Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dorotka78 dziekuje za rady. Poczekam czy to plamienie sie nieskonczy po weekendzie a jak nie to sie zaczne martiwc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm - ja bym zjadła rosołku, ale mi nie wolno:(:(:(:( A ja mam w domku zupkę jarzynową:):):):) Nalać komuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca---ja bym pewnie do gina poszła,moze to niedobory progesteronu? a test robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmmm no to pysznosci macie!!!!!!! A ja paluszki rybne!!!!!! Dorotka78 a czemu CI rosołku nie wolno?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robiłaś, doczytałam własnie, wiec moze rzeczywiscie warto sie wybrać i zorbić sobie badania progesteronu,przy okazji nie zaszkodzi i innych hormonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam niedobory progesteronu????? Tak test wczoraj wyszedł negatywny. Brzuch pobolewa jeszcze i plamienie jest tylko jak do toalety chodze jak sie wycieram. No jezeli bede musiała to pójde ale narazie krucho z kasa :-( A chodze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie dzis nic nie chce gotowac, jakoś nie moge sie zmobilozowac, własnie rozmrażam sobie truskawki bo mam straszna ochote na takie ze smietana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym kluseczki - to też nie wskazane w mojej diecie....Ojojojojoj Przez 2 tyg, udało mi się zrzucić 4kg :):):):):) więc warto zacisnąć pasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka78 no rozumiem. Ja tez powinnam byc dalej na diecie ale jakos to zaniedbałam a zrzuciłam juz 17 kilo. Musze sie znowu wziasc za zdrowe jedzonko!!!!!!! nikulam no to smacznych truskawek :-) No własnie badan mi nikt nie zlecił :-( Mam od ginekolog karteczke bo miałam zrobic badania jak nie dostane mies a watym cyklu ale dostałam. Ale pójde do rodzinnego i zrobie sobie w lutym zaraz na poczatku podstawowe badania krwii i te kormony, i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skierowanie na Lh,fsh i testosteron. To i progesteron by sie przydał, tylko szkoda ze to wszystko płatne :( Zrobie jeszcze poziom zelaza, morfologie, ob, badanie na toksoplazmoze i mocz. I pewnie rutynowo cholesterol i cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki - Czekająca - sama jestem w szoku. Ale powiem Wam, że czasami mam takie ciągutki na coś słodkiego albo białe pieczywo....normalnie szok---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanadzieja100
cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowanadzieja100
staram się tak jak wy ale nic z tego nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Beatki wszystko ok.Jutro wracaja do domku :) Nowa Nadziejo witaj-bardzo fajny nick ;) Czekam na eMa,dam mu rosolku,a potem wysle do sklepu,bo zapomnialam kupic maselko i nie moge sosiku zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca, pamietaj by to LH i FSH zrobić w 1-4dc bo wtedy ma najwiekszy sens, a np. progesteron 7 dni po owulacji,zreszta lekarz z pewnoscia Ci powie keidy i co badać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka78 wiem co czujesz bo ja w sumie dalej ograniczam. Ale ja uwielbiam pieczywo wasa :-) nowanadzieja100 czesc, no nikt nie mówil ze bedzie łatwo :( nikulam tak, mam napisane na skier zeby miedzy 2 -6 dniem cyklu. Ale ja nie wiem nigdy nieky mam owulacje wiec bedzie ciezko, ale dam jakos rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka78 no bo cesarce sie chyba powinno byc koło 7 dób w szpiatlu :( Pamietam jak moja siostra miała sesarke to miała byc 8 dni ale po 7 sie wypisała na własne żądanie. A teraz w srode idzie na kolejna cesarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowanadzieja opowiedz nam coś o sobie i wskakuj do naszej tabeleczki:):):):):):):):) Kobity gdzie reszta; Spacerku co u Was ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie z WAMI jest jakos lzej!!!!! :-) Zawsze mozna sie kogos zapytac o rade kto przezywa to samo. Ech...... Dobrze ze jeste internet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja nie wiem jak to jest,ale ja raczej tez cesarka i mój lekarz twierdzi,ze wyjde po 3 dobach, czyli jak przyjde we wtorek (jak Beatka) to w piątek popołudniu wypis do domu.... i faktycznie znam 2 kobietki, które w ciagu ostatniego mc urodziły i wyszły własnie po 3 dobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam no to moze sie jakos to wszystko teraz pozmieniało.... Wiem ze kiedys robili w znieczuleniu ogólnym a teraz robia od pasa w dół, i jest sie swiadomym. Wiec moze lepiej sie przechodzi to wszsytko i dlatego szybszy wypis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i faktycznie - teraz inne czasy. Ale z tego co pamiętam, moja koleżanka jak rodziła w sierpniu to wyszła po 6dobach.Aaaaa i u mnie w szpitalu podobno można wybrać samemu czy chce się znieczulenie całkowite czy miejscowe :):):) Nikulam a Ty czemu będziesz miała cesarkę, czemu nie poród sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyntia2326
Cześć kobitki ! Ja cały czas pisze jako pomarańczowa, bo nie wiem jak sie "oczernić" :P Ale mam roboty pełno tzn. nauki w następnym tyg. egzaminy mi się zaczynają :/ Dzisiaj dzień przy książkach... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×