Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Emma !!! moim oponki smakowały jak cholera, dzisiaj musze robić następną turę :-) a oleju sie tak nawdychałam że nic nie zjadłam, dzielna jestem no nie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia....a ja marzę żeby ważyć 74 kg byłabym najszczęśliwsza pod słońcem....ach witaj Mycha !!!!! 👄 spadam do pracki bo mi się magiczne oko podglądacza wlącza na komputerku...hej szefie !!!!! już się biorę za robotę,...przyzekam he he he he he h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.toy
Moja siora ma ten sam problem...jak w tamtym roku fajnie schudła to pod koniec strasznie przytyła...no i tak zaczeło się yoyo... teraz choć zimno mniej je i ćwiczy...no i po co to jej było....wiem, że to trudne pilnować się przez cały czas...ale gdyby NAPRAWDE jej zależało to by była zadowolona ze swego wyglądu... I teraz ja mam ją motywować....ale w pracy jej nie przypilnuje tak jak w domu...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory to dobrze,że Ci wyszły bo zapomniałam napisac, że jeszcze 1 łyżeczkę sody trzeba dodac, będą pulchniejsze. Jesteś naprawę dzielna podziwiam Cie masz silną wolę, chyba nawet o tym nie wiedziałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko tak na chwilkę ,bo dziś jestem w rozjazdach, a wieczorkiem umówiłam się z koleżanką. Chcę Wam powiedziec,ze na diecie przytyłam chyba Donia też o tym pisała ja nie wiem jak to zrobiłam chyba żarłam jak świnia innego wytłumaczenia nie ma. Do tabelki wpiszę się jutro jak się zważe.Zdycham, przewiało mi moje stare kości, nie ma mnie kto wymasowac buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY ******************************************************** ******************************* Donia __________80 kg_______________ ?________________64kg do2do__________ 73kg____________?????????______________ 50kg Loleczka_______107kg______________?__________________70k g Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Ory____________94kg._____________94kg_______________68kg Serum 77kg 76kg 60kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75k g Tija____________92kg_____________78,5kg______________69k g kasiunia________53kg______________74kg_______________??? kg EMMA........prosze podaj jeszcze raz ten przepis na oponki ,bo szukałam w wcześniejszych wpisach ,ale taka zdolna jestem ze nie znalazłam.....z góry dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma, wyszły bo dodalam łyżeczkę proszku do pieczenia, ale dzisiaj zrobię z sodą, mała jadła aż uszy się trzęsły, rozwałkowałam kieliszkiem od winka zrobiłam kółko a kieliszkiem od wódeczki mniejsze :-) i oponki jak ta la la...dzisiaj mam powtórkę z rozrywki tylko nie wiem jak bo kibluję w pracy do 21.00 MARATON....nici ze stepperka bo w domu padne jak pies pluto, chociaż chłopem się zajmę.....Kochaniutkie buziaczki wpadne potem.... A z moją silną wolą wczoraj było okey, ale dzisiaj wpadł catering z obiadkiem i zgrzeszyłam....coprawda porcje niewielkie ale nażarłam sie jak świnia...dzisiaj ma przyjść fORMOLINE WIĘC MOŻE ZACHAMUJE MÓJ NIEPOCHAMOWANY APETYT...BUZIACZEK !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY ....FORMOLINE przyjmuje 4 dni a apetyt bez zmian nadal ZAJEBISTY....o pardon DUŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY ******************************************************** ******************************* Donia __________80 kg_______________ ?________________64kg Do2do__________ 73kg____________?????????______________ 50kg Kasiunia________53kg._____________74kg_______________??? Loleczka_______107kg______________?__________________70k g Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Ory____________94kg._____________94kg_______________68kg Serum__________ 77kg_____________ 76kg_______________ 60kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75k g Tija____________92kg_____________78,5kg______________69k g No to znowu troszkę posprzątałam w tabelce :):):) Na obiad zeżarłam sosik z żeberek na kaszy gryczanej i ćwikłę do tego. dzisiaj już nie jem bo pęknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ja zauważyłam, ale dzisiaj jest za duży natłok informacji 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory i Serum a wam nic nie bedzie po tej formalinie?? zaraz poszukam co wy kobitki łykacie ja przepisu też nie moge znaleć na oponki:D aż ślinka leci jak o nich pomyśle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalam sie natlokiem informacji... masakra 😭 ale niech Wam bedzie ze wybaczam... i podam jak juz go dostane... swoja droga to ciekawi mnie czy sobie poradze z trzymaniem sie scisle jadlospisu... siostra mojej bratowej do tej dietetyczki chodzi prawie rok schudla 18 kilo a teraz walczy o utrzymanie wagi... co oznacza ze prawdopodobnie mnie tez czeka ten rok rygoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/preparaty/formoline-l112---wiaze-tluszcze_-redukuje-wage-,1324_10736.htm to są te pastyle?? Mycha - im wolniej sie traci wage, tym mniejsze ryzyko że kg wrócą. Ciekawe jaki Ci jadłospis ułoży, może nas czegoś madrego nauczysz... Kurcze fajnie. Sorałka ze sie zapytam, ale ile taka randka kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o tabelkę to ja sie specjalnie na końcu umiesciłam , bo wiecie ja nie ide z wagą w dół jak wy tylko bardzo ostro w góre. NO taki odmieniec ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha znalazłaś ten przepis?, bo ja chyba oślepłałam, pomocy.... która to strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 78 strona 14:07 [zgłoś do usunięcia] Emma34 Ory to właśnie to z białym serem i smażone na oleju. 2 kostki sera taki żeby nie był twardy, 2 jajka, mąki to ja na oko daję może coś ok 2 szkl. musi byc ciasto takie ciapowate i szczypta soli. Pieronem się to robi. Ja nie robię takich typowych oponek tylko takie paluchy wygląda jaj rurka z kremem na wielkość. Smaży się na głębokim oleju tak aby złapały złoty kolor. plus sodka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia:) nikt nie musi wiedzieć że Ty tyjesz bo musisz a zobacz jak my dzięki temu możemy się podbudować :):):)Pimach i Obelixowa też by mogły pochwalić się swoimi wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, załamałaś mnie apetyt pozostaje po tej Formalinie ? To cholera straszne, bo ja od 18 konia z kopytami pochłaniam i polewam zasmażką....kurde słodkiego mi sie nie chce tak jak Majce, ale miećho żarłabym w każdej postaci nawet na swojego kota ostatnio patrzę z coraz wiekszym apetytem, tylko skubanie sierści mnie powstrzymuje żeby go zgrilowac albo na oliwie sprawić krwistego befsztyka, ja wampir jakiś jestem bo ja pół surowe uwielbiam....cholera...dobra SZEFIE normalnie Big Brother w pracy, wielkie OKO miga w dole ..jestem inwigilowana przez własną firmę...a hak im w smak...nie da sie tylko klikać, odpoczynek się należy czy się stoi czy się leży, jaka płaca tak praca.....hi hi hi wywalą mnie jak nic, juz nie tylko przez nieatrakcyjny wygląd ale i przez obijanie się...😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randka niestety tania nie jest kurde... pani ponoc na Polske jest cala slawna to i sie ceni... 35 zl jakies badanie krwi chyba a potem 150 zl za wizyte a kazda nastepna (raz w m-cu) 120 zl no i koszt dojazdu do Szczecina (cale szczescie ze ja z bratem jade to chociaz to mi odpada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mozecie o tych oponkach???????????? ja też chce- zaraz ide sobie zrobic uwielbiam takie rzeczy dzisiaj siedze caly dzien sam aw domu i tylko wpieprzam....chałwa cukierki czekoladki itp ale rekord pobiłam obiadem - kluski takie zwykłe z mąki i jajka. Uwielbiam . Zeżarłąm cały talerz tych kluchów pokraszone cebulką Oczywiscie dla moich chłopaków obiad bedzie normalny bo ich takie biedne żarcie w ząbki kole. A ja jestem miłosniczka kluchów makaronów. Nie jadłam tego przez jakieś 5 lat - odkąd zaczęłam walczyc z nadwagą. A teraz nadrabiam, nadrabiam i jest cudownie. Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam oponki!!!!! miodzio, pychotka, ale zamiast twarogu dałam serek waniliowy taki z wiaderka (biedronkowy), bo nie chciało mi sie do sklepu leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej łobuzice kochane :) Ja tez dzisiaj trzaskam OPONECZKI i obawiam się że dietka mi w łepetynke trafi bo pewnie się ich nawpitalam :o i moja osobista oponka lub inaczej własne koło ratunkowe będzie konkretnie wielgachne :)ale co tam raz się zyje :p KOCHAM WAS WSZYSTKIE👄 ...... *B♥Z*..............*B♥Z* ... *B♥Z**B♥Z*.....*B♥Z**B♥Z* . *B♥Z*....*B♥Z*.*B♥Z*....*B♥Z* . *B♥Z*.........*B♥Z*........*B♥Z* .. *B♥Z*........................*B♥Z* ... *B♥Z*.....BuZiAcZkI.....*B♥Z* .... *B♥Z*....................*B♥Z* ...... *B♥Z*................*B♥Z* ........ *B♥Z*............*B♥Z* ........... *B♥Z*......*B♥Z* .............. *B♥Z**B♥Z* .................. *B♥Z*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja padam na ryj...i robotę zabiorę do domu :-( kocham Was i całuję...i płaczę nad papierami..oponki przekładam na jutro :-( dzisiaj nie zdążę jeszcze czeka mnie powrót ciufą do domu..kupię sobie harlequina i poromansuję...poczytam jak to się robi w wielkim świecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bobki :) a ja nawet sobie radzę, cały dzień jem niewiele, obiadek tuż po 18 i mam nadzieję, że to koniec na sjewodnia. może się oszukuję, ale mam nadzieję. PIMACH - nieustające :) ❤️ :) robaszki, trochę zdechła jestem, może potem się odezwę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale sie wkur....łam mój M przyprowadził psa do domu i cholera pogryzła mi moja najukochańszą czapke zabije go kiedyś 🌼🌼 Ale zrobiłyście mi smaka na te oponki jutro robie podwójną porcje juz mam ślinotok Byłam z syniem po te buty jaki ścieszony juz jutro rano wstaje i idzie zjerzdzać najbardziej mi sie chce śmiać bo bo cochwiole chodzi i próbuje ale same wiecie jak dzieci cieszą sie z kazdego drobiazgu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×