Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

o jest marudzinska lolińska:P co u Ciebie babolu?? co na obiadek serwujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałaś co wiedziałaś:P cos jeszcze chcesz nam powiedziec?? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieke czikena dla chlopakow ja bede jadla łiski z sis bo jedzie do mnie ...... mam jakies plamienia dzis ,a @ ma byc dopiero za tydzien......co to moze byc powiedzcie mi doktorki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zeżarłam KURWA cztery, słownie CZTERY kotlety i cały talerz fasoli, ale R dziwnie na mnie patrzy :p chyba zaraz je spalę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty z czego sie rechoczesz kudłaty??? Kicia cztery powiadasz?? i nawet i nie zaropnowałaś mi poł??? no wiesz....a mielone z bananami lubisz?:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - no masz! a posypane cukrem pudrem albo z lukrem próbowałaś? prawie jak pączki wychodzą ... :D :D :D LOLA - jak ja się ciesze, że wróciłaś do żywych :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia mielone z cukierem puderem i z dzemem w srodku- mniam:D a co nie jadłas nigdy?? Lola - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale ta łiski cieszkostrafna............ a gdzie reszta przynudziar??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram z objedzenia....:D:P piśna picuska....mniam:D:P:D Kicia miłej degustacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) No to ja wczoraj byłam zmuszona ogladac derby warszawy polonia legia wynik 0:0 :p:p:p i wygladało to tak że panowie pili wódzie a my w tym czasie kupowałysmy na alegro:p a panowie niczego nie swiadomi :D kiwali głowami i mówili tak, tak kup sobie :) obyśmy sie zamkneły :D to teraz troche będą pamietać meczyk :) A tak serio to juz od chrychania bola mnie tak miesnie brzucha że czuję się jak bym 500 brzuszków trzasneła :o MAFINKA- proroku :) sexik był ale 2h później :) LOLA- a może ci się jajeczko zagniezdza :) te plamienie masz tylko 1 dzień czy więcej :) KICIA- ja się piszę na ruskie :D MAJKA- to ja trzymam kciukasy za ŻP :) A tak wogle TO GRATULUJE UTRATY KILOSKÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE............BLAGAM......PISZCIE MNA GG..................SIS MI WSO SKASOWALA..........................NIE MAM KONTAKTOW ZNOW.............................JUZ NIKOMU NIE DAM TKNAC LAPIKA.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLALOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍 LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA👄LOLA😍LOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczcie o swoje zycie.............. nie pozwolci im by was zniszczyli kocham zycie,ktore mialam,ale mi zabral..............oddalam im za darmo............niech biora................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje...........hehehehe ale jestem drama kłin............... a jaka goooooooopia enyłej..............dzien dobry........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne czy drama kłin czy nie..... ale kłin to kłin:D:D:D 🌼MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZE LACHONY🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka................. Jakoś tak czasu wczoraj nie było kliknąć nawet jednego słówka,bo nie odpaliłam kompa. Ok 11-stej przyjechał koleżanka z mężem ....niby na chwilkę a odjechali ok 20-stej. MAFINKA......u mnie nadal bez rewelacyjnych zmian tzn.maleńka zaznaczam maleńka poprawa obrzęku ,ale do całkowitego cofnięcia to chyba daleka jeszcze droga. Ide dzisiaj na imieniny na 16-sta wiec wieczorkiem nie kliknę A i ta moje cholerna waga zabokowała sie na ament!!!!!!!juz od 4 dni nie widzę żadnej zmiany na wadze mimo przestrzegania diety (zupki) nawet ośmielę sie napisać ze ciut poszła w góre ok 0,5 do 1 kg.......ja to mam pecha muj organizm chyba przestawił sie na oszczędne spalanie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×