Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ania----wiem,ze nie chodziły,ale ja już tak mam, okropnie nie lubie byc nieprzygotowana lub zyć w tak zwanej "niewiedzy", ja z tych raczej perfekcjonistek i lubiących być przygotowanych i dobrze poinformowanych:)to dla mnie zupełnie nieznana sfera zycia wiec sie denerwuje, choć oczywiście licze na ten enigmatyczny dla mnie póki co instynkt macierzyński,poradniki i filmy bo na mame niestety nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulam doskonale Ci rozumiem,bo ja tez naleze do osob,ktore zanim cos zrobia to musza o tym wiedziec wszystko..Tylko,ze w tym przypadku zdaje sobie sprawe,ze tak sie nie da..Kazda dzidzia jest inna i ma inne potrzeby.Trzeba sie trzymac mysli,ze DAMY RADE..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dzieczyny:)Pewnie dam rade, w sumie to nie mam wyjścia:)dobrze,ze teściowa chociaż na drugim końcu miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam,ze jak sobie pomysle,ze jutro zaczynamy 40tc,to mam nasrane..za przeproszeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajome ktore tez strasznie sie baly jak w ciazy byly ze se nie poradza, pozniej jak urodzilu to do pomocy wiele ochotniczek mialy ale co do czego to podswiadomie czuly co i jak maja robic i czego dzidzi potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - spokojnie, naprawdę BĘDZIE DOBRZE!!!!!!Mówię Wam!!!:):):):) Folik - no ma sie rozumieć, że bez cukru:):):)dietka dietka Aniu - a ja Cię zaskoczę - mam pączki z marmoladą, podobno pyszne - jak masz ochotę to pszę bardzo Ciekawe jak Beata po cc i Malutki :):):) To ja zmykam na jakiś czas, mam troszkę załatwiania na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - mdłości nie mam, jest 24dc, tylko bolą mnie cycki, jak zwykle o tej porze, więc się nie doszukuj. jedyne, co jest może dziwne, może nie, mam dużo śluzu-wody. nawet nie byłam u gina w tym miesiącu, ogólnie mam inne rzeczy do roboty:) Nikusia, Anka - to faceci zdali egzamin. Zdarzają się problemy, sama je u znajomych obserwuję. Faceci dotąd jedyny obiekt naszego zainteresowania,nagle schodzą na drugi plan, po porodzie też podobno przechodzą coś na kształt szoku, bo zdają sobie sprawę o dalekoidących zmianach. Do tego ograniczenia w sypialni, często nawet niechęć pań i wychodzą problemy. Dla kobiety dziecko staje się najważniejsze, zbija chłopa z piedestału. Ja to całkiem rozumiem, dlatego nie zapominajcie o nich, też przechodzą trudne chwile..... a ja na swoje nieszczęście wpadłam na świetny pomysł douczania i musze siedzieć w książkach. jestem już chyba na to za stara - tak mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do tego taką migrenę, że chyba się położę, kurczę, coś ostatnio mnie cały czas głowa boli... uuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co się narobiło, w jedną dobę taki zlot:)) pewnie, że się dołączaj, staraczki na wymarciu, prawie wszystkie są już w ciąży:)))) witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ REA!!!!!!!!!!! Staramy sie z mezem od końca grudnia,a teraz od 6 dni boli mnie brzuch i jajniki, raz ten, raz drugi. To tego mam taka wydzieline z pochwy jakby przed okresem, czerownawa, brozowawa. Sluz wymieszany z krwią. Wiec mysle ze @ sie zbliza ale jakos opieszale. CHociaz podobno to co mam to moze byc @ bo podobno zdarzaja sie przypadki ze sa takie skape miesaickzi. No i temp mi spadła jak dostałam tych plamien i mam teraz około 36,4 wiec to chyba @. AJak myslicie???? A w skrócie o mnie, miałam zdiagnozowane PCOS,leczyłam sie prawie rok Diane-35. Zaraz po odstawieniu po 14 dniach dostałam @, ostatni cykl był 52 z wyrazna owulacja w 38 dniu cyklu bo miałam usg dwa dni po i było ładne ciałko żółte swiezo po pęknięciu pęcherzyka. POZDRAWIAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz cięzko wyrokować, tu się różne cuda już działy. a w którym jesteś dc teraz? niby sluz z krwią to jest dobra przesłanka, ale przy nieregularnych miesiączkach mogą to być zwykłe plamienia. w każdym bądź razie - trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was słychować ---- ja pozałatwiałam co miałam pozałatwiać i jezdem..... Już po obiadku - dzisiaj miałam ziemniaczki, pieczony schabik i suróweczkę z jabłka i pora z majonezem (czyt. dla mnie z jogurcikiem). Pysssssszota. Jakby któraś miała ochotę to jeszcze jest, tylko trzeba się spieszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, Nikulam - to pogratulować takich Facetów. Oby tylko nie przeszłą im ta troska po porodzie....Ale tak jak mówiła Rea - im też będziecie musiały poświęcić troszku uwagi - niestety taka ich natura :):) Rea - jak głowa, lepiej? A czego Ty się tak uczysz Kobitko?? Folik, Ania --- Wy gdzie się podziałyście I cała reszta Babek.....o ile sobie przypominam to tylko ja wspominałam coś o urlopie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro - u nas sa takie przestoje... alebo wszystkie albo nikt - nie wiedziec z czego to wynika... ja dzis ide do domu az 15 min wczesniej... Obiad Doro mials nawet git.... a co ja sobie na jutro zrobie chyba łykne rybke pieczona... dawnooo nie jadłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dało się zauważyć ---- urywasz się z pracy:):):):)Nieładnie... To zrób więcej tej rybki i zostawisz w pociągu u konduktora a ja ją sobie odbiorę. Też mam na nią ochotę :) Może tak być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doro... ale ja nie bede zostawic konduktorowi... bo zimnica i nie bede czekac na skierniewice jak przyjade pojade czyms innym chyba cos mi sie wydaje.... ale zobaczymy... A tak powaznie ale to bardzo powaznie zaczyna mnie gardło drapac... nieeee!!!!!!!!!!!!! nie chce chorowac... a wiem ze to moja jakby wina bo dzis malo sie nie zesrałam i wypilam sok pomidorowy zimny troche był.... ale tak mi sie chcialo i co masz babo placek... no w koncu dawno Folik nie chorował co. a fuj... - wypluje to slowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to se sama zrobię :(:(:(:( Po drodze wskocz do jakiejś apteki po Coldrex, Gripex i co tam jeszcze maja. I następnym razem nie popijaj soku na dworze w taką pogodę, kobito. W pracy czeka na Ciebie pyszniutka kawka a Ty, co....Czapkę, szalik i rękawiczki to Ty chociaż posiadasz???????????Hy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to posiadam... ale mi dupsko marznie jeszcze bo mam krotka kurke miałam kupic na zime nastepna ale jeszcze tej zimy musze sie postarac cos kupic bo dziadek mróz nie ma zamiaru ustapic... ale czapke i szalik posiadam... bynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chociaż tyle dobrego :):):) Ja am sobie pomykam w płaszczyku :):): prawie do samych kostek :):): i mi tam ciepło .....czasem mi tylko paznokcie u nogów marzną :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja ide... bo mi sie jakos spac chce... jeszcze musze na poczte jeszcze musze do apteki po leki (jak doro )kazała.... i O... paaaa trzymajcie za mnie kciuki..... zaciskam kolana.... i mi sie kiedys musi udac.... zaklinam @ _ PRECZ ode mnie ...!!!! ziopo wstętna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ no wiem ze sluz z domieszka krwii to dobra oznaka. Moze to byc plamienie implantacyjne ale nie sadze. Dopiero staramy sie miesiac wiec nie ma co gdybac. Czekam cierplliwie. No mam dzisiaj niby 31 dzien cyklu ale jezli wsaisc pod uwage te plamienia jako okres (bo temp spadła wtedy) to bedzie 6 dzien nowego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Dorotko przeca pisalam,ze do lekarza jade na wizyte..;) Witam nowe staraczki.Jakis wysyp mamy hehe Lekarz nic nowego mi nie powiedzial..Obmacali brzuch,zrobili usg zeby sprawdzic czy jest dosc plynu i kazali sie pokazac za 2 tygodnie jesli nic sie nie wykluje..i beda robic masaz szyjki..cokolwiek to znaczy Dziewczyny kompletnie nie mam pomyslu co na obiad jutro zrobic..Moj M jest na diecie ze wzgledu na problemy z zoladkiem i nasz jadlospis obiadowy jest mocno ograniczony...NIe moze byc nic smazonego,nic pikantnego,nic z konserwantami itp itd..Moze macie jakies sugestie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czekająca25 (:)(:) Aniu - ano faktycznie, zapomniałam :):):):) czyli jednym słowem czekamy, czekamy i si nie denerwujemy....:):):):):):):):):) Aniu, a może jakąś zupkę jarzynową lub pieczoną rybkę z ziemniaczkami....Możesz uśmiechnąć się do Foli:):):) Ona ma jutro robić....Lub rybę na parze i do tego suróweczka z jabłuszka i marchewki z jogurcikiem(bo śmietana będzie za ciężka). Lub jakieś chude pieczone mięsko z ryżem.....do tego sałata z jogurtem :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka323 NO MOZNA ZROBIC NP PIERS Z KURCZAKA PIECZONA W PIEKARNIKU bez tłuszczu. Tylko w przyprawach, jest super!!! Albo na parze jak masz parowar!!!!! Dorotka78 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×