Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankietaaaaaaaaaaaaaaaa

ile wzrostu powinna mieć wasza wymarzona/ wymarzony partnerka partner/??

Polecane posty

Gość morfeusze234
lubie malutkie kobietki. dla mnie nawet i 150 jest śliczne. tak 150-159. zeby nei przekroczyc 160. a facet to nie wiem :p niech kobiety ocenią XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka 18
Jestem wysoką dziewczyną- mam 172. Z tego powodu mam bardzo duze kompleksy ;/. Nie ubieram obcasow (zadnych) kompletnie.. A moj chlopak ma 174 albo 175 i strasznie mnie to krępuje. czuje sie wysoka i brzydka, a tak fajnie sie z nim dogaduję... Oddalabym wszystko zeby miec te 168... ;( Co z tego, ze ideal dziewczyny to okolo 170, skoro mam 172 i czuje sie jak żyrafa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....dziwne..172 i czujesz sie jak zyrafa???ja mam 179 i szczerze mowiac nie czuje sie jakas szczegolnie wysoka a obcasy nosze bardzo czesto i to nie niskie a okolo 7-10 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blif
uwazam iz męzczyzna 187 kobieta 171 sam mam 178 i cierpię z tego powodu ze jestem taki niski marze miec wiecej te 10 cm ale plusy są takie mam 19 lat i dalej rosne podejrzewam ze do 20 bede miec z 1 80 a pozniej bog jeden wie oby jak najwiecej pozdrawiam niskich i wysokich pozatym jetem niski ale dziewczyny uwazaja ze jestem mega przystojny opalony rozowe policzki duze oczy duze usta i nawet jak widze mezczyzn wysokich na ulicy to jak patrze na ich twarze niczym sie nieumywaja do mojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki358
kobieta 176, mężczyzna 193-196...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janie'sgotagun
kobieta 172-177 mężczyzna 183-188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interstyle
Mój wymarzony partner ma ok. 185 ale nie mierzyłam dokładnie... ale ja mam za to ogromne kompleksy bo mam 160 ;/ i to mnie dobija... przy tym noga nr 35 .. ;/ ale nie tak ze jestem jakims tam filigramem czy coś... nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia...
różnica wzrostu 20 cm co najmniej... ale ja lubię wysooookich mmmmm... tak 95+ i chudzielców - dłuuugie nogi, ręce, szczupłe palce.... się rozmarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia...
oczywiście 195+ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj wersja idealu
165-170 kobieta, 175-185 mezyczna przy tym dobrze zbudowany zadne chudzielce, ale tez nie miesniaki, umiar ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaarolinkaaaaaaaaaa
Ja mam 180cm wzrostu i jestem dziewczyna i moj chłopak ma 2m4cm i moze założyć jeszcze wysokie szpilski i nie jestem równa wiec mama faceta fajnego . I akurat jest wiekszy o 24cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta 170-175 mężczyzna 185-195 to ideały. Ale facet 180 też nie jest zły. Mówię z mojej perspektywy, czyli 175 (mogłabym mieć troszkę mniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche to bez sensu bo każdy i tak widzi ideał ze swojej perspektywy, dlatego też dziewczyny podają także wzrost idealnych kobiet mimo że pytanie było o partnera... tak więc dziewczyna o wzroście 160 cm poda wzrost dziewczyny w przedziale 155-165, i partnera dopasowanego, a dziewczyna 180 poda od 170 w górę dziewczyny i partnera dopasowanego... tak żeby se humor poprawic podswiadomie. jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i piszą że maja kompleksy, ale nie widziałam żeby bardzo wysoka dziewczyna podała ideał jako 160 cm! (umiejscowiłaby się za daleko do takiego ideału a do 10 cm różnicy jeszcze można przeboleć więc zapewne poda około 170) a niska dziewczyna też poda swoj ideał do 10 cm w góre od swojego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaasiulennnnka
ja mam 157 a mój kotek ma 198..jest koszyjkarzem ;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruewnl
Ja mam 192, mój facet 160 jest kanajlarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mero ZG
Jak ja tu czytam, że któraś kobieta ma powyżej 180, to uważam to już za kalectwo. Jestem chłopakiem mam 17 lat i 170 cm wzrostu. Moim zdaniem kobieta powinna mieć od 160 do 175 powyżej są już niezgrabne, poniżej również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta od 165-173 facet od 182- 195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kobieta powinna być kobieca, mała drobna, chuda, a nie jakieś wielkoludy wyższe od przeciętnego faceta, przecież jak taka kobieta mająca ponad 175 wzrostu założy szpilki to będzie wyższa od połowy facetów na ulicy...Sam mam 176-177 i nie chcę tu wyrażać kto jaki powinien być, ale mnie osobiście podobają się kobiety 165-170(MAX!), co z tego, że znajdzie se faceta wysokiego? Faceci lubią niskie kobiety..I tak wszystko później widać np. na imprezach czy na studniówkach, jak te wyższe rezygnują ze szpilek i ubierają baleriny a i tak są wyższe o głowę od reszty dziewczyn i o pół głowy od facetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Mam 180 a chcialabym miec chlopaka 187 bylabym najszczesliwsza dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Mam 180 jestem dziewczyna i nierzycze sobie zebys pisal ze jestem jakims wielkoludem i rozumiem ze kazdy moze tu pisac co chce ale bez przesady a tymasz 176 chlopczyku nie jest Ci wstyd karakanie kolana mi mozesz wyczyacic haha KAZDA DZIEWCZYNA NA SWOJ SBOSOB JEST PIEKNA , A MEZCZYZNA ZACZYNA SIE OD 185/8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 175cm i nienawidzę swojego wzrostu. Nie czuję się z nim dobrze i ważę więcej niż niejedna dziewczyna, przy czym wyglądam z tym mimo wszystko jak chudzielec (58kg). Najlepszy moim zdaniem wzrost dla kobiet to od 165-170, a mężczyzn zdecydowanie powyżej 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 175 cm to wymarzony facet 190 :) no i nie mniej niż 185 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta według mnie powinna mieć od 155 do 170cm mezczyzna od 170 do 190cm ja sama mam 1.58m a mój partner ma 1.73 i jest idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 167cm wzrostu mój narzeczony 180cm i moim zdaniem jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmulek33
Ja mam 178 cm i ważę 79 kg, a moja wymażona kobieta powinna mierzyć między 165 a 170 cm i ważyć między 110 a 120 kg. Pozdrawiam puszyste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 166cm112kg
Ehhh, czemu jest tak mało takich facetów jak Szmulek33 ? Gdyby nie to, że nie bardzo znasz ortografię, to byłbyś moim ideałem. Ale i tak przesyłam buziaczki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj są,są ! Ja chętnie poznam panią 120+ Są tu takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak tak okolo 178-183 dziewczyna 158-165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×