Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Niuńki :) Ja na momencik, bo ide do pracy na noc . Wreszcie sobie nowe tipsy zrobię :P bo mam jeszcze sprzed 1 stycznia i odrosty że hej ! Oczywiscie jak najpierw wszystkie trole do spanka ululam :) Na pazury mam czas do 6.30 :) Do2do :) album :) Mamuśki :) 👄 Serum :) zdrówka :) wiem co to znaczy, bo też kiedyś miałam oko cięte :O Mycha :) do książek !!!! a już mi !!!!! 👄 Kicia :) co prawda ja nie jadę do Łodzi, ale też głosuję za mieszkankiem :P Myszka :) widzę, że zaczynasz życia używać :) Tak trzymaj !!!!! Lolka !!! poprostu ..... Lolka !!!!!! Mafinka :) a Ty gdzie dziecko jesteś? Ory :) 👄 Tija :) Mimozka :) Szczęśliwa :) Mama :) 👄👄👄 Chyba już wszystkie :) Na wszelki .... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka a ja????? Wprawdzie sie nie odzywam ostatnio, ale żeby o mnie zapomnieć??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doniu - po prostu koniecznie musisz zaczac sie odzywac... dziewczyny RATUNKU!!! ja wariuje... wlasnie sie obudzilam nienawidzac swojego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA - robaszku, co się dzieje? Nie wpadaj tylko w żadne dołki! Napij się kawki, weź parę głębokich oddechów... adin, dwa, czityrie... Lepiej? :) Hej Bobki! wstawać, ja już drugą kawe piję, a wy co?? serduszka moje :D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipolki❤️ Ja dzisiaj nagotowałam gar kapusty i przez najbliższy tydzień jem tylko to:p myślicie że mi się uda? bo skoro mogłam przez pół tygodnia żywić się słodyczami to chyba kapustą przez tydzień też dam radę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Smerfetki ja juz po kawusi i mysle co na obiadek zrobić ,ale zadnej weny najchetniej to bym nic nie gotowała jak bym była sama Majeczko kochana ja myśle dopiero tego zycia zaczac uzywac jak bede miała pare groszy swoje bo wiesz sama jak to jest jak masz w swoim portwelu cieżko zarobiony grosz własnymi rekami LOLUS skarbie czemu sie nie odzywasz czy jest az tak zle 🌼 👄 👄 kochane odezwe sie pózniej bo mnie rozbrajaja dzieci wrzeszcza nademna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia:) powaga!!! w prawdzie nie wiem jak mi się uda tego dokonać bo w lodówce mam jeszcze kluski kartoflane z wczorajszego obiadu:o i mam na nie chcice już od rana. Ale muszę bo 1.03. mam chrzciny i nie mam co na siebie włożyć. Jeśli mi się uda zjechać 5kg to będzie świetnie. nie chcę kupować ciuchów w rozmiarze 44 a żeby mieć w czym wystąpić muszę schudnąć do stanu z przed ciąży. W ogóle żal mi kupować ciuchów bo przecież jeszcze schudnę:p przynajmniej mam taką nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum 😍 biedaku Ty nasz, nic a nic nie pisałaś o operacji, trzymaj się cieplutko... Do2do bezwzględnie album Kasiunia- Zuzanna, Zuzka..cudnie ciotka Ory pierwsza całuje wpiętej Zuzię.. Pimach- leż spokojnie i się nie przemęczaj A tak na marginesie, to wstałam z przemożnym odczuciem walki z nadwagą, utrzymywała się ta wena aż do stacji Warszawa Centralna i do momentu zejścia w podziemia, gdzie pachną wszelkiego rodzaju zapiekanki, pączusie, ciastusie, gyrosy, kebaby i macdonaldsy. Ze łzami w oczach przechodziłam obok tych fast foodów, obrzydliwych byż może ale jakże smacznych, kiszki marsza mi grały a łzy leciały po policzkach. Wpadłam do pracy łyknęłam tę cholerną Formalinę kupiłam sałatkę (makaron z tuńczykiem w sosie winegrett) i udaję ze się najadłam. Formalina nie działa na zmniejszenie apetytu, ale coś tam w tych kiszkach lata bo mam znowu kilosek mniej ...dojdę niedługo do wagi ze stopki i będę mogła rozpocząć odchudzanie, i uprawianie sportów ekstremalnych pod tytułem stepper. (z moją obitą noga to naprawd sport ekstremalny)....W głowie mi świta, że zaraz [połowa lutego i ...wiosna panie sierżancie, wiosna...HURRA !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale obciach zacząć wiosne w rozmiarze 52 :-(......postaram się chociaż o 58..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja mam dzisiaj doła. Ledwo już chodzę, przytyłam ze sto kilo , dwa miesiące jeszcze przede mną, mąż mnie wkurwia , bo w niczym mi nie pomaga, wręcz odwrotnie bo wszystko na m,ojej głowie. On mówi że wystarczy ze pracuje. Ja też jeszcze pracuje, i chodze z wielkim brzuchem i muszę gotowac i sprzątać. On oczywiście jest kochany i pomocny dla wszyskich innych a nie dla mnie. W nosie go mam . To samo co bym byłam sama wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!! sorry że tak się żale ale dzisiaj mnie wszystko wkurwia. Normalnie bym na zakupy poszła żeby sie pocieszyć. Ale co ja teraz sobie kupie??? Torebek, butów i kosmetyków mam od pierona a przecie ż nie bede kupowac ciuchów po ciąży ojjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia...dwa miesiące to już z górki, dziewusie pamiętajcie że wasze humory są humorami Waszych maleństw. Co z tego że przytyjecie, to tylko okres 9 miesięcy które sa piękne, niepowtarzalne i wogóle, choc ostatnie miesiące uciążliwe i trudne.A chłopy..szkoda słów, ja bym im kazała przez cały okres ciąży nosić 20 kg worek piachu przyczepiony w okolicy brzucha, umarliby po jednym dniu, tacy są. Szkoda że Bozia nie dostąpiła im zaszczytu możliwości posiadania choćby miesiączki...lataliby z popaskami w gaciach obcierając sobie przy tym co nieco. A tak wszystko nam przypadlo okresy, porody, menopauza, sprzątanie, pranie, praca, dzieci, i kwiatki w ogródku...Ech my głupie byłyśmy walcząc o równouprawnienie, mogłabym haftować te husteczki pierdząc w stołek a on musiłaby mnie po rękach miziać i całować me stopy, zachciało się partnerstwa na którym wyszłyśmy jak Zabłocki na mydle...bo partnersko to dziwnym trafem gary zmywam ja, gotuję ja, sprzątam ja...no coś mi tu śmierdzi z tym partnerstwem i równouprawnieniem. Chłopy zawsze potrafią się ustawić, takie to niby delikatne i słabowitego zdrówka, a maszynę i robota do zapieprzania poślubiają i mają całę życie. Mea Culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 HEJ KOCHANIEŃKIE🌼 Dziewczyny wiec postanowiłam dostanie album i 2h na sali trawiastej do grania w nogę z kumplami :)Powiam wam że mnie mój kochany męzus juz dzisiaj zaskoczył zadzwonił rano budzik dostałam buziaka i tradycyjnie poszłam spac zgrabnie przekręcajac się na drugi boczek wstałam godzinkę temu a na stoliku stoi wazon i 10 wielgachnych róż w koloże czerwonego wina w bukiet na takich duzych patyczkach były wbite 3 czerwone serduszka ,obok stała kartka że mnie bardzo kocha że kazde serduszko symbolizuje naszą rodzinkę mnie jego i syncia :) i że to pierwszy podarek z 10 jak przystało na 10 rocznice slubu i jak tu takiego nie kochać?:D ❤️ normalnie łzy mi ciurkiem poleciałychwyciłam za telefon i co mu powiedziałam to zostanie słotka tajemnica hihihiihi:) i teraz juz wiecie czemu tak się spinam co tu wymysleć :o TIJA- jak na na słodyczach wytrzymałaś to i na kapuscie dasz radę :) ja trzymam kciukasy :) a zrobiłas słodką czy kiszoną ???bo jak słodka to zawsze co porcja innych ziół mozesz dodawac i smakowac bedzie onaczej :)👄 DONIA- zgubo nasza kochana 👄 ORY👄 KICIA👄 MAJKA👄 MYCHA👄 MYSZKA👄 KASIUNIA❤️ZUZIA👄👄 PIMACH❤️ANTOŚ👄👄 SERUM-zdróweczka życzę kochana👄 PIKSELS👄 MAMA-i co miałas nockami klikać i puchy kochana :o👄 MIMOZKA👄 MAFINKA👄 LOLA- daj nam jakis znak :O👄 OBELIXOWA- my czekamy na panią👄 DESPERADO-list gończy wysłałam 👄 i jak by sie okazalo że którąs niechcacy ominełam to oczywiscie też 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo babolki czy my się wrescie pozbędziemy tej 140 strony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rusałki :) Ale mi się chce spać po tej mojej nocce !!!!!! No ale nie dla psa kiełbasa :O Jeszcze troche i znowu do pracy lecę .... bo u mnie niestety obowiązuje tylko 8 godzinna przerwa po nocy i jak mam swoją zmianę to muszę iść. Tak więc nie poklikam teraz - muszę się otrzeżwić ździebko .... Pisałyście o panach ..... no mój to się wczoraj z mojej nocki baaardzo ucieszył .... w kika sekund z kumplem na flaszkę się zmówił (jak jestem w domu to krzyczę :P ) i jeszcze rano pod wpływem był .... a główka bolała .... :P:P:P Doniu !!!!! Wielkie sory za pominięcie !!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Jak zdrówko? Już sie wykurowaliście z mężusiem ? Kasiunia :) ZAWSZE jak sie chce można coś sobie na poprawę humorku kupić :) Polecam jakieś kolczyki, wisiorek albo branzoletkę :) Uwierz, na tych cudeńkach rozmiarów nie ma :) Osobiście nie raz sprawdzałam :classic_cool: Do2do :) Szczęścia, szczęścia i jeszcze raz wszystkiego ........ najdłuższego :) I całe pozostałe Lachonarium 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory ty masz kochana racje........wyszłyśmy na równouprawnieniu.........Poza tym ja przez pierwsze pięć lat siedziałam w domu (nie pracowałam) i więcej mi pomagał niż teraz. Czułam że mnie szanuje......nie kumam. Może kobiety które siedzą w domu wydają im się bardziej kobiece, delikatne. A tak to on wie że ja zawsze sobie poradze- zresztą ja jestem z gatunków tych co zawsze sobie dają rade. Jak ktoś z nas m,a załatwić niemożliwe to wiadomo że to mam być ja. chyba po pracy skoczę po jakąś błyskotkę :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciu - dzieki za trzymanie na duchu... rano naprawde zle bylo... jak by mi jakis slon glowe miazdzyl i pluca i nie bylo jak oddychac... masakra jakas ale sie nie dalam... poszlam na silownie i solke i z ludzmi pogadalam i 2 ptasie mleczka zjadlam i mysle ze bede zyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia - jeszcze nie pora, jeszcze ten i nastepny weekend ale co nieco juz za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkaaaaaa, ja tez zostałam pominieta.... A buuu.... :-( :-( :-( Do2do, gdzie można znaleźć taki model? W ubiegłym roku na urodziny dostalam.... wino i ... ceramiczna krowe-skarbonkę. Bo była największa na stacji. Ech..... Kasiunia, witaj w klubie. Mojego mam ochote zamordowac średnio dwadzieścia razy dziennie. I oczywiście on nie wie za co. Nie mamy nic dla dziecka, a on ostanio wymysli remont w maju. A mały ma sie urodzić 15 czerwca. Kiedy mu powiedziałam, ze przeciez to może stac się wcześniej, to patrzył na mnie, jakbym z księzyca spadla. Nie dopinam się w kurtce. Poszłam na ciuchy i zaszalałam. Wydalam 90 zł i mam kurtke i trzy sweterki. Od razu mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory napisałąm do Ciebie na nK 👄 zerknij jak masz chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimach to i tak masz dobrze. Nam farba z sufitu na łeb spada, ale mój mąż jakoś nie mysli żeby pomalowac. Wiecznie zmęczony. A teraz pojechał i robi remont swojej siostrze. No bo juz dawno szwagrowi obiecał. Szczyt po prostu. Ale mam nerwa to wam mówie. Nie podaruje mu. Tak się zawziełam że łojjjjjjj. Z nerwów uryczałam się jak głupia. Lepiej zeby szybko nie wrócił bo nie ręcze za siebie. Zaraz zabieram małego do McDonalda. Ostatnio byliśmy ze dwa lata temu. Walne se shaka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ten link jest troszke dlugi,ale warto...... odezwe sie jak poczuje sie troszke lepiej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LOLU nareszcie moja droga dałas jakis znak 🌼 Ty musisz sie wziaśc w garsc nie mozesz sie załamywac kochana smerfetko wiosna na ramieniu a ty tu nam piszesz ze sie wypalasz Dojasnej chol..y nie mozesz tak myśec biez sie zaraz za siebie bo masz rodzine i jesteś jej potrzebna Prosze cześciej pisac zebyśmy sie nie martwiły 🌼 Kasiunia ja mojego to karzdy dzien za cos musze opierdzielić to mi ostatnio powiedział ze odkad siedze w domu to sie go czepiam o byle co juz nie długo i bedzie miał chwile spokoju jak pójde do pracy ja tez odetchne 🌼 Niewiem czy ta pogoda tak żle działa na człowieka ostatnio to o byle co sie wku...am Ory masz kochana racje co do tych facetów ja to bym im dała ze 30 kilo z przodu a 10 dorzuciła na plecy to co my w zyciu sie nacierpimy to my wiemy oni to praktycznie niczym sie nie przejmuja 🌼 No moze 140 dziś skończymy Doniu a czemu ty tak malutko do nas piszesz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LOLUS nareszcie sie do nas skarbie odezwałaś Ty sie biez w garsć bo masz rodzine a nie jakies wypalanie ci w glowie Wiosna na ramieniu trzeba ładnie wyglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️MYSZKA normalnie jestes wielka dzieki ci za to 👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja dziewczynki wziełam sie za przegladanie zdjęc do albumu i troche tego jest ale fajnie tak wspominać :) LOLA- słonko ty moje❤️🌼❤️ MAJKA- dziekuję za życzonka ale to jutro dopiero :)👄 ORY- masz rację z tymi chłopami 👄 KASIUNIA- spokojnie i bez nerwów mi tu prosze Zuzia jest na pierwszym miejscu pamietaj o tym 👄👄 PIMACH- mój ideałem nie jest bo takich nie mam na swiecie ale faktycznie lubi mi robic prezety i to czesto bez okazji :)👄👄 Uciekam bo mnie syn wygania wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×