Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gino co mi robił usg troche się zdziwił, że takie małe przy takiej dawce bromergonu(jak to on powiedział końskiej dawce), ale być może to nie jest lek skuteczny w moim przypadku, trzeba szukać......No to se szukajta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to komu nalozyc obiadku?My juz eMem po jedzonku,ale jeszcze duzo zostalo.A gulasz wieprzowy dzis mam z ziemniaczkami i do tego salata ze smietana :) Na deser moge Isaury ukroic i kawke zrobic. To jak reflektuje ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja bym poprosiła kawusię, bo na obiadek za wcześnie dla mnie a za ciacho dziękuję - będę twarda - muszę być twarda:):) Ania - jak Twoje samopoczucie, jest troszku lepiej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hohoho - tak się pocieszam - po raz któryś zaczęłam nową stronę.:):):):):):):) Ten konkurs to nadal aktualny??? Tak rób se wariatko nadzieję, rób :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozgrzalam plecy termoforem i jest lepiej.Tylko cos malo towarzyska sie zrobilam..Gadac mi sie nie chce w ogole,nawet M sie dziwi,bo ja jestem raczej jak katarynka,a od 2 dni cisza z mojej strony jak makiem zasial.Czas juz rodzic,bo jestem wykonczona tym ostatnim miesiacem...No i z rana to jestem jak osa..Pewnie hormonki szaleja.ale to nic,dam rade..Nawet jakbym miala przechodzic i mieliby cos wywolywac,to najdalej 3 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam ktora tu nastepna wyskoczy z 2 kreskami,bo u nas to zawsze hurtem idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania....smietana to moj wróg.... ja tez dziekuje ale oblizałam sie...... a bede twarda jak poprzedniczka.... Doro.... badz twarda... ja tez na diecie.... Doro... a ja Ci polece lekarz jak kiedys zaciaze.... a na razie tez jestem u takiego z polecenia i jak na razie cisza .... ale czy przed burza..... tez se szukam pczyczyny braku dzieciny.... buuu (nie nie juz nie rycze) nie bede wyc ciagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy sie oblizujcie,a ja ide po ciacho i bede wpierniczac-poki jeszcze moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by tak sobie człowiek poszalał ma maksa przed ślubem to można by już dzieciaczka do przedszkola zapisywać....znając życie, a tak od lekarza do lekarza, takie badanie, srakie i owakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - jakby co mogę Cie poczęstować sokiem pomarańczowym:):):):):) Folik - a ma ten lekarz sukcesy w leczeniu, jeśli chodzi o inne pacjentki?? Bo do tego mojego to ludzie ponoć z pomorza przyjeżdżają w poszukiwaniu nadziei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro... raczej ma.... tzn moja kol przez 2 lata nie mogla zajsc i po 3 miesiacach u niego zaciazyla.... jej siostra prawie tak samo.... i ja to zawsze sobie wywiad po cichu w poczekalni pogaworze z babami - to tez zadowolone.... i wiadomo zadowolone z brzuchem pod nosem wiec... zobaczymy co poredzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że ten mój w moim przypadku też będzie skuteczny (tzn skuteczny w leczeniu)- ale gdyby mu się nie udało to może się uśmiechnę do Ciebie po namiary na niego :):) Ania - jak tam Beatka masz z nią kontakt tel? Trzyma się bidulka jakoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,bede do niej jutro wieczorem pisac albo popoludniu.Niech sie dziewczyna dzis zrelaksuje.Nie bede jej przypominac o jutrze :) Z jednej strony to jej zazdroszcze,bo juz bedzie miala synka na rekach i bedzie mogla go utulic..ale z drugiej..coz..wole,zeby mnie wzielo z zaskoczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - Ty też masz już niebawem termin - dobrze podpatrzyłam za 10dni...????Najważniejsze to zachować spokój(wiem to z doświadczenia:):):):):)) Pozdrów Ją serdecznie ode mnie jak będziesz do niej pisać :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ANiu:) No ja tez mam dzis gulasz z ziemniakami i surowka z kapusty pekinskiej,a serniczka tylko 1 pasek od soboty zostal.Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem, pranie powiesiłam, zastanawiam się czy nie wstawić następnego.....Wiecie co, chyba sie pójdę zdrzemnąć trochę, tak mnie jakoś wzięło na ziewanie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko----z tym konkursem to ejdnak coś jest na rzeczy, bo poprzedni, czyli na 500 str. wygrałam ja i prosze dziś 30tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piszemy, piszemy - nie śpimy Kobitki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Pomóżcie nam się rozkręcić....... A tak w ogóle to gdzie sie podziewa reszta Brzuchatek, Mamusiek i Staraczek??????????????????????????????????? Hello, co z Wami????? Jestem do wtorku na urlopie, więc nie pozwólcie mi się nudzić w domku:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lola. Mi zostalo 5 kawalkow :) A tak wlasnie sie zastanawialam kto wygral ten poprzedni konkurs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam tego ciasta. Rea wróciła wreszcie i szczebiocze:D Pati, co u Ciebie? Wróć do nas. Koniec urlopu:) Dorotka, jak prasowanie? Ja dzisiaj się z tym uporałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się poleniłam - no i Chmurko, niestety nie wzięłam się za prasowanie. Nie chce mi się :(:(:(: A co u Ciebie i Klaudusi??? Jak sobie radzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, pojutrze mamy 1. wizytę u lekarza i cieszę się, bo może poradzi coś na wzdęcia i kolki u maleńkiej. A tak to dobrze, dziękujemy:) Daj ciasta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, że wszystko oki.....napewno, lekarz znajdzie sposób, żeby Wam pomóc:):) Kochana, nie mam żadnego ciasta.....ale mogę Cię "poczęstować" czekoladą truflową lub białą bąboladą....Co Ty na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor KOLEZANKOM KOCHANYM . Niestety ja wciaz choruje i do tego przyplatalo mnie sie zapalenie stawu barkowego i miesni lewej reki , normalnie masakra jakas , Rea nie pogodzilam sie ale faktycznie to czas proby dla Bylego , hihihi zupelnie gdyby ktos ta maja wstretna chorobe zaplanowal po to zeby jego spradzic . Swoja droga spisuje sie nie najgorzej - jeden uczynek mozna zapisac na korzysc aby zniwelowal jeden z tego czasu gdy nawalal . Oj ale sie biedny bedzie musial nastarac bo duzo przewinien ma na sumieniu . Beatko bede myslec o Tobie by wszystko poszlo bez stresowo , trzymaj sie dzielnie Kochana , Spacerku , CALUSEK dla Malutkiej ....... dla calej reszty pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Beatko Ja sie zbieram do pracy i trzymam mocno kciuki zeby wszystko wporzadku bylo:) napewno bedzie.Daj znaka co i jak.Pozdrawiam bede wieczor.papa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee lalki co tak cienko dzisiaj tutaj.... Witam i o zdrowie grzecznie pytam, dzisaj jestem przemarznieta bo oczywiscie pkp znowu zawalio i bylam godzine pozniej ale nie zostaje dluzej... nie chce mi sie zwyczajnie nie mam zamiaru kiblowac.... za to ze kolej nawala..... ja bylam o czasie... Nie bede pisac co robie bo waidomo - pije kawe.... Doro miałas tak sie nudzic a nic nie piszesz - pewnie spisz.... ??? no tak trzeba !!! odespij sobie dziecko drogie.... ale zaraz sie pokaz... REA - znowu gdzies pojechała w sina dal.... albo juz rzyga.... bo byly poczynania.... A pochwale sie Wam ze kupilam mojej tesciowej apaszke- szalik... bardzo zadowolona az mnie 3 razy pocalowała....- szalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! Jestem, jestem i ja. Zapraszam na popołudniową mała kawusię jak macie ochotkę, właśnie wstawiłam wodę.:):):) No niestety Folik - nie śpię od godz. 4.30!!!!!!Najpierw odwiozłam swojego Ojczulka na dworzec, a potem sama śmignęłam do Wawy - jeszcze raz do lekarza w spr. badań do pracy, a potem do dietetyczki - dietka działa- przez 2 tyg. jest mnie o 4kg!!!!! MNIEJ!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):)HurrrrrrrrrrraaaaaaaaaAle wczoraj miałam kryzys wieczorkiem. Najważniejsze, że się udało.... Ja też miałam okazję - po raz kolejny - doświadczyć uroków zimy na pkp. Cholera jasna - troszkę popadało i co i oczywiście paraliż. A niech to jasna......Zmarzłam jak diabli:(:(:(:(:(:(:( Jednym słowem prezent trafiony!!!!!:) Orcio - bidulko Ty nasza. Dbaj o siebie i nie przeforsuj barku. Były niech się wykaże jak ma taką sposobność..... Spacerku czy mi się wydaje czy Twoja Klaudia kończy dziś miesiąc.....? Ania - Ty jak, przespałaś się chociaż trochę w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ------ oczywiście wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Małej, niech się zdrowo chowa.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita witam. Po pierwsze chcialam Wam oglosic,ze Beatka zostala mama o 12:17,maluszek wazy 3100 :D No ja dzis za duzo nie pospalam w nocy,bo wstawalam co godzine..ale za to nad ranem stwierdzilam,ze chocbym miala pozniej skonac z bolu to z lozka nie wstane dopoki sie nie wyspie. Zasnelam kolo 7 i spalam do 10 :) z malymi przerwami oczywiscie na przekrecenie sie z boku na bok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×