Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kujawianko-pomorzanka

klinika Bieńkowskiego BYDGOSZCZ - opinie

Polecane posty

Gość ile zapla
cilas za powiekszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika!!!!2012
wybieram się na operacje piersi do dr,Bieńkowskiego, czy ktoś móglby mi powiedzieć czy wszystko jest ok. jaki rezultat? pomozcie bo się strasznie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika K ;)
Moniko!! ja jestem po operacji piersi i jestem bardzo zadowolona na prawde dziala cuda jestem BARDZO ZADOWOLONA polecam Jesli masz jakies pytania pisz na moja poczte monikak0052@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika K ;)
ile ja zaplacilam 16 100 ale to zalezy od wielu rzeczy od wkladek jakie wybierzesz no cena jest rozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak12
witam ja tez jestem przed-kilka dni.... chetnie napisze cos jak bede juz po........jak wytrwam....strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak12
dziewczyny poradzcie, za tydzien mam zabieg czy powinnam cos jeszcze wiedziec oprocz tego co mowi doktor, z doswiadczenia co poradzilybyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka91
Cześć, Parę lat temu poszłam do dr Bieńkowskiego na botox.Na moje pytanie o koszt padła kwota ale też informacja,że nie wiadomo ile tak dokładnie będzie kosztować bo to zależy od ilości zużytego preparatu.Niestety botox okazał sie trochę droższy ,a ja nie spytałam w dniu rejestracji czy KARTĄ można płacić i błędnie założyłam,że można skoro w sklepie pod blokiem można to w takiej klinice.... Otóż nie można wtedy było (nie wiem jak teraz) i zostałam trochę potraktowana nieuprzejmie choć wyjęłam dowód ,który chciałam zostawić do czasu pobrania brakującej kwoty z najbliższego bankomatu.Czułam się okropnie bo dr powiedział "chyba mnie pani nie chce oszukac" takim tonem jakbym miała wypisane na czole oszustka.Sam zabieg wspominam niestety też niemile doktor robił jakieś "osobiste wycieczki" ,po zabiegu zostało dosyć sporo siniaczków po igle.Od tamtego czasu już tam nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłamija
Niestety ja także ,nie mam o tym panu zbut dobrego zdania,byłam u niego na wizycie i nie dość,że sam sugierował mi co powinnam zrobić(ja chciałam przeprowadzić lifting piersi on proponował mi implanty) to,jeszcze kazało się,że swoje usługi bardzo wysoko ceni,zabiegi b.drogi a sam lekarz niezbyt uprzejmy i to mi wystarczyło,żeby zrezygnować z jego usług.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magwal
Odpowiem ci tak; nigdy nie kłócę się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy. A jeśli chodzi o Bieńkowskiego to, nie tylko jest bardzo drogi ale i nieprzyjemny i z wypowiedzi niektórych kobiet na tym forum,wynika również,że popełnia błędy i to rażace(poczytaj sobie forum to,może czegoś się dowiesz w tym temacie,jeśli będziesz w stanie dobrze te wpisy zrozumieć). Może twoja sztuczna inteligencja,jest lepsza od twojej naturalnej głupoty - kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak12
ja mam pytanie do moniki, jak dlugo nosilas stanik pooperacyjny i co stosujesz do blizn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brohanka
Poszukiwałam długi czas dobrego fachowca chirurgii plastycznej.Mam również niemiłe wspomnienia po wizycie u pana dr Bieńkowskiego-Wizyta 150zł,a ocena korekty powłok brzucha zajęła dwie minuty,niemiły i obojętny.Zrezygnowana szukałam dalej. W tym roku byłam u Pani dr Marii Czternastek-szpital Jurasza poświęciła mi ok.godziny.Powiedziała,że operacja będzie w moim przypadku bardzo skomplikowana.Wszystko szczegółowo i profesjonalnie wytłumaczyła.Brzuch obejrzała,dotykała/a Pan Bieńkowski tylko spojrazał/Wierzę,że będzie dobrze termin operacji mam na listopad,ale będę musiała przelożyć na styczen -muszę zgubić maksymalną ilość kg i zbierać dalej pieniążki.Koszt operacji jest o 6 tys. mniejszy niż u dr Bieńkowskiego,a to niemała kwota!!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uzywam
jak noski wychodza temu panu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosy chyba roznie,
ale moze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaplater
slyszalam, ze mlody bienkowski tez operuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kita222
Hej, może ktoś powiedzieć czy za poprawkę u bienkowskiego też się płaci? Robiłam u niego korektę uszu.... Efekt marny, jedno ucho nadal odstaje, kupę pieniędzy wydałam na zabieg i co! Ktoś może się orientuje czy można to zareklamować i czy trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie o najlepszego chirurga w Bydgoszcy od liftingu twarzy. Czy któraś z pan przeprowadziła taka operacje w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaju. Czy jesteś z Bydgoszczy? Ile kosztuje u Bienkowskiego taka operacja? Bienkowski ma dużo negatywnych opinii. Bardzo bym chciała w moim mieście mieć robiony zabieg. Byłoby to wygodne dla całej mojej rodziny. Mówisz ze to bardzo poważna operacja, długo sie goilas Kaju? Kiedy mogłas sie pokazać światu. Szwy są ściąganie po około tygodniu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaja63
Kochana nie przesadzaj z tymi bliznami, blizna jest nad górnym płatkiem ucha,w środku ucha i za uchem oraz we włosach - inaczej się nie da. Przecież każdy chirurg musiał wyciąć nadmiar skóry i z boku twarz z okolic skroni i żuchwy,no to jak nie ma być blizny widocznej, przecież gdzieś musi być. Więc bez przesady,piszmy szczerze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia0001
Bieńkowski,jest bardzo drogi,więc cena też będzie z górnej półki. Wiem co nieco o tym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie skorzystam
co lepsze zmarszczki czy blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia0001
Na 100 procent blizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie skorzystam
mówisz tak z autopsji czy przypuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja63
Wówczas za operację zapłaciłam 14 tysięcy nie wiem ile teraz kosztuje.Nie przesadzam z bliznami, cięcie było idealnie na krawędzi przedniej części ucha, dzięki temu jest niewidoczna.Po trzech tygodniach poszłam do pracy ,z zaczesanymi włosami na policzki, bo oczywiście blizna jest jeszcze czerwona.Po 4 miesiącach mogłam zaczesać włosy do tyłu, ale każdy jest inny i różnie się goi.Pytałaś się o lifting u Bieńkowskiego, więc odpowiedziałam szczerze że robi bardzo dobrze.Jak uważasz że jest drogi to wybierz tańszego ale efekt będzie niewiadomy. Nie namawiam na lifting u Bieńkowskiego , tylko przekazuję swoje doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaju Tu nie chodzi o pieniadze tylko o dobrze wykonana prace. Straciłam już zaufanie do lekarzy którzy spartaczyli co nie co i tak sie zastanawiam nad specjalista z Bydgoszczy. Aczkolwiek mąż mi cały czas mówi o prof. Kobusie ale niestety musiałabym czekać aż do następnej zimy. A jak w Bydgoszczy to już na jesień. Szukam kogoś bardzo dobrego z mojego rejonu. Nie wiem co myśleć o klinice Gizinskich. Tam tez przyjmuje Swiatkiewicz. Tez ma dobre opinie. U Bienkowskiego tez operuje. A moze któraś z Pan u niego robiła zabiegi. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline27
Miałam zabieg powiększania piersi u dr Świątkiewicza 5 lipca i jestem bardzo zadowolona! Ze wszystkiego- miłego traktowania, fachowości, opieki zarówno doktora jak i reszty personelu, ceny, ale przede wszystkim efektu! Przyjechałam do Centrum Gizińscy pierwszy raz z dużymi wątpliwościami i wieloma pytaniami, ale już po chwili rozmowy byłam pewna- podjęłam dobrą decyzję i albo ten lekarz to zrobi, albo żaden! Jestem szczęśliwa i dziękuję Panu dr Andrzejowi Świątkiewiczowi za wszystko! Polecam niezdecydowanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Caroline27
data 5 lipca,jest stosunkowa świeża,a z powiększaniem to, kochana różnie bywa /wiem coś na ten temat/ więc napisz nam za pół roku,jaki będzie efekt.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline27
Moja operacja poszła bez problemu dzięki fachowości lekarza, ból był do zniesienia, opieka na najwyższym poziomie i moje piersi teraz wyglądają ślicznie! Są trochę twarde, ale mają zmięknąć z czasem:) Zamierzam się trzymać zaleceń lekarza, więc nie sądzę, że może się coś z nimi pogorszyć:) Myślę, że nie mogłam lepiej trafić, niż na dr.Świątkiewicza. Noski i inne rzeczy pewnie też dobrze robi, bo czytałam o nim same, tylko dobre opinie w internecie, dlatego się na niego zdecydowałam, a o tym Bieńkowskim, to tyle negatywnych, że bałabym się położyć mu na stole. Moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJA 31
tylko nie bienkowski masakre zrobil mi z piersiami po poprawce jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikorka79
Witam 9lipca miałam pełna korektę nosa;) Z dużego garbatego,krzywego ,Pan Dr.Bieńkowski zrobił cudo!!!Strasznie się bałam,bliska byłam rezygnacji.Nie żałuję !!!Pełen profesjonalizm,lekarz zabawny prawda troszkę zabiegany ale chyba nie chodzi o picie kawki i żarciki ;)Polecam i jeszcze raz polecam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×