic sobie haslo i potem jak bedziesz pisac znowu to Cie zapyta system o to haslo i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanadzieja100
Dorotka o co chodzi ż tą tabelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ---- miałam księdza dzisiaj ----- Nowanadzieja --- wpisujesz tam datę przewidywanej @, termin mniej więcej owulacji- jeśli wiesz,długość cyklu, wiek, który cykl się staracie.... Zapomniałam o czymś???? Foli - Ty już po pracy, co dzisiaj tak zamilkłaś, Rea - co z Tobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania---rzeczywiście! ja ciagle w niedoczasie, byłam przekonana,ze dziś czwartek:)w takim razie Beti też po 3 dobach wychodzi, czyli tak jak w moim szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm ale się cisza zrobiła :(:(:(:(:(:(:(:( To uciekam i ja - coś mnie dzisiaj serce pobolewa :(:(:(:(:(:(:( Kurczaki, wiecie że mój urlop pomału dobiega końca, jejku :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh bylam na zakupach i do domu ledwo co wrocilam ;/ czuje taki ucisk na zoladku ze masakra jak bym byla scisnieta gorsetem eh trza sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide doma ale mialam zaje.... duzo roboty zegnam Panie milego weekendu.... do poniedzialku (no chyba zeby sie cos wydarzylo) hehehehe papapapaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Nowanadzieja 06,02 31 ? 25 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 Nowanadzieja......06,02.....31..........?..........31........4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowanadzieja---ale całą tabelke wklej,a nie tylko kawałek:) punk....oznacza czy @ masz punktualnie czy nie, tzn. w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest cała tabelka, wkleja sie ja za każdym razem tylko zmienaisz swoje dane, teraz musisz się dopisać do tych co są przed owulacja,albo po owulacji no i zmieniać w kazdym cyklu :) ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj cZEKAJACA25............02.............????????.......... 25...........2 _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10........................... ........Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj Nowanadzieja.........06,02.........31.......tak.......31.....4 _____PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20..... ...1 ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............40.......27.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś Beata2611............20.01.10........................... ........Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam ale to jest dziwne i chyba żle wpisałam bo napisałam planowaną miesiączkę hna luty? Ja mam dzisiaj albo jutro owulację to gdzie ja mam się wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja---skoro owu masz powiedzmy jutro to moim zdaniem wpisałas się dobrze, jeśli bedziesz już po owu to przenosisz się do tych po owu czekajacych albo na dzidzie albo na @...., a termin @ na luty- bardzo dobrze, w końcu to teraz bedzie Twoja najbliższa @,jeśli dzidzia się nie przytrafi.....moim zdaniem wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :):):):) Jest tu Ktoś???? Ja się troszku drzemnęłam --- tak mnie jakoś serducho pobolewało, że myślałam, że skonam.....Masakra normalnie :( I co tam słychać u Was, pewnie weekendem żyjecie, cio??? :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) ja wrocilam z pracy zjadlam obioadzik wykapalam sie i teraz pije awke i zerkam na topik ale zescie sie rozpisaly ale to dobrze im nas wiecej tym lepiej:) Witamy Nowe staraczki:) Milo ze dolaczylyscie do Nas:) Dorcia Ja jestem takze jak co to mozemy cos popisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola ---- jestem, jestem cały czas :):):) No rozkręciły się dziewuszki ---- ale to dobrze..... Jak tam minął dzionek w pracy????????????Jutro masz wolne czy pracujesz?? A czym Ty się w ogóle zajmujesz - jak możesz powiedzieć...:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Obejrzalam Tak to lecialo na tvp2 i teraz zapewne bede sie nudzic.. Kurcze,moglam sobie jakis babski film z neta sciagnac..M pojechal pograc w pilke,a w naszej cudownej tv oczywiscie nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×