Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

A istnieje.....i jeszcze chroni przed niepożądana ciężę...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ciaza to u mnie pozadana ale tej @ to bym sie z checia pozbyla..........bzykanko na okrąglo.......zyc nie umierac....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA...........niestety jedno z drugim się wylkucza.....albo @ i ciąża ,albo @ niet i niet ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antykoncepcja wewnątrzmaciczna -wkładka Mirena Lek Mirena to system domaciczny, który po założeniu uwalnia hormon - lewonorgestrel do jamy macicy. Antykoncepcja wewnątrzmaciczna -wkładka Mirena Kształt litery "T" zapewnia dopasowanie systemu do jamy macicy. W pionowej części systemu znajduje się cylinder zawierający hormon. Do dolnego końca podstawy systemu przymocowane są dwie nitki, służące do usuwania systemu z macicy. Opis działania Znajdujący się w pojemniku hormon - lewonorgestrel -jest podobny do hormonu naturalnie występującego w organizmie kobiety. System uwalnia lewonorgestrel do organizmu ze stałą prędkością, w bardzo niewielkich ilościach (20 mcg/24 h). System Mirena zapobiega ciąży na kilka sposobów. Powoduje takie zmiany w śluzówce macicy, że utrudnione jest zagnieżdżenie się tam zapłodnionej komórki jajowej. Pod wpływem hormonu następuje zagęszczenie śluzu w kanale szyjkowym, więc nasienie nie może się dostać do macicy, aby zapłodnić komórkę jajową. Zmniejsza się też ruchliwość plemników. U niektórych kobiet zostaje zahamowana owulacja. Skuteczność w zapobieganiu ciąży domacicznego systemu Mirena jest bardzo wysoka. Mirena ma zastosowanie w leczeniu nadmiernych krwawień miesiączkowych. Założenie systemu Mirena powoduje znaczne zmniejszenie ich obfitości już po trzech miesiącach. U niektórych kobiet krwawienie miesiączkowe może okresowo zaniknąć. W przypadku krwawień wywoływanych przez włókniaki podśluzówkowe skuteczność leczenia może być mniejsza. Wraz ze zmniejszeniem obfitości krwawień zwiększa się stężenie hemoglobiny w surowicy krwi. System Mirena łagodzi również bóle miesiączkowe. Wskazania do stosowania -Zapobieganie ciąży. -Idiopatyczne nadmierne krwawienia miesiączkowe. Nie zaleca się stosowania systemu jako metody antykoncepcyjnej pierwszego wyboru u młodych kobiet, które dotychczas nie rodziły. Przed założeniem systemu lekarz przeprowadzi badanie, włącznie z badaniem narządów miednicy mniejszej, badaniem piersi i badaniem wymazu z szyjki macicy. Lekarz powinien wykluczyć ciążę i choroby przenoszone drogą płciową. Infekcje dróg rodnych powinny zostać wyleczone przed założeniem systemu. Lekarz określi położenie macicy i wielkość jamy macicy. Przeciwwskazania Systemu Mirena nie należy zakładać, jeżeli podejrzewa się lub stwierdza którykolwiek z niżej wymienionych przypadków: -ciążę lub podejrzenie ciąży, -istniejące lub nawracające stany zapalne narządów miednicy mniejszej, -infekcje dolnego odcinka dróg rodnych, -poporodowe zapalenie błony śluzowej macicy, -infekcje macicy po poronieniu w ciągu ostatnich 3 miesięcy, -zapalenie szyjki macicy, -dysplazja (nieprawidłowości w budowie) nabłonka szyjki macicy, -nowotwór lub podejrzenie nowotworu szyjki lub trzonu macicy, -niezdiagnozowane krwawienia z dróg rodnych, -wrodzone lub nabyte nieprawidłowości w szyjce lub jamie macicy, jak np. włókniakomięśniaki zniekształcające jamę macicy, -stany, które sprzyjają rozwojowi infekcji, -ostre schorzenia wątroby lub nowotwór wątroby, -nadwrażliwość na jakikolwiek ze składników systemu Mirena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wystepowało w czasie @ bardzo obfite krwawienia i moja hemoglobina sięgała 7 .a teraz mam 13 co prowadziło do anemii i osłabienia organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim bez wyjatku gorący dzieńdoberek, na króciutko dzisiaj bo jestem na wizji i fonii i prawie na wylocie..musze więc uciekać żeby nie było zadymy :-( zablokowano mi w pracy wejście na NK :-( dopiszcie mnie proszę do tabelki, blokują nam wogóle wejścia na rózniste strony w internecie, chamstwo !!!!!!...moje dane do tabelki wzrost 168 waga 94 :-( dzisiaj z rana cel1: 85 cel2:80 cel3: 68 he he he he nieosiągalny.... Lola]usta]👄👄 Jestem na diecie z mocnym postanowieniem że tym razem sie uda...ble ble ble ...sama w to nie bardzo wierzę, ale próbuję, matką głupich cię nazwali nadziejo !!!! Kocham Was ale uciekam ...może wieczorkiem zachrzanię komputerek synowi..strasznie mi ckno do Was...a te chamy tak mnie prześladują...pozakładali programy szpiegowskie...nie powiem co im i gdzie....kompletny brak zaufania do pracownika tak sumiennego jak ja (to żart taki he he he he)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY Loleczka_______107kg______________?__________________70kg Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75k g Tija____________92kg_____________78,5kg______________69k g Według sugestii Majki ustawiam od razu alfabetycznie:) Aha wszystkie jesteście piękne a Ty Ory szczególnie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY Loleczka_______107kg______________?__________________70k g Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Ory____________94kg._____________94kg_______________68kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75k g Tija____________92kg_____________78,5kg______________69k g DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, DAMY RADĘ,DAMY RADĘ, DAMY RADĘ, JESTEŚMY WIELKIE NIE TYLKO CIAŁEM, ALE I UMYSŁEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy mi to co widziałam na zdjęciach, żeby wiedzieć jakie z Was fajne babeczki, same ciasteczka normalnie, BOŻYSZCZA SEXU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA WŁAŚNIE CHWILOWO ZAMILKŁAM BO STAREGO UŻYWAŁAM HEHEHEH:p siedzi biedak dzisiaj w domu odłogiem to co się będzie marnował jak córka w szkole a synek śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA.......MASZ RACJE UŻYWAJ.....BO ORGAN NIEUŻYWANY ZANIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he to moze i mi coś skapnie z tego używania....dzisiaj zbałamucę mojego chama...trochę ruchu nie zaszkodzi...he he he he he he he wczęsniej sobie drinusia wypiję bo tak na calkiem trzeżwo to mnie kompleksy zżerają... he he he he he he he he Ilove !!!!!! Kurde zapomniałam o podnoszeniu własnejgo ego...no więc dziewczyny...będę chuda !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D Ja dzisiaj szybciorem bo młody ma przymusowe wagary dzisiaj :) miał mieć tylko 2 lekcje(i apel) to mu podarowałam i mam teraz brak dostepu do kopa bo gra ,gra igara a moj komp szwankuje a jak by nie było laptop jest jego i mam za swoje :o Dopiszę się do tabelki tylko wagę uzupelnię jutro bo muszę tą wagę kupić a jutro będę w ikei to zakupię :) TIJA-wszystkiego naj, naj dla córy❤️👄 PIMACH- cieszę się że z Antosiem wszystko ok sercem jestem z wami 👄 SERUM - wielkie dzieki i buziolki za linka 👄 I dla WSZYSTKICH 👄👄👄 uciekam bo mnie dziecie przegania wrrrrrrrrrr NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY *************************************************************************************** do2do_______73KG_______________?????????________________50KG Loleczka_______107kg______________?__________________70k g Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Ory____________94kg._____________94kg_______________68kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75k g Tija____________92kg_____________78,5kg______________69k g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY ******************************************************** ******************************* Donia __________80 kg_______________ ?________________64kg do2do__________ 73kg____________?????????______________ 50kg Loleczka_______107kg______________?__________________70kg Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Ory____________94kg._____________94kg_______________68kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75kg Tija____________92kg_____________78,5kg______________69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee powaznie ja jestem najgrubsza.......koszmar......to teraz wiecie skad to zaciecie we mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY ******************************************************** ******************************* Donia __________80 kg_______________ ?________________64kg do2do__________ 73kg____________?????????______________ 50kg Loleczka_______107kg______________?__________________70k g Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Ory____________94kg._____________94kg_______________68kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75k g Tija____________92kg_____________78,5kg______________69k g kasiunia________53kg______________74kg_______________??? kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tabelce będę wyglądac najfajniej ........hihihi widzicie ile przytyłam??????????? widzicie???????????????????????????????? a przede mną 3 miesiące!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×