Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No ładnie....to ja tu z ranka....kawkę z wami chcę wypic i zadnej nie ma :O .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) ja jestem i towarzyszę Ci jak mogę:D:D:D Dziewczyny❤️ ja też bym chciała, żeby młody robił imprezę w ostatnim tygodniu, bo żal mi duuuupę ściska, że miałabym się z Wami nie zobaczyć. Tak się cieszyłam na to spotkanie, a teraz cały plan miałby pójść w pizdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No ale jeszcze nie wszystko stracone i mam nadzieję, że uda się to jakoś zorganizować. Do2do, a Ty jak z tymi chrzcinami? namów szanownych rodziców, żeby chrzcili dziecko w Wielkanoc. Te 3 tyg różnicy chyba im nie sprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- własnie nad tym pracuję hihiih:) tyle że u nich to trochę zalezne bo rodzice kumpla są z włoch więc ....akuracik tak maja być ale jeszcze mam 50% i trzymam się ich kruczowo :) obiema łapami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam sie z kawką. MAFINKA.......nasz świętą racje i wkurwia mnie taka niekompetencja ,ale narazie zaciskam zęby,bo pan doktor dzwoni prawie co dziennie i mnie uspokaja \"niby swoją wiedzą że będzie wszystko OK\" a ten obrzęk minie (tylko kiedy!!!!)nawet każe dzwonić w weekend jak będę miała jakieś pytania czy wątpliwości w kazdej chwili,ale to nie usprawiedliwia jego innych wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja z Wami herbatkę piję. Serum doktorek taki dobry bo wie że zawinił i pewnie nie chce opinii dobrej stracic albo klientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj teśc u mnie zaplusował. byli razem z teściowa mnie odwiedzic i jak to teściowa od razu mi mówi,żebym w przedsionku położyła jakiś brązowy dywanik byłoby ładniej. A teśc ,,Przyszła i już zaczyna doradzac jak Edycie będzie pasowało to sobie położy dywanik a nie ty jej będziesz dyktowac" Za to bym go wyściskała A dobrze jej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Sloneczka 👄 Chyba dostane szalu... Najpierw mialam cyrk na kolkach bo sesja egzaminacyjna a teraz dalej nerwy bo kontrola z ZUS mi sie szukuje... Roboty ze szok bo trzeba wszystko przeszukac, posprawdzac czy dobrze... masakra jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiat wszystkie LASECZKI 🌼 Ja mam juz dość zimy tylko śnieg odwalam 🌼 sorki ze wczoraj nic nie pisalam ale byłam tak wku...na na mojego ze bym go udusiła to szkoda sie odzywac 🌼 Ja narazie siedze w domu w pracy jest zastój i nie wiem kiedy pójde maja dzwonic jak by sie co ruszyło szlak mnie bierze na taka robote dostaje kota w domu🌼 Lola czy ty sie do nas odezwiesz czy Cie zasypało Ja własnie zielona sobie popijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj mam wynoszonko z pokoju bo jutro z rańca przychodzą do mnie majstry do okienka :o i muszę łozko wystawić szafke i inne pierdy bo jeszcze mi maja skos kuwac i robić go od nowa wrrrrrrrr... jak pomysle o tym bajzlu to aż mnie trzęsię:o SERUM- ja ci życze aby ten obrzek jak najszybciej minoł ❤️ Co do wiosny to ja tez jej chcę bo mam juz dość tego śniegu :O dobrze ze chociasz mi słonko swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMMA- ale jej tesciunio dowalił :) Mój tez czesto stawia tesciówe do pionu po tych akcjach :) chodzi jak trusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam bobeczki kochane :) nie wiem czy jest lepiej, ale próbuję się nie dołować SERUM - ściskam kciuki za twoje patrzałki, nie wyobrażam sobie nawet jak ty się musisz teraz czuć. wspólczuję i 👄 ale wszystko musi być OK, no nie? :) TIJA - przekonaj brata, jako starsza siostra chyba masz jeszcze trochę autorytetu :D DO2DO - ty też nie przeginaj, bo jak się laski wykruszycie z imprezy, to my z MAFINKĄ nie przyjdziemy na następną! :D MAFINKA - podobno mnie szukałaś wczoraj? Ale ja niestety zasnęłam oglądając western z nieśmiertelnym G. Peckiem. 😴 MAJKA - AKUKU!! A ty gdzie? EMMA - gratuluję cierpliwości, mnie to tak ciśnienie skacze jak słyszę takie teksty typu: Ty Małgorzata powinnaś to, albo tamto. Na szczęście moja teściowa mieszka 1000km od nas i rzadko ma okazje do wygłaszania takich komunikatów. POza tym to złota kobieta, ale widać wszystkie mamy tak mają, że myślą, że wiedzą wszystko lepiej. Pewnie moja mama też doprowadza R do szału. No trudno LOLA - dlugo jeszcze mam czekać? ABS, DESPERADOO, PIKSELS, MIMOZKA, SZCZĘŚLIWA, MAMA, ORY, DONIA - że się łagodnie wyrażę, ale FREKWENCJĄ to nie grzeszycie!! Albo przekazujecie coś przez kogoś, albo w ogóle zlewka! PRZYWOŁUJĘ WAS SZANOWNE KOLEŻANKI DO PORZĄDKU!!!! ODMELDOWAĆ SIĘ PROSZĘ!! Kasiunia, Pimach, Obeliksowa - :) ❤️ :) Znowu kogoś pominęłam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wstyd :o MYCHA - gratuluję zdanych egzaminów i tym samym życzę szybkiego spławienia kontroli z ZUS 👄 MYSZKA - a tobie słonko życzę, żeby już tam u ciebie przestał śnieg padać, bo co czytam to ty bido odśnieżasz. Słonka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ja ostatnio sie nie udzielam zanadto bo młodego mam znów chorego i nie śpie po nocach (miał 40 stopni) wiec w dzień chodze jak zoombie. Jeszcze mi sie zamek w aucie popsul i musialam jechac dzis i naprawic Zaraz ide lulu bo padam na pysk BUZIOLE DLA WAS WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!! KUFAM WAS BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jezdem... ale tak jak kasiunia oczy mam na zapalki...maly moj choruje ja choruje, sniegu u nas po pachy i co???????? kochaniutkie jutro ide na usg dzidzi i juz sie zastanawiam jaka niespodzianke zobacze miedzy nogami!! serum- no wiesz tez ci doktorek....pracowalam z nimi dlugo i niestety malo jest w polsce dr judymów...ale zycze duuuuuuuzo zdrofka:-) mycha-szkoda nerwow na zus...srus i pierdut:-) no i GRATULACJE 👄 emma-tylko pozazdroscic tescia!!!!! ale mu sie dosrtalo w domu od zonki:-) do2do- potrzebuje twego bystrego oka!!!!!!!!RATATUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rusałki :) Bez wymieniania, ale od A do Z :) Ja nie pisze, bo nie piszę :O Ostatnio dopadają mnie jakieś koszmary pieprzone myślowe :O A rano jak wstaję z wyrka i patrzę w lustro to widzę jak się starzeję, kuźwa :( Masakreska jakaś :( No ale postanowiłam być dzielna. Trzeba się wreszcie będzie nauczyć starzeć z honorem i klasą :P Serum :) Emma :) Zdrówka :) Obelixowa :) napisz co tam w Tobie rośnie :) Kicia :) podaj łapę :) Mafinko :) polej :P Do2do :) posuwaj ..... te graty :) Tija :) zagoń mnie do ćwiczeń:) Mycha :) zagoń mnie do systematycznego jedzenia :) Myszka :) daj spokój temu śniegu :P jeszcze trochę i stopnieje :) mam nadzieję :O Kasiunia :) Zuzia :) 👄 i dla chorego juniora 👄 Pimach :) Antoś :) 👄 Mama :) a Ciebie gdzie wywiało 👄 Szczęśliwa :) donieś jak tam nowa dietka :) Ory :) WRÓĆ !!! PROSZĘ WRÓĆ !!! 👄 Mimozka 👄 Donia :) Piksels :) Abs :) Desperado :) 👄 narazie ... jeszcze trochę i będzie to co z Lolką :P Lolka .... przegiełaś ... wystawiaj dupę i Ci natrzaskam !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko kochana wzięło mnie i robie porządki w papierach....znalazłam a wlasciwie wczytalam sie w te swistki płacowe i mnie krew zalała... sukinkoty odciągają mi kasę za coś co miało być darmowe.....to złamane kutasy jedne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niby nic a rocznie becikowe mi zabieraja....jak ja ich nienawidze..... majeczko idziemy na saneczki????:-) u ciebie tez tak bialutko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obelixowa 👄 oj, u mnie też napadało i ciagle pada !!!!! Ale ja to z tych co uwielbiają zimę ..... ogladac przez okno .... a tak lepiej to na fotkach :P A totalne przerażenie mnie obarnia jak muszę wyjść z domu i siadać za kółko 😭 jutro też rano muszę, bo dzieci do szkoły wożę :O Kuźwa !!!! Nie wiem co gorsze - oblodzone ulice, czy błoto pośniegowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki ja też nie lubię zimy a właśnie najbardziej wtedy gdy muszę autkiem jechac.Na razie się nigdzie nie ruszam z domku bo nie ma mi kto podjazdu odśnieżyc. A nudzę się jak mops. Z tymi rachunkami tak to już jest że trzeba wszystko dokładnie sprawdzac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jeżdżę,bo ślepa jestem i muszą mnie wozić,a oddała bym królestwo za normalność,albo odśnieżyła z hektar chodnika......u nas zaczeły sie ferie wiec na razie odpoczynek z wożeniem młodej do szkoły. Wzieło mnie dzisiaj na makrele wędzoną i nie moge tej cholery pozbyć sie z żołądka tylko co chwila mi sie odbija!!!! co mam zrobić zeby sie pozbyć tego uczucia,a raczej tej dolegliwości.....i nadodatek zafundowałam sobie przed chwilą kaszkę mannę z truskawkami w żelu.....jestem obrzarta jak bąk i zaraz sie wyżygam......obawiam sie ze wpadam w kompulsywne jedzenia OTO CAŁA JA!!!!!! Wspólnym mianownikiem zachowań, składających się na jedzenie kompulsywne, jest okresowe występowanie napadów niekontrolowanego jedzenia, których podłożem są przyczyny emocjonalne, nie zaś rzeczywiste uczucie głodu. Do typowych symptomów należą: * okresowa utrata kontroli nad ilością spożywanego jedzenia, * jednorazowe spożywanie zbyt dużych (w stosunku do osoby odżywiającej się normalnie) ilości pożywienia, * podczas napadów - spożywanie posiłków w sposób wyraźnie szybszy niż podczas normalnego jedzenia, * spożywanie pokarmów aż do wystąpienia przykrych objawów przejedzenia, * jedzenie w samotności, celem uniknięcia wykrycia zaburzenia - uczucie wstydu i winy, występujące po napadzie. Częstym następstwem kompulsywnego jedzenia są nadwaga i otyłość. Ja musze do psychiatry😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum ja cie poprosze o powage bo mi brzuch podskakuje i wytelepię moją kruszynę na amen:-):-):-) zima jezd pienkna...do pierszyego błota sniegowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBELIXOWA..........to kruszynka ma karuzelkę.....tylko głaszcz brzuszek żeby maluch miał poczucie bezpieczeństwa ,a nie wrażenie jazdy bez trzymanki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum:) kochana jak znajdziesz dobrego specjalistę od tych zaburzeń to daj znać, pójdziemy tam razem bo ja też mam problem z kompulsami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA........ja myśle ,że Świecie,albo Gniezno w najgorszym wypadku Tworki chociaż daleko.....ale jak dla mnie maja super oddział PSYCHOGARIATRYCZNY.....Ty niestety za młoda jesteś na te salony wiec kochana musisz przełożyć wizytę u tych specjalistów na dużo późniejszy termin......ale nie bój nic utoruje Ci już droge i jakby co masz przetarte szlaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój SERUM, wszystko będzie dobrze... a swoją drogą to musisz się trzymać, bo ja słyszałam, że dobrych geriatryków to nie ma w Polsce :D :D :D No LASKI po raz enty katuje mnie telewiżin i mój mily Szklaną pułapką, dramat. Ale będę twarda bo czekam na Kryminalne zagadki LV. Słonko, żeby mi złagodzić mi bóle \"szklankowe\" kupił mi wiśniówkę. Ten łobuz wpędza mnie w nałóg. Ale, ch.., życie jest jakie jest, i tam bla, bla bla... może we czw coś nam się uda, ale nie powiem co bo zapeszę. BUZIOLE 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Może po zagadkach jeszcze się odezwę, no chyba, że mój pan i władca zarządzi coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum :) no to muszę Cie zmartwić ..... jednak na tym forum to ja jestem królową 2 w 1 - starości i pomieszania zmysłów :P Po przeszło 2 tygodniach wlazłam na stepa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MYCHA !!!!!!! Widzisz to ?!!!!!!!!! Dziś co prawda tylko 30 min, ale jak na mnie to i tak wyczyn .... zwłaszcza, ze wcześniej żarlam faworki :P Jeszcze tylko się wykąpię, zgwałcę Głowę rodziny i mogę iść spać :classic_cool: Czego i Wam życzę :) Kicia ..... liczę, ze po tej wiśniówce pójdziesz w moje ślady ..... masz szansę nakręcić swoją własną \"Szklaną pułapkę 5\" :) Pa Słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×