Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nio ja też nie oglądam Majki - Brzydulę i owszem ---Wiola to była postać -- ile ja się z M-em uchachałam po jej słynnych tekstach :):):):):):):)Podobno mają realizować dalszą część Brzyduli :): Foli to masz fajnie z tą abstynencję eMa. Mój niestety nie jest wrogiem. Ale jak sobie wypije od czasu do czasu wieczorkiem piwko to ja potrafię dostać szału. Nie wiedzieć czemu. Tak na mnie działa widok puszki piwa w jego dłoni :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Folik, ten twój mi jakoś nie pasuje.... może on z innej planety, dlatego geny się spiknąć nie mogą?:) jeść - no tak śniadanka nie było....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sa tacy faceci sa :) Mam to szczescie,ze mam takiego :) Tez nie lubi alkoholu.Piwa nie ruszy.Wodke raz na pare lat,zeby sobie przypomniec dlaczego nie pije..hehe potem siedzi cala noc nad sedesem i 2 dni chory chodzi :) Czasem skorzysta z innej uzywki..nazywa to ziololecznictwem hihi a mi to nie przeszkadza,bo potulny jak baranek po tym jest i taki misiowaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zerkałam tylko tak od czasu do czasu na Brzydule i szczerze powiedziawszy tez jakos Wioletka była najlepsza :-) A na Majke nie patrze bo jakies to dziwne mi sie wydaje.... No super nie pijacy maz!! Mój tylko z jakiejs okazji, albo piwko na meczyk :-) Nie naduzywa. A jak przesadzi to tez pózniej kibelek obejmuje! :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziesz Rea moj nie jest dziwolągiem... Anki tez nie pije a brzuch ma.... bedzie moze i u nas..... A kibel moj to obejmuje oj obejmuje... a ja sie wówczas chichram .... a co .... REA no co ja Ci mam dac do zarcia... jabłko bo grahamu zapewne nie zechcesz .... TY to moze jakies zachciewajki juz masz.... wiesz te cyce.... krowie.... teraz tylko zrec.... wołasz... czy Ty z tym czekaniem na mnie to nie kitujesz... zeby mi przykrosci nie robic.... e lalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee - eeee, Foli, wyluzuj LALKA:) to mój za to jest pełnej krwi samcem. piwo traktuje jak napój gaszący pragnienie a i wódeczką też nie wzgardzi jak jest impreza, oj nie.... a jak jest meczyk, oooo, piwo być musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sie chichralam rok temu jak znalazlam mojego chopa w wannie golego jak go pan Bog stworzyl ...nic na drugi dzien nie pamietal,ale ja zapamietalam hihihihi Ja Brzyduli nie ogladalam przez prace :( Albo wlasnie konczylam albo zaczynalam prace jak Brzydula leciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, pamiętam jak opowiadałaś, plułam na monitor ze śmiechu... ja też miałam kilka akcji, ale twoja jes najlepsza, nie przebiję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M twierdzi, że nie oddaje tego co wypił:):):):)Generalnie jest wtedy spokojny jak dzieciaczek, nawet jak przesadzi ---- idzie po prostu spać i tyle go widzieli :):):): Nie awanturuje się jak niektórzy.... A do meczyku to piwko obowiązkowo. Czasem z moim ojczulkiem potrafią sobie zaserwować po kieliszeczku tak do obiadku albo na kolacyję.... Aniu, czy ja mogę się wprosić do ciebie na obiadek dzisiaj.....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M jak jest mecz to jest i piwko, w weekend przed TV też lubi ssobie wypić ze 2,jak jest wyjście z kumplemi to też na piwko, na szczęście niezbyt czesto i z góry zapowiedziane:)teraz idzie za tydzien w piatek bo to takie ostatnie przed porodem( a zostały jeszcze jakieś 2mc w wersji optymistycznej) jak sam zapowiedział:)wódki na szczęście też nie lubi i pije raz na 100 lat np. na jakimś weselu.W sumie nie jest źle, ale o takich wcale nie pijących nie słyszałam:)tzn. słyszałam i znam,ale to bardzo smutna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - ja też się uchachałam z tej historyjki....A przykryłaś go chociaż kocykiem w tej wannie....Biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj misiak tez nie przepada za alkoholem, ale jak jest jakas wieksza impreza to wypije kieliszek dwa by nie gadali ze ciec malina;p jeszcze ani razu nie mialam z nim problemu po alkoholu jest grzeczniusi i kochany tak jak by nie pil nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji,ze siedze w ciązy 90% czasu w domu to seriale jak najbardziej:)Jednak ta Majka zupełnie mnie nie jest w stanie zaciekawić, nudna na maxa a ta sprawa z pomyłka pacjentek i "niepokalanym" poczeciem:) lipa straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś Dzień Dziadka, a ani ja ani M nie mamy już Dziadka:(Mam dziś jdenak małe świeto w rodzinie bo bratanek ma dziś imieniny, ma dość niespotykane imie i troche się naszukaliśmy kiedy to on obchodzi te imieninki, jako dobra ciocia prezent wysłałam poczta, mam nadzieje,ze się ucieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki wlasnie tez ten odcinek ogladałam o którym piszesz... i tez jakos takie niewiarygodne..... razej..... aktorka niczego sobie .... urodziwa niewinna ale nic szczegolnego sie tam nie dzieje.... takie kity i wlasnie przy jutrzejszym sprzataniu znowu majke mi wypada ogladac a Brzydula to nawet M-owi sie bodobała... i przemko... i osoba niech wyjdzie itp... A Wy lubicie alko... ja powiedzialam ze raz w zyciu musze sie urąbac.... i koszule spalilam M-owi... ale malo pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam-----ja i mój M też już nie mamy Dziadków.....Babcia mojego M zmarła chyba w XI czy XII i nikt nam nawet nie dał znać.... Ja generalnie nie przepadam za alkoholem - tam od wielkiego dzwonu piwko, tzn Gingers, jakaś mała lampeczka winka, ewentualnie jeden - dwa drinki i mogę iść spać.... Upiłam się jakieś 10 lat temu - u siostry na wieczorze panieńskim - hmmmm ale się wtedy spiłyśmy wszystkie. Kładłam się spać w jednym pokoju a obudziłam się w drugim....Minęło tyle lat a ja do dziś dnia nie wiem kiedy i w jaki sposób znalazłam się w innym pokoju. Pocieszające jest to, że żadna nie pamięta:(:(::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam no ja tez nie mam ani dziadków ani babc juz :-( Za starych mam rodziców...... Ja rodziców mam w wieku Waszych babc chyba......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na szczęscie jeszcze jedna babcie, która własnie z niecierpliwością czeka na prawnuka:) Co do alkoholu to ja czasem lubie napić się lampki winka, jakiegoś likieru czy piwka na grillu.Takie totalne upicie się to pamietam na 18 urodzinach mojej przyjaciółki wiec max lat temu:)Pamietam jak po imprezie wsiadałam do taxówki a potem jak już byłam w domu,cała droga, płacenie...czarna dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie na szczescie nigdy film nie urwał ale byłam niekiedy mocno napita :-) Winko tez lubie, albo adwokata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam sie WAS jeszcze raz.... Czy te moje plamienia które mam od 7 dni, taki sluz z krwia to moze byc zwykła taka skaspa miesiaczka ? Bo temp mi spadła wiec uznałąm ze mam nowy cykl bo brzuch mnie bolałam i boli jak na normalna @ a podobno takie mega skape @ sie zdarzaja. CO MYLSICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca --- mnie trudno wyrokować. Ja jak miałam takie skąpe plamienia to 1 - 2dni i potem sie @ rozkręcała :):), niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka78 no tak a ja mam te plamienia az 7 dni juz :-( Temperatura mi spadła z dniem pojawienia sie plamienia wiec uznałam ze to @ :( Mam nadzieje ze lada dzien sie skonczy a jak nie to bede musiala isc do lekarki a nie mam teraz kaksi9chodze prywatnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca --- no myślę, że najlepiej byłoby iść do lekarza i zrobić USG - wtedy miałabyś pewność -- a test robiłaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka78 tak robiałam wczoraj test , negatywny. A temperatura dzisiaj 36,0 wiec... No jak mi to nie minie :-( Miałam np plamienia przez cały cykl np ale to było podczas brania tabletek na poczatku jak organizm sie przyzwyczajał :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na obiadek-jest caly gar rosolu,wiec starczy dla wszystkich :) Teraz pije sobie capuccinko,bo skonczyla mi sie cremona,a bez niej kawy nie rusze.. Jeszcze czego?! Przykrywac go mialam..phi...sie schlal to cierpial.A ja mialam ubaw po pachy..Pytalam go wtedy : I co Kochanie nie bedziesz juz wiecej pil wodki,co? A on mi na to tylko byl w stanie odpowiedziec Y y :D To z Majka to widzialam w zapowiedziach i tez uwazam,ze przesadzili kapq..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem - po prostu zostaje Ci wizyta u gina.... Kobity, gdzie reszta :):):):):):) Ania masz jakieś wiadomości od Beatki, co u niej i Małego, kiedy wracają do domku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×