Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość cyntia2326
A dziekuje bardzo :) Ja już się "zaczerniłam" (a bynajmniej mam taką nadzieję) Ja też zaraz uciekam. Napewno będę zdawać relacje na bieżąco :) Dobrej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes, yes, yes, yes, yes, yes zaczęłam kolejną stronkę:):):):):):)::):):::):):):):):):):):):):) To papapapa, tak i ja mam prawie 32 latka:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dorotka78..............25-28.01.....??????...nie.......3 2....ojojoj _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? oOomadalenaoOo...31.01.....28..........?.........20........1 ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Anka323............39.......21.01......29.01.10... .24...chłopiec Klaudia0405........39......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........39......-----.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............28.......16.12........08.03.10...... .27..dziewczynka nikulam.............30......27.01........27.03.10.....31 . ...dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M..................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek.............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach.20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30...........02.01.10............................ ........Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyntia2326
no więc jak się zaczernić ?? wchodzę w moje konto i tam jest żeby zarezerwować nick i tak zrobiłam. napisali że wszystko ok. Czy to że zmieniłam nick i rejestrowałam na tego samego maila co poprzednio może być problemem ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lalki ... i nowe staraczki (młódki) ale co tam wazne ze chcecie byc mamami a 20 lat to za czasów naszych matek to norma i dobrze przynejmniej macie czas na ewent. leczenie a my Np. Dorota , REA. ja - regaz coraz mocniej tyka.... tyka.... Doro... musze Cie zaskoczyc ze ja dzis (czwartek) a nie sroda jak pisałas dojazdowa super...a dlaczego - bo wczoraj nocowałam u kuzynki (2 stacje od mojej pracy) i jazda git.... nawet mrozu dzis nie odczułam.... ale jade juz dzis do M wiec co sie bedzeie dzialo po poludniu tego nie wie niekt... A co u mnie dzis 30 dc @ nie mam ale ja to mam nawet czasami cykle do 42 (najdluzszy wiec nic mi nie piszczy... nic mi nie jest....) czekam z ewent. testem do 32 dc - bo tak okresli lekarz tzn powiedzial ze w tym dniu przewiduje mojego @ czego mi nie zyczył... bo wiadomo chciałabym II kreski... ale tylko mnie cycki bolą... i nic nic poza brzuch boli@ chwilami i to co zawsze... temp. nie mierze bo mi sie zwyczajnie nie chce.... i nie bede sie nakrecac jakimis kreskami na termometrze... bo to sie tak zmienia...że.... To co chyba ide wcinac sniadanie ..... kupilam po drodze sok pomidorowy i za bardzomi sie teraz jesc nie chce.... no a musze bo pozniej bede sie zle czula...... ide.... ale bede Was czytac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i ja:):) Ju jestem po małych zakupkach, teraz czas zacząć myśleć co zrobić na obiadek:):)hmhmhm Folik - masz rację, mała pomyłka, zjadłam jeden dzień --- mówisz, że znalazłaś sposób na PKP i nie dasz im satysfakcji....Dzisiaj też w moim kierunku pociągi poopóźniane, 60min, 40min a co tam.... U mnie dziś 9dc, @ już sobie poszła:):):):):) tylko, że ja mimo wszystko się nakręcam-- od moja tempka waha się między 36,8 - 37stopni hmhmhmhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam Panie na kawusię - woda już się grzeje :):) Muszę się jakoś obudzić..... Kto ma ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Doro rób kawe.... A gdzie reszta.... Nikulam trzymaj te kciuki trzymaj az zczerwienieja.... ale co tam jak maja pomoc to trzymaj dus moze mi pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zrobiona - zapraszam do stołu :):) Folik - będziemy trzymać wszystkie kciuki. Tylko, że ten 32dc wypadnie Ci w sobotę i cooooo -- dopiero dasz nam znać w poniedziałek I pamiętaj - jakby co to przynoś ze sobą namiary na swojego gina Nikulam - a co tam u Ciebie, godzina "0" też juz pomalutku, pomalutku się zbliża.....:):)Jak Twoje samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyntia2326
Czesc dziewczynki :) Ja się szykuję na uczelnię :) Która mi napisze jak się zaczernić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro - powolutku.... wiesz co miesiac tych kciuków juz bylo natrzymane... a sobota murowana ze pewnie sie @ pojawi.... ale gdyby nie no gdyby .... i bylo .... co innego -daj Bóg.... to normalne ze Wam napisze.... tego nie zapomne.... a jakos to mnie chyba kiedys zaskoczy jesli zaskocze... a tak na zawolanie jakw idac ni ma... Doro ta kwa w ciemnej szklance moja..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cyntia:):):) Z tego co pamiętam to musisz zabezpieczyć swój nick hasłem....dobrze mówię - Folik - specjalistko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! No w końcu pojawiła się świeża krew:) niech was nic nie wystraszy, pomimo tego, co piszemy, bywamy normalne, cha cha! Ferminko, a jak nasz Jaś się ma? daje w kość? nic o tych maluchach nie piszecie! prosze mi się poprawić! Właśnie, niki - jak ty się czujesz? mały straszek jest?:) Foli, Foli, może coś z tego będzie?:) tobie te plamienia przed @ ustąpiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szklance, a nie chciałaś w kubeczku???? No dobra może być ta w ciemnej szklance.... Witaj Rea!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, zrób mi herbatkę, jak już tak podajesz napoje, co?:) Foli, jaki wiek? ja mam ciągle 21:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Mówicie,że godzina "0" się zbliża, ano zbliża to fakt, wczoraj byłam na USG, dzidzia ma już 1860g , a szyjka łądnie się trzyma, lekarz pochwalił,że widac,że głownie leze to i pewnie donosze, już jest w miare bezpeiczny termin, dzidzie z 31tc przezywaja, więc juz sie tak nie stresuje.Oglądam sobie na allegro te różne gadżety i powoli zaczełam kupować, stan konta zbliża się do 0 a jeszcze tyle potrzebne, no i tych najwazniejszych jeszcze nie mamy,ale mam już upatrzony i wózek i łózeczko wiec tylko kupić.Przez ten oszczędny tryb życia nawet do szkoły rodzenia nie moge chodzić, a ja nic nie wiem o małych dzieciach, nigdy nawet nie miałam takiego maleńkiego szkraba na rękach, nie przewijałam no poprostu zupełnie zero styczności....czy ja sobie poradze nic nie wiedzac i tylko ogladajac filny instruktażowe na DVD?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie dzisiaj głowa naparza! od wczoraj, bleeee, aż mnie mdli. zaraz chyba sobie coś zadam! baby, chodźta, Dorka poi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie robi - w szklaneczce czy w kubeczku....z cytrynką czy bez???? Folik - no ja mam nadzieję, że jakby co to odpalasz weekend kompa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusia - superancko, że wszystko jest okej!!!! Dasz sobie radę - odezwie się w Tobie instynkt macierzyński - zobaczysz. Nie zamartwiaj się, kochana... Co dla Ciebie do picia??? Mogłybyście tak w kupie, wszystkie razem - ile razy będę tą wodę gotowała, hahahahahaha na gaz nie wyrobię:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusia, uwierz mi to samo przychodzi i nawet nie jest spowodowane porodem. jak moja psiapsóła urodziła, to ja się od urodzenia nią zajmowałam. nie miałam żadnego doświadczenia i żadnych problemów. a co do wcześniaków, moim znajomym urodziło się dziecko w 6 mcu. od 2 mcy mają je w domu. zdrowe i kochane, także najgorsze już za tobą! Wy bzuchatki mi lepiej powiedzcie, jak się przyszli ojcowie zachowują, bo bardzo mnie to ciekawi, czy są cierpliwi, czy nie czują się zagrożeni i jak tam w TYCH sprawach? Wiece, chłop krucha psychicznie istota, mogą mieć wrażenie, że to wszystko dzieje się poza nimi, co rzeczywiście jest prawdą:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko---to ja poprosze herbatke z cytryna:) Mówicie,ze dam rade, no pewnie dam,ale boje sie strasznie, dobrze,ze teściowa mi troche pomoże bo mame mam 500km od Wawy:(Bede miała cesarke, wiec pomoc z pewnościa byłaby mi potrzebna nawet gdybym coś wiedziała o dzieciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dooooooobry..przepraszam ziewlo mi sie ... Wstalam sobie juz,bo nawet dobrze mi sie dzis spalo.Czyzby moj organizm pozwala mi sie wyspac,bo cos sie zbliza?? Dzis mam kolejna wizyte w szpitalu,mam nadzieje,ze to juz naprawde ostatnia,bo tam sie czeka zawsze po pare godzin... Kawke juz mam,ale jakby ktoras miala jakies ciasteczko to ja chetnie..;) Chociaz pewnie nic z tego,bo wszystkie na diecie..ehhh Czesc nowe staraczki.Jak milo,ze ktos dolaczyl :D Eeeee tam zaraz lincz,bo mloda?? Ja czulam,ze jestem gotowa jak mialam 19 lat,ale na moje kochanie musialam czekac 5 lat..no i sie doczekalam :D Nikulam ja tez do szkoly rodzenia nie chodzilam,ale wiem,ze sobie poradze.Cos pokaze mama,a wiekszoscia zajmie sie pewnie instynkt. Nasze mamy jakos do zadnych szkol rodzenia nie chodzily i co?Zle sie nami zajmowaly??No chyba nie-przynajmniej ja zawsze bylam zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----u mnie TE sprawy nie istnieja od dawna, zakaz gina.M zdaje sie przyzwyczaił, bo nie marudzi.Zreszta jest kochany, rozumie sytuacje i bardzo sie interesuje nasza Dzidzia.Chodzi na usg bo na wizyty to niestety nie da rady, jest w pracy, ale musze mu dokładnie opowiadac jak było i co lekarz mówił. Poza tym wyrecza mnie w czym tylko sie da ,pomaga nawet zastrzyki z insuliny robić i stara sie ustepować nawet w najgłupszych moich pomysłach:)Generalnie jestem z niego zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam... takie problemy - czy poradzisz ... e tam jestes przecie babka z "jajem" tyle co wychalas na topiku wódy.... tyle co zjezdzialas z fasola zagranice.... tyle co lezalas i wystrwałas to poród i niemowlak to pikus bedzie dla Ciebie - Pan pikus.... Rea - a moze mdli Cię wiesz który dzis dzien cyklu.... ja na razie plamien nie mam zadnych ale czy ustapilły.... nieeee bynajmniej w poprzednim cyklu nawet 4 dni mialam a nie 2 wiec wcale nie ustapily ale mnie to akurat nie martwi.... mi gin mowil ze to normalne.... ze 2 dni jest nie mega @-owo... bo sie jeszcze zwyczajnie nie rozkrecilo.... ja mam 2 dni plamienia @ mega silna.... 2 dni leciutko i 1 , 2 plamienia i ok.... czyli w sumie tak 7 dni niekorzysstne czyli caly tydzien do bani.... ale co niektore tylko czekaja na @ wiec ciesze sie ze w miare regularnie wszystko jest... Doro ja pije w tej szklance ziemnej z uchem zeby nie bylo.... nie slodzilas widze super baba.... no czyli dzis 2 w 1 ... dzieki ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nikulam nie zamartwiaj sie kiedys nasze mamusie czy babcie nie chodzily do szkol rodzenia i jakos w miare sie trzymamy ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea o zachowaniu mojego moznaby ksiazke napisac.. Wiesz,on mial baaardzo trudne dziecinstwo,a wlasciwie to niewiele go mial,bo musial szybko dorosnac i pomoc mamie..Mama byla ciagle w pracy,zeby bylo co do garnka wlozyc(a i tak nie zawsze bylo) a on zajmowal sie rodzenstwem.Musze powiedziec,ze wychowal ich wspaniale,bo takie osoby jak np jego siostra zadko sie spotyka. Tyle,ze teraz boi sie o swoje malenstwo,ze nie da rady dac mu tego wszystkiego co by chcial,ze sobie nie poradzi itp itd. Ze teraz co by sie nie dzialo,to bedzie trzeba dac sobie rade,zyly wypruc jesli nie bedzie innego wyjscia. A co do TYCH spraw..no coz..na poczatku byl problem,tylko ze on myslal,ze to ograniczenie to daltego,ze ja go potrzebowalam tylko do zaplodnienia...A mi niestety odbilo jak kolezanka urodzila w 35tyg po tym jak jej maz wrocil z Norwegii..Lekarz powiedzial jej wprost,ze przyczyna byl seks.Od 32tc zaczela jej sie mocno skracac szyjka,lezala w szpitalu,ale i tak w 35 urodzila..Wydaje mi sie,ze moj M pozniej zrozumial,ze to nie o niego chodzi tylko o maluszka,bo zachowuje sie pod tym wzgledem normalnie. Skonczy sie polog to wszystko wroci do normy..:D Poza tym zrobil sie duuuuuzo bardziej opiekunczy.Denerwuje sie jak ide do kuchni i wracam z kanapkami,przy czym on siedzi na fotelu,nic nie robi i przeciez moglby mi zrobic te kanapki hehe Jak zasne na kanapie to przykryje kocykiem..Ehh ciekawe czy po porodzie tez tak bedzie hihi Zmienil sie i to mocno,bo na poczatku sie wsciekalam,ze on nic nie rozumie,ale chyba po prostu brzuch musial porzadnie urosnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×