Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miodziu

Jaki robot kuchenny polecacie z doświadczenia?

Polecane posty

Gość Miodziu

Planuję przed świętami kupić żonie jakiś dobry robot kuchenny (wydać tak ok 500 zł, może odrobinkę więcej). Główne założenia to musi zajmować w miarę mało miejsca, dużo funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam robota Phillips Cucina i jestem bardzo zadowolona - sieka, ubija, ugniata, trze.. a że zdolna być potrafię i a to coś zleci, a to coś upadnie.. jak do tej pory nic mu się nie stało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawcowa
nie kupuj mulinexa, jeżeli twoja żona będzie używać go tak często jak ja to po 2 latach się rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor34
Dziś widziałam na bilbordzie ten robot MPM, całkiem ciekawie wygląda, jak myślicie, na prezent dla żony może być (żeby było jej łatwiej w kuchni;))?? Dziś skocze do media na bemowie, zobaczymy co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria Selas
Nadać na pewno się nada, MPM do tej pory robił niezłe roboty kuchenne, a ten nowy model w sklepie prezentował się naprawdę solidnie, ale najlepiej przejdź się do sklepu popatrz, popytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolcia34
Hmm jakoś nie mam przekonania do zakupów na taką odległość, że o jakiejkolwiek gwarancji można zapomnieć ;/ Co do nowego robota, to jeżeli będzie w tej samej jakości co poprzednie modele to spokojnie można kupować. No nic trzeba poczekać aż ktoś pierwszy wypróbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudina
Najlepszy robot to mój kochany mąż w kuchni:) Chyba jako nieliczna mam takie szczęście, mąż spędza większość czasu w kuchni. Lubi eksperymentować, często robi jakieś potrawy, tak dziwne, ale tak smaczne! Mniam.. Wcześniej jeszcze pomagałam mu zmywać, ale teraz jak kupiliśmy zmywarkę Boscha, już rzadko dopuszcza mnie do kierowania kuchnią:) Jedynie zakupy często sama robię. A co do robota, ponad 2 lata używamy Kasi Mpm. Robot w zupełności zaspokaja nasze potrzeby (nie mówię już o mężu, chociaż też nie zamieniła bym go na inny model). Nie zdarzyła się jeszcze taka sytuacja, gdzie nie dał by sobie z czymś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm27
ja mam zelmera - służy juz czwarty rok bez awarii a użwyam go bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budująca
tez mam zelmera, fenomen, polecam, chociaz jak raz mi upadła tarcza do siekania, taka plastikowa mała czesc pękła to za nową tarcze zapłaciłam 70 zł, i jest jak dla mnie jedna wada - nie można myć całej częsci która ubija, tylko samą końcówkę, a ta wyzsza czesc tez sie czasem zabrudzi a nie wolno jej zamoczyć...to kłopot, bo wiadomo ze czasem sie zabrudzi...poza tym ok- robi wszystko szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.gnieszka.J
Ktoś wcześniej pisał o nowym modelu mpm Inesa, ja zaszalałam w piątek i kupiłam. Moje wrażenia po 3 dniach testowania bardzo pozytywne. Bardzo dobra jakość materiałów (szklane miski:D ). Poradził sobie z sałatkami, z ciastem biszkoptowym z jabłkami i z naleśnikami w niedziele rano. Więcej testów wykonam jeszcze dziś, wolne sobie wzięłam to jakieś ciasto się zrobi:) Szkoda, że nie jest trochę tańszy, wzieliśmy na raty 0%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ziemniaki na .....
placki kartoflane tez utrze taki tobot kuchenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizzzolka
utrze,utrze i to jest fajne. A wixie co mi się dzisiaj stało???Robiłam koktail z takich owoców:pokroiłam na małe kawałki:ananasa,jabłko,avocado,,sok pomarańczowy i wyrwało mi ten trzpień co się kręci w robocie.Jest to robot Kasia mpm i mam go ze trzy lata.Kurcze powiedzcie mi czy to się się da naprawic.To jest ta część co się kręci w robocie,a na to nadziewa się różne miski,dzbanki. Chyba się rozpłaćzę,tak lubię koktaile,a teraz klapa. poradżcie coś..pliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiFit
Robisz koktajle z avocado? Blee.. Jak to możesz pić?? Jeszcze z sokiem pomarańczowym, niezła bomba smakowa! Okropne i ile kalorii. Avocado jest pyszne do sałatki mięsnej, smażone w cieście, w sałatce z pomidorów w serze feta z pieprzem i oregano. Ogółem owoc avocado jest stosowany, aby zastąpić TŁUSZCZE zwierzęce, wywar ze skórki na rozstrój i bóle żołądka. Ale w koktajlu jeszcze nie słyszałam, chociaż sztukę kucharstwa mam bardzo dobrze obeznaną. Szczególnie dietetyka, taka praca. A trzpień z robota kuchennego jest strasznie ciężko wyrwać, coś tu nie gra.. Może zapomniałaś wyjąć pestki z avocado? Hehe.. W pracy mam chyba ze 4 marki robotów kuchennych, Braun, Siemens, Philips i MPM, każdy z nich jest używany bardzo intensywnie i praktycznie nie ma z nimi problemów. Korzystaliśmy też z takich marek jak Zelmer, Romix, ale kompletnie nie sprawdziły się, niestety słabe. Ale w żadnym z wymienionych firm ta część o której mówisz nie poszła, jakoś ciężko było by ją zepsuć:) Musisz mieć niezły talent! Nie wiem jak z dostępnością takich części, w sumie nie miałam, ani żaden z moich pracowników okazji dokupować czegoś do robota, nie wiem jak to wygląda od tej strony. Musisz dowiedzieć się w jakimś sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen zelmera - jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona. Ale żonie kup lepiej cos z biżuterii pod choinkę, a mikser kup ot tak po prostu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam MPM miałam go przez miesiąc i się nie sprawdził. z MOULINEX też nie byłam zadowolona. mama ma BOSH od ponad 12 lat i jest b.dobry. ja mam od 9 lat PHILIPS \"FACILIO\" z różnymi bajerami, używam go często i sprawdził się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżaOoO
Dobry temat! Mam 3cią zimę Kasię z Mpm, a gospodyni ze mnie dobra- bardzo często korzystam z jej funkcji, można powiedzieć, najlepsza przyjaciółka w kuchni! Pamiętam czasy, kiedy jeszcze nie miałam takiej pomocy. Ciężko było. Na szczęście zbuntowałam się, postawiłam na swoim- kupiliśmy tego robota. Teraz za nic na świecie bym go nie oddała, PAMIĘTAJCIE- Robot w kuchni jest NIEZBĘDNY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorwakjej
Polecam Siemensa. Niemiecka precyzja i jakość. Może kosztuje trroszkę więcej, ale w kuchni się zwróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
od 15 ten sam niezniszczalny ZELMER:)))no chyab , iż małam farta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaPP
Hejka! Ten KOHERSEN strasznie drogi jest, co on ma w sobie, że cena jest aż tak wysoka?? Dobre roboty, ale też kosmicznie drogie ma KitchenAid. Ale wydać 1,5 tys za robot to dla mnie czysta przesada. Sama w kuchni od niepamiętnych czasów korzystam z wymienianej wcześniej Kasi. Może cena nie jest aż tak wysoka, ale robot daje sobie radę, ze wszystkimi zadaniami, nawet nie ma problemu z wyrobieniem ciasta krakowskiego, które serdecznie polecam jak ktoś lubi dobre cisto z masą orzechową. Miałam jeden problem, dwa miesiące temu potłukłam pojemnik od blendera. W serwisie dokupiłam nowy i znów chodzi jak złotko. Poza tym jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreizzolka
PatFit-nie zapomniałam wyjąc pestki,serio! Czy wy też w normalnym blenderze rozrabiacie na mus takie owoce jak pomarańcze,jabłka,ananasy,melony,itp?Oczywiście po pokrojeniu na małe kawałki. No bo mnie przez to rozwaliło ten trzpień wychodząvcy z silnika,tak jak wcześniej napisałam i teraz jestem w kropce,bo nie wiem czy mozna to naprwić. A tak wogóle to musze powiedzieć,że robot Kasia mpm jest zrobiony z marnej jakości materiałów,bo oprócz tego trzpienia wcześniej wyłamało mi się siedzisko z melaksera.po prostu tandetne plastiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasia
Hmm może nie jest doświadczenie zbyt obszerne, ale tydzień temu zakupiłam sobie Inesę i jestem pod wrażeniem, przetestowałam większość funkcji i efektywność jest na bardzo dobrym poziomie (szklana misa na zdecydowany plus, oraz porządne ostrza). Z niezawodnością to się jeszcze okaże, ale patrząc na zwartość konstrukcji można być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THERMOMIX naprawde swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojewoda
Ktoś słusznie napisał, że na święta to raczej nie mikser (odkurzacz czy żelazko hehehhe) dla żony a jakaś biżuteria. Ja kupiłem żonie wioślarza (ergometr) na którym sam będę ćwiczył :). Mam małe wyrzuty sumienia ale co tam. Żona pewnie kupi mi karnet do solarium, na które niestety nie mam czasu chodzić (za to ona będzie miała hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek80
Heh widzę, że wyjdę na mało oryginalnego, ale też kupiłem jako jeden z prezentów robota kuchennego (Inesa), może i mało romantyczne, ale przynajmniej żona ma lżej w kuchni, a i ja mogę coś więcej przyrządzić :) Wojewoda Co do biżuterii to weź utraf w gust kobiety... jak dla mnie samobójstwo człowiek wyda kilkaset złotych na błyskotkę a na koniec i tak druga połowa będzie obrażona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariela
Hmm ja korzystam od ponad roku z "Alicji" więc można powiedzieć, że jest już sprawdzona, jak do tej pory obyło bez jakichkolwiek awarii, robot dobrze sobie radzi z większością rzeczy, choć trochę głośny (nie mam porównania do innych urządzeń tego typu). Jak za te pieniądze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalasanty
Najlepiej kupcie sobie mozdzierz. Utlucze wszstko, ukreci, zgniecie. I trwaly jest! Jak zleci z blatu to najwyzej dziure w podlodze zrobi, a sam sie nie zepsuje :-) Ja bym jednak polecil zainwestowac i kupic cos na lata i z wszystkimi funkcjami :-) Kupta se Kohersena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elficzka_ama
Ja mam Philipsa ESSENCE i nie z wszystkiego jestem zadowolona tzn. PLUSY ROBOTA: mały placki ziemniaczane w mig trze i plastruje szybko na grubość jaką chcę /regulacja/ fajnie robi ciasto mieli dobrze mięso tarcze ze stali nierdzewnej błyskawicznie robi koktaile MINUSY: zamiast frytek miałam miks strzępków robiąc ciasto potrzebuje czasami i 3 razy wymyć mise i reszte żeby móc np. ubić białko z cukrem - tu by sie przydał zwykły mikser. głoooośna sokowirówka Ogólnie na plus tylko te frytki... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×